zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Memorijal 7. gbr "Puma" – prolog – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 2.390 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21 13:09
2. Josip Vujanić OK Japetić M21 13:57 0:48
3. Filip Vujanić OK Japetić M21 14:55 1:46
4. Jan Gobec OK Vihor M21 16:32 3:23
5. Tomislav Varnica OK Vihor M21 17:31 4:22
6. Marko Leljak OK Međimurje M21 22:28 9:19
7. Matija Kučinac OK Vihor M21 23:05 9:56

Ž21Duljina staze 2.150 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 18:57
2. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 29:39 10:42

M65 – Ž55Duljina staze 1.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 23:09
2. Milan Turkalj OK Varaždin M65 24:18 1:09
3. Sanja Radočaj OK Bjelovar Ž55 31:31 8:22
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 32:25 9:16
5. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 34:41 11:32
6. Branka Fabek OK Japetić Ž55 36:24 13:15
7. Željko Ulip OK Maksimir M65 40:59 17:50
8. Ivica Mesić OK Vihor M65 44:53 21:44
Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 dns

M55 – Ž45Duljina staze 1.750 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 14:02
2. Darko Merunka OK Maksimir M55 14:18 0:16
3. Karlo Gobec OK Vihor M55 15:00 0:58
4. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 15:47 1:45
5. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 16:41 2:39
6. Petar Strmečki OK Maksimir M55 17:20 3:18
7. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 17:31 3:29
8. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 18:02 4:00
9. Saša Horvat OK Maksimir M55 18:17 4:15
10. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž45 18:47 4:45
11. Mladen Jelić OK Kapela M55 19:08 5:06
11. Krešo Špoljar OK Kapela M55 19:08 5:06
13. Neda Gobec OK Vihor Ž45 19:21 5:19
14. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 19:47 5:45
15. Mile Mioković OK Kapela M55 20:27 6:25
16. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 21:53 7:51
17. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE M55 22:28 8:26
18. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 22:34 8:32
19. Rafael Sandalj OK Japetić M55 23:59 9:57
20. Predrag Labaš OK Varaždin M55 24:39 10:37
21. Josip Matijašić OK Vihor M55 26:55 12:53
22. Milan Radočaj OK Bjelovar M55 27:07 13:05
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 mp
Dražen Janžek OK Međimurje M55 dnf
Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 dns
Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dns
Marija Schubert OK Varaždin Ž45 dns
Ivana Gobec OK Vihor Ž45 dns

M45Duljina staze 2.020 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 12:32
2. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 13:51 1:19
3. Damir Gobec OK Vihor M45 14:18 1:46
4. Franjo Budi OK Japetić M45 14:24 1:52
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 19:07 6:35
6. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 25:27 12:55
7. Emil Anadolac OK Varaždin M45 28:36 16:04
8. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 29:02 16:30
Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 dnf
Vladimir Trivunović OK Kapela M45 dns

M35 – M20Duljina staze 2.370 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 14:45
2. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 20:54 6:09
3. Marko Jurač OK Vihor M20 21:27 6:42
4. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 23:25 8:40
5. Duje Rako OK Vihor M35 23:39 8:54
6. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 26:35 11:50
7. Branko Ostajmer OK Vihor M35 26:52 12:07
8. Krunoslav Canjuga OK Varaždin M35 27:35 12:50
8. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 27:35 12:50
10. Žarko Horvat OK Međimurje M35 29:39 14:54
11. Bernard Ivezić OK Vihor M35 59:25 44:40
Tomislav Meštrović OK Kapela M35 dnf
Luka Kosić OK Japetić M35 dnf
Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 dns
Ivan Bublić OK Kapela M35 dns

M16Duljina staze 1.680 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 14:42
2. Patrick Milković OK Japetić M16 18:15 3:33
3. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 18:39 3:57
4. Noa Kelc OK Jelen M16 19:20 4:38
5. Matko Nikolić OK Vihor M16 19:43 5:01
6. Petar Jurač OK Vihor M16 22:44 8:02
7. Mario Lah OK Varaždin M16 24:13 9:31
8. Adam Anadolac OK Varaždin M16 24:52 10:10
9. Jan Erben OK Jelen M16 25:11 10:29
10. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M16 36:10 21:28
Martin Meštrović OK Kapela M16 mp
Karlo Lesjak OK Japetić M16 mp

M12 – Ž12Duljina staze 1.430 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 17:14
2. Ana Budi OK Japetić Ž12 19:36 2:22
3. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 23:23 6:09
4. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 23:42 6:28
5. Marin Tanković OK Jelen M12 24:29 7:15
6. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 25:08 7:54
7. Filip Anadolac OK Varaždin M12 25:38 8:24
8. Jure Rako OK Vihor M12 48:34 31:20
9. Ana Dasović OK Kapela Ž12 57:31 40:17
Tamara Jaklenec OK Japetić Ž12 ot
Martin Vukmanović OK Kapela M12 ot
Juraj Otmačić OK Japetić M12 mp
Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 dns
Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 dns
Sara Delić OK Japetić Ž12 dns

Ž65Duljina staze 1.200 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 39:35
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 ot

Ž35 – Ž20Duljina staze 1.820 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 12:00
2. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 14:14 2:14
3. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 14:44 2:44
4. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 16:14 4:14
5. Nevija Frajzman OK Jelen Ž35 17:19 5:19
6. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 18:27 6:27
7. Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 19:30 7:30
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 20:19 8:19
9. Sabina Rako OK Vihor Ž35 26:04 14:04
10. Ira Mareković OK Vihor Ž20 26:31 14:31
11. Maja Kušt OK Vihor Ž35 29:03 17:03
12. Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 34:00 22:00
13. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 45:19 33:19
Nina Cvjetko OK Japetić Ž20 dns

Ž16Duljina staze 1.530 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 11:57
2. Monika Pavić OK Vihor Ž16 13:36 1:39
3. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 17:22 5:25
4. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž16 17:44 5:47
5. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 18:07 6:10
6. Ema Juričan OK Varaždin Ž16 18:53 6:56
7. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 19:40 7:43
8. Lucija Hercigonja OK Kapela Ž16 27:04 15:07

OtvorenaDuljina staze 1.530 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nino Piskač OK Varaždin Otvorena 22:47
2. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 24:43 1:56
3. Goran Kočiš Otvorena 25:19 2:32
4. Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena 26:50 4:03
5. Leticija Kranjc Kuček OK Varaždin Otvorena 32:42 9:55
6. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 33:08 10:21
7. Marin Galić OK Varaždin Otvorena 40:49 18:02
8. Zoran Štuhec OK Varaždin Otvorena 45:06 22:19
9. Tea Galić OK Varaždin Otvorena 47:02 24:15
10. Toni Budrović Otvorena 51:48 29:01
Vedrana Četković OK Međimurje Otvorena ot
Bela Orešković OK Varaždin Otvorena ot
Marin Mihinjač OK Varaždin Otvorena mp
Vida Mlinarić OK Varaždin Otvorena mp
Mija Jagnjić OK Varaždin Otvorena mp
Samo Proba Otvorena dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns
Marta Tkalec OK Međimurje Otvorena dns