zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Otv. prv. Jastrebarskog – JaSam kup – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 4.060 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Wataru Teragauchi Japan team M21A 40:18
2. Josip Vujanić OK Japetić M21A 44:13 3:55
3. Filip Vujanić OK Japetić M21A 45:04 4:46
4. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 58:19 18:01
5. Tomislav Vuk OK Vihor M21A 61:06 20:48
6. Boris Eržen Škofjeloški OK M21A 72:52 32:34
7. Aleš Ferenc OK Tivoli M21A 76:30 36:12
8. Miran Košćica OK Jelen M21A 77:40 37:22

Ž21A – M35 – M20Duljina staze 3.240 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lino Legac OK Japetić M35 34:30
2. Jakov Lesjak OK Japetić M20 36:15 1:45
3. Bojan Jevševar OK Brežice M35 37:05 2:35
4. Petar Delić OK Maksimir M35 42:17 7:47
5. Marko Jurač OK Vihor M20 42:55 8:25
6. Mirja Pavić OK Japetić Ž21A 43:44 9:14
7. Ivan Bublić OK Kapela M35 47:30 13:00
8. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 49:30 15:00
9. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 50:38 16:08
10. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 57:19 22:49
11. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 64:19 29:49
12. Duje Rako OK Vihor M35 68:33 34:03
13. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 70:02 35:32
14. Zdravko Novosel OK Jelen M35 70:21 35:51
15. Damir Tubin OK Jelen M35 73:08 38:38
16. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 84:27 49:57
17. Domagoj Delimar OK Kapela M35 89:00 54:30
18. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 99:10 64:40

M70 – M65 – Ž55Duljina staze 1.750 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M70 36:11
2. Ivica Mesić OK Vihor M65 37:46 1:35
3. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 43:05 6:54
4. Branka Fabek OK Japetić Ž55 46:14 10:03
5. Željko Ulip OK Maksimir M70 53:08 16:57
6. Milan Turkalj OK Varaždin M70 57:38 21:27
7. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 58:17 22:06
8. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 69:35 33:24

M55 – Ž45Duljina staze 2.250 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir M55 32:47
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 34:21 1:34
3. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 37:19 4:32
4. Karlo Gobec OK Vihor M55 39:58 7:11
5. Neda Gobec OK Vihor Ž45 40:11 7:24
6. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 41:24 8:37
7. Mile Mioković OK Kapela M55 42:56 10:09
8. Saša Horvat OK Maksimir M55 46:27 13:40
9. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 49:23 16:36
10. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 50:04 17:17
11. Zdravko Šaflin OK Jelen M55 50:53 18:06
12. Ivo Lukačić M55 52:08 19:21
13. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 52:47 20:00
14. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 56:08 23:21
15. Josip Matijašić OK Vihor M55 59:02 26:15
16. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 62:25 29:38
17. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 67:51 35:04
18. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 67:54 35:07
19. Mladen Jelić OK Kapela M55 68:52 36:05
20. Krešo Špoljar OK Kapela M55 73:53 41:06
21. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 74:54 42:07
22. Rafael Sandalj OK Japetić M55 75:25 42:38
23. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 76:57 44:10
24. Darinka Lovrec OK Vihor Ž45 80:07 47:20
25. Miroslav Besten OK Jelen M55 80:40 47:53
26. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 93:28 60:41
27. Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 108:57 76:10
Nenad Lovrec OK Vihor M55 dnf
Predrag Labaš OK Varaždin M55 dns

M45 – Ž35 – Ž35 – Ž2Duljina staze 2.760 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 36:40
2. Damir Gobec OK Vihor M45 37:08 0:28
3. Tomislav Kaniški OK Maksimir M45 38:50 2:10
4. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 41:57 5:17
5. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 43:46 7:06
6. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 44:22 7:42
7. Anica Hribar OK Brežice Ž35 45:14 8:34
8. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž35 45:54 9:14
9. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 46:34 9:54
10. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 48:21 11:41
11. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 49:21 12:41
12. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 49:56 13:16
13. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 53:57 17:17
14. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 54:23 17:43
15. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 55:27 18:47
16. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 58:26 21:46
17. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 60:39 23:59
18. Marijan Bogović OK Jelen M45 62:45 26:05
19. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 63:20 26:40
20. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 64:34 27:54
21. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 64:54 28:14
22. Vlatko Tounec OK Kapela M45 66:11 29:31
23. Sabina Rako OK Vihor Ž35 67:01 30:21
24. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 69:49 33:09
25. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 70:57 34:17
26. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice Ž35 76:08 39:28
27. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 79:15 42:35
28. Maja Kušt OK Vihor Ž35 83:35 46:55
29. Kira Sršen Delgado OK Vihor Ž20 97:50 61:10
30. Antea Popović OK Kapela Ž35 98:16 61:36
31. Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 100:56 64:16
32. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 106:20 69:40
Ira Mareković OK Vihor Ž20 mp
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 mp

