zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 21. Otv. prv. Samobora – JaSam kup – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 4.890 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Josip Vujanić OK Japetić M21A 40:16
2. Wataru Teragauchi Japan team M21A 41:33 1:17
3. Filip Vujanić OK Japetić M21A 42:23 2:07
4. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 52:28 12:12
5. Tomislav Vuk OK Vihor M21A 63:11 22:55
6. Danko Pleše OK Vihor M21A 67:35 27:19
7. Miran Košćica OK Jelen M21A 69:17 29:01
8. Boris Eržen Škofjeloški OK M21A 75:56 35:40
9. Aleš Ferenc OK Tivoli M21A 82:39 42:23
Andraž Hribar OK Kapela M21A dns

Ž21A – M35 – M20Duljina staze 3.700 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lino Legac OK Japetić M35 30:38
2. Jakov Lesjak OK Japetić M20 30:42 0:04
3. Petar Delić OK Maksimir M35 35:24 4:46
4. Bojan Jevševar OK Brežice M35 37:01 6:23
5. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 40:38 10:00
6. Marko Jurač OK Vihor M20 42:55 12:17
7. Vladimir Spasić OK Kapela M35 43:24 12:46
8. Duje Rako OK Vihor M35 48:16 17:38
9. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 49:52 19:14
10. Domagoj Delimar OK Kapela M35 51:16 20:38
11. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 51:39 21:01
12. Damir Tubin OK Jelen M35 52:39 22:01
13. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 54:37 23:59
14. Zdravko Novosel OK Jelen M35 55:53 25:15
15. Dalibor Stankovski OK Jelen M35 61:05 30:27
16. Ivica Bertol OK Vihor M35 67:39 37:01
17. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 67:43 37:05
18. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 82:08 51:30
Miroslav Hainž OK Varaždin M35 mp
Mirja Pavić OK Japetić Ž21A dns
Ivan Bublić OK Kapela M35 dns
Lovorka Čaja OK Vihor Ž21A dns

M70 – M65 – Ž55Duljina staze 2.030 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M70 31:09
2. Ivica Mesić OK Vihor M65 39:03 7:54
3. Milan Turkalj OK Varaždin M70 43:19 12:10
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 47:19 16:10
5. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 48:50 17:41
6. Željko Ulip OK Maksimir M70 55:10 24:01
Branka Fabek OK Japetić Ž55 mp

M55 – Ž45Duljina staze 2.540 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 27:12
2. Saša Horvat OK Maksimir M55 29:25 2:13
3. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 29:45 2:33
4. Darko Merunka OK Maksimir M55 30:23 3:11
5. Karlo Gobec OK Vihor M55 30:39 3:27
6. Mile Mioković OK Kapela M55 31:38 4:26
7. Neda Gobec OK Vihor Ž45 33:33 6:21
8. Zdravko Šaflin OK Jelen M55 36:29 9:17
9. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 42:15 15:03
10. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 46:04 18:52
11. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 47:45 20:33
12. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 47:59 20:47
13. Josip Matijašić OK Vihor M55 49:23 22:11
14. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 50:52 23:40
15. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 52:07 24:55
16. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 57:10 29:58
17. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 58:45 31:33
18. Mladen Jelić OK Kapela M55 60:42 33:30
19. Rafael Sandalj OK Japetić M55 60:54 33:42
20. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 61:49 34:37
21. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 64:00 36:48
22. Miroslav Besten OK Jelen M55 68:30 41:18
23. Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 88:20 61:08
Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 mp
Ivo Lukačić M55 dns
Krešo Špoljar OK Kapela M55 dns
Predrag Labaš OK Varaždin M55 dns

M45 – Ž35 – Ž20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 28:47
2. Tihomir Salopek OK Ris M45 29:24 0:37
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 30:13 1:26
4. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 30:50 2:03
5. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 32:06 3:19
6. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 32:41 3:54
7. Anica Hribar OK Brežice Ž35 33:50 5:03
8. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 35:41 6:54
9. Marijan Bogović OK Jelen M45 36:51 8:04
10. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 37:53 9:06
11. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 38:01 9:14
12. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 38:35 9:48
13. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž35 40:18 11:31
14. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 40:50 12:03
15. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 41:51 13:04
16. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 42:05 13:18
17. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 43:29 14:42
18. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 43:46 14:59
19. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 46:32 17:45
20. Aljoša Parotat OK Kapela M45 48:09 19:22
21. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 49:37 20:50
22. Siniša Mareković OK Vihor M45 51:26 22:39
23. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 52:18 23:31
24. Ira Mareković OK Vihor Ž20 53:36 24:49
25. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 56:32 27:45
26. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 58:53 30:06
27. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 59:17 30:30
28. Antea Popović OK Kapela Ž35 61:45 32:58
29. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 61:50 33:03
30. Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 67:46 38:59
31. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice Ž35 70:31 41:44
32. Kira Sršen Delgado OK Vihor Ž20 71:21 42:34
33. Maja Kušt OK Vihor Ž35 78:21 49:34
Vlatko Tounec OK Kapela M45 dns
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 dns

