zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Otv. prv. Jastrebarskog – JaSam kup – Statistika

M21ADuljina staze 4.060 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 5.260m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Wataru Teragauchi Japan team 40:18 100,00 9:55 7:39
2. Josip Vujanić OK Japetić 44:13 3:55 91,14 10:53 8:24
3. Filip Vujanić OK Japetić 45:04 4:46 89,42 11:06 8:34
4. Dražen Gadžić OK Kapela 58:19 18:01 69,11 14:21 11:05
5. Tomislav Vuk OK Vihor 61:06 20:48 65,96 15:02 11:36
6. Boris Eržen Škofjeloški OK 72:52 32:34 55,31 17:56 13:51
7. Aleš Ferenc OK Tivoli 76:30 36:12 52,68 18:50 14:32
8. Miran Košćica OK Jelen 77:40 37:22 51,89 19:07 14:45

Ž21ADuljina staze 3.240 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.240m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mirja Pavić OK Japetić 43:44 100,00 13:29 10:18
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 84:27 40:43 51,79 26:03 19:55

M70Duljina staze 1.750 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.325m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 36:11 100,00 20:40 15:33
2. Željko Ulip OK Maksimir 53:08 16:57 68,10 30:21 22:51
3. Milan Turkalj OK Varaždin 57:38 21:27 62,78 32:56 24:47

M65Duljina staze 1.750 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.325m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivica Mesić OK Vihor 37:46 100,00 21:34 16:14

M55Duljina staze 2.250 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Darko Merunka OK Maksimir 32:47 100,00 14:34 11:06
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 34:21 1:34 95,44 15:16 11:38
3. Karlo Gobec OK Vihor 39:58 7:11 82,03 17:45 13:32
4. Mile Mioković OK Kapela 42:56 10:09 76,36 19:04 14:33
5. Saša Horvat OK Maksimir 46:27 13:40 70,58 20:38 15:44
6. Zdravko Šaflin OK Jelen 50:53 18:06 64,43 22:36 17:14
7. Ivo Lukačić 52:08 19:21 62,88 23:10 17:40
8. Josip Matijašić OK Vihor 59:02 26:15 55,53 26:14 20:00
9. Mladen Jelić OK Kapela 68:52 36:05 47,60 30:36 23:20
10. Krešo Špoljar OK Kapela 73:53 41:06 44,37 32:50 25:02
11. Rafael Sandalj OK Japetić 75:25 42:38 43,47 33:31 25:33
12. Miroslav Besten OK Jelen 80:40 47:53 40,64 35:51 27:20
Nenad Lovrec OK Vihor dnf
Predrag Labaš OK Varaždin dns

M45Duljina staze 2.760 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.685m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje 36:40 100,00 13:17 9:57
2. Damir Gobec OK Vihor 37:08 0:28 98,74 13:27 10:04
3. Tomislav Kaniški OK Maksimir 38:50 2:10 94,42 14:04 10:32
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 41:57 5:17 87,41 15:11 11:23
5. Mladen Vukmanović OK Kapela 49:21 12:41 74,30 17:52 13:23
6. Bojan Vukelić OK Maksimir 49:56 13:16 73,43 18:05 13:33
7. Vladimir Trivunović OK Kapela 53:57 17:17 67,96 19:32 14:38
8. Marijan Bogović OK Jelen 62:45 26:05 58,43 22:44 17:01
9. Domagoj Šantić OK Bjelovar 64:34 27:54 56,79 23:23 17:31
10. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 64:54 28:14 56,50 23:30 17:36
11. Vlatko Tounec OK Kapela 66:11 29:31 55,40 23:58 17:57
12. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 70:57 34:17 51,68 25:42 19:15