M21B – M16 – OtvorenDuljina staze 1.920 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 21:40
2. Petar Jurač OK Vihor M16 22:52 1:12
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 22:57 1:17
4. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 25:33 3:53
5. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 28:36 6:56
6. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 29:48 8:08
7. Matija Kučinac OK Vihor M21B 29:51 8:11
8. Patrick Milković OK Japetić M16 31:30 9:50
9. Igor Bončina OK Slov. Konjice M21B 33:26 11:46
10. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 36:22 14:42
11. Branimir Putniković OK Kapela M21B 36:52 15:12
12. Siniša Lah OK Varaždin M21B 50:53 29:13
13. Bernard Ivezić OK Vihor M21B 53:54 32:14
14. Kaan Yelen OK Vihor M16 54:11 32:31
15. Kristijan Verović OK Japetić M21B 56:07 34:27
16. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena duga 56:54 35:14
17. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena duga 58:23 36:43
18. Roman Sladič Škofjeloški OK Otvorena duga 63:53 42:13
19. Vida Mlinarić OK Varaždin Otvorena duga 71:15 49:35
20. Dragan Krivičić OK Stražilovo Otvorena duga 76:56 55:16
21. Matko Nikolić OK Vihor M16 85:14 63:34
Jan Erben OK Jelen M16 mp
Noa Kelc OK Jelen M16 mp
Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena duga mp
Višnja Dukić OK Kapela Otvorena duga dns

M14 – Ž14Duljina staze 1.530 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Meštrović OK Kapela M14 17:10
2. Karlo Lesjak OK Japetić M14 23:02 5:52
3. Mario Lah OK Varaždin M14 24:46 7:36
4. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M14 26:19 9:09
5. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 26:28 9:18
6. Petra Jurić OK Vihor Ž14 33:20 16:10
7. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž14 35:18 18:08
Franko Čukoić OK Jelen M14 mp
Adam Anadolac OK Varaždin M14 dnf

M12 – Ž12 – OtvorenaDuljina staze 1.470 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Japetić Ž12 11:31
2. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 19:27 7:56
3. Ana Budi OK Japetić Ž12 20:27 8:56
4. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 20:41 9:10
5. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 20:48 9:17
6. Oliver Skočić OK Vihor M12 22:38 11:07
7. Nika Jurić OK Vihor Otvorena kratka 23:25 11:54
8. Jure Rako OK Vihor M12 23:51 12:20
9. Anabella Juranić SK Tilček Team Otvorena kratka 24:28 12:57
10. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 25:19 13:48
11. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Otvorena kratka 26:10 14:39
12. Vianez Bončina OK Slov. Konjice Otvorena kratka 27:03 15:32
13. Izabela Eržen Škofjeloški OK Otvorena kratka 27:04 15:33
14. Marin Tanković OK Jelen M12 28:29 16:58
15. Tina Šojat OK Vihor Otvorena kratka 30:02 18:31
16. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena kratka 30:28 18:57
17. Filip Anadolac OK Varaždin M12 31:26 19:55
18. Helena Ćubela OK Jelen Ž12 33:14 21:43
19. Vid Koletić OK Japetić Otvorena kratka 34:26 22:55
20. Ema Jurač OK Vihor Ž12 36:44 25:13
21. Leon Itty Otvorena kratka 38:14 26:43
22. Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena kratka 38:25 26:54
23. Pierre-Adrien Itty OK Japetić Otvorena kratka 38:38 27:07
24. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 49:45 38:14
25. Marko Matej Novosel OK Jelen Otvorena kratka 49:56 38:25
26. Dorijan Tubin OK Jelen M12 52:45 41:14
Juraj Otmačić OK Japetić M12 dnf
Petar Šalaj OK Jelen M12 dnf
Mirjana Jurić OK Vihor Otvorena kratka dns
Erik Tot OK Japetić M12 dns
Domagoj Katalin OK Vihor Otvorena kratka dns
Roko Vukić OK Maksimir M12 dns
Luka Tot OK Japetić M12 dns

Ž65Duljina staze 1.570 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 98:12

Ž21B – Ž16Duljina staze 1.730 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Japetić Ž16 18:58
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 29:39 10:41
3. Dora Težak OK Vihor Ž21B 29:47 10:49
4. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 33:16 14:18
5. Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B 36:07 17:09
6. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 36:45 17:47
7. Nina Mioković OK Kapela Ž16 37:15 18:17
8. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 39:00 20:02
9. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 39:23 20:25
10. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 41:58 23:00
11. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B 42:39 23:41
12. Olga Pajnić OK Kapela Ž21B 47:28 28:30
13. Iva Žulić OK Vihor Ž21B 49:16 30:18
14. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 55:22 36:24
15. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 81:25 62:27
16. Jana Cvjetko OK Japetić Ž16 83:19 64:21
17. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B 111:48 92:50
Iva Džeba OK Vihor Ž21B mp
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 dns
Urša Štanfel OK Azimut Ž21B dns
Suzana Stanić OK Kapela Ž21B dns