zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Memorijal 7. gbr "Puma" – E2 – Statistika

M21ADuljina staze 4.630 m,   Uspon 230 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 5.780m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Josip Vujanić OK Japetić 54:10 100,00 11:41 9:22
2. Filip Vujanić OK Japetić 54:34 0:24 99,27 11:47 9:26
3. Marko Leljak OK Međimurje 75:37 21:27 71,63 16:19 13:04
4. Miran Košćica OK Jelen 96:47 42:37 55,97 20:54 16:44
Matija Razum OK Japetić dns
Jan Gobec OK Vihor dns

Ž21ADuljina staze 3.820 m,   Uspon 225 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.945m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK 47:23 100,00 12:24 9:34
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 78:52 31:29 60,08 20:38 15:56
3. Paula Pavlin OK Vihor 80:43 33:20 58,70 21:07 16:19
4. Iva Lovrec OK Vihor 86:48 39:25 54,59 22:43 17:33

M70Duljina staze 2.180 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.905m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Belaj OK Bjelovar 45:09 100,00 20:42 15:32
2. Milan Turkalj OK Varaždin 95:03 49:54 47,50 43:36 32:43

M65Duljina staze 2.180 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.905m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
Ivica Mesić OK Vihor ot

M55Duljina staze 3.140 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Karlo Gobec OK Vihor 55:24 100,00 17:38 13:22
2. Mile Mioković OK Kapela 57:22 1:58 96,57 18:16 13:51
3. Petar Strmečki OK Maksimir 60:57 5:33 90,89 19:24 14:43
4. Dražen Janžek OK Međimurje 67:33 12:09 82,01 21:30 16:18
5. Mladen Jelić OK Kapela 77:20 21:56 71,64 24:37 18:40
6. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE 81:09 25:45 68,27 25:50 19:36
7. Josip Matijašić OK Vihor 85:42 30:18 64,64 27:17 20:42
Rafael Sandalj OK Japetić ot
Predrag Labaš OK Varaždin ot
Milan Radočaj OK Bjelovar dns
Krešo Špoljar OK Kapela dns

M45Duljina staze 3.520 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 4.545m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Robert Orehoci OK Bjelovar 47:04 100,00 13:22 10:21
2. Damir Gobec OK Vihor 48:26 1:22 97,18 13:45 10:39
3. Igor Bončina OK Slov. Konjice 62:55 15:51 74,81 17:52 13:50
4. Domagoj Šantić OK Bjelovar 67:39 20:35 69,57 19:13 14:53
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 73:14 26:10 64,27 20:48 16:06
6. Emil Anadolac OK Varaždin 114:55 67:51 40,96 32:38 25:17

M35Duljina staze 3.820 m,   Uspon 225 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.945m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branimir Pongrac OK Japetić 44:10 100,00 11:33 8:55
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar 51:04 6:54 86,49 13:22 10:19
3. Miroslav Hainž OK Varaždin 63:43 19:33 69,32 16:40 12:53
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 64:45 20:35 68,21 16:57 13:05
5. Daniel Fabijanić OK Jelen 66:18 22:08 66,62 17:21 13:24
6. Damir Tubin OK Jelen 70:46 26:36 62,41 18:31 14:18
7. Žarko Horvat OK Međimurje 101:22 57:12 43,57 26:32 20:29

M21BDuljina staze 2.670 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.520m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branimir Putniković OK Kapela 50:27 100,00 18:53 14:19
2. Ivan Šantek OK Varaždin 83:48 33:21 60,20 31:23 23:48
Davor Ambreković OK Vihor dnf
Roman Sladič Škofjeloški OK dns

M20Duljina staze 3.820 m,   Uspon 225 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.945m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 49:46 100,00 13:01 10:03
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 98:46 49:00 50,39 25:51 19:58
Borna Kuzmanić OK Japetić mp
Marko Jurač OK Vihor dns

M16Duljina staze 2.670 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.520m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Noa Kelc OK Jelen 40:02 100,00 14:59 11:22
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 41:47 1:45 95,81 15:38 11:52
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 43:53 3:51 91,23 16:26 12:28
4. Vitalii Kušnir OK Bjelovar 44:49 4:47 89,33 16:47 12:43
5. Teo Mahović OK Japetić 55:25 15:23 72,24 20:45 15:44
6. Jan Erben OK Jelen 57:54 17:52 69,14 21:41 16:26
Petar Jurač OK Vihor dns

M14Duljina staze 2.180 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.905m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Karlo Lesjak OK Japetić 91:24 100,00 41:55 31:27
Adam Anadolac OK Varaždin mp
Mario Lah OK Varaždin dns

