zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Memorijal 7. gbr "Puma" – E1 – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 8.790 m,   Uspon 460 m,   Broj kontrola 28

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lobel Horvat OK Maksimir M21A 106:20
2. Filip Vujanić OK Japetić M21A 119:52 13:32
3. Josip Vujanić OK Japetić M21A 130:37 24:17
4. Tomislav Vuk OK Vihor M21A 190:53 84:33
5. Marko Leljak OK Međimurje M21A 204:23 98:03
Miran Košćica OK Jelen M21A mp
Jan Gobec OK Vihor M21A dnf
Matija Razum OK Japetić M21A dnf

Ž21ADuljina staze 5.410 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 92:15
2. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 152:19 60:04
Vinka Vukmanović OK Kapela Ž21A mp
Lovorka Čaja OK Vihor Ž21A mp
Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK Ž21A dns

M70 – Ž65Duljina staze 2.790 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M70 89:07
2. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 130:39 41:32
3. Željko Belaj OK Bjelovar M70 134:19 45:12
4. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 140:33 51:26
5. Milan Turkalj OK Varaždin M70 146:40 57:33
Vera Shakhova OK Vihor Ž65 dnf

M65 – Ž55Duljina staze 3.070 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 97:27
2. Branka Fabek OK Japetić Ž55 101:32 4:05
3. Ivica Mesić OK Vihor M65 104:24 6:57
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 105:21 7:54
5. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 109:06 11:39
Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 dnf

M55Duljina staze 3.430 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Karlo Gobec OK Vihor M55 56:58
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 63:46 6:48
3. Petar Strmečki OK Maksimir M55 67:48 10:50
4. Mile Mioković OK Kapela M55 69:36 12:38
5. Dražen Janžek OK Međimurje M55 75:16 18:18
6. Saša Horvat OK Maksimir M55 82:33 25:35
7. Josip Matijašić OK Vihor M55 94:47 37:49
8. Mladen Jelić OK Kapela M55 100:05 43:07
9. Ivo Lukačić M55 106:43 49:45
10. Milan Radočaj OK Bjelovar M55 118:59 62:01
Darko Merunka OK Maksimir M55 mp
Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE M55 mp
Rafael Sandalj OK Japetić M55 mp
Valter Sučić OK Vihor M55 mp
Predrag Labaš OK Varaždin M55 mp
Krešo Špoljar OK Kapela M55 dnf

M45Duljina staze 4.570 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 53:46
2. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 54:49 1:03
3. Tomislav Kaniški OK Maksimir M45 58:21 4:35
4. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 66:48 13:02
5. Damir Hercigonja OK Kapela M45 86:35 32:49
6. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 110:16 56:30
7. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 126:15 72:29
8. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 128:27 74:41
Zdravko Tonković OK Kapela M45 mp
Emil Anadolac OK Varaždin M45 mp
Hrvoje Dasović OK Kapela M45 dns
Mladen Vukmanović OK Kapela M45 dns

M35Duljina staze 5.390 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lino Legac OK Japetić M35 62:39
2. Goran Vodopija OK Kapela M35 80:06 17:27
3. Branimir Pongrac OK Japetić M35 95:35 32:56
4. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 107:53 45:14
5. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 115:00 52:21
6. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 117:18 54:39
7. Duje Rako OK Vihor M35 119:03 56:24
8. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 120:17 57:38
9. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 144:28 81:49
Damir Tubin OK Jelen M35 mp
Dalibor Stankovski OK Jelen M35 dnf
Žarko Horvat OK Međimurje M35 dnf

M21BDuljina staze 4.000 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Kučinac OK Vihor M21B 74:35
2. Branimir Putniković OK Kapela M21B 82:32 7:57
3. Alen Vodopijevec OK Vihor M21B 110:38 36:03
4. Ivan Šantek OK Varaždin M21B 119:04 44:29
Kristijan Verović OK Japetić M21B dns

M20Duljina staze 5.380 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 79:13
2. Marko Jurač OK Vihor M20 89:32 10:19
3. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 172:43 93:30
Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 mp

