zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 18. Bjelovar open – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 3.970 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21A 35:49
2. Josip Vujanić OK Japetić M21A 38:01 2:12
3. Filip Vujanić OK Japetić M21A 39:45 3:56
4. Lobel Horvat OK Maksimir M21A 40:37 4:48

Ž21ADuljina staze 3.650 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 57:27
2. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 62:02 4:35
3. Monika Martina Sipina Halper OK Jelen Ž21A 83:15 25:48
4. Lovorka Čaja OK Vihor Ž21A 91:32 34:05

M70 – Ž65Duljina staze 2.130 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M70 47:16
2. Željko Ulip OK Maksimir M70 60:35 13:19
3. Milan Turkalj OK Varaždin M70 74:15 26:59
4. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 98:13 50:57

M65Duljina staze 2.330 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivica Mesić OK Vihor M65 63:15

M55Duljina staze 2.500 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Mile Mioković OK Kapela M55 35:57
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 38:33 2:36
3. Karlo Gobec OK Vihor M55 39:04 3:07
4. Saša Horvat OK Maksimir M55 53:31 17:34
5. Mladen Jelić OK Kapela M55 55:18 19:21
6. Josip Matijašić OK Vihor M55 62:00 26:03
7. Predrag Labaš OK Varaždin M55 84:50 48:53
Petar Strmečki OK Maksimir M55 dns
Dragan Janković OK Vihor M55 dns
Darko Merunka OK Maksimir M55 dns
Rafael Sandalj OK Japetić M55 dns

M45Duljina staze 2.910 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 27:10
2. Damir Gobec OK Vihor M45 33:48 6:38
3. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 39:35 12:25
4. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 46:05 18:55
5. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 46:38 19:28
6. Željko Koščak OK Međimurje M45 55:45 28:35
7. Vlatko Tounec OK Kapela M45 57:28 30:18
8. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 65:54 38:44
9. Siniša Mareković OK Vihor M45 69:01 41:51
10. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 69:44 42:34
11. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 72:54 45:44
Franjo Budi OK Japetić M45 dns

M35Duljina staze 3.610 m,   Uspon 215 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petar Delić OK Maksimir M35 39:04
2. Branimir Pongrac OK Japetić M35 41:34 2:30
3. Duje Rako OK Vihor M35 57:47 18:43
4. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 57:53 18:49
5. Zdravko Novosel OK Jelen M35 60:11 21:07
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 60:26 21:22
7. Dalibor Stankovski OK Jelen M35 61:30 22:26
8. Luka Kosić OK Japetić M35 63:10 24:06
9. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 64:11 25:07
10. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 65:13 26:09
11. Damir Tubin OK Jelen M35 72:34 33:30
Pierre-Adrien Itty OK Japetić M35 dns
Lino Legac OK Japetić M35 dns

M21BDuljina staze 2.750 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Kučinac OK Vihor M21B 36:39
2. Andrija Golubić OK Međimurje M21B 43:59 7:20
3. Bože Đipalo OK Bjelovar M21B 46:45 10:06
4. Bernard Ivezić OK Vihor M21B 61:57 25:18
5. Kristijan Verović OK Japetić M21B 63:34 26:55
6. Alen Vodopijevec OK Vihor M21B 67:00 30:21
Emil Anadolac OK Varaždin M21B dns

M20Duljina staze 3.590 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 56:01
2. Noa Turk OK Međimurje M20 78:45 22:44
Jakov Lesjak OK Japetić M20 mp
Borna Kuzmanić OK Japetić M20 dns

M16 – OtvorenaDuljina staze 2.810 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 26:43
2. Noa Kelc OK Jelen M16 37:24 10:41
3. Jan Erben OK Jelen M16 39:23 12:40
4. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 51:08 24:25
5. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena 60:08 33:25
6. Matko Nikolić OK Vihor M16 71:15 44:32
7. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena 87:11 60:28
8. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 107:22 80:39
Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 mp
Marta Nikolić OK Vihor Otvorena dnf
Juraj Vukelić OK Maksimir M16 dns
Vibor Strmečki OK Maksimir M16 dns
Patrick Milković OK Japetić M16 dns

