zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 21. Otv. prv. Samobora – JaSam kup – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 4.890 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Josip Vujanić OK Japetić 40:16 100,00
2. Wataru Teragauchi Japan team 41:33 1:17 -
3. Filip Vujanić OK Japetić 42:23 2:07 95,01
4. Dražen Gadžić OK Kapela 52:28 12:12 76,75
5. Tomislav Vuk OK Vihor 63:11 22:55 63,73
6. Danko Pleše OK Vihor 67:35 27:19 59,58
7. Miran Košćica OK Jelen 69:17 29:01 58,12
8. Boris Eržen Škofjeloški OK 75:56 35:40 -
9. Aleš Ferenc OK Tivoli 82:39 42:23 -
Andraž Hribar OK Kapela dns

Ž21ADuljina staze 3.700 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 67:43 100,00
Mirja Pavić OK Japetić dns
Lovorka Čaja OK Vihor dns

M70Duljina staze 2.030 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 31:09 100,00
2. Milan Turkalj OK Varaždin 43:19 12:10 71,91
3. Željko Ulip OK Maksimir 55:10 24:01 56,47

M65Duljina staze 2.030 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivica Mesić OK Vihor 39:03 100,00

Ž65Duljina staze 1.750 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 99:13 100,00

M55Duljina staze 2.540 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 27:12 100,00
2. Saša Horvat OK Maksimir 29:25 2:13 92,46
3. Darko Merunka OK Maksimir 30:23 3:11 89,52
4. Karlo Gobec OK Vihor 30:39 3:27 88,74
5. Mile Mioković OK Kapela 31:38 4:26 85,99
6. Zdravko Šaflin OK Jelen 36:29 9:17 74,55
7. Josip Matijašić OK Vihor 49:23 22:11 55,08
8. Mladen Jelić OK Kapela 60:42 33:30 44,81
9. Rafael Sandalj OK Japetić 60:54 33:42 44,66
10. Miroslav Besten OK Jelen 68:30 41:18 39,71
Predrag Labaš OK Varaždin dns
Krešo Špoljar OK Kapela dns
Ivo Lukačić dns

Ž55Duljina staze 2.030 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela 47:19 100,00
2. Maja Cvitković OK Vihor 48:50 1:31 96,89
Branka Fabek OK Japetić mp

M45Duljina staze 2.820 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Damir Gobec OK Vihor 28:47 100,00
2. Tihomir Salopek OK Ris 29:24 0:37 97,90
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 30:13 1:26 95,26
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 35:41 6:54 80,66
5. Marijan Bogović OK Jelen 36:51 8:04 78,11
6. Vladimir Trivunović OK Kapela 38:01 9:14 75,71
7. Bojan Vukelić OK Maksimir 42:05 13:18 68,40
8. Domagoj Šantić OK Bjelovar 46:32 17:45 61,86
9. Aljoša Parotat OK Kapela 48:09 19:22 59,78
10. Siniša Mareković OK Vihor 51:26 22:39 55,96
11. Hrvoje Dasović OK Kapela 58:53 30:06 48,88
12. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 59:17 30:30 48,55
13. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 61:50 33:03 46,55
Vlatko Tounec OK Kapela dns

Ž45Duljina staze 2.540 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 29:45 100,00
2. Neda Gobec OK Vihor 33:33 3:48 88,67
3. Marija Schubert OK Varaždin 42:15 12:30 70,41
4. Srebrenka Vuk OK Kapela 46:04 16:19 64,58
5. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 47:45 18:00 62,30
6. Gabrijela Baburek OK Japetić 47:59 18:14 62,00
7. Željka Gajdek OK Jelen 50:52 21:07 58,49
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 52:07 22:22 57,08
9. Ivana Kuzmanić OK Japetić 57:10 27:25 52,04
10. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 58:45 29:00 50,64
11. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 61:49 32:04 48,13
12. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 64:00 34:15 46,48
13. Mirjana Mandić OK Japetić 88:20 58:35 33,68
Mirjana Horvat OK Maksimir mp

