zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E1 – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 3.840 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 28:55 -
2. Matija Razum OK Japetić 35:19 6:24 -
3. Dražen Gadžić OK Kapela 45:59 17:04 -
4. Mario Štambuk OK Maksimir 48:19 19:24 -
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 52:25 23:30 -
6. Michal Šrubař SK Zabovresky B. 60:28 31:33 -
7. Aleš Ferenc OK Tivoli 71:10 42:15 -
8. Brice Rausin OLV Eifel 85:25 56:30 -
9. Sanju Kerung RAPTC Short 109:12 80:17 -
Thomas Steele RAPTC Short ot
Stephan Guralnik OLV Eifel ot

Ž21ADuljina staze 3.280 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Barbora Pijáková KOB Sokol Pez. 40:26 -
2. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin 47:00 6:34 -
3. Magali Rauw OLV Eifel 61:31 21:05 -
4. Astrid Vliegen OLV Eifel 67:05 26:39 -
5. Antonija Orlić OK Bjelovar 86:02 45:36 -
Sara Fend SU Schöckl Graz dns

M70Duljina staze 2.010 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lars-ake Wall OK Tisaren 23:59 -
2. Jenő Tóth PVM Pécs 25:23 1:24 -
3. Otto Venhauer OLC Union Vikt. 35:01 11:02 -
4. Harald Bakken Frol IL 39:44 15:45 -
5. Vladislav Piják KOB Sokol Pez. 54:20 30:21 -
6. Milan Turkalj OK Varaždin 55:34 31:35 -
Gérard Lefrançois AC Beauchamp dns

Ž70Duljina staze 1.940 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Silvia Baumann OL Zimmerberg 37:16 -
2. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK 42:52 5:36 -
3. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK 44:52 7:36 -
4. Liudmyla Kotlova Driada 57:33 20:17 -
5. Annick Lecoyer Vervins Orient. 59:55 22:39 -
6. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. 80:45 43:29 -

M65Duljina staze 2.010 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice 22:11 -
2. Arild Vassenden Frol IL 23:01 0:50 -
3. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 23:44 1:33 -
4. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK 26:41 4:30 -
5. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST 30:24 8:13 -
6. Vladimir John Expres Czech T. 31:29 9:18 -
7. Peter Svensson Avesta OK 31:56 9:45 -
8. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 34:46 12:35 -
9. Fritjof Sandstad Frol IL 47:44 25:33 -
10. Jiri Gawel Expres Czech T. 53:34 31:23 -
11. Yuval Mishli Modiin OC 85:29 63:18 -
12. Ivica Mesić OK Vihor 93:39 71:28 -
Gerrit Riet, van de OK Maksimir dns

Ž65Duljina staze 2.010 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Guyonne Petit ASMBCO 36:00 -
2. Éva Mező PVM Pécs 38:15 2:15 -
3. Galina Biziuk Dniepro 40:15 4:15 -
4. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 48:03 12:03 -
5. Lisa Mishli Modiin OC 63:21 27:21 -
6. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 70:27 34:27 -
7. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. 76:51 40:51 -
Vera Franc OK Kapela mp

M55Duljina staze 2.830 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Juha Partanen Rasti-Hyry 27:47 -
2. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK 28:29 0:42 -
3. Jan Nemecek USK Praha 28:53 1:06 -
4. Janez Pretnar Kamniški OK 29:59 2:12 -
5. Max Habenicht SU Klagenfurt 30:45 2:58 -
6. Eddie Harwood Moravian 31:24 3:37 -
7. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK 31:48 4:01 -
8. Erich Göschl Naturfreunde W. 32:38 4:51 -
9. Stefan Sutter OLG Bern 36:57 9:10 -
10. Timo Partanen Rasti-Hyry 37:12 9:25 -
11. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L 38:02 10:15 -
12. Axel Biel Naturfreunde W. 38:48 11:01 -
13. Steve Smirthwaite Moravian 40:42 12:55 -
14. Arne Heikoop HOC 93 43:02 15:15 -
15. Oivind Myhre Kongsberg O-lag 43:19 15:32 -
16. Nils Aal Steinkjer OK 43:50 16:03 -
17. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer OK 43:58 16:11 -
18. Dario Štambuk OK Ivan Merz 46:01 18:14 -
19. Karlo Gobec OK Vihor 47:06 19:19 -
20. Georg Billroth O. Klosterneub. 47:50 20:03 -
21. Mile Mioković OK Kapela 52:29 24:42 -
22. Ofer Yodfat Modiin OC 55:12 27:25 -
23. Jose Pires Clube Portugues 56:51 29:04 -
24. Andrew Campbell Moravian OC 64:20 36:33 -
25. Zdeněk Blabla Expres Czech T. 68:15 40:28 -
26. Rafael Sandalj OK Japetić 70:13 42:26 -
27. David Ritchie Moravian 76:02 48:15 -
28. Laurent Compere O. Caennaise 81:03 53:16 -
29. Dmytro Gorelyy Sunky 84:48 57:01 -
30. Predrag Labaš OK Varaždin 104:32 76:45 -
Sergej Sidorov Dniepro mp
Gary Logan RAPTC Short dnf
Marek Holik KOS Tesla Brno dns

