zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E1 – Originalni rezultati

M21ADuljina staze 3.840 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 28:55 ok
2. Matija Razum OK Japetić 35:19 ok 6:24
3. Dražen Gadžić OK Kapela 45:59 ok 17:04
4. Mario Štambuk OK Maksimir 48:19 ok 19:24
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 52:25 ok 23:30
6. Michal Šrubař SK Zabovresky Brno 60:28 ok 31:33
7. Ales Ferenc OK Tivoli 71:10 ok 42:15
8. Brice Rausin OLV Eifel 85:25 ok 56:30
9. Sanju Kerung RAPTC SHORT 109:12 ok 80:17
10. Thomas Steele RAPTC SHORT 130:25 ok 101:30
11. Stephan Guralnik OLV Eifel 136:56 ok 108:01

W21ADuljina staze 3.280 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok 40:26 ok
2. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin 47:00 ok 6:34
3. Magali Rauw OLV Eifel 61:31 ok 21:05
4. Astrid Vliegen OLV Eifel 67:05 ok 26:39
5. Antonija Orlić OK Bjelovar 86:02 ok 45:36
Sara Fend SU Schöckl Graz 0:00 dns

M70Duljina staze 2.010 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Lars-ake Wall OK Tisaren 23:59 ok
2. Jenő Tóth PVM Pécs 25:23 ok 1:24
3. Otto Venhauer OLC Union Viktring 35:01 ok 11:02
4. Harald Bakken Frol IL 39:44 ok 15:45
5. Vladislav Piják KOB Sokol Pezinok 54:20 ok 30:21
6. Milan Turkalj OK Varaždin 55:34 ok 31:35
Gérard Lefrançois A C Beauchamp 0:00 dns

W70Duljina staze 1.940 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Silvia Baumann OL Zimmerberg 37:16 ok
2. Signe Heivoll Sogne og Songdalen ok 42:52 ok 5:36
3. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen ok 44:52 ok 7:36
4. Liudmyla Kotlova Driada 57:33 ok 20:17
5. Annick Lecoyer VERVINS ORIENTATION 59:55 ok 22:39
6. Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring 80:45 ok 43:29

M65Duljina staze 2.010 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice 22:11 ok
2. Arild Vassenden Frol IL 23:01 ok 0:50
3. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 23:44 ok 1:33
4. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen ok 26:41 ok 4:30
5. Robert Mayrhofer ORIENTEERING INNSBRUCK IMST 30:24 ok 8:13
6. Vladimir John Expres Czech Team 31:29 ok 9:18
7. Peter Svensson Avesta OK 31:56 ok 9:45
8. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 34:46 ok 12:35
9. Fritjof Sandstad Frol IL 47:44 ok 25:33
10. Jiri Gawel Expres Czech Team 53:34 ok 31:23
11. Yuval Mishli Modiin O club 85:29 ok 63:18
12. Ivica Mesić OK Vihor 93:39 ok 71:28
Gerrit Riet, van de OK Maksimir 0:00 dns

W65Duljina staze 2.010 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Guyonne Petit ASMBCO 36:00 ok
2. Éva Mező PVM Pécs 38:15 ok 2:15
3. Galina Biziuk Dniepro 40:15 ok 4:15
4. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 48:03 ok 12:03
5. Lisa Mishli Modiin O club 63:21 ok 27:21
6. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 70:27 ok 34:27
7. Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok 76:51 ok 40:51
Vera Franc OK Kapela 62:32 mp

