zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E2 – Originalni rezultati

M21ADuljina staze 8.670 m,   Uspon 260 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 91:28 ok
2. Matija Razum OK Japetić 104:24 ok 12:56
3. Filip Vujanić OK Japetić 108:34 ok 17:06
4. Josip Vujanić OK Japetić 117:24 ok 25:56
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 125:08 ok 33:40
6. Michal Šrubař SK Zabovresky Brno 150:28 ok 59:00
7. Sanju Kerung RAPTC Short 243:37 ok 152:09
8. Thomas Steele RAPTC Short 249:18 ok 157:50
9. Ales Ferenc OK Tivoli 258:11 ok 166:43
10. Stephan Guralnik OLV Eifel 275:28 ok 184:00
Mario Štambuk OK Maksimir 0:00 dns
Brice Rausin OLV Eifel 0:00 dnf
Dražen Gadžić OK Kapela 104:28 mp

W21ADuljina staze 6.320 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin 85:27 ok
2. Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok 89:14 ok 3:47
3. Antonija Orlić OK Bjelovar 171:39 ok 86:12
4. Magali Rauw OLV Eifel 203:08 ok 117:41
5. Astrid Vliegen OLV Eifel 205:06 ok 119:39
Sara Fend SU Schöckl Graz 0:00 dns
Vinka Vukmanović OK Kapela 0:00 dns

M70Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jenő Tóth PVM Pécs 37:24 ok
2. Lars-ake Wall OK Tisaren 39:51 ok 2:27
3. Otto Venhauer OLC Union Viktring 48:14 ok 10:50
4. Harald Bakken Frol IL 48:44 ok 11:20
5. Milan Turkalj OK Varaždin 70:03 ok 32:39
6. Vladislav Piják KOB Sokol Pezinok 77:49 ok 40:25
Gérard Lefrançois A C Beauchamp 0:00 dns

W70Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Silvia Baumann OL Zimmerberg 47:36 ok
2. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK 61:23 ok 13:47
3. Liudmyla Kotlova Driada 67:25 ok 19:49
4. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK 69:00 ok 21:24
5. Annick Lecoyer VERVINS ORIENTATION 70:17 ok 22:41
6. Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring 70:35 ok 22:59

M65Duljina staze 2.990 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice 23:51 ok
2. Robert Mayrhofer ORIENTEERING INNSBRUCK IMST 32:48 ok 8:57
3. Arild Vassenden Frol IL 36:29 ok 12:38
4. Peter Svensson Avesta OK 37:17 ok 13:26
5. Vladimir John Expres Czech Team 37:34 ok 13:43
6. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK 48:45 ok 24:54
7. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 51:28 ok 27:37
8. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 53:56 ok 30:05
9. Jiri Gawel Expres Czech Team 73:31 ok 49:40
10. Ivica Mesić OK Vihor 74:43 ok 50:52
11. Yuval Mishli Modiin O club 82:58 ok 59:07
Fritjof Sandstad Frol IL 0:00 dns
Gerrit Riet, van de OK Maksimir 0:00 dns

W65Duljina staze 2.990 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Galina Biziuk Dniepro 52:31 ok
2. Éva Mező PVM Pécs 55:32 ok 3:01
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 56:53 ok 4:22
4. Lisa Mishli Modiin O club 69:03 ok 16:32
5. Ruth Nativ Modiin O club 89:02 ok 36:31
6. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 94:29 ok 41:58
7. Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok 107:14 ok 54:43
8. Vera Franc OK Kapela 128:25 ok 75:54
Guyonne Petit ASMBCO 0:00 dns

