zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Memorijal 7. gbr "Puma" – prolog – Originalni rezultati

M21Duljina staze 2.390 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Matija Razum OK Japetić 13:09 ok
2. Josip Vujanić OK Japetić 13:57 ok 0:48
3. Filip Vujanić OK Japetić 14:55 ok 1:46
4. Jan Gobec OK Vihor 16:32 ok 3:23
5. Tomislav Varnica OK Vihor 17:31 ok 4:22
6. Marko Leljak OK Medjimurje 22:28 ok 9:19
7. Matija Kučinac OK Vihor 23:05 ok 9:56

Ž21Duljina staze 2.150 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 18:57 ok
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 29:39 ok 10:42

M65Duljina staze 1.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Milan Turkalj OK Varaždin 24:18 ok
2. Željko Ulip OK Maksimir 40:59 ok 16:41
3. Ivica Mesić OK Vihor 44:53 ok 20:35

Ž65Duljina staze 1.200 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 39:35 ok
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 67:18 ok 27:43

M55Duljina staze 1.750 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir 14:18 ok
2. Karlo Gobec OK Vihor 15:00 ok 0:42
3. Petar Strmečki OK Maksimir 17:20 ok 3:02
4. Saša Horvat OK Maksimir 18:17 ok 3:59
5. Mladen Jelić OK Kapela 19:08 ok 4:50
5. Krešo Špoljar OK Kapela 19:08 ok 4:50
7. Mile Mioković OK Kapela 20:27 ok 6:09
8. Gábor Erdős Nagykanizsa 22:28 ok 8:10
9. Rafael Sandalj OK Japetić 23:59 ok 9:41
10. Predrag Labaš OK Varaždin 24:39 ok 10:21
11. Josip Matijašić OK Vihor 26:55 ok 12:37
12. Milan Radočaj OK Bjelovar 27:07 ok 12:49
Dražen Janžek OK Medjimurje 999:59 dnf

Ž55Duljina staze 1.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor 23:09 ok
2. Sanja Radočaj OK Bjelovar 31:31 ok 8:22
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 32:25 ok 9:16
4. Teodora Kučinac OK Vihor 34:41 ok 11:32
5. Branka Fabek OK Japetić 36:24 ok 13:15
Karmen Holenda OK Varaždin 0:00 dns

M45Duljina staze 2.020 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Predrag Markulinčić OK Medjimurje 12:32 ok
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 13:51 ok 1:19
3. Damir Gobec OK Vihor 14:18 ok 1:46
4. Franjo Budi OK Japetić 14:24 ok 1:52
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 19:07 ok 6:35
6. Hrvoje Dasović OK Kapela 25:27 ok 12:55
7. Emil Anadolac OK Varaždin 28:36 ok 16:04
8. Mladen Vukmanović OK Kapela 29:02 ok 16:30
Vladimir Trivunović OK Kapela 0:00 dns
Domagoj Šantić OK Bjelovar 999:59 dnf

Ž45Duljina staze 1.750 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Bojana Nikolić OK Vihor 14:02 ok
2. Jasminka Cindrić Perković OK Medjimurje 15:47 ok 1:45
3. Ivana Horbec OK Vihor 16:41 ok 2:39
4. Ivana Kuzmanić OK Japetić 17:31 ok 3:29
5. Smiljana Janžek OK Medjimurje 18:02 ok 4:00
6. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsa 18:47 ok 4:45
7. Neda Gobec OK Vihor 19:21 ok 5:19
8. Mirka Jakšić OK Maksimir 19:47 ok 5:45
9. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 21:53 ok 7:51
10. Mirjana Horvat OK Maksimir 22:34 ok 8:32
Mirjana Mandić OK Japetić 0:00 dns
Davorka Srebačić OK Varaždin 0:00 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 0:00 dns
Marija Schubert OK Varaždin 0:00 dns
Ivana Gobec OK Vihor 0:00 dns
Mihaela Marija Perković OK Vihor 71:40 mp

M35Duljina staze 2.370 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 14:45 ok
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 20:54 ok 6:09
3. Duje Rako OK Vihor 23:39 ok 8:54
4. Daniel Fabijanić OK Jelen 26:35 ok 11:50
5. Branko Ostajmer OK Vihor 26:52 ok 12:07
6. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 27:35 ok 12:50
7. Žarko Horvat OK Medjimurje 29:39 ok 14:54
8. Bernard Ivezić OK Vihor 59:25 ok 44:40
Ivan Ivo Penić OK Kapela 0:00 dns
Ivan Bublić OK Kapela 0:00 dns
Tomislav Meštrović OK Kapela 0:00 dnf
Luka Kosić OK Japetić 999:59 dnf