M35Duljina staze 3.240 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.240m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lino Legac OK Japetić 34:30 100,00 10:38 8:08
2. Bojan Jevševar OK Brežice 37:05 2:35 93,03 11:26 8:44
3. Petar Delić OK Maksimir 42:17 7:47 81,59 13:03 9:58
4. Ivan Bublić OK Kapela 47:30 13:00 72,63 14:39 11:12
5. Vedran Bijelić OK Bjelovar 49:30 15:00 69,70 15:16 11:40
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 50:38 16:08 68,14 15:37 11:56
7. Ivan Ivo Penić OK Kapela 64:19 29:49 53,64 19:51 15:10
8. Duje Rako OK Vihor 68:33 34:03 50,33 21:09 16:10
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 70:02 35:32 49,26 21:36 16:31
10. Zdravko Novosel OK Jelen 70:21 35:51 49,04 21:42 16:35
11. Damir Tubin OK Jelen 73:08 38:38 47,17 22:34 17:14
12. Domagoj Delimar OK Kapela 89:00 54:30 38,76 27:28 20:59

M21BDuljina staze 1.920 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.595m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Kučinac OK Vihor 29:51 100,00 15:32 11:30
2. Igor Bončina OK Slov. Konjice 33:26 3:35 89,28 17:24 12:53
3. Tomislav Jurač OK Vihor 36:22 6:31 82,08 18:56 14:00
4. Branimir Putniković OK Kapela 36:52 7:01 80,97 19:12 14:12
5. Siniša Lah OK Varaždin 50:53 21:02 58,66 26:30 19:36
6. Bernard Ivezić OK Vihor 53:54 24:03 55,38 28:04 20:46
7. Kristijan Verović OK Japetić 56:07 26:16 53,19 29:13 21:37

M20Duljina staze 3.240 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.240m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 36:15 100,00 11:11 8:32
2. Marko Jurač OK Vihor 42:55 6:40 84,47 13:14 10:07
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 57:19 21:04 63,25 17:41 13:31
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 99:10 62:55 36,55 30:36 23:23

M16Duljina staze 1.920 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.595m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 21:40 100,00 11:17 8:20
2. Petar Jurač OK Vihor 22:52 1:12 94,75 11:54 8:48
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 22:57 1:17 94,41 11:57 8:50
4. Juraj Vukelić OK Maksimir 25:33 3:53 84,80 13:18 9:50
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 28:36 6:56 75,76 14:53 11:01
6. Vibor Strmečki OK Maksimir 29:48 8:08 72,71 15:31 11:29
7. Patrick Milković OK Japetić 31:30 9:50 68,78 16:24 12:08
8. Kaan Yelen OK Vihor 54:11 32:31 39,99 28:13 20:52
9. Matko Nikolić OK Vihor 85:14 63:34 25,42 44:23 32:50
Jan Erben OK Jelen mp
Noa Kelc OK Jelen mp

M14Duljina staze 1.530 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.880m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martin Meštrović OK Kapela 17:10 100,00 11:13 9:07
2. Karlo Lesjak OK Japetić 23:02 5:52 74,53 15:03 12:15
3. Mario Lah OK Varaždin 24:46 7:36 69,31 16:11 13:10
4. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 26:19 9:09 65,23 17:12 13:59
Franko Čukoić OK Jelen mp
Adam Anadolac OK Varaždin dnf

M12Duljina staze 1.470 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 20:41 100,00 14:04 11:21
2. Oliver Skočić OK Vihor 22:38 1:57 91,38 15:23 12:26
3. Jure Rako OK Vihor 23:51 3:10 86,72 16:13 13:06
4. Jakov Bijelić OK Bjelovar 25:19 4:38 81,70 17:13 13:54
5. Marin Tanković OK Jelen 28:29 7:48 72,62 19:22 15:39
6. Filip Anadolac OK Varaždin 31:26 10:45 65,80 21:22 17:16
7. Dorijan Tubin OK Jelen 52:45 32:04 39,21 35:53 28:59
Petar Šalaj OK Jelen dnf
Juraj Otmačić OK Japetić dnf
Erik Tot OK Japetić dns
Luka Tot OK Japetić dns
Roko Vukić OK Maksimir dns

