zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Memorijal 7. gbr "Puma" – E2 – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 4.630 m,   Uspon 230 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Josip Vujanić OK Japetić M21A 54:10
2. Filip Vujanić OK Japetić M21A 54:34 0:24
3. Marko Leljak OK Međimurje M21A 75:37 21:27
4. Miran Košćica OK Jelen M21A 96:47 42:37
Jan Gobec OK Vihor M21A dns
Matija Razum OK Japetić M21A dns

Ž21A – M35 – M20Duljina staze 3.820 m,   Uspon 225 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Branimir Pongrac OK Japetić M35 44:10
2. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK Ž21A 47:23 3:13
3. Jakov Lesjak OK Japetić M20 49:46 5:36
4. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 51:04 6:54
5. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 63:43 19:33
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 64:45 20:35
7. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 66:18 22:08
8. Damir Tubin OK Jelen M35 70:46 26:36
9. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 78:52 34:42
10. Paula Pavlin OK Vihor Ž21A 80:43 36:33
11. Iva Lovrec OK Vihor Ž21A 86:48 42:38
12. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 98:46 54:36
13. Žarko Horvat OK Međimurje M35 101:22 57:12
Borna Kuzmanić OK Japetić M20 mp
Marko Jurač OK Vihor M20 dns

M70 – M65 – M14 – OtDuljina staze 2.180 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željko Belaj OK Bjelovar M70 45:09
2. Vida Mlinarić OK Varaždin Otvorena 76:15 31:06
3. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 78:01 32:52
4. Goran Kočiš Otvorena 86:44 41:35
5. Karlo Lesjak OK Japetić M14 91:24 46:15
6. Milan Turkalj OK Varaždin M70 95:03 49:54
Ivica Mesić OK Vihor M65 ot
Tea Galić OK Varaždin Otvorena ot
Marin Galić OK Varaždin Otvorena ot
Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena ot
Adam Anadolac OK Varaždin M14 mp
Leticija Kranjc Kuček OK Varaždin Otvorena mp
Draženko Tomislav Mikac OK Međimurje Otvorena mp
Mario Lah OK Varaždin M14 dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns

M55 – Ž45Duljina staze 3.140 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Karlo Gobec OK Vihor M55 55:24
2. Mile Mioković OK Kapela M55 57:22 1:58
3. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 57:36 2:12
4. Petar Strmečki OK Maksimir M55 60:57 5:33
5. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 66:12 10:48
6. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 66:51 11:27
7. Dražen Janžek OK Međimurje M55 67:33 12:09
8. Neda Gobec OK Vihor Ž45 68:04 12:40
9. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 68:09 12:45
10. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 68:37 13:13
11. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 76:42 21:18
12. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 76:46 21:22
13. Mladen Jelić OK Kapela M55 77:20 21:56
14. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE M55 81:09 25:45
15. Josip Matijašić OK Vihor M55 85:42 30:18
16. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž45 92:19 36:55
17. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 93:19 37:55
Rafael Sandalj OK Japetić M55 ot
Predrag Labaš OK Varaždin M55 ot
Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 dns
Milan Radočaj OK Bjelovar M55 dns
Krešo Špoljar OK Kapela M55 dns

M45 – Ž35 – Ž20Duljina staze 3.520 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 47:04
2. Damir Gobec OK Vihor M45 48:26 1:22
3. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 53:51 6:47
4. Igor Bončina OK Slov. Konjice M45 62:55 15:51
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 65:19 18:15
6. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 67:39 20:35
7. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 73:14 26:10
8. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 74:43 27:39
9. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice Ž35 80:00 32:56
10. Maja Kušt OK Vihor Ž35 80:25 33:21
11. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 81:51 34:47
12. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 90:41 43:37
13. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 94:17 47:13
14. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 99:59 52:55
15. Emil Anadolac OK Varaždin M45 114:55 67:51
Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 mp
Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 dns

M21B – M16Duljina staze 2.670 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Noa Kelc OK Jelen M16 40:02
2. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 41:47 1:45
3. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 43:53 3:51
4. Vitalii Kušnir OK Bjelovar M16 44:49 4:47
5. Branimir Putniković OK Kapela M21B 50:27 10:25
6. Teo Mahović OK Japetić M16 55:25 15:23
7. Jan Erben OK Jelen M16 57:54 17:52
8. Ivan Šantek OK Varaždin M21B 83:48 43:46
Davor Ambreković OK Vihor M21B dnf
Roman Sladič Škofjeloški OK M21B dns
Petar Jurač OK Vihor M16 dns

M12 – Ž65 – Ž12Duljina staze 1.820 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 20:06
2. Sara Delić OK Japetić Ž12 23:26 3:20
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 26:52 6:46
4. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 41:22 21:16
5. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 46:00 25:54
6. Oliver Skočić OK Vihor M12 46:45 26:39
7. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 47:51 27:45
8. Filip Anadolac OK Varaždin M12 48:52 28:46
9. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 50:39 30:33
10. Dorijan Tubin OK Jelen M12 83:34 63:28
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 ot
Vera Shakhova OK Vihor Ž65 dns

Ž55Duljina staze 2.480 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 84:13
Branka Fabek OK Japetić Ž55 dnf
Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 dns

Ž21B – Ž16Duljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Japetić Ž16 28:39
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 33:25 4:46
3. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 33:32 4:53
4. Paula Prpić OK Vihor Ž21B 39:15 10:36
5. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 49:46 21:07
6. Tina Šojat OK Vihor Ž21B 76:13 47:34
7. Iva Džeba OK Vihor Ž21B 80:18 51:39
7. Izabel Majetić OK Vihor Ž21B 80:18 51:39

Ž14Duljina staze 1.970 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž14 54:03