zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Memorijal 7. gbr "Puma" – E1 – Statistika

M21ADuljina staze 8.790 m,   Uspon 460 m,   Broj kontrola 28,   Ekvivalentna duljina 11.090m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lobel Horvat OK Maksimir 106:20 100,00 12:05 9:35
2. Filip Vujanić OK Japetić 119:52 13:32 88,71 13:38 10:48
3. Josip Vujanić OK Japetić 130:37 24:17 81,41 14:51 11:46
4. Tomislav Vuk OK Vihor 190:53 84:33 55,71 21:42 17:12
5. Marko Leljak OK Međimurje 204:23 98:03 52,03 23:15 18:25
Miran Košćica OK Jelen mp
Jan Gobec OK Vihor dnf
Matija Razum OK Japetić dnf

Ž21ADuljina staze 5.410 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 6.960m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Iva Štambuk OK Maksimir 92:15 100,00 17:03 13:15
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 152:19 60:04 60,56 28:09 21:53
Vinka Vukmanović OK Kapela mp
Lovorka Čaja OK Vihor mp
Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK dns

M70Duljina staze 2.790 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.490m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 89:07 100,00 31:56 25:32
2. Željko Belaj OK Bjelovar 134:19 45:12 66,35 48:08 38:29
3. Milan Turkalj OK Varaždin 146:40 57:33 60,76 52:34 42:01

M65Duljina staze 3.070 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.945m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivica Mesić OK Vihor 104:24 100,00 34:00 26:27

M55Duljina staze 3.430 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 4.380m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Karlo Gobec OK Vihor 56:58 100,00 16:36 13:00
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 63:46 6:48 89,34 18:35 14:33
3. Petar Strmečki OK Maksimir 67:48 10:50 84,02 19:46 15:28
4. Mile Mioković OK Kapela 69:36 12:38 81,85 20:17 15:53
5. Dražen Janžek OK Međimurje 75:16 18:18 75,69 21:56 17:11
6. Saša Horvat OK Maksimir 82:33 25:35 69,01 24:04 18:50
7. Josip Matijašić OK Vihor 94:47 37:49 60,10 27:38 21:38
8. Mladen Jelić OK Kapela 100:05 43:07 56,92 29:10 22:51
9. Ivo Lukačić 106:43 49:45 53,38 31:06 24:21
10. Milan Radočaj OK Bjelovar 118:59 62:01 47,88 34:41 27:09
Darko Merunka OK Maksimir mp
Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE mp
Rafael Sandalj OK Japetić mp
Valter Sučić OK Vihor mp
Predrag Labaš OK Varaždin mp
Krešo Špoljar OK Kapela dnf

M45Duljina staze 4.570 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 5.795m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 53:46 100,00 11:45 9:16
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 54:49 1:03 98,08 11:59 9:27
3. Tomislav Kaniški OK Maksimir 58:21 4:35 92,15 12:46 10:04
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 66:48 13:02 80,49 14:37 11:31
5. Damir Hercigonja OK Kapela 86:35 32:49 62,10 18:56 14:56
6. Bojan Vukelić OK Maksimir 110:16 56:30 48,76 24:07 19:01
7. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 126:15 72:29 42,59 27:37 21:47
8. Domagoj Šantić OK Bjelovar 128:27 74:41 41,86 28:06 22:09
Zdravko Tonković OK Kapela mp
Emil Anadolac OK Varaždin mp
Hrvoje Dasović OK Kapela dns
Mladen Vukmanović OK Kapela dns

M35Duljina staze 5.390 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 6.940m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lino Legac OK Japetić 62:39 100,00 11:37 9:01
2. Goran Vodopija OK Kapela 80:06 17:27 78,21 14:51 11:32
3. Branimir Pongrac OK Japetić 95:35 32:56 65,54 17:44 13:46
4. Vedran Bijelić OK Bjelovar 107:53 45:14 58,07 20:00 15:32
5. Daniel Fabijanić OK Jelen 115:00 52:21 54,48 21:20 16:34
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 117:18 54:39 53,41 21:45 16:54
7. Duje Rako OK Vihor 119:03 56:24 52,62 22:05 17:09
8. Ivan Ivo Penić OK Kapela 120:17 57:38 52,09 22:18 17:19
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 144:28 81:49 43,37 26:48 20:48
Damir Tubin OK Jelen mp
Dalibor Stankovski OK Jelen dnf
Žarko Horvat OK Međimurje dnf

