zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E1 – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 3.840 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel M21A 28:55
2. Matija Razum OK Japetić M21A 35:19 6:24
3. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 45:59 17:04
4. Mario Štambuk OK Maksimir M21A 48:19 19:24
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno M21A 52:25 23:30
6. Michal Šrubař SK Zabovresky B. M21A 60:28 31:33
7. Aleš Ferenc OK Tivoli M21A 71:10 42:15
8. Brice Rausin OLV Eifel M21A 85:25 56:30
9. Sanju Kerung RAPTC Short M21A 109:12 80:17
Thomas Steele RAPTC Short M21A ot
Stephan Guralnik OLV Eifel M21A ot

Ž21ADuljina staze 3.280 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Barbora Pijáková KOB Sokol Pez. Ž21A 40:26
2. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin Ž21A 47:00 6:34
3. Magali Rauw OLV Eifel Ž21A 61:31 21:05
4. Astrid Vliegen OLV Eifel Ž21A 67:05 26:39
5. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 86:02 45:36
Sara Fend SU Schöckl Graz Ž21A dns

M70 – M65 – Ž65Duljina staze 2.010 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice M65 22:11
2. Arild Vassenden Frol IL M65 23:01 0:50
3. Frederic Genevois Naturfreunde Wien M65 23:44 1:33
4. Lars-ake Wall OK Tisaren M70 23:59 1:48
5. Jenő Tóth PVM Pécs M70 25:23 3:12
6. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK M65 26:41 4:30
7. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST M65 30:24 8:13
8. Vladimir John Expres Czech T. M65 31:29 9:18
9. Peter Svensson Avesta OK M65 31:56 9:45
10. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK M65 34:46 12:35
11. Otto Venhauer OLC Union Vikt. M70 35:01 12:50
12. Guyonne Petit ASMBCO Ž65 36:00 13:49
13. Éva Mező PVM Pécs Ž65 38:15 16:04
14. Harald Bakken Frol IL M70 39:44 17:33
15. Galina Biziuk Dniepro Ž65 40:15 18:04
16. Fritjof Sandstad Frol IL M65 47:44 25:33
17. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 48:03 25:52
18. Jiri Gawel Expres Czech T. M65 53:34 31:23
19. Vladislav Piják KOB Sokol Pez. M70 54:20 32:09
20. Milan Turkalj OK Varaždin M70 55:34 33:23
21. Lisa Mishli Modiin OC Ž65 63:21 41:10
22. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 70:27 48:16
23. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. Ž65 76:51 54:40
24. Yuval Mishli Modiin OC M65 85:29 63:18
25. Ivica Mesić OK Vihor M65 93:39 71:28
Vera Franc OK Kapela Ž65 mp
Gerrit Riet, van de OK Maksimir M65 dns
Gérard Lefrançois AC Beauchamp M70 dns

M55 – M16Duljina staze 2.830 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Juha Partanen Rasti-Hyry M55 27:47
2. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK M55 28:29 0:42
3. Jan Nemecek USK Praha M55 28:53 1:06
4. Janez Pretnar Kamniški OK M55 29:59 2:12
5. Max Habenicht SU Klagenfurt M55 30:45 2:58
6. Eddie Harwood Moravian M55 31:24 3:37
7. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK M55 31:48 4:01
8. Erich Göschl Naturfreunde W. M55 32:38 4:51
9. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice M16 32:39 4:52
10. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE M16 34:31 6:44
11. Stefan Sutter OLG Bern M55 36:57 9:10
12. Timo Partanen Rasti-Hyry M55 37:12 9:25
13. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L M55 38:02 10:15
14. Axel Biel Naturfreunde W. M55 38:48 11:01
15. Steve Smirthwaite Moravian M55 40:42 12:55
16. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 43:02 15:15
16. Arne Heikoop HOC 93 M55 43:02 15:15
18. Oivind Myhre Kongsberg O-lag M55 43:19 15:32
19. Noa Kelc OK Jelen M16 43:50 16:03
19. Nils Aal Steinkjer OK M55 43:50 16:03
21. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer OK M55 43:58 16:11
22. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 46:01 18:14
23. Karlo Gobec OK Vihor M55 47:06 19:19
24. Georg Billroth O. Klosterneub. M55 47:50 20:03
25. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 51:32 23:45
26. Mile Mioković OK Kapela M55 52:29 24:42
27. Ofer Yodfat Modiin OC M55 55:12 27:25
28. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 56:49 29:02
29. Jose Pires Clube Portugues M55 56:51 29:04
30. Jan Erben OK Jelen M16 60:11 32:24
31. Petar Jurač OK Vihor M16 64:05 36:18
32. Andrew Campbell Moravian OC M55 64:20 36:33
33. Zdeněk Blabla Expres Czech T. M55 68:15 40:28
34. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 68:25 40:38
35. Kaan Yelen OK Vihor M16 68:42 40:55
36. Rafael Sandalj OK Japetić M55 70:13 42:26
37. David Ritchie Moravian M55 76:02 48:15
38. Laurent Compere O. Caennaise M55 81:03 53:16
39. Dmytro Gorelyy Sunky M55 84:48 57:01
40. Predrag Labaš OK Varaždin M55 104:32 76:45
Patrick Milković OK Japetić M16 mp
Teo Mahović OK Japetić M16 mp
Sergej Sidorov Dniepro M55 mp
Gary Logan RAPTC Short M55 dnf
Marek Holik KOS Tesla Brno M55 dns