M35Duljina staze 3.700 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lino Legac OK Japetić 30:38 100,00
2. Petar Delić OK Maksimir 35:24 4:46 86,53
3. Bojan Jevševar OK Brežice 37:01 6:23 -
4. Vedran Bijelić OK Bjelovar 40:38 10:00 75,39
5. Vladimir Spasić OK Kapela 43:24 12:46 70,58
6. Duje Rako OK Vihor 48:16 17:38 63,47
7. Tomislav Meštrović OK Kapela 49:52 19:14 61,43
8. Domagoj Delimar OK Kapela 51:16 20:38 59,75
9. Damir Tubin OK Jelen 52:39 22:01 58,18
10. Ivan Ivo Penić OK Kapela 54:37 23:59 56,09
11. Zdravko Novosel OK Jelen 55:53 25:15 54,82
12. Dalibor Stankovski OK Jelen 61:05 30:27 50,15
13. Ivica Bertol OK Vihor 67:39 37:01 -
Miroslav Hainž OK Varaždin mp
Ivan Bublić OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Jantar OK Japetić 32:41 100,00
2. Anica Hribar OK Brežice 33:50 1:09 -
3. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 40:18 7:37 81,10
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar 41:51 9:10 78,10
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 43:29 10:48 75,16
6. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 43:46 11:05 74,68
7. Sanda Berženji OK Kapela 49:37 16:56 65,87
8. Vlatka Stupalo OK Vihor 52:18 19:37 62,49
9. Sabina Seražin Korper OK Jelen 56:32 23:51 57,81
10. Antea Popović OK Kapela 61:45 29:04 52,93
11. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 67:46 35:05 48,23
12. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice 70:31 37:50 -
13. Maja Kušt OK Vihor 78:21 45:40 41,71
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela dns

M21BDuljina staze 2.240 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branimir Putniković OK Kapela 27:15 100,00
2. Alen Vodopijevec OK Vihor 29:55 2:40 91,09
3. Tomislav Jurač OK Vihor 32:50 5:35 82,99
4. Igor Bončina OK Slov. Konjice 33:17 6:02 -
5. Kristijan Verović OK Japetić 48:29 21:14 56,20
6. Bernard Ivezić OK Vihor 55:54 28:39 48,75
7. Davor Ambreković OK Vihor 68:24 41:09 39,84
8. Emil Anadolac OK Varaždin 75:42 48:27 -

Ž21BDuljina staze 2.110 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Hana Glušica OK Kapela 35:27 100,00
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 38:54 3:27 91,13
3. Olga Pajnić OK Kapela 40:03 4:36 88,51
4. Ines Jurač OK Vihor 41:51 6:24 84,71
5. Andrea Hribar OK Vihor 42:10 6:43 84,07
6. Dora Težak OK Vihor 44:54 9:27 78,95
7. Ana Kovačić OK Vihor 73:01 37:34 48,55
8. Željka Ilijašev OK Kapela 81:35 46:08 43,45
9. Izabel Majetić OK Vihor 84:36 49:09 41,90
10. Kristina Kostić OK Vihor 90:43 55:16 39,08
Mihaela Marija Perković OK Vihor ot
Iva Džeba OK Vihor dnf
Jelena Lesjak OK Japetić dns
Suzana Stanić OK Kapela dns
Urša Štanfel OK Azimut dns

M20Duljina staze 3.700 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 30:42 100,00
2. Marko Jurač OK Vihor 42:55 12:13 71,53
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 51:39 20:57 59,44
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 82:08 51:26 37,38

Ž20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paula Pavlin OK Vihor 30:50 100,00
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 32:06 1:16 96,05
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 37:53 7:03 81,39
4. Majda Vidaković OK Kapela 38:35 7:45 79,91
5. Dora Vukelić OK Maksimir 40:50 10:00 75,51
6. Ira Mareković OK Vihor 53:36 22:46 57,52
7. Kira Sršen Delgado OK Vihor 71:21 40:31 43,21