M21BDuljina staze 4.000 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 5.225m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Kučinac OK Vihor 74:35 100,00 18:38 14:16
2. Branimir Putniković OK Kapela 82:32 7:57 90,37 20:38 15:47
3. Alen Vodopijevec OK Vihor 110:38 36:03 67,41 27:39 21:10
4. Ivan Šantek OK Varaždin 119:04 44:29 62,64 29:46 22:47
Kristijan Verović OK Japetić dns

M20Duljina staze 5.380 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 6.930m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 79:13 100,00 14:43 11:25
2. Marko Jurač OK Vihor 89:32 10:19 88,48 16:38 12:55
3. Borna Kuzmanić OK Japetić 172:43 93:30 45,87 32:06 24:55
Gabriel Šiljevinac OK Jelen mp

M16Duljina staze 3.080 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.955m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vibor Strmečki OK Maksimir 56:11 100,00 18:14 14:12
2. Jan Erben OK Jelen 62:38 6:27 89,70 20:20 15:50
3. Juraj Vukelić OK Maksimir 76:07 19:56 73,81 24:42 19:14
4. Petar Jurač OK Vihor 76:31 20:20 73,43 24:50 19:20
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 79:52 23:41 70,35 25:55 20:11
6. Teo Mahović OK Japetić 81:16 25:05 69,13 26:23 20:32
7. Vitalii Kušnir OK Bjelovar 96:08 39:57 58,44 31:12 24:18
8. Noa Kelc OK Jelen 113:07 56:56 49,67 36:43 28:36

M14Duljina staze 2.010 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.460m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Karlo Lesjak OK Japetić 53:20 100,00 26:32 21:40
2. Adam Anadolac OK Varaždin 66:21 13:01 80,38 33:00 26:58
3. Martin Meštrović OK Kapela 76:48 23:28 69,44 38:12 31:13
Petar Kaniški OK Maksimir dns
Mario Lah OK Varaždin dns

M12Duljina staze 1.530 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 28:52 100,00 18:52 16:41
2. Marin Tanković OK Jelen 34:26 5:34 83,83 22:30 19:54
3. Filip Anadolac OK Varaždin 38:24 9:32 75,17 25:05 22:11
4. Roko Kaniški OK Maksimir 57:00 28:08 50,64 37:15 32:56
5. Jure Rako OK Vihor 57:37 28:45 50,10 37:39 33:18
6. Juraj Otmačić OK Japetić 57:43 28:51 50,01 37:43 33:21
Dorijan Tubin OK Jelen dns

Ž65Duljina staze 2.790 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.490m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 130:39 100,00 46:49 37:26
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 140:33 9:54 92,96 50:22 40:16
Vera Shakhova OK Vihor dnf

Ž55Duljina staze 3.070 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.945m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 97:27 100,00 31:44 24:42
2. Branka Fabek OK Japetić 101:32 4:05 95,98 33:04 25:44
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 105:21 7:54 92,50 34:18 26:42
4. Teodora Kučinac OK Vihor 109:06 11:39 89,32 35:32 27:39
Mladenka Čuljak Gross OK Kapela dnf

Ž45Duljina staze 3.330 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.280m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 69:38 100,00 20:54 16:16
2. Ivana Gobec OK Vihor 74:33 4:55 93,40 22:23 17:25
3. Neda Gobec OK Vihor 85:19 15:41 81,62 25:37 19:56
4. Ivana Horbec OK Vihor 87:15 17:37 79,81 26:12 20:23
5. Mirjana Horvat OK Maksimir 88:01 18:23 79,11 26:25 20:33
6. Gabrijela Baburek OK Japetić 91:24 21:46 76,19 27:26 21:21
6. Marija Schubert OK Varaždin 91:24 21:46 76,19 27:26 21:21
8. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 94:12 24:34 73,92 28:17 22:00
9. Ivana Kuzmanić OK Japetić 95:33 25:55 72,88 28:41 22:19
10. Srebrenka Vuk OK Kapela 96:08 26:30 72,43 28:52 22:27
11. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 105:25 35:47 66,06 31:39 24:37
12. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 109:11 39:33 63,78 32:47 25:30
13. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 110:13 40:35 63,18 33:05 25:45
14. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 124:51 55:13 55,77 37:29 29:10
Smiljana Janžek OK Međimurje mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela mp
Mirka Jakšić OK Maksimir dnf