M55Duljina staze 5.110 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Juha Partanen Rasti-Hyry 49:40 ok
2. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge Orienteringsklubb 49:54 ok 0:14
3. Janez Pretnar Kamniški orientacijski klub 51:11 ok 1:31
4. Jan Nemecek Universitni Sportovni Klub Praha 53:43 ok 4:03
5. Gabor Pataki Pécsi Vas. SK 58:17 ok 8:37
6. Oivind Myhre Kongsberg O-lag 61:27 ok 11:47
7. Rainer Eschlboeck Naturfreunde Linz 68:51 ok 19:11
8. Max Habenicht SU Klagenfurt 70:30 ok 20:50
9. Mile Mioković OK Kapela 74:15 ok 24:35
10. Andrew Campbell Moravian OC 75:05 ok 25:25
11. Eddie Harwood Moravian 76:56 ok 27:16
12. Dario Štambuk OK Ivan Merz 77:10 ok 27:30
13. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer Orienteringsklubb 78:32 ok 28:52
14. Stefan Sutter OLG Bern 78:47 ok 29:07
15. Steve Smirthwaite Moravian 79:06 ok 29:26
16. Mladen Jelić OK Kapela 80:44 ok 31:04
17. Axel Biel Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 83:15 ok 33:35
18. Dmytro Gorelyy Sunky 87:14 ok 37:34
19. Nils Aal Steinkjer Orienteringsklubb 89:08 ok 39:28
20. Rafael Sandalj OK Japetić 95:36 ok 45:56
21. Erich Göschl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 95:59 ok 46:19
22. Ofer Yodfat Modiin O club 96:08 ok 46:28
23. Georg Billroth Orienteering Klosterneuburg 96:31 ok 46:51
24. Laurent Compere Orientation caennaise 99:39 ok 49:59
25. Zdeněk Blabla Expres Czech Team 102:50 ok 53:10
26. Arne Heikoop HOC 93 102:54 ok 53:14
27. Gary Logan RAPTC Short 104:57 ok 55:17
28. Jose Pires LOve O team 114:17 ok 64:37
29. Sergej Sidorov Dniepro 136:56 ok 87:16
30. Saša Horvat OK Međimurje 142:03 ok 92:23
Marek Holik KOS Tesla Brno 0:00 dns
Timo Partanen Rasti-Hyry 0:00 dns
Darko Merunka OK Maksimir 0:00 dns
Karlo Gobec OK Vihor 48:14 mp
Predrag Labaš OK Varaždin 134:34 mp

W55Duljina staze 4.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Pascale Martin Raid Orientation Paris 56:31 ok
2. Jarmila Nemeckova Universitni Sportovni Klub Praha 65:27 ok 8:56
3. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag 74:50 ok 18:19
4. Tamara Zenchenko Dniepro 74:51 ok 18:20
5. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 76:28 ok 19:57
6. Elizabeth Campbell Moravian OC 88:18 ok 31:47
7. Renate Biel-Pretting Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 98:50 ok 42:19
8. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 107:03 ok 50:32
9. Branka Fabek OK Japetić 112:54 ok 56:23
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela 119:00 ok 62:29
11. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge Orienteringsklubb 122:47 ok 66:16
12. Penelope Smirthwaite Moravian 145:39 ok 89:08
13. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 173:35 ok 117:04
Radka Kavanova Matky do Chorvatska 0:00 dnf
Tuula Partanen Rasti-Hyry 102:53 mp

M45Duljina staze 5.740 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Igor Gavrilov Orientacijski klub Komenda 57:20 ok
2. Tomas Albinsson Kompisarna 58:20 ok 1:00
3. Gábor Pavlovics Pécsi Vasutas SK 61:13 ok 3:53
4. Tihomir Salopek OK Ris 64:22 ok 7:02
5. Patric De Boussard Kompisarna 76:13 ok 18:53
6. Boris Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 81:53 ok 24:33
7. Damir Gobec OK Vihor 87:46 ok 30:26
7. György Ifj. Pavlovics Zselici Tájfutók 87:46 ok 30:26
9. Robert Kalcher HSV Pinkafeld 88:20 ok 31:00
10. Roland Reisenberger Orienteering Klosterneuburg 101:09 ok 43:49
11. Mattias Carlstein Kompisarna 106:15 ok 48:55
12. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 132:48 ok 75:28
13. David Harrison East Pennine Orienteering Club 139:37 ok 82:17
14. Alan Harris RAPTC Short 154:40 ok 97:20
15. Balázs Dr. Müller Zselici Tájfutók 159:34 ok 102:14
Zdravko Tonković OK Kapela 0:00 dns
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 0:00 dnf
Bojan Vukelić OK Maksimir 0:00 dnf
Vlatko Tounec OK Kapela 0:00 dnf
Franjo Budi OK Japetić 46:49 mp
Robert Orehoci OK Bjelovar 61:09 mp
Milivoj Uroić OK Maksimir 66:01 mp
Csaba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 89:06 mp
Tomislav Filipčić OK Bjelovar 182:57 mp