M16Duljina staze 2.240 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 22:09 100,00
2. Teo Mahović OK Japetić 25:41 3:32 86,24
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 26:23 4:14 83,95
4. Vibor Strmečki OK Maksimir 31:06 8:57 71,22
5. Jan Erben OK Jelen 38:35 16:26 57,41
6. Noa Kelc OK Jelen 40:28 18:19 54,74
7. Patrick Milković OK Japetić 43:26 21:17 51,00
8. Petar Jurač OK Vihor 49:20 27:11 44,90
9. Kaan Yelen OK Vihor 69:55 47:46 31,68
Juraj Vukelić OK Maksimir mp

Ž16Duljina staze 2.110 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 20:58 100,00
2. Paola Rako OK Vihor 24:00 3:02 87,36
3. Wanda Kovač OK Kapela 38:55 17:57 53,88
4. Melissa Drobić OK Kapela 42:27 21:29 49,39
5. Nina Mioković OK Kapela 48:02 27:04 43,65
Jana Cvjetko OK Japetić dns
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz dns

M14Duljina staze 1.830 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Karlo Lesjak OK Japetić 23:26 100,00
2. Martin Meštrović OK Kapela 23:54 0:28 98,05
3. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 41:54 18:28 55,93
4. Mario Lah OK Varaždin 51:27 28:01 45,55
Adam Anadolac OK Varaždin mp
Franko Čukoić OK Jelen dns

Ž14Duljina staze 1.830 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 35:26 100,00
2. Luna Bajrektarević OK Vihor 43:45 8:19 80,99

M12Duljina staze 1.660 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 18:28 100,00
2. Marin Tanković OK Jelen 21:40 3:12 85,23
3. Jakov Bijelić OK Bjelovar 21:58 3:30 84,07
4. Oliver Skočić OK Vihor 24:11 5:43 76,36
5. Filip Anadolac OK Varaždin 27:42 9:14 66,67
6. Dorijan Tubin OK Jelen 30:42 12:14 60,15
Jure Rako OK Vihor mp
Luka Tot OK Japetić dns
Erik Tot OK Japetić dns
Juraj Otmačić OK Japetić dns

Ž12Duljina staze 1.660 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 14:13 100,00
2. Sara Delić OK Japetić 14:39 0:26 97,04
3. Ana Budi OK Japetić 18:04 3:51 78,69
4. Ema Jurač OK Vihor 26:16 12:03 54,12
5. Helena Ćubela OK Jelen 27:28 13:15 -
6. Eva Šantek OK Varaždin 29:02 14:49 48,97
Ana Dasović OK Kapela dns
Veronika Šantić OK Bjelovar dns
Viktoria Šantić OK Bjelovar dns

Otvorena dugaDuljina staze 2.240 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Roman Sladič Škofjeloški OK 53:23 -
2. Vida Mlinarić OK Varaždin 58:43 5:20 -
3. Aida Krkić Drobić OK Kapela 62:12 8:49 -
4. Dejan Juranić SK Tilček Team 63:21 9:58 -
5. Dragan Krivičić OK Stražilovo 68:50 15:27 -
Živko Ilijašev OK Kapela mp
Višnja Dukić OK Kapela dns

Otvorena kratkaDuljina staze 1.660 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Anabella Juranić SK Tilček Team 19:59 -
2. Marko Matej Novosel OK Jelen 23:01 3:02 -
3. Roko Vukić OK Maksimir 27:10 7:11 -
4. Izabela Eržen Škofjeloški OK 29:30 9:31 -
5. Vianez Bončina OK Slov. Konjice 30:22 10:23 -
6. Nika Juričan OK Varaždin 35:02 15:03 -
7. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 35:04 15:05 -
8. Domagoj Katalin OK Vihor 42:55 22:56 -
9. Vid Koletić OK Japetić 44:11 24:12 -
10. Tamara Jaklenec OK Japetić 45:00 25:01 -
11. Tena Bartaković OK Japetić 45:01 25:02 -
12. Martin Vukmanović OK Kapela 45:51 25:52 -
13. Tina Šojat OK Vihor 57:39 37:40 -