M21B – M16 – M16 – ODuljina staze 2.240 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 22:09
2. Teo Mahović OK Japetić M16 25:41 3:32
3. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 26:23 4:14
4. Branimir Putniković OK Kapela M21B 27:15 5:06
5. Alen Vodopijevec OK Vihor M21B 29:55 7:46
6. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 31:06 8:57
7. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 32:50 10:41
8. Igor Bončina OK Slov. Konjice M21B 33:17 11:08
9. Jan Erben OK Jelen M16 38:35 16:26
10. Noa Kelc OK Jelen M16 40:28 18:19
11. Patrick Milković OK Japetić M16 43:26 21:17
12. Kristijan Verović OK Japetić M21B 48:29 26:20
13. Petar Jurač OK Vihor M16 49:20 27:11
14. Roman Sladič Škofjeloški OK Otvorena duga 53:23 31:14
15. Bernard Ivezić OK Vihor M21B 55:54 33:45
16. Vida Mlinarić OK Varaždin Otvorena duga 58:43 36:34
17. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena duga 62:12 40:03
18. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena duga 63:21 41:12
19. Davor Ambreković OK Vihor M21B 68:24 46:15
20. Dragan Krivičić OK Stražilovo Otvorena duga 68:50 46:41
21. Kaan Yelen OK Vihor M16 69:55 47:46
22. Emil Anadolac OK Varaždin M21B 75:42 53:33
Juraj Vukelić OK Maksimir M16 mp
Živko Ilijašev OK Kapela Otvorena duga mp
Višnja Dukić OK Kapela Otvorena duga dns

M14 – Ž14Duljina staze 1.830 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Karlo Lesjak OK Japetić M14 23:26
2. Martin Meštrović OK Kapela M14 23:54 0:28
3. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 35:26 12:00
4. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M14 41:54 18:28
5. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž14 43:45 20:19
6. Mario Lah OK Varaždin M14 51:27 28:01
Adam Anadolac OK Varaždin M14 mp
Franko Čukoić OK Jelen M14 dns

M12 – Ž12 – OtvorenaDuljina staze 1.660 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 14:13
2. Sara Delić OK Japetić Ž12 14:39 0:26
3. Ana Budi OK Japetić Ž12 18:04 3:51
4. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 18:28 4:15
5. Anabella Juranić SK Tilček Team Otvorena kratka 19:59 5:46
6. Marin Tanković OK Jelen M12 21:40 7:27
7. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 21:58 7:45
8. Marko Matej Novosel OK Jelen Otvorena kratka 23:01 8:48
9. Oliver Skočić OK Vihor M12 24:11 9:58
10. Ema Jurač OK Vihor Ž12 26:16 12:03
11. Roko Vukić OK Maksimir Otvorena kratka 27:10 12:57
12. Helena Ćubela OK Jelen Ž12 27:28 13:15
13. Filip Anadolac OK Varaždin M12 27:42 13:29
14. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 29:02 14:49
15. Izabela Eržen Škofjeloški OK Otvorena kratka 29:30 15:17
16. Vianez Bončina OK Slov. Konjice Otvorena kratka 30:22 16:09
17. Dorijan Tubin OK Jelen M12 30:42 16:29
18. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena kratka 35:02 20:49
19. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Otvorena kratka 35:04 20:51
20. Domagoj Katalin OK Vihor Otvorena kratka 42:55 28:42
21. Vid Koletić OK Japetić Otvorena kratka 44:11 29:58
22. Tamara Jaklenec OK Japetić Otvorena kratka 45:00 30:47
23. Tena Bartaković OK Japetić Otvorena kratka 45:01 30:48
24. Martin Vukmanović OK Kapela Otvorena kratka 45:51 31:38
25. Tina Šojat OK Vihor Otvorena kratka 57:39 43:26
Jure Rako OK Vihor M12 mp
Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 dns
Ana Dasović OK Kapela Ž12 dns
Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 dns
Luka Tot OK Japetić M12 dns
Juraj Otmačić OK Japetić M12 dns
Erik Tot OK Japetić M12 dns

Ž65Duljina staze 1.750 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 99:13

Ž21B – Ž16Duljina staze 2.110 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Japetić Ž16 20:58
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 24:00 3:02
3. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 35:27 14:29
4. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 38:54 17:56
5. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 38:55 17:57
6. Olga Pajnić OK Kapela Ž21B 40:03 19:05
7. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 41:51 20:53
8. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 42:10 21:12
9. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 42:27 21:29
10. Dora Težak OK Vihor Ž21B 44:54 23:56
11. Nina Mioković OK Kapela Ž16 48:02 27:04
12. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 73:01 52:03
13. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 81:35 60:37
14. Izabel Majetić OK Vihor Ž21B 84:36 63:38
15. Kristina Kostić OK Vihor Ž21B 90:43 69:45
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B ot
Iva Džeba OK Vihor Ž21B dnf
Urša Štanfel OK Azimut Ž21B dns
Suzana Stanić OK Kapela Ž21B dns
Jana Cvjetko OK Japetić Ž16 dns
Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B dns
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 dns