M55Duljina staze 2.830 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Juha Partanen Rasti-Hyry 27:47 ok
2. Gabor Pataki Pécsi Vas. SK 28:29 ok 0:42
3. Jan Nemecek Universitni Sportovni Klub Praha 28:53 ok 1:06
4. Janez Pretnar Kamniški orientacijski klub 29:59 ok 2:12
5. Max Habenicht SU Klagenfurt 30:45 ok 2:58
6. Eddie Harwood Moravian 31:24 ok 3:37
7. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge Orienteringsklubb 31:48 ok 4:01
8. Erich Göschl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 32:38 ok 4:51
9. Stefan Sutter OLG Bern 36:57 ok 9:10
10. Timo Partanen Rasti-Hyry 37:12 ok 9:25
11. Rainer Eschlboeck Naturfreunde Linz 38:02 ok 10:15
12. Axel Biel Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 38:48 ok 11:01
13. Steve Smirthwaite Moravian 40:42 ok 12:55
14. Arne Heikoop HOC 93 43:02 ok 15:15
15. Oivind Myhre Kongsberg O-lag 43:19 ok 15:32
16. Nils Aal Steinkjer Orienteringsklubb 43:50 ok 16:03
17. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer Orienteringsklubb 43:58 ok 16:11
18. Dario Štambuk OK Ivan Merz 46:01 ok 18:14
19. Karlo Gobec OK Vihor 47:06 ok 19:19
20. Georg Billroth Orienteering Klosterneuburg 47:50 ok 20:03
21. Mile Mioković OK Kapela 52:29 ok 24:42
22. Ofer Yodfat Modiin O club 55:12 ok 27:25
23. Jose Pires LOve O team 56:51 ok 29:04
24. Andrew Campbell Moravian OC 64:20 ok 36:33
25. Zdeněk Blabla Expres Czech Team 68:15 ok 40:28
26. Rafael Sandalj OK Japetić 70:13 ok 42:26
27. David Ritchie Moravian 76:02 ok 48:15
28. Laurent Compere Orientation caennaise 81:03 ok 53:16
29. Dmytro Gorelyy SUNKY 84:48 ok 57:01
30. Predrag Labaš OK Varaždin 104:32 ok 76:45
Marek Holik KOS Tesla Brno 0:00 dns
Gary Logan RAPTC SHORT 999:59 dnf
Sergej Sidorov Dniepro 100:02 mp

W55Duljina staze 2.410 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jarmila Nemeckova Universitni Sportovni Klub Praha 41:24 ok
2. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag 47:26 ok 6:02
3. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 50:03 ok 8:39
4. Renate Biel-Pretting Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 50:17 ok 8:53
5. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 50:20 ok 8:56
6. Penelope Smirthwaite Moravian 51:38 ok 10:14
7. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge Orienteringsklubb 54:30 ok 13:06
8. Pascale Martin Raid Orientation Paris 61:13 ok 19:49
9. Tuula Partanen Rasti-Hyry 61:27 ok 20:03
10. Tamara Zenchenko Dniepro 69:58 ok 28:34
11. Elizabeth Campbell Moravian OC 75:50 ok 34:26
12. Branka Fabek OK Japetić 76:02 ok 34:38
13. Radka Kavanova Matky do Chorvatska 78:43 ok 37:19
14. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 79:40 ok 38:16
15. Emilija Ebenspanger OK Kapela 86:07 ok 44:43
16. Ruth Nativ Modiin O club 100:49 ok 59:25

M45Duljina staze 3.190 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Igor Gavrilov Orientacijski klub Komenda 26:12 ok
2. Gábor Pavlovics Pécsi Vasutas SK 30:58 ok 4:46
3. Tomas Albinsson Kompisarna 31:35 ok 5:23
4. Tihomir Salopek OK Ris 32:17 ok 6:05
5. Robert Orehoci OK Bjelovar 33:14 ok 7:02
6. Damir Gobec OK Vihor 33:47 ok 7:35
7. Robert Kalcher HSV Pinkafeld 33:52 ok 7:40
8. Mattias Carlstein Kompisarna 34:28 ok 8:16
9. Patric De Boussard Kompisarna 34:33 ok 8:21
10. Roland Reisenberger Orienteering Klosterneuburg 37:18 ok 11:06
11. Bojan Vukelić OK Maksimir 39:20 ok 13:08
12. Balázs Dr. Müller Zselici Tájfutók 41:38 ok 15:26
13. Alan Harris RAPTC SHORT 45:18 ok 19:06
14. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 49:58 ok 23:46
15. György Ifj. Pavlovics Zselici Tájfutók 53:57 ok 27:45
16. Vlatko Tounec OK Kapela 55:01 ok 28:49
17. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 55:58 ok 29:46
18. David Harrison East Pennine Orienteering Club 59:42 ok 33:30
19. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 65:44 ok 39:32
20. Péter Fodor Zselici Tájfutók 77:32 ok 51:20
21. Csaba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 83:00 ok 56:48
Zdravko Tonković OK Kapela 0:00 dns
Boris Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 40:57 mp
Milivoj Uroić OK Maksimir 68:19 mp