W45Duljina staze 4.630 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde Linz 77:16 ok
2. Guni Palme Orienteering Klosterneuburg 80:06 ok 2:50
3. Emma Harrison East Pennine Orienteering Club 83:15 ok 5:59
4. Dunja Riet, van de OK Maksimir 83:16 ok 6:00
5. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 86:12 ok 8:56
6. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 88:36 ok 11:20
7. Barbara Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 95:14 ok 17:58
8. Ivana Gobec OK Vihor 110:29 ok 33:13
9. Gabrijela Baburek OK Japetić 113:07 ok 35:51
10. Neda Gobec OK Vihor 133:42 ok 56:26
11. Srebrenka Vuk OK Kapela 133:45 ok 56:29
12. Vanessa Jorge LOve O team 156:31 ok 79:15
13. Anita Radoš OK Vihor 192:33 ok 115:17
14. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 192:59 ok 115:43
15. Gelica Dalon Hermathenae Orientation SPA 212:08 ok 134:52
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 0:00 dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela 0:00 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela 0:00 dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić 0:00 dns
Ivana Kuzmanić OK Japetić 0:00 dnf
Davorka Srebačić OK Varaždin 0:00 dnf
Regina Habenicht SU Klagenfurt 0:00 dnf
Irma Pretnar Kamniški orientacijski klub 85:14 mp
Christine Calvet Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 113:36 mp

M35Duljina staze 6.600 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Petar Delić OK Maksimir 101:29 ok
2. Branimir Pongrac OK Japetić 110:29 ok 9:00
3. Martin Ahlström Kompisarna 113:00 ok 11:31
4. Tomislav Meštrović OK Kapela 128:36 ok 27:07
5. Nikola Tot OK Japetić 128:53 ok 27:24
6. Dale Lucas BAOC Bandits 129:20 ok 27:51
7. Dalibor Stankovski OK Jelen 145:43 ok 44:14
8. Simon Jensen OK Vihor 146:28 ok 44:59
9. Kevin Menard Raid Orientation Paris 146:29 ok 45:00
10. Ivica Bertol OK Vihor 147:26 ok 45:57
11. Pavel Markovnin Orientaction 154:47 ok 53:18
12. William Tonneau OLV Eifel 159:14 ok 57:45
13. Daniel Fabijanić OK Jelen 166:05 ok 64:36
14. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 168:22 ok 66:53
Domagoj Delimar OK Kapela 0:00 dns
Balázs Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 0:00 dnf
Ivan Ivo Penić OK Kapela 0:00 dnf
Zdeněk Olexa Expres Czech Team 104:12 mp
Robin Harisson RAPTC Short 134:02 mp
Miroslav Hainž OK Varaždin 134:41 mp

W35Duljina staze 5.480 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering 72:48 ok
2. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering 75:13 ok 2:25
3. Éva Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 79:35 ok 6:47
4. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering 85:46 ok 12:58
5. Sally Calland Royal Signals Orienteering Club 93:04 ok 20:16
6. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering 96:04 ok 23:16
7. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 105:13 ok 32:25
8. Sonja Jantar OK Japetić 106:02 ok 33:14
9. Sanda Berženji OK Kapela 116:50 ok 44:02
10. Bernardica Stipić OK Vihor 158:14 ok 85:26
11. Victoria Blackburn RAPTC Short 177:57 ok 105:09
12. Vicky Mccreadie Royal Signals Orienteering Club 211:12 ok 138:24
Maja Kušt OK Vihor 0:00 dns
Sabina Seražin Korper OK Jelen 0:00 dnf
Chloris Lelong Raid Orientation Paris 0:00 dnf
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 0:00 dnf
Abigael Vanessa Boncina OK SK 199:20 mp
Violeta Čalić OK Vihor 202:12 mp