Ž55Duljina staze 2.410 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jarmila Nemeckova USK Praha 41:24 -
2. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag 47:26 6:02 -
3. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 50:03 8:39 -
4. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. 50:17 8:53 -
5. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 50:20 8:56 -
6. Penelope Smirthwaite Moravian 51:38 10:14 -
7. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK 54:30 13:06 -
8. Pascale Martin Raid Orient. Paris 61:13 19:49 -
9. Tuula Partanen Rasti-Hyry 61:27 20:03 -
10. Tamara Zenchenko Dniepro 69:58 28:34 -
11. Elizabeth Campbell Moravian OC 75:50 34:26 -
12. Branka Fabek OK Japetić 76:02 34:38 -
13. Radka Kavanova Matky do Chorvatska 78:43 37:19 -
14. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 79:40 38:16 -
15. Emilija Ebenspanger OK Kapela 86:07 44:43 -
16. Ruth Nativ Modiin OC 100:49 59:25 -

M45Duljina staze 3.190 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Igor Gavrilov OK Komenda 26:12 -
2. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK 30:58 4:46 -
3. Tomas Albinsson Kompisarna 31:35 5:23 -
4. Tihomir Salopek OK Ris 32:17 6:05 -
5. Robert Orehoci OK Bjelovar 33:14 7:02 -
6. Damir Gobec OK Vihor 33:47 7:35 -
7. Robert Kalcher HSV Pinkafeld 33:52 7:40 -
8. Mattias Carlstein Kompisarna 34:28 8:16 -
9. Patric De Boussard Kompisarna 34:33 8:21 -
10. Roland Reisenberger O. Klosterneub. 37:18 11:06 -
11. Bojan Vukelić OK Maksimir 39:20 13:08 -
12. Balázs Müller Zselici Tájfutók 41:38 15:26 -
13. Alan Harris RAPTC Short 45:18 19:06 -
14. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 49:58 23:46 -
15. György Pavlovics Zselici Tájfutók 53:57 27:45 -
16. Vlatko Tounec OK Kapela 55:01 28:49 -
17. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 55:58 29:46 -
18. David Harrison East Pennine OC 59:42 33:30 -
19. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 65:44 39:32 -
20. Péter Fodor Zselici Tájfutók 77:32 51:20 -
21. Csaba Kaj Zalaegerszegi TFC 83:00 56:48 -
Boris Kastner Naturfreunde W. mp
Milivoj Uroić OK Maksimir mp
Zdravko Tonković OK Kapela dns

Ž45Duljina staze 2.750 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. 42:11 -
2. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 45:19 3:08 -
3. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 45:25 3:14 -
4. Guni Palme O. Klosterneub. 47:46 5:35 -
5. Dunja Riet, van de OK Maksimir 48:23 6:12 -
6. Emma Harrison East Pennine OC 49:03 6:52 -
7. Ivana Gobec OK Vihor 49:56 7:45 -
8. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L 55:31 13:20 -
9. Neda Gobec OK Vihor 56:07 13:56 -
10. Christine Calvet Naturfreunde W. 62:21 20:10 -
11. Gabrijela Baburek OK Japetić 62:30 20:19 -
12. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 71:37 29:26 -
13. Ivana Kuzmanić OK Japetić 75:18 33:07 -
14. Irma Pretnar Kamniški OK 76:31 34:20 -
15. Srebrenka Vuk OK Kapela 80:53 38:42 -
16. Regina Habenicht SU Klagenfurt 87:16 45:05 -
17. Anita Radoš OK Vihor 98:48 56:37 -
18. Vanessa Jorge Clube Portugues 104:45 62:34 -
19. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók 113:20 71:09 -
Davorka Srebačić OK Varaždin ot
Gelica Dalon Hermathenae OSPA ot
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela mp
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela dns