M45Duljina staze 3.190 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Igor Gavrilov OK Komenda M45 26:12
2. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK M45 30:58 4:46
3. Tomas Albinsson Kompisarna M45 31:35 5:23
4. Tihomir Salopek OK Ris M45 32:17 6:05
5. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 33:14 7:02
6. Damir Gobec OK Vihor M45 33:47 7:35
7. Robert Kalcher HSV Pinkafeld M45 33:52 7:40
8. Mattias Carlstein Kompisarna M45 34:28 8:16
9. Patric De Boussard Kompisarna M45 34:33 8:21
10. Roland Reisenberger O. Klosterneub. M45 37:18 11:06
11. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 39:20 13:08
12. Balázs Müller Zselici Tájfutók M45 41:38 15:26
13. Alan Harris RAPTC Short M45 45:18 19:06
14. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M45 49:58 23:46
15. György Pavlovics Zselici Tájfutók M45 53:57 27:45
16. Vlatko Tounec OK Kapela M45 55:01 28:49
17. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 55:58 29:46
18. David Harrison East Pennine OC M45 59:42 33:30
19. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 65:44 39:32
20. Péter Fodor Zselici Tájfutók M45 77:32 51:20
21. Csaba Kaj Zalaegerszegi TFC M45 83:00 56:48
Boris Kastner Naturfreunde W. M45 mp
Milivoj Uroić OK Maksimir M45 mp
Zdravko Tonković OK Kapela M45 dns

M35 – M20Duljina staze 3.440 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tihon Salopek OK Ris M20 32:15
2. Jakov Lesjak OK Japetić M20 36:22 4:07
3. Petar Delić OK Maksimir M35 37:36 5:21
4. Branimir Pongrac OK Japetić M35 41:26 9:11
5. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 49:17 17:02
6. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 52:19 20:04
7. William Tonneau OLV Eifel M35 52:53 20:38
8. Nikola Tot OK Japetić M35 57:30 25:15
9. Balázs Véber Zalaegerszegi TFC M35 65:07 32:52
10. Martin Ahlström Kompisarna M35 66:31 34:16
11. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 69:52 37:37
12. Marko Jurač OK Vihor M20 71:04 38:49
13. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M20 73:05 40:50
14. Dale Lucas BAOC Bandits M35 73:49 41:34
15. Ivica Bertol OK Vihor M35 75:58 43:43
16. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 80:52 48:37
17. Simon Jensen OK Vihor M35 83:49 51:34
18. Kevin Menard Raid Orient. Paris M35 88:59 56:44
19. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 108:07 75:52
20. Pavel Markovnin Orientaction M35 117:02 84:47
Zdeněk Olexa Expres Czech T. M35 ot
Robin Harisson RAPTC Short M35 ot
Borna Kuzmanić OK Japetić M20 mp
Domagoj Delimar OK Kapela M35 dns