W45Duljina staze 2.750 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 42:11 ok
2. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 45:19 ok 3:08
3. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 45:25 ok 3:14
4. Guni Palme Orienteering Klosterneuburg 47:46 ok 5:35
5. Dunja Riet, van de OK Maksimir 48:23 ok 6:12
6. Emma Harrison East Pennine Orienteering Club 49:03 ok 6:52
7. Ivana Gobec OK Vihor 49:56 ok 7:45
8. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde Linz 55:31 ok 13:20
9. Neda Gobec OK Vihor 56:07 ok 13:56
10. Christine Calvet Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 62:21 ok 20:10
11. Gabrijela Baburek OK Japetić 62:30 ok 20:19
12. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 71:37 ok 29:26
13. Ivana Kuzmanić OK Japetić 75:18 ok 33:07
14. Irma Pretnar Kamniški orientacijski klub 76:31 ok 34:20
15. Srebrenka Vuk OK Kapela 80:53 ok 38:42
16. Regina Habenicht SU Klagenfurt 87:16 ok 45:05
17. Anita Radoš OK Vihor 98:48 ok 56:37
18. Vanessa Jorge LOve O team 104:45 ok 62:34
19. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók 113:20 ok 71:09
20. Davorka Srebačić OK Varaždin 138:28 ok 96:17
21. Gelica Dalon Hermathenae Orientation SPA 161:07 ok 118:56
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 0:00 dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela 0:00 dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić 0:00 dns
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 66:42 mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela 85:48 mp

M35Duljina staze 3.440 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Petar Delić OK Maksimir 37:36 ok
2. Branimir Pongrac OK Japetić 41:26 ok 3:50
3. Daniel Fabijanić OK Jelen 52:19 ok 14:43
4. William Tonneau OLV Eifel 52:53 ok 15:17
5. Nikola Tot OK Japetić 57:30 ok 19:54
6. Balázs Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 65:07 ok 27:31
7. Martin Ahlström Kompisarna 66:31 ok 28:55
8. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 69:52 ok 32:16
9. Dale Lucas BAOC Bandits 73:49 ok 36:13
10. Ivica Bertol OK Vihor 75:58 ok 38:22
11. Miroslav Hainž OK Varaždin 80:52 ok 43:16
12. Simon Jensen OK Vihor 83:49 ok 46:13
13. Kevin Menard Raid Orientation Paris 88:59 ok 51:23
14. Ivan Ivo Penić OK Kapela 108:07 ok 70:31
15. Pavel Markovnin ORIENTACTION 117:02 ok 79:26
16. Zdeněk Olexa Expres Czech Team 136:55 ok 99:19
17. Robin Harisson RAPTC SHORT 146:33 ok 108:57
Domagoj Delimar OK Kapela 0:00 dns