M35Duljina staze 3.440 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Petar Delić OK Maksimir 37:36 -
2. Branimir Pongrac OK Japetić 41:26 3:50 -
3. Daniel Fabijanić OK Jelen 52:19 14:43 -
4. William Tonneau OLV Eifel 52:53 15:17 -
5. Nikola Tot OK Japetić 57:30 19:54 -
6. Balázs Véber Zalaegerszegi TFC 65:07 27:31 -
7. Martin Ahlström Kompisarna 66:31 28:55 -
8. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 69:52 32:16 -
9. Dale Lucas BAOC Bandits 73:49 36:13 -
10. Ivica Bertol OK Vihor 75:58 38:22 -
11. Miroslav Hainž OK Varaždin 80:52 43:16 -
12. Simon Jensen OK Vihor 83:49 46:13 -
13. Kevin Menard Raid Orient. Paris 88:59 51:23 -
14. Ivan Ivo Penić OK Kapela 108:07 70:31 -
15. Pavel Markovnin Orientaction 117:02 79:26 -
Zdeněk Olexa Expres Czech T. ot
Robin Harisson RAPTC Short ot
Domagoj Delimar OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 2.980 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering 31:15 -
2. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering 31:44 0:29 -
3. Éva Sárecz Zalaegerszegi TFC 36:10 4:55 -
4. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering 37:12 5:57 -
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 40:51 9:36 -
6. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering 43:28 12:13 -
7. Sanda Berženji OK Kapela 44:10 12:55 -
8. Sonja Jantar OK Japetić 45:57 14:42 -
9. Sabina Seražin Korper OK Jelen 63:31 32:16 -
10. Vicky Mccreadie Royal Signals OC 70:22 39:07 -
11. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 73:47 42:32 -
12. Sally Calland Royal Signals OC 86:14 54:59 -
13. Victoria Blackburn RAPTC Short 86:27 55:12 -
14. Bernardica Stipić OK Vihor 87:10 55:55 -
15. Violeta Čalić OK Vihor 101:47 70:32 -
16. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice 102:36 71:21 -
Chloris Lelong Raid Orient. Paris ot
Maja Kušt OK Vihor dns

M21BDuljina staze 2.750 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Igor Bončina OK Slov. Konjice 48:40 -
2. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 56:48 8:08 -
3. Kristijan Verović OK Japetić 59:07 10:27 -
4. Marek Šunda USK Praha 60:34 11:54 -
5. Matija Kučinac OK Vihor 60:36 11:56 -
6. David Marsh DST O 67:32 18:52 -
7. Tomislav Jurač OK Vihor 74:33 25:53 -
8. Nathan Edmond DST O 75:28 26:48 -
9. Jan Karlik KOS Tesla Brno 78:49 30:09 -
10. Siniša Lah OK Varaždin 91:48 43:08 -
Dario Malović OK Vihor ot
Lee Else DST O ot
Joss Davey DST O ot
Nikola Ožanić OK Kapela dns

Ž21BDuljina staze 2.410 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók 30:55 -
2. Éva Császár Göcsej KTFE 39:52 8:57 -
3. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. 42:41 11:46 -
4. Eliška Škodová 51:19 20:24 -
5. Jelena Lesjak OK Japetić 54:26 23:31 -
6. Olga Müller Zselici Tájfutók 65:03 34:08 -
7. Ines Jurač OK Vihor 84:44 53:49 -
Jil Rosewick OLV Eifel ot
Mare Gršković OK Kapela ot
Sophie Thirion OLV Eifel ot
Bernadette Kalcher HSV Pinkafeld mp
Tímea Pavlovics Zselici Tájfutók mp
Ana Kovačić OK Vihor mp
Ana Srebačić OK Varaždin mp
Željka Ilijašev OK Kapela mp
Ana-Marija Pavić OK Vihor dnf
Elena Gombač Šuc OK Komenda dns
Nika Jurić OK Vihor dns

M20Duljina staze 3.440 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tihon Salopek OK Ris 32:15 -
2. Jakov Lesjak OK Japetić 36:22 4:07 -
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 49:17 17:02 -
4. Marko Jurač OK Vihor 71:04 38:49 -
5. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 73:05 40:50 -
Borna Kuzmanić OK Japetić mp