M21B – Ž45Duljina staze 2.750 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. Ž45 42:11
2. Kinga Schmal Zselici Tájfutók Ž45 45:19 3:08
3. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin Ž45 45:25 3:14
4. Guni Palme O. Klosterneub. Ž45 47:46 5:35
5. Dunja Riet, van de OK Maksimir Ž45 48:23 6:12
6. Igor Bončina OK Slov. Konjice M21B 48:40 6:29
7. Emma Harrison East Pennine OC Ž45 49:03 6:52
8. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 49:56 7:45
9. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L Ž45 55:31 13:20
10. Neda Gobec OK Vihor Ž45 56:07 13:56
11. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE M21B 56:48 14:37
12. Kristijan Verović OK Japetić M21B 59:07 16:56
13. Marek Šunda USK Praha M21B 60:34 18:23
14. Matija Kučinac OK Vihor M21B 60:36 18:25
15. Christine Calvet Naturfreunde W. Ž45 62:21 20:10
16. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 62:30 20:19
17. David Marsh DST O M21B 67:32 25:21
18. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 71:37 29:26
19. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 74:33 32:22
20. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 75:18 33:07
21. Nathan Edmond DST O M21B 75:28 33:17
22. Irma Pretnar Kamniški OK Ž45 76:31 34:20
23. Jan Karlik KOS Tesla Brno M21B 78:49 36:38
24. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 80:53 38:42
25. Regina Habenicht SU Klagenfurt Ž45 87:16 45:05
26. Siniša Lah OK Varaždin M21B 91:48 49:37
27. Anita Radoš OK Vihor Ž45 98:48 56:37
28. Vanessa Jorge Clube Portugues Ž45 104:45 62:34
29. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók Ž45 113:20 71:09
Dario Malović OK Vihor M21B ot
Lee Else DST O M21B ot
Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 ot
Joss Davey DST O M21B ot
Gelica Dalon Hermathenae OSPA Ž45 ot
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK Ž45 mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 mp
Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 dns
Nikola Ožanić OK Kapela M21B dns

M14 – Ž14Duljina staze 1.880 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Ferenc OK Tivoli M14 19:08
2. Karlo Lesjak OK Japetić M14 25:10 6:02
3. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 27:00 7:52
4. Dominik Véber Zalaegerszegi TFC M14 32:23 13:15
5. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi TFC M14 38:24 19:16
6. Mario Lah OK Varaždin M14 46:51 27:43
Ante Radoš OK Vihor M14 mp
Petra Jurić OK Vihor Ž14 dns

M12 – Ž12 – PočetnicDuljina staze 1.570 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Japetić Ž12 19:41
2. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 28:49 9:08
2. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 28:49 9:08
4. Huba Kaj Zalaegerszegi TFC M12 33:48 14:07
5. Roko Kaniški OK Maksimir M12 37:09 17:28
6. Mihaela Beroš OK Japetić Početnici 37:38 17:57
7. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 39:20 19:39
8. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE Ž12 43:23 23:42
9. Erik Tot OK Japetić Početnici 44:51 25:10
10. Luka Tot OK Japetić Početnici 50:31 30:50
11. Lucija Šantek OK Varaždin Početnici 72:16 52:35
12. Živko Ilijašev OK Kapela Početnici 76:18 56:37
13. Ema Jurač OK Vihor Ž12 83:28 63:47
14. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 93:31 73:50
Kaja Tot OK Japetić Početnici dns
Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 dns

Ž70Duljina staze 1.940 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Silvia Baumann OL Zimmerberg Ž70 37:16
2. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK Ž70 42:52 5:36
3. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK Ž70 44:52 7:36
4. Liudmyla Kotlova Driada Ž70 57:33 20:17
5. Annick Lecoyer Vervins Orient. Ž70 59:55 22:39
6. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. Ž70 80:45 43:29