M14Duljina staze 2.390 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Karlo Lesjak OK Japetić M14 39:27
2. Martin Meštrović OK Kapela M14 41:17 1:50
3. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M14 69:51 30:24
4. Franko Čukoić OK Jelen M14 75:07 35:40
Adam Anadolac OK Varaždin M14 dns

M12Duljina staze 1.970 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 21:41
2. Roko Vukić OK Maksimir M12 24:44 3:03
3. Juraj Otmačić OK Japetić M12 29:28 7:47
4. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 37:13 15:32
5. Marin Tanković OK Jelen M12 40:21 18:40
6. Dorijan Tubin OK Jelen M12 55:00 33:19
Jure Rako OK Vihor M12 mp
Oliver Skočić OK Vihor M12 dns
Filip Anadolac OK Varaždin M12 dns

Ž55Duljina staze 2.230 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 53:59
2. Branka Fabek OK Japetić Ž55 65:45 11:46
3. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 75:41 21:42
4. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 95:17 41:18

Ž45Duljina staze 2.480 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 37:51
2. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 40:18 2:27
3. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 47:02 9:11
4. Neda Gobec OK Vihor Ž45 54:44 16:53
5. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 63:40 25:49
6. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 68:30 30:39
7. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 68:52 31:01
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 69:23 31:32
9. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 70:24 32:33
10. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 73:12 35:21
11. Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 93:57 56:06
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dnf
Marija Schubert OK Varaždin Ž45 dns

Ž35Duljina staze 3.080 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž35 38:23
2. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 45:52 7:29
3. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 49:27 11:04
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 51:05 12:42
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 57:02 18:39
6. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 58:05 19:42
7. Sabina Rako OK Vihor Ž35 66:24 28:01
8. Maja Kušt OK Vihor Ž35 78:44 40:21
9. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 79:29 41:06
Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 dns
Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 dns

Ž21BDuljina staze 2.530 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Težak OK Vihor Ž21B 43:33
2. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 50:03 6:30
3. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 52:26 8:53
4. Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B 54:44 11:11
5. Ana Šiprak Stastny OK Kapela Ž21B 59:09 15:36
6. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 67:14 23:41
7. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 74:57 31:24
8. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B 101:58 58:25
Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B ot
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B dnf

Ž20Duljina staze 2.970 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 36:54
2. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 38:02 1:08
3. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 38:39 1:45
4. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 42:18 5:24
5. Ira Mareković OK Vihor Ž20 65:17 28:23
6. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 78:42 41:48
7. Kira Sršen Delgado OK Vihor Ž20 100:00 63:06

Ž16Duljina staze 2.440 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 41:34
2. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 48:21 6:47
3. Monika Pavić OK Vihor Ž16 50:01 8:27
4. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 60:03 18:29

Ž14Duljina staze 2.410 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
Luna Bajrektarević OK Vihor Ž14 dns

Ž12 – PočetniciDuljina staze 2.040 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ani Marie Vukić OK Maksimir Početnici 27:40
2. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 28:23 0:43
3. Sara Delić OK Japetić Ž12 31:35 3:55
4. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 35:52 8:12
5. Vid Koletić OK Japetić Početnici 47:21 19:41
6. Tina Šojat OK Vihor Početnici 50:47 23:07
7. Celesta Tot OK Japetić Početnici 51:34 23:54
8. Martin Vukmanović OK Kapela Početnici 55:46 28:06
9. Sara Jovetić Početnici 86:29 58:49
Leon Itty Početnici dnf
Ana Dasović OK Kapela Ž12 dnf
Ana Budi OK Japetić Ž12 dns
Anabella Juranić SK Tilček Team Početnici dns
Matija Tubin OK Jelen Početnici dns