Ž20Duljina staze 2.980 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dorja Salopek OK Ris 34:19 -
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 39:59 5:40 -
3. Paula Pavlin OK Vihor 42:47 8:28 -
4. Panna Kolcsár Zalaegerszegi TFC 44:47 10:28 -
5. Majda Vidaković OK Kapela 45:06 10:47 -
6. Kimi Maria Gobec OK Vihor 47:07 12:48 -
7. Dora Vukelić OK Maksimir 55:30 21:11 -
8. Ira Mareković OK Vihor 69:49 35:30 -
9. Ivana Radoš OK Vihor 109:53 75:34 -

M16Duljina staze 2.830 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 32:39 -
2. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 34:31 1:52 -
3. Juraj Vukelić OK Maksimir 43:02 10:23 -
4. Noa Kelc OK Jelen 43:50 11:11 -
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 51:32 18:53 -
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 56:49 24:10 -
7. Jan Erben OK Jelen 60:11 27:32 -
8. Petar Jurač OK Vihor 64:05 31:26 -
9. Gabrijel Solenički OK Jelen 68:25 35:46 -
10. Kaan Yelen OK Vihor 68:42 36:03 -
Patrick Milković OK Japetić mp
Teo Mahović OK Japetić mp

Ž16Duljina staze 2.450 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin 27:55 -
2. Paola Rako OK Vihor 31:30 3:35 -
3. Dora Delić OK Japetić 35:55 8:00 -
4. Kitti Schmal Zselici Tájfutók 41:24 13:29 -
5. Nina Mioković OK Kapela 43:23 15:28 -
6. Wanda Kovač OK Kapela 47:08 19:13 -
7. Monika Pavić OK Vihor 56:31 28:36 -
8. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 57:34 29:39 -
9. Melissa Drobić OK Kapela 59:46 31:51 -
Marija Tavalinskaja Dniepro dns

M14Duljina staze 1.880 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Martin Ferenc OK Tivoli 19:08 -
2. Karlo Lesjak OK Japetić 25:10 6:02 -
3. Dominik Véber Zalaegerszegi TFC 32:23 13:15 -
4. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi TFC 38:24 19:16 -
5. Mario Lah OK Varaždin 46:51 27:43 -
Ante Radoš OK Vihor mp

Ž14Duljina staze 1.880 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 27:00 -
Petra Jurić OK Vihor dns

M12Duljina staze 1.570 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 28:49 -
2. Huba Kaj Zalaegerszegi TFC 33:48 4:59 -
3. Roko Kaniški OK Maksimir 37:09 8:20 -

Ž12Duljina staze 1.570 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sara Delić OK Japetić 19:41 -
2. Eva Šantek OK Varaždin 28:49 9:08 -
3. Beatrice Velimirović OK Maksimir 39:20 19:39 -
4. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 43:23 23:42 -
5. Ema Jurač OK Vihor 83:28 63:47 -
6. Greta Kaniški OK Maksimir 93:31 73:50 -
Vittoria Velimirović OK Maksimir dns

OtvorenaDuljina staze 2.410 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dániel Németh Pécsi Vas. SK 52:14 -
2. Roman Sladič Škofjeloški OK 64:12 11:58 -
3. Aida Krkić Drobić OK Kapela 65:44 13:30 -
4. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK 71:09 18:55 -
5. Dejan Juranić SK Tilček Team 85:53 33:39 -
6. Chris Minnis DST O 86:12 33:58 -
7. Faye Bolton DST O 88:13 35:59 -
8. Robert Schmal Zselici Tájfutók 100:00 47:46 -
9. Caitlyn Bunkum DST O 106:34 54:20 -
10. Reece Devaney DST O 109:31 57:17 -
Onur Arican Team Ireland ot
Ivan Novosel OK Japetić mp
Maša Mesić OK Vihor mp
Torben Olsen Hjerteforeningen dnf
Nika Juričan OK Varaždin dns
Borna Ožanić OK Kapela dns
Toma Ožanić OK Kapela dns
Dragan Krivičić OK Stražilovo dns
Marija Stamać Ožanić OK Kapela dns

PočetniciDuljina staze 1.570 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mihaela Beroš OK Japetić 37:38 -
2. Erik Tot OK Japetić 44:51 7:13 -
3. Luka Tot OK Japetić 50:31 12:53 -
4. Lucija Šantek OK Varaždin 72:16 34:38 -
5. Živko Ilijašev OK Kapela 76:18 38:40 -
Kaja Tot OK Japetić dns