M12Duljina staze 1.820 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.420m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Oliver Skočić OK Vihor 46:45 100,00 25:41 19:19
2. Filip Anadolac OK Varaždin 48:52 2:07 95,67 26:50 20:11
3. Dorijan Tubin OK Jelen 83:34 36:49 55,94 45:54 34:31

Ž65Duljina staze 1.820 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.420m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 47:51 100,00 26:17 19:46
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor ot
Vera Shakhova OK Vihor dns

Ž55Duljina staze 2.480 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 3.180m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 84:13 100,00 33:57 26:28
Branka Fabek OK Japetić dnf
Teodora Kučinac OK Vihor dns

Ž45Duljina staze 3.140 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 57:36 100,00 18:20 13:54
2. Marija Schubert OK Varaždin 66:12 8:36 87,01 21:04 15:59
3. Ivana Horbec OK Vihor 66:51 9:15 86,16 21:17 16:08
4. Neda Gobec OK Vihor 68:04 10:28 84,62 21:40 16:26
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 68:09 10:33 84,52 21:42 16:27
6. Bojana Nikolić OK Vihor 68:37 11:01 83,94 21:51 16:34
7. Smiljana Janžek OK Međimurje 76:42 19:06 75,10 24:25 18:31
8. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 76:46 19:10 75,03 24:26 18:32
9. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 92:19 34:43 62,39 29:24 22:17
10. Ivana Kuzmanić OK Japetić 93:19 35:43 61,73 29:43 22:32
Mirka Jakšić OK Maksimir dns

Ž35Duljina staze 3.520 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 4.545m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Jantar OK Japetić 53:51 100,00 15:17 11:50
2. Nikolina Šantić OK Bjelovar 65:19 11:28 82,44 18:33 14:22
3. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice 80:00 26:09 67,31 22:43 17:36
4. Maja Kušt OK Vihor 80:25 26:34 66,96 22:50 17:41
5. Lana Gerjević OK Kapela 81:51 28:00 65,79 23:15 18:00
6. Bernardica Stipić OK Vihor 90:41 36:50 59,38 25:45 19:57
7. Violeta Čalić OK Vihor 99:59 46:08 53,86 28:24 21:59
Vlatka Stupalo OK Vihor mp
Marijana Žgela Putniković OK Kapela dns

Ž21BDuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paula Prpić OK Vihor 39:15 100,00 17:08 13:27
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 49:46 10:31 78,87 21:43 17:04
3. Tina Šojat OK Vihor 76:13 36:58 51,50 33:16 26:08
4. Izabel Majetić OK Vihor 80:18 41:03 48,88 35:03 27:32
4. Iva Džeba OK Vihor 80:18 41:03 48,88 35:03 27:32

Ž20Duljina staze 3.520 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 4.545m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Majda Vidaković OK Kapela 74:43 100,00 21:13 16:26
2. Kimi Maria Gobec OK Vihor 94:17 19:34 79,25 26:47 20:44

Ž16Duljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Japetić 28:39 100,00 12:30 9:49
2. Paola Rako OK Vihor 33:25 4:46 85,74 14:35 11:27
3. Melissa Drobić OK Kapela 33:32 4:53 85,44 14:38 11:30

Ž14Duljina staze 1.970 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.620m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luna Bajrektarević OK Vihor 54:03 100,00 27:26 20:37

Ž12Duljina staze 1.820 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.420m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 20:06 100,00 11:02 8:18
2. Sara Delić OK Japetić 23:26 3:20 85,78 12:52 9:40
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar 26:52 6:46 74,81 14:45 11:06
4. Eva Šantek OK Varaždin 41:22 21:16 48,59 22:43 17:05
5. Ines Ostajmer OK Vihor 46:00 25:54 43,70 25:16 19:00
6. Veronika Šantić OK Bjelovar 50:39 30:33 39,68 27:49 20:55

OtvorenaDuljina staze 2.180 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.905m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vida Mlinarić OK Varaždin 76:15 100,00 34:58 26:14
2. Dejan Juranić SK Tilček Team 78:01 1:46 97,74 35:47 26:51
3. Goran Kočiš 86:44 10:29 87,91 39:47 29:51
Tea Galić OK Varaždin ot
Marin Galić OK Varaždin ot
Valentina Hrman OK Varaždin ot
Leticija Kranjc Kuček OK Varaždin mp
Draženko Tomislav Mikac OK Međimurje mp
Jakov Tkalec OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5