Ž35Duljina staze 1.820 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Sonja Jantar OK Japetić 14:14 ok
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 16:14 ok 2:00
3. Nevija Frajzman OK Jelen 17:19 ok 3:05
4. Daniela Popović Budi OK Japetić 19:30 ok 5:16
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 20:19 ok 6:05
6. Sabina Rako OK Vihor 26:04 ok 11:50
7. Maja Kušt OK Vihor 29:03 ok 14:49
8. Tanja Potrebica OK Varaždin 34:00 ok 19:46
9. Violeta Čalić OK Vihor 45:19 ok 31:05

M20Duljina staze 2.370 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Marko Jurač OK Vihor 21:27 ok
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 23:25 ok 1:58
3. Borna Kuzmanić OK Japetić 27:35 ok 6:08

Ž20Duljina staze 1.820 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Paula Pavlin OK Vihor 12:00 ok
2. Majda Vidaković OK Kapela 14:44 ok 2:44
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 18:27 ok 6:27
4. Ira Mareković OK Vihor 26:31 ok 14:31
Nina Cvjetko OK Japetić 0:00 dns

M16Duljina staze 1.680 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gabrijel Solenički OK Jelen 14:42 ok
2. Patrick Milković OK Japetić 18:15 ok 3:33
3. Vibor Strmečki OK Maksimir 18:39 ok 3:57
4. Noa Kelc OK Jelen 19:20 ok 4:38
5. Matko Nikolić OK Vihor 19:43 ok 5:01
6. Petar Jurač OK Vihor 22:44 ok 8:02
7. Mario Lah OK Varaždin 24:13 ok 9:31
8. Adam Anadolac OK Varaždin 24:52 ok 10:10
9. Jan Erben OK Jelen 25:11 ok 10:29
10. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 36:10 ok 21:28
Martin Meštrović OK Kapela 19:11 mp
Karlo Lesjak OK Japetić 35:08 mp

Ž16Duljina staze 1.530 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Paola Rako OK Vihor 11:57 ok
2. Monika Pavić OK Vihor 13:36 ok 1:39
3. Ema Potrebica OK Varaždin 17:22 ok 5:25
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 17:44 ok 5:47
5. Wanda Kovač OK Kapela 18:07 ok 6:10
6. Ema Juričan OK Varaždin 18:53 ok 6:56
7. Melissa Drobić OK Kapela 19:40 ok 7:43
8. Lucija Hercigonja OK Kapela 27:04 ok 15:07

M12Duljina staze 1.430 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 23:23 ok
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 23:42 ok 0:19
3. Marin Tanković OK Jelen 24:29 ok 1:06
4. Filip Anadolac OK Varaždin 25:38 ok 2:15
5. Jure Rako OK Vihor 48:34 ok 25:11
6. Martin Vukmanović OK Kapela 75:22 ok 51:59
Juraj Otmačić OK Japetić 65:28 mp

Ž12Duljina staze 1.430 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 17:14 ok
2. Ana Budi OK Japetić 19:36 ok 2:22
3. Ines Ostajmer OK Vihor 25:08 ok 7:54
4. Ana Dasović OK Kapela 57:31 ok 40:17
5. Tamara Jaklenec OK Japetić 61:20 ok 44:06
Veronika Šantić OK Bjelovar 0:00 dns
Viktoria Šantić OK Bjelovar 0:00 dns
Sara Delić OK Japetić 0:00 dns

OPENDuljina staze 1.530 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Nino Piskač OK Varaždin 22:47 ok
2. Nika Juričan OK Varaždin 24:43 ok 1:56
3. Goran Kočiš 25:19 ok 2:32
4. Valentina Hrman OK Varaždin 26:50 ok 4:03
5. Leticija Kranjc Kuček OK Varaždin 32:42 ok 9:55
6. Sonja Ostajmer OK Vihor 33:08 ok 10:21
7. Marin Galić OK Varaždin 40:49 ok 18:02
8. Zoran Štuhec OK Varaždin 45:06 ok 22:19
9. Tea Galić OK Varaždin 47:02 ok 24:15
10. Toni Budrović 51:48 ok 29:01
11. Vedrana Ćetković OK Medjimurje 61:07 ok 38:20
12. Bela Orešković OK Varaždin 62:01 ok 39:14
Marta Tkalec OK Medjimurje 0:00 dns
Samo Proba 0:00 dns
Jakov Tkalec OK Medjimurje 0:00 dns
Marin Mihinjač OK Varaždin 32:53 mp
Vida Mlinarić OK Varaždin 48:54 mp
Mija Jagnjić OK Varaždin 52:22 mp