zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Memorijal 7. gbr "Puma" – prolog – Statistika

M21Duljina staze 2.390 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.740m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Razum OK Japetić 13:09 100,00 5:30 4:47
2. Josip Vujanić OK Japetić 13:57 0:48 94,27 5:50 5:05
3. Filip Vujanić OK Japetić 14:55 1:46 88,16 6:14 5:26
4. Jan Gobec OK Vihor 16:32 3:23 79,54 6:55 6:02
5. Tomislav Varnica OK Vihor 17:31 4:22 75,07 7:19 6:23
6. Marko Leljak OK Međimurje 22:28 9:19 58,53 9:24 8:11
7. Matija Kučinac OK Vihor 23:05 9:56 56,97 9:39 8:25

Ž21Duljina staze 2.150 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.500m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 18:57 100,00 8:48 7:34
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 29:39 10:42 63,91 13:47 11:51

M65Duljina staze 1.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Milan Turkalj OK Varaždin 24:18 100,00 15:34 13:48
2. Željko Ulip OK Maksimir 40:59 16:41 59,29 26:16 23:17
3. Ivica Mesić OK Vihor 44:53 20:35 54,14 28:46 25:30

M55Duljina staze 1.750 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 1.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Darko Merunka OK Maksimir 14:18 100,00 8:10 7:20
2. Karlo Gobec OK Vihor 15:00 0:42 95,33 8:34 7:41
3. Petar Strmečki OK Maksimir 17:20 3:02 82,50 9:54 8:53
4. Saša Horvat OK Maksimir 18:17 3:59 78,21 10:26 9:22
5. Mladen Jelić OK Kapela 19:08 4:50 74,74 10:56 9:48
5. Krešo Špoljar OK Kapela 19:08 4:50 74,74 10:56 9:48
7. Mile Mioković OK Kapela 20:27 6:09 69,93 11:41 10:29
8. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE 22:28 8:10 63,65 12:50 11:31
9. Rafael Sandalj OK Japetić 23:59 9:41 59,62 13:42 12:17
10. Predrag Labaš OK Varaždin 24:39 10:21 58,01 14:05 12:38
11. Josip Matijašić OK Vihor 26:55 12:37 53,13 15:22 13:48
12. Milan Radočaj OK Bjelovar 27:07 12:49 52,74 15:29 13:54
Dražen Janžek OK Međimurje dnf

M45Duljina staze 2.020 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.345m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje 12:32 100,00 6:12 5:20
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 13:51 1:19 90,49 6:51 5:54
3. Damir Gobec OK Vihor 14:18 1:46 87,65 7:04 6:05
4. Franjo Budi OK Japetić 14:24 1:52 87,04 7:07 6:08
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 19:07 6:35 65,56 9:27 8:09
6. Hrvoje Dasović OK Kapela 25:27 12:55 49,25 12:35 10:51
7. Emil Anadolac OK Varaždin 28:36 16:04 43,82 14:09 12:11
8. Mladen Vukmanović OK Kapela 29:02 16:30 43,17 14:22 12:22
Domagoj Šantić OK Bjelovar dnf
Vladimir Trivunović OK Kapela dns

M35Duljina staze 2.370 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.720m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 14:45 100,00 6:13 5:25
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 20:54 6:09 70,57 8:49 7:41
3. Duje Rako OK Vihor 23:39 8:54 62,37 9:58 8:41
4. Daniel Fabijanić OK Jelen 26:35 11:50 55,49 11:12 9:46
5. Branko Ostajmer OK Vihor 26:52 12:07 54,90 11:20 9:52
6. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 27:35 12:50 53,47 11:38 10:08
7. Žarko Horvat OK Međimurje 29:39 14:54 49,75 12:30 10:54
8. Bernard Ivezić OK Vihor 59:25 44:40 24,82 25:04 21:50
Tomislav Meštrović OK Kapela dnf
Luka Kosić OK Japetić dnf
Ivan Bublić OK Kapela dns
Ivan Ivo Penić OK Kapela dns

M20Duljina staze 2.370 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.720m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Marko Jurač OK Vihor 21:27 100,00 9:03 7:53
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 23:25 1:58 91,60 9:52 8:36
3. Borna Kuzmanić OK Japetić 27:35 6:08 77,76 11:38 10:08

M16Duljina staze 1.680 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 1.905m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gabrijel Solenički OK Jelen 14:42 100,00 8:45 7:42
2. Patrick Milković OK Japetić 18:15 3:33 80,55 10:51 9:34
3. Vibor Strmečki OK Maksimir 18:39 3:57 78,82 11:06 9:47
4. Noa Kelc OK Jelen 19:20 4:38 76,03 11:30 10:08
5. Matko Nikolić OK Vihor 19:43 5:01 74,56 11:44 10:20
6. Petar Jurač OK Vihor 22:44 8:02 64,66 13:31 11:56
7. Mario Lah OK Varaždin 24:13 9:31 60,70 14:24 12:42
8. Adam Anadolac OK Varaždin 24:52 10:10 59,12 14:48 13:03
9. Jan Erben OK Jelen 25:11 10:29 58,37 14:59 13:13
10. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 36:10 21:28 40,65 21:31 18:59
Martin Meštrović OK Kapela mp
Karlo Lesjak OK Japetić mp

M12Duljina staze 1.430 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.605m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 23:23 100,00 16:21 14:34
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 23:42 0:19 98,66 16:34 14:45
3. Marin Tanković OK Jelen 24:29 1:06 95,51 17:07 15:15
4. Filip Anadolac OK Varaždin 25:38 2:15 91,22 17:55 15:58
5. Jure Rako OK Vihor 48:34 25:11 48,15 33:57 30:15
Martin Vukmanović OK Kapela ot
Juraj Otmačić OK Japetić mp