M16Duljina staze 3.080 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 56:11
2. Jan Erben OK Jelen M16 62:38 6:27
3. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 76:07 19:56
4. Petar Jurač OK Vihor M16 76:31 20:20
5. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 79:52 23:41
6. Teo Mahović OK Japetić M16 81:16 25:05
7. Vitalii Kušnir OK Bjelovar M16 96:08 39:57
8. Noa Kelc OK Jelen M16 113:07 56:56

M14 – Ž16Duljina staze 2.010 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 27:42
2. Dora Delić OK Japetić Ž16 30:09 2:27
3. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 41:26 13:44
4. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 42:09 14:27
5. Karlo Lesjak OK Japetić M14 53:20 25:38
6. Adam Anadolac OK Varaždin M14 66:21 38:39
7. Martin Meštrović OK Kapela M14 76:48 49:06
Mario Lah OK Varaždin M14 dns
Petar Kaniški OK Maksimir M14 dns
Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 dns

M12 – Ž12Duljina staze 1.530 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 20:14
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 21:17 1:03
3. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 27:27 7:13
4. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 27:52 7:38
5. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 28:52 8:38
6. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 33:10 12:56
7. Marin Tanković OK Jelen M12 34:26 14:12
8. Sara Delić OK Japetić Ž12 37:08 16:54
9. Filip Anadolac OK Varaždin M12 38:24 18:10
10. Ana Budi OK Japetić Ž12 54:56 34:42
11. Roko Kaniški OK Maksimir M12 57:00 36:46
12. Jure Rako OK Vihor M12 57:37 37:23
13. Juraj Otmačić OK Japetić M12 57:43 37:29
Dorijan Tubin OK Jelen M12 dns
Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 dns

Ž45Duljina staze 3.330 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 69:38
2. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 74:33 4:55
3. Neda Gobec OK Vihor Ž45 85:19 15:41
4. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 87:15 17:37
5. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 88:01 18:23
6. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 91:24 21:46
6. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 91:24 21:46
8. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž45 94:12 24:34
9. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 95:33 25:55
10. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 96:08 26:30
11. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 105:25 35:47
12. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 109:11 39:33
13. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 110:13 40:35
14. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 124:51 55:13
Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 mp
Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 dnf

Ž35Duljina staze 4.580 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 56:53
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž35 69:24 12:31
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 87:52 30:59
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 102:26 45:33
5. Sabina Rako OK Vihor Ž35 115:59 59:06
6. Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 127:04 70:11
7. Maja Kušt OK Vihor Ž35 137:24 80:31
8. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 163:27 106:34
Ana Delić OK Japetić Ž35 mp
Violeta Čalić OK Vihor Ž35 mp
Iva Tatić OK Vihor Ž35 dns
Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 dns
Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 dns

Ž21BDuljina staze 3.320 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Težak OK Vihor Ž21B 75:37
2. Ivana Žitnik OK Kapela Ž21B 79:04 3:27
3. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 93:44 18:07
4. Paula Prpić OK Vihor Ž21B 95:53 20:16
5. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B 96:36 20:59
6. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 106:36 30:59
7. Olga Zaitseva OK Vihor Ž21B 123:34 47:57
8. Melita Sučić OK Vihor Ž21B 167:51 92:14
9. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B 171:43 96:06
Iva Džeba OK Vihor Ž21B dnf
Suzana Stanić OK Kapela Ž21B dnf

Ž20Duljina staze 4.540 m,   Uspon 245 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 65:23
2. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 70:48 5:25
3. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 73:27 8:04
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 91:29 26:06

Ž14 – OtvorenaDuljina staze 1.810 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž14 65:22
2. Željko Brkić OK Kapela Otvorena 73:16 7:54
3. Lucija Hercigonja OK Kapela Ž14 73:25 8:03
4. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 103:48 38:26
Leticija Kranjc Kuček OK Varaždin Otvorena mp
Vida Mlinarić OK Varaždin Otvorena mp
Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena dnf
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns
Draženko Tomislav Mikac OK Međimurje Otvorena dns