Ž35Duljina staze 4.580 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 5.805m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Jantar OK Japetić 56:53 100,00 12:25 9:47
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 69:24 12:31 81,96 15:09 11:57
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 87:52 30:59 64,74 19:11 15:08
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar 102:26 45:33 55,53 22:21 17:38
5. Sabina Rako OK Vihor 115:59 59:06 49,04 25:19 19:58
6. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 127:04 70:11 44,77 27:44 21:53
7. Maja Kušt OK Vihor 137:24 80:31 41,40 30:00 23:40
8. Vlatka Stupalo OK Vihor 163:27 106:34 34,80 35:41 28:09
Ana Delić OK Japetić mp
Violeta Čalić OK Vihor mp
Iva Tatić OK Vihor dns
Bernardica Stipić OK Vihor dns
Tanja Potrebica OK Varaždin dns

Ž21BDuljina staze 3.320 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.270m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Težak OK Vihor 75:37 100,00 22:46 17:42
2. Ivana Žitnik OK Kapela 79:04 3:27 95,64 23:48 18:31
3. Željka Ilijašev OK Kapela 93:44 18:07 80,67 28:13 21:57
4. Paula Prpić OK Vihor 95:53 20:16 78,86 28:52 22:27
5. Aleksandra Miličević OK Vihor 96:36 20:59 78,28 29:05 22:37
6. Petra Plevnik OK Bjelovar 106:36 30:59 70,93 32:06 24:57
7. Olga Zaitseva OK Vihor 123:34 47:57 61,20 37:13 28:56
8. Melita Sučić OK Vihor 167:51 92:14 45,05 50:33 39:18
9. Ivana Stankovski OK Kapela 171:43 96:06 44,04 51:43 40:12
Iva Džeba OK Vihor dnf
Suzana Stanić OK Kapela dnf

Ž20Duljina staze 4.540 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 5.765m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 65:23 100,00 14:24 11:20
2. Paula Pavlin OK Vihor 70:48 5:25 92,35 15:35 12:16
3. Dora Vukelić OK Maksimir 73:27 8:04 89,02 16:10 12:44
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 91:29 26:06 71,47 20:09 15:52

Ž16Duljina staze 2.010 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.460m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 27:42 100,00 13:46 11:15
2. Dora Delić OK Japetić 30:09 2:27 91,87 15:00 12:15
3. Wanda Kovač OK Kapela 41:26 13:44 66,85 20:36 16:50
4. Melissa Drobić OK Kapela 42:09 14:27 65,72 20:58 17:08
Ema Potrebica OK Varaždin dns

Ž14Duljina staze 1.810 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.210m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luna Bajrektarević OK Vihor 65:22 100,00 36:06 29:34
2. Lucija Hercigonja OK Kapela 73:25 8:03 89,04 40:33 33:13

Ž12Duljina staze 1.530 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 20:14 100,00 13:13 11:41
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar 21:17 1:03 95,07 13:54 12:18
3. Eva Šantek OK Varaždin 27:27 7:13 73,71 17:56 15:52
4. Ines Ostajmer OK Vihor 27:52 7:38 72,61 18:12 16:06
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 33:10 12:56 61,01 21:40 19:10
6. Sara Delić OK Japetić 37:08 16:54 54,49 24:16 21:27
7. Ana Budi OK Japetić 54:56 34:42 36,83 35:54 31:45
Greta Kaniški OK Maksimir dns

OtvorenaDuljina staze 1.810 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.210m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Brkić OK Kapela 73:16 100,00 40:28 33:09
2. Dejan Juranić SK Tilček Team 103:48 30:32 70,58 57:20 46:58
Leticija Kranjc Kuček OK Varaždin mp
Vida Mlinarić OK Varaždin mp
Valentina Hrman OK Varaždin dnf
Draženko Tomislav Mikac OK Međimurje dns
Jakov Tkalec OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5