Ž55 – Ž21B – OtvorenDuljina staze 2.410 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók Ž21B 30:55
2. Éva Császár Göcsej KTFE Ž21B 39:52 8:57
3. Jarmila Nemeckova USK Praha Ž55 41:24 10:29
4. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. Ž21B 42:41 11:46
5. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag Ž55 47:26 16:31
6. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK Ž55 50:03 19:08
7. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. Ž55 50:17 19:22
8. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry Ž55 50:20 19:25
9. Eliška Škodová Ž21B 51:19 20:24
10. Penelope Smirthwaite Moravian Ž55 51:38 20:43
11. Dániel Németh Pécsi Vas. SK Otvorena 52:14 21:19
12. Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B 54:26 23:31
13. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK Ž55 54:30 23:35
14. Pascale Martin Raid Orient. Paris Ž55 61:13 30:18
15. Tuula Partanen Rasti-Hyry Ž55 61:27 30:32
16. Roman Sladič Škofjeloški OK Otvorena 64:12 33:17
17. Olga Müller Zselici Tájfutók Ž21B 65:03 34:08
18. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena 65:44 34:49
19. Tamara Zenchenko Dniepro Ž55 69:58 39:03
20. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK Otvorena 71:09 40:14
21. Elizabeth Campbell Moravian OC Ž55 75:50 44:55
22. Branka Fabek OK Japetić Ž55 76:02 45:07
23. Radka Kavanova Matky do Chorvatska Ž55 78:43 47:48
24. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 79:40 48:45
25. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 84:44 53:49
26. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 85:53 54:58
27. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 86:07 55:12
28. Chris Minnis DST O Otvorena 86:12 55:17
29. Faye Bolton DST O Otvorena 88:13 57:18
30. Robert Schmal Zselici Tájfutók Otvorena 100:00 69:05
31. Ruth Nativ Modiin OC Ž55 100:49 69:54
32. Caitlyn Bunkum DST O Otvorena 106:34 75:39
33. Reece Devaney DST O Otvorena 109:31 78:36
Jil Rosewick OLV Eifel Ž21B ot
Mare Gršković OK Kapela Ž21B ot
Sophie Thirion OLV Eifel Ž21B ot
Onur Arican Team Ireland Otvorena ot
Bernadette Kalcher HSV Pinkafeld Ž21B mp
Ivan Novosel OK Japetić Otvorena mp
Tímea Pavlovics Zselici Tájfutók Ž21B mp
Maša Mesić OK Vihor Otvorena mp
Ana Kovačić OK Vihor Ž21B mp
Ana Srebačić OK Varaždin Ž21B mp
Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B mp
Torben Olsen Hjerteforeningen Otvorena dnf
Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B dnf
Nika Juričan OK Varaždin Otvorena dns
Dragan Krivičić OK Stražilovo Otvorena dns
Nika Jurić OK Vihor Ž21B dns
Toma Ožanić OK Kapela Otvorena dns
Elena Gombač Šuc OK Komenda Ž21B dns
Borna Ožanić OK Kapela Otvorena dns
Marija Stamać Ožanić OK Kapela Otvorena dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.980 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering Ž35 31:15
2. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering Ž35 31:44 0:29
3. Dorja Salopek OK Ris Ž20 34:19 3:04
4. Éva Sárecz Zalaegerszegi TFC Ž35 36:10 4:55
5. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering Ž35 37:12 5:57
6. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 39:59 8:44
7. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 40:51 9:36
8. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 42:47 11:32
9. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering Ž35 43:28 12:13
10. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 44:10 12:55
11. Panna Kolcsár Zalaegerszegi TFC Ž20 44:47 13:32
12. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 45:06 13:51
13. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 45:57 14:42
14. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 47:07 15:52
15. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 55:30 24:15
16. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 63:31 32:16
17. Ira Mareković OK Vihor Ž20 69:49 38:34
18. Vicky Mccreadie Royal Signals OC Ž35 70:22 39:07
19. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 73:47 42:32
20. Sally Calland Royal Signals OC Ž35 86:14 54:59
21. Victoria Blackburn RAPTC Short Ž35 86:27 55:12
22. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 87:10 55:55
23. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 101:47 70:32
24. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice Ž35 102:36 71:21
25. Ivana Radoš OK Vihor Ž20 109:53 78:38
Chloris Lelong Raid Orient. Paris Ž35 ot
Maja Kušt OK Vihor Ž35 dns

Ž16Duljina staze 2.450 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin Ž16 27:55
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 31:30 3:35
3. Dora Delić OK Japetić Ž16 35:55 8:00
4. Kitti Schmal Zselici Tájfutók Ž16 41:24 13:29
5. Nina Mioković OK Kapela Ž16 43:23 15:28
6. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 47:08 19:13
7. Monika Pavić OK Vihor Ž16 56:31 28:36
8. Sarolta Müller Zselici Tájfutók Ž16 57:34 29:39
9. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 59:46 31:51
Marija Tavalinskaja Dniepro Ž16 dns