Ž65Duljina staze 1.570 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.095m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 98:12 100,00 62:32 46:52

Ž55Duljina staze 1.750 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.325m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 43:05 100,00 24:37 18:31
2. Branka Fabek OK Japetić 46:14 3:09 93,19 26:25 19:53
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 58:17 15:12 73,92 33:18 25:04
4. Teodora Kučinac OK Vihor 69:35 26:30 61,92 39:45 29:55

Ž45Duljina staze 2.250 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 37:19 100,00 16:35 12:38
2. Neda Gobec OK Vihor 40:11 2:52 92,87 17:51 13:37
3. Bojana Nikolić OK Vihor 41:24 4:05 90,14 18:24 14:02
4. Srebrenka Vuk OK Kapela 49:23 12:04 75,57 21:56 16:44
5. Marija Schubert OK Varaždin 50:04 12:45 74,53 22:15 16:58
6. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 52:47 15:28 70,70 23:27 17:53
7. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 56:08 18:49 66,48 24:56 19:01
8. Ivana Kuzmanić OK Japetić 62:25 25:06 59,79 27:44 21:09
9. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 67:51 30:32 55,00 30:09 23:00
10. Mirjana Horvat OK Maksimir 67:54 30:35 54,96 30:10 23:01
11. Željka Gajdek OK Jelen 74:54 37:35 49,82 33:17 25:23
12. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 76:57 39:38 48,49 34:12 26:05
13. Darinka Lovrec OK Vihor 80:07 42:48 46,58 35:36 27:09
14. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 93:28 56:09 39,93 41:32 31:41
15. Mirjana Mandić OK Japetić 108:57 71:38 34,25 48:25 36:55

Ž35Duljina staze 2.760 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.685m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Jantar OK Japetić 44:22 100,00 16:04 12:02
2. Anica Hribar OK Brežice 45:14 0:52 98,08 16:23 12:16
3. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 45:54 1:32 96,66 16:37 12:27
4. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 54:23 10:01 81,58 19:42 14:45
5. Sanda Berženji OK Kapela 55:27 11:05 80,01 20:05 15:02
6. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 58:26 14:04 75,93 21:10 15:51
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 60:39 16:17 73,15 21:58 16:27
8. Sabina Rako OK Vihor 67:01 22:39 66,20 24:16 18:11
9. Sabina Seražin Korper OK Jelen 69:49 25:27 63,55 25:17 18:56
10. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice 76:08 31:46 58,27 27:35 20:39
11. Maja Kušt OK Vihor 83:35 39:13 53,08 30:17 22:40
12. Antea Popović OK Kapela 98:16 53:54 45,15 35:36 26:40
13. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 100:56 56:34 43,96 36:34 27:23
14. Vlatka Stupalo OK Vihor 106:20 61:58 41,72 38:31 28:51
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela mp

Ž21BDuljina staze 1.730 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.330m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Težak OK Vihor 29:47 100,00 17:12 12:46
2. Jelena Lesjak OK Japetić 36:07 6:20 82,46 20:52 15:30
3. Hana Glušica OK Kapela 39:00 9:13 76,37 22:32 16:44
4. Petra Plevnik OK Bjelovar 39:23 9:36 75,62 22:45 16:54
5. Željka Ilijašev OK Kapela 41:58 12:11 70,97 24:15 18:00
6. Ivana Stankovski OK Kapela 42:39 12:52 69,83 24:39 18:18
7. Olga Pajnić OK Kapela 47:28 17:41 62,75 27:26 20:22
8. Iva Žulić OK Vihor 49:16 19:29 60,45 28:28 21:08
9. Ines Jurač OK Vihor 55:22 25:35 53,79 32:00 23:45
10. Ana Kovačić OK Vihor 81:25 51:38 36,58 47:03 34:56
11. Mihaela Marija Perković OK Vihor 111:48 82:01 26,64 64:37 47:58
Iva Džeba OK Vihor mp
Suzana Stanić OK Kapela dns
Urša Štanfel OK Azimut dns