W35Duljina staze 2.980 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering 31:15 ok
2. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering 31:44 ok 0:29
3. Éva Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 36:10 ok 4:55
4. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering 37:12 ok 5:57
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 40:51 ok 9:36
6. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering 43:28 ok 12:13
7. Sanda Berženji OK Kapela 44:10 ok 12:55
8. Sonja Jantar OK Japetić 45:57 ok 14:42
9. Sabina Seražin Korper OK Jelen 63:31 ok 32:16
10. Vicky Mccreadie Royal Signals Orienteering Club 70:22 ok 39:07
11. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 73:47 ok 42:32
12. Sally Calland Royal Signals Orienteering Club 86:14 ok 54:59
13. Victoria Blackburn RAPTC SHORT 86:27 ok 55:12
14. Bernardica Stipić OK Vihor 87:10 ok 55:55
15. Violeta Čalić OK Vihor 101:47 ok 70:32
16. Abigael Vanessa Boncina OK SK 102:36 ok 71:21
17. Chloris Lelong Raid Orientation Paris 132:41 ok 101:26
Maja Kušt OK Vihor 0:00 dns

M21BDuljina staze 2.750 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Igor Bončina OK SK 48:40 ok
2. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 56:48 ok 8:08
3. Kristijan Verović OK Japetić 59:07 ok 10:27
4. Marek Šunda USK Praha 60:34 ok 11:54
5. Matija Kučinac OK Vihor 60:36 ok 11:56
6. David Marsh DST O 67:32 ok 18:52
7. Tomislav Jurač OK Vihor 74:33 ok 25:53
8. Nathan Edmond DST O 75:28 ok 26:48
9. Jan Karlik KOS Tesla Brno 78:49 ok 30:09
10. Siniša Lah OK Varaždin 91:48 ok 43:08
11. Dario Malović OK Vihor 120:17 ok 71:37
12. Lee Else DST O 135:34 ok 86:54
13. Joss Davey DST O 141:34 ok 92:54
Nikola Ožanić OK Kapela 0:00 dns

W21BDuljina staze 2.410 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók 30:55 ok
2. Éva Császár Göcsej KTFE 39:52 ok 8:57
3. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky Brno 42:41 ok 11:46
4. Eliška Škodová 51:19 ok 20:24
5. Jelena Lesjak OK Japetić 54:26 ok 23:31
6. Olga Müller Zselici Tájfutók 65:03 ok 34:08
7. Ines Jurač OK Vihor 84:44 ok 53:49
8. Jil Rosewick OLV Eifel 135:18 ok 104:23
9. Mare Gršković OK Kapela 136:30 ok 105:35
10. Sophie Thirion OLV Eifel 139:19 ok 108:24
Nika Jurić OK Vihor 0:00 dns
Elena Gombač Šuc Orientacijski klub Komenda 0:00 dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor 0:00 dnf
Bernadette Kalcher HSV Pinkafeld 14:44 mp
Tímea Pavlovics Zselici Tájfutók 87:15 mp
Ana Kovačić OK Vihor 119:27 mp
Ana Srebačić OK Varaždin 120:30 mp
Željka Ilijašev OK Kapela 124:59 mp

M20Duljina staze 3.440 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Tihon Salopek OK Ris 32:15 ok
2. Jakov Lesjak OK Japetić 36:22 ok 4:07
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 49:17 ok 17:02
4. Marko Jurač OK Vihor 71:04 ok 38:49
5. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 73:05 ok 40:50
Borna Kuzmanić OK Japetić 112:16 mp

W20Duljina staze 2.980 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dorja Salopek OK Ris 34:19 ok
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 39:59 ok 5:40
3. Paula Pavlin OK Vihor 42:47 ok 8:28
4. Panna Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 44:47 ok 10:28
5. Majda Vidaković OK Kapela 45:06 ok 10:47
6. Kimi Maria Gobec OK Vihor 47:07 ok 12:48
7. Dora Vukelić OK Maksimir 55:30 ok 21:11
8. Ira Mareković OK Vihor 69:49 ok 35:30
9. Ivana Radoš OK Vihor 109:53 ok 75:34