M21BDuljina staze 4.630 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jan Karlik KOS Tesla Brno 79:31 ok
2. Tomislav Jurač OK Vihor 91:08 ok 11:37
3. Marek Šunda USK Praha 112:31 ok 33:00
4. Igor Bončina OK SK 124:41 ok 45:10
5. Kristijan Verović OK Japetić 130:26 ok 50:55
6. Matija Kučinac OK Vihor 136:06 ok 56:35
7. Siniša Lah OK Varaždin 177:10 ok 97:39
8. Dario Malović OK Vihor 195:30 ok 115:59
Nikola Ožanić OK Kapela 0:00 dns
Nathan Edmond DST O 0:00 dnf
Joss Davey DST O 0:00 dnf
Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 0:00 dnf
Lee Else DST O 0:00 dnf
David Marsh DST O 0:00 dnf

W21BDuljina staze 3.360 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Éva Császár Göcsej KTFE 48:52 ok
2. Júlia Müller Zselici Tájfutók 60:36 ok 11:44
3. Jelena Lesjak OK Japetić 64:49 ok 15:57
4. Olga Müller Zselici Tájfutók 69:20 ok 20:28
5. Eliška Škodová 81:07 ok 32:15
6. Mare Gršković OK Kapela 89:11 ok 40:19
7. Ines Jurač OK Vihor 90:23 ok 41:31
8. Ana Kovačić OK Vihor 98:29 ok 49:37
9. Hana Glušica OK Kapela 100:37 ok 51:45
10. Željka Ilijašev OK Kapela 101:35 ok 52:43
11. Ana Srebačić OK Varaždin 102:10 ok 53:18
12. Sophie Thirion OLV Eifel 114:57 ok 66:05
13. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky Brno 118:21 ok 69:29
14. Ivana Stankovski OK Kapela 129:33 ok 80:41
15. Ana-Marija Pavić OK Vihor 131:22 ok 82:30
16. Jil Rosewick OLV Eifel 189:17 ok 140:25
Elena Gombač Šuc Orientacijski klub Komenda 0:00 dns
Nika Jurić OK Vihor 0:00 dns

M20Duljina staze 6.600 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Tihon Salopek OK Ris 66:14 ok
2. Jakov Lesjak OK Japetić 87:24 ok 21:10
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 117:45 ok 51:31
4. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 139:10 ok 72:56
Marko Jurač OK Vihor 106:02 mp
Borna Kuzmanić OK Japetić 112:21 mp

W20Duljina staze 5.480 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 64:16 ok
2. Dorja Salopek OK Ris 65:41 ok 1:25
3. Panna Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 74:31 ok 10:15
4. Paula Pavlin OK Vihor 90:31 ok 26:15
5. Majda Vidaković OK Kapela 108:35 ok 44:19
6. Dora Vukelić OK Maksimir 111:32 ok 47:16
7. Ira Mareković OK Vihor 180:00 ok 115:44
8. Kimi Maria Gobec OK Vihor 186:04 ok 121:48
9. Ivana Radoš OK Vihor 238:12 ok 173:56

M16Duljina staze 4.590 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 60:54 ok
2. Noa Kelc OK Jelen 61:37 ok 0:43
3. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 64:18 ok 3:24
4. Teo Mahović OK Japetić 64:55 ok 4:01
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 67:35 ok 6:41
6. Patrick Milković OK Japetić 75:34 ok 14:40
7. Jan Erben OK Jelen 76:27 ok 15:33
8. Vibor Strmečki OK Maksimir 78:34 ok 17:40
9. Juraj Vukelić OK Maksimir 79:30 ok 18:36
10. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE 87:00 ok 26:06
11. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 87:22 ok 26:28
12. Kaan Yelen OK Vihor 108:17 ok 47:23
Petar Jurač OK Vihor 0:00 dnf