Ž20Duljina staze 2.760 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.685m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paula Pavlin OK Vihor 43:46 100,00 15:51 11:52
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 46:34 2:48 93,99 16:52 12:38
3. Majda Vidaković OK Kapela 48:21 4:35 90,52 17:31 13:07
4. Dora Vukelić OK Maksimir 63:20 19:34 69,11 22:56 17:11
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 79:15 35:29 55,23 28:42 21:30
6. Kira Sršen Delgado OK Vihor 97:50 54:04 44,74 35:26 26:32
Ira Mareković OK Vihor mp

Ž16Duljina staze 1.730 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.330m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Japetić 18:58 100,00 10:57 8:08
2. Paola Rako OK Vihor 29:39 10:41 63,97 17:08 12:43
3. Wanda Kovač OK Kapela 33:16 14:18 57,01 19:13 14:16
4. Melissa Drobić OK Kapela 36:45 17:47 51,61 21:14 15:46
5. Nina Mioković OK Kapela 37:15 18:17 50,92 21:31 15:59
6. Jana Cvjetko OK Japetić 83:19 64:21 22,76 48:09 35:45
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz dns

Ž14Duljina staze 1.530 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.880m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ema Juričan OK Varaždin 26:28 100,00 17:17 14:04
2. Petra Jurić OK Vihor 33:20 6:52 79,40 21:47 17:43
3. Luna Bajrektarević OK Vihor 35:18 8:50 74,98 23:04 18:46

Ž12Duljina staze 1.470 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sara Delić OK Japetić 11:31 100,00 7:50 6:19
2. Eva Šantek OK Varaždin 19:27 7:56 59,21 13:13 10:41
3. Ana Budi OK Japetić 20:27 8:56 56,32 13:54 11:14
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 20:48 9:17 55,37 14:08 11:25
5. Helena Ćubela OK Jelen 33:14 21:43 34,65 22:36 18:15
6. Ema Jurač OK Vihor 36:44 25:13 31,35 24:59 20:10
7. Greta Kaniški OK Maksimir 49:45 38:14 23,15 33:50 27:20

Otvorena dugaDuljina staze 1.920 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.595m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Aida Krkić Drobić OK Kapela 56:54 100,00 29:38 21:55
2. Ivan Novosel OK Japetić 58:23 1:29 97,46 30:24 22:29
3. Roman Sladič Škofjeloški OK 63:53 6:59 89,07 33:16 24:37
4. Vida Mlinarić OK Varaždin 71:15 14:21 79,86 37:06 27:27
5. Dragan Krivičić OK Stražilovo 76:56 20:02 73,96 40:04 29:38
Dejan Juranić SK Tilček Team mp
Višnja Dukić OK Kapela dns

Otvorena kratkaDuljina staze 1.470 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nika Jurić OK Vihor 23:25 100,00 15:55 12:51
2. Anabella Juranić SK Tilček Team 24:28 1:03 95,71 16:38 13:26
3. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 26:10 2:45 89,49 17:48 14:22
4. Vianez Bončina OK Slov. Konjice 27:03 3:38 86,57 18:24 14:51
5. Izabela Eržen Škofjeloški OK 27:04 3:39 86,51 18:24 14:52
6. Tina Šojat OK Vihor 30:02 6:37 77,97 20:25 16:30
7. Nika Juričan OK Varaždin 30:28 7:03 76,86 20:43 16:44
8. Vid Koletić OK Japetić 34:26 11:01 68,01 23:25 18:55
9. Leon Itty 38:14 14:49 61,25 26:00 21:00
10. Lucija Šantek OK Varaždin 38:25 15:00 60,95 26:08 21:06
11. Pierre-Adrien Itty OK Japetić 38:38 15:13 60,61 26:16 21:13
12. Marko Matej Novosel OK Jelen 49:56 26:31 46,90 33:58 27:26
Domagoj Katalin OK Vihor dns
Mirjana Jurić OK Vihor dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5