Ž65Duljina staze 1.200 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.300m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 39:35 100,00 32:59 30:26
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor ot

Ž55Duljina staze 1.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 23:09 100,00 14:50 13:09
2. Sanja Radočaj OK Bjelovar 31:31 8:22 73,45 20:12 17:54
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 32:25 9:16 71,41 20:46 18:25
4. Teodora Kučinac OK Vihor 34:41 11:32 66,75 22:13 19:42
5. Branka Fabek OK Japetić 36:24 13:15 63,60 23:20 20:40
Karmen Holenda OK Varaždin dns

Ž45Duljina staze 1.750 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 1.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Bojana Nikolić OK Vihor 14:02 100,00 8:01 7:11
2. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 15:47 1:45 88,91 9:01 8:05
3. Ivana Horbec OK Vihor 16:41 2:39 84,12 9:32 8:33
4. Ivana Kuzmanić OK Japetić 17:31 3:29 80,11 10:00 8:58
5. Smiljana Janžek OK Međimurje 18:02 4:00 77,82 10:18 9:14
6. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 18:47 4:45 74,71 10:44 9:37
7. Neda Gobec OK Vihor 19:21 5:19 72,52 11:03 9:55
8. Mirka Jakšić OK Maksimir 19:47 5:45 70,94 11:18 10:08
9. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 21:53 7:51 64,13 12:30 11:13
10. Mirjana Horvat OK Maksimir 22:34 8:32 62,19 12:53 11:34
Mihaela Marija Perković OK Vihor mp
Davorka Srebačić OK Varaždin dns
Mirjana Mandić OK Japetić dns
Ivana Gobec OK Vihor dns
Marija Schubert OK Varaždin dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 1.820 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.070m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Jantar OK Japetić 14:14 100,00 7:49 6:52
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 16:14 2:00 87,68 8:55 7:50
3. Nevija Frajzman OK Jelen 17:19 3:05 82,19 9:30 8:21
4. Daniela Popović Budi OK Japetić 19:30 5:16 72,99 10:42 9:25
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 20:19 6:05 70,06 11:09 9:48
6. Sabina Rako OK Vihor 26:04 11:50 54,60 14:19 12:35
7. Maja Kušt OK Vihor 29:03 14:49 49,00 15:57 14:02
8. Tanja Potrebica OK Varaždin 34:00 19:46 41,86 18:40 16:25
9. Violeta Čalić OK Vihor 45:19 31:05 31,41 24:53 21:53

Ž20Duljina staze 1.820 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.070m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paula Pavlin OK Vihor 12:00 100,00 6:35 5:47
2. Majda Vidaković OK Kapela 14:44 2:44 81,45 8:05 7:07
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 18:27 6:27 65,04 10:08 8:54
4. Ira Mareković OK Vihor 26:31 14:31 45,25 14:34 12:48
Nina Cvjetko OK Japetić dns

Ž16Duljina staze 1.530 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 11:57 100,00 7:48 6:54
2. Monika Pavić OK Vihor 13:36 1:39 87,87 8:53 7:51
3. Ema Potrebica OK Varaždin 17:22 5:25 68,81 11:21 10:02
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 17:44 5:47 67,39 11:35 10:15
5. Wanda Kovač OK Kapela 18:07 6:10 65,96 11:50 10:28
6. Ema Juričan OK Varaždin 18:53 6:56 63,28 12:20 10:54
7. Melissa Drobić OK Kapela 19:40 7:43 60,76 12:51 11:22
8. Lucija Hercigonja OK Kapela 27:04 15:07 44,15 17:41 15:38

Ž12Duljina staze 1.430 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.605m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 17:14 100,00 12:03 10:44
2. Ana Budi OK Japetić 19:36 2:22 87,93 13:42 12:12
3. Ines Ostajmer OK Vihor 25:08 7:54 68,57 17:34 15:39
4. Ana Dasović OK Kapela 57:31 40:17 29,96 40:13 35:50
Tamara Jaklenec OK Japetić ot
Viktoria Šantić OK Bjelovar dns
Veronika Šantić OK Bjelovar dns
Sara Delić OK Japetić dns

OtvorenaDuljina staze 1.530 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.780m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nino Piskač OK Varaždin 22:47 100,00 14:53 12:47
2. Nika Juričan OK Varaždin 24:43 1:56 92,18 16:09 13:53
3. Goran Kočiš 25:19 2:32 89,99 16:32 14:13
4. Valentina Hrman OK Varaždin 26:50 4:03 84,91 17:32 15:04
5. Leticija Kranjc Kuček OK Varaždin 32:42 9:55 69,67 21:22 18:22
6. Sonja Ostajmer OK Vihor 33:08 10:21 68,76 21:39 18:36
7. Marin Galić OK Varaždin 40:49 18:02 55,82 26:40 22:55
8. Zoran Štuhec OK Varaždin 45:06 22:19 50,52 29:28 25:20
9. Tea Galić OK Varaždin 47:02 24:15 48,44 30:44 26:25
10. Toni Budrović 51:48 29:01 43,98 33:51 29:06
Vedrana Četković OK Međimurje ot
Bela Orešković OK Varaždin ot
Marin Mihinjač OK Varaždin mp
Vida Mlinarić OK Varaždin mp
Mija Jagnjić OK Varaždin mp
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Samo Proba dns
Marta Tkalec OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5