W16Duljina staze 4.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin 43:26 ok
2. Dora Delić OK Japetić 44:58 ok 1:32
3. Paola Rako OK Vihor 104:59 ok 61:33
4. Melissa Drobić OK Kapela 111:55 ok 68:29
5. Nina Mioković OK Kapela 115:03 ok 71:37
6. Monika Pavić OK Vihor 120:56 ok 77:30
7. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 138:52 ok 95:26
Marija Tavalinskaja Dniepro 0:00 dns
Wanda Kovac OK Kapela 84:25 mp
Kitti Schmal Zselici Tájfutók 96:52 mp

M14Duljina staze 3.020 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Martin Ferenc OK Tivoli 31:24 ok
2. Martin Meštrović OK Kapela 41:49 ok 10:25
3. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 43:12 ok 11:48
4. Dominik Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 49:12 ok 17:48
5. Mario Lah OK Varaždin 70:23 ok 38:59
6. Karlo Lesjak OK Japetić 71:10 ok 39:46
Ante Radoš OK Vihor 0:00 dnf

W14Duljina staze 3.020 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ema Juričan OK Varaždin 53:43 ok
Petra Jurić OK Vihor 0:00 dns

M12Duljina staze 2.640 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Huba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 26:34 ok
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 40:31 ok 13:57
3. Roko Kaniški OK Maksimir 58:36 ok 32:02

W12Duljina staze 2.640 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Sara Delić OK Japetić 34:55 ok
2. Beatrice Velimirović OK Maksimir 79:00 ok 44:05
3. Ema Jurač OK Vihor 82:18 ok 47:23
4. Ana Budi OK Japetić 83:28 ok 48:33
5. Greta Kaniški OK Maksimir 86:34 ok 51:39
6. Eva Šantek OK Varaždin 93:54 ok 58:59
Vittoria Velimirović OK Maksimir 0:00 dns
Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 79:57 mp

OPENDuljina staze 3.670 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dániel Németh Pécsi Vasutas SK 66:39 ok
2. Ivan Novosel OK Japetić 73:24 ok 6:45
3. Onur Arican Team Ireland 94:23 ok 27:44
4. Dejan Juranić SK Tilček Team 99:39 ok 33:00
5. Roman Sladič Škofjeloški orientacijski klub 100:49 ok 34:10
6. Faye Bolton DST O 108:19 ok 41:40
7. Mátyás Pavlovics Pécsi Vasutas SK 122:21 ok 55:42
8. Caitlyn Bunkum DST O 129:18 ok 62:39
9. Reece Devaney DST O 143:51 ok 77:12
10. Robert Schmal Zselici Tájfutók 191:42 ok 125:03
Toma Ožanić OK Kapela 0:00 dns
Dragan Krivičić STRAŽILOVO 0:00 dns
Maša Mesić OK Vihor 0:00 dns
Nika Juričan OK Varaždin 0:00 dns
Borna Ožanić OK Kapela 0:00 dnf
Marija Stamać Ožanić OK Kapela 0:00 dnf
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 0:00 dnf
Torben Olsen Hjerteforeningen 88:09 mp
Aida Krkić Drobić OK Kapela 100:24 mp
Chris Minnis DST O 114:42 mp

BEGGINERSDuljina staze 2.640 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Luka Tot OK Japetić 55:34 ok
2. Mihaela Beroš OK Japetić 55:35 ok 0:01
3. Erik Tot OK Japetić 67:34 ok 12:00
4. Lucija Šantek OK Varaždin 86:01 ok 30:27
5. Živko Ilijašev OK Kapela 128:15 ok 72:41
Kaja Tot OK Japetić 0:00 dns