M16Duljina staze 2.830 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 32:39 ok
2. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 34:31 ok 1:52
3. Juraj Vukelić OK Maksimir 43:02 ok 10:23
4. Noa Kelc OK Jelen 43:50 ok 11:11
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 51:32 ok 18:53
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 56:49 ok 24:10
7. Jan Erben OK Jelen 60:11 ok 27:32
8. Petar Jurač OK Vihor 64:05 ok 31:26
9. Gabrijel Solenički OK Jelen 68:25 ok 35:46
10. Kaan Yelen OK Vihor 68:42 ok 36:03
Patrick Milković OK Japetić 54:39 mp
Teo Mahović OK Japetić 75:59 mp

W16Duljina staze 2.450 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin 27:55 ok
2. Paola Rako OK Vihor 31:30 ok 3:35
3. Dora Delić OK Japetić 35:55 ok 8:00
4. Kitti Schmal Zselici Tájfutók 41:24 ok 13:29
5. Nina Mioković OK Kapela 43:23 ok 15:28
6. Wanda Kovac OK Kapela 47:08 ok 19:13
7. Monika Pavić OK Vihor 56:31 ok 28:36
8. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 57:34 ok 29:39
9. Melissa Drobić OK Kapela 59:46 ok 31:51
Marija Tavalinskaja Dniepro 0:00 dns

M14Duljina staze 1.880 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Martin Ferenc OK Tivoli 19:08 ok
2. Karlo Lesjak OK Japetić 25:10 ok 6:02
3. Dominik Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 32:23 ok 13:15
4. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 38:24 ok 19:16
5. Mario Lah OK Varaždin 46:51 ok 27:43
Ante Radoš OK Vihor 68:53 mp

W14Duljina staze 1.880 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ema Juričan OK Varaždin 27:00 ok
Petra Jurić OK Vihor 0:00 dns

M12Duljina staze 1.570 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 28:49 ok
2. Huba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 33:48 ok 4:59
3. Roko Kaniški OK Maksimir 37:09 ok 8:20

W12Duljina staze 1.570 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Sara Delić OK Japetić 19:41 ok
2. Eva Šantek OK Varaždin 28:49 ok 9:08
3. Beatrice Velimirović OK Maksimir 39:20 ok 19:39
4. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 43:23 ok 23:42
5. Ema Jurač OK Vihor 83:28 ok 63:47
6. Greta Kaniški OK Maksimir 93:31 ok 73:50
Vittoria Velimirović OK Maksimir 0:00 dns

OPENDuljina staze 2.410 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dániel Németh Pécsi Vasutas SK 52:14 ok
2. Roman Sladič Škofjeloški orientacijski klub 64:12 ok 11:58
3. Aida Krkić Drobić OK Kapela 65:44 ok 13:30
4. Mátyás Pavlovics Pécsi Vasutas SK 71:09 ok 18:55
5. Dejan Juranić SK Tilček Team 85:53 ok 33:39
6. Chris Minnis DST O 86:12 ok 33:58
7. Faye Bolton DST O 88:13 ok 35:59
8. Robert Schmal Zselici Tájfutók 100:00 ok 47:46
9. Caitlyn Bunkum DST O 106:34 ok 54:20
10. Reece Devaney DST O 109:31 ok 57:17
11. Onur Arican Team Ireland 177:29 ok 125:15
Marija Stamać Ožanić OK Kapela 0:00 dns
Nika Juričan OK Varaždin 0:00 dns
Dragan Krivičić STRAŽILOVO 0:00 dns
Toma Ožanić OK Kapela 0:00 dns
Borna Ožanić OK Kapela 0:00 dns
Torben Olsen Hjerteforeningen 0:00 dnf
Ivan Novosel OK Japetić 32:16 mp
Maša Mesić OK Vihor 106:06 mp

BEGGINERSDuljina staze 1.570 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Mihaela Beroš OK Japetić 37:38 ok
2. Erik Tot OK Japetić 44:51 ok 7:13
3. Luka Tot OK Japetić 50:31 ok 12:53
4. Lucija Šantek OK Varaždin 72:16 ok 34:38
5. Živko Ilijašev OK Kapela 76:18 ok 38:40
Kaja Tot OK Japetić 0:00 dns