zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E2 – Statistika

M21ADuljina staze 8.670 m,   Uspon 260 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 9.970m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 91:28 100,00 10:32 9:10
2. Matija Razum OK Japetić 104:24 12:56 87,61 12:02 10:28
3. Filip Vujanić OK Japetić 108:34 17:06 84,25 12:31 10:53
4. Josip Vujanić OK Japetić 117:24 25:56 77,91 13:32 11:46
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 125:08 33:40 73,10 14:25 12:33
6. Michal Šrubař SK Zabovresky B. 150:28 59:00 60,79 17:21 15:05
Sanju Kerung RAPTC Short ot
Thomas Steele RAPTC Short ot
Aleš Ferenc OK Tivoli ot
Stephan Guralnik OLV Eifel ot
Dražen Gadžić OK Kapela mp
Brice Rausin OLV Eifel dnf
Mario Štambuk OK Maksimir dns

Ž21ADuljina staze 6.320 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 7.270m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin 85:27 100,00 13:31 11:45
2. Barbora Pijáková KOB Sokol Pez. 89:14 3:47 95,76 14:07 12:16
3. Antonija Orlić OK Bjelovar 171:39 86:12 49,78 27:09 23:36
Magali Rauw OLV Eifel ot
Astrid Vliegen OLV Eifel ot
Sara Fend SU Schöckl Graz dns
Vinka Vukmanović OK Kapela dns

M70Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jenő Tóth PVM Pécs 37:24 100,00 13:21 12:15
2. Lars-ake Wall OK Tisaren 39:51 2:27 93,85 14:13 13:03
3. Otto Venhauer OLC Union Vikt. 48:14 10:50 77,54 17:13 15:48
4. Harald Bakken Frol IL 48:44 11:20 76,74 17:24 15:58
5. Milan Turkalj OK Varaždin 70:03 32:39 53,39 25:01 22:58
6. Vladislav Piják KOB Sokol Pez. 77:49 40:25 48,06 27:47 25:30
Gérard Lefrançois AC Beauchamp dns

M65Duljina staze 2.990 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 3.290m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice 23:51 100,00 7:58 7:14
2. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST 32:48 8:57 72,71 10:58 9:58
3. Arild Vassenden Frol IL 36:29 12:38 65,37 12:12 11:05
4. Peter Svensson Avesta OK 37:17 13:26 63,97 12:28 11:19
5. Vladimir John Expres Czech T. 37:34 13:43 63,49 12:33 11:25
6. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK 48:45 24:54 48,92 16:18 14:49
7. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 51:28 27:37 46,34 17:12 15:38
8. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 53:56 30:05 44,22 18:02 16:23
9. Jiri Gawel Expres Czech T. 73:31 49:40 32,44 24:35 22:20
10. Ivica Mesić OK Vihor 74:43 50:52 31,92 24:59 22:42
11. Yuval Mishli Modiin OC 82:58 59:07 28,75 27:44 25:13
Fritjof Sandstad Frol IL dns
Gerrit Riet, van de OK Maksimir dns

M55Duljina staze 5.110 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 5.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Juha Partanen Rasti-Hyry 49:40 100,00 9:43 8:37
2. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK 49:54 0:14 99,53 9:45 8:39
3. Janez Pretnar Kamniški OK 51:11 1:31 97,04 10:00 8:53
4. Jan Nemecek USK Praha 53:43 4:03 92,46 10:30 9:19
5. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK 58:17 8:37 85,22 11:24 10:07
6. Oivind Myhre Kongsberg O-lag 61:27 11:47 80,82 12:01 10:40
7. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L 68:51 19:11 72,14 13:28 11:57
8. Max Habenicht SU Klagenfurt 70:30 20:50 70,45 13:47 12:14
9. Mile Mioković OK Kapela 74:15 24:35 66,89 14:31 12:53
10. Andrew Campbell Moravian OC 75:05 25:25 66,15 14:41 13:02
11. Eddie Harwood Moravian 76:56 27:16 64,56 15:03 13:21
12. Dario Štambuk OK Ivan Merz 77:10 27:30 64,36 15:06 13:23
13. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer OK 78:32 28:52 63,24 15:22 13:38
14. Stefan Sutter OLG Bern 78:47 29:07 63,04 15:25 13:40
15. Steve Smirthwaite Moravian 79:06 29:26 62,79 15:28 13:43
16. Mladen Jelić OK Kapela 80:44 31:04 61,52 15:47 14:00
17. Axel Biel Naturfreunde W. 83:15 33:35 59,66 16:17 14:27
18. Dmytro Gorelyy Sunky 87:14 37:34 56,94 17:04 15:08
19. Nils Aal Steinkjer OK 89:08 39:28 55,72 17:26 15:28
20. Rafael Sandalj OK Japetić 95:36 45:56 51,95 18:42 16:35
21. Erich Göschl Naturfreunde W. 95:59 46:19 51,75 18:47 16:39
22. Ofer Yodfat Modiin OC 96:08 46:28 51,66 18:48 16:41
23. Georg Billroth O. Klosterneub. 96:31 46:51 51,46 18:53 16:45
24. Laurent Compere O. Caennaise 99:39 49:59 49,84 19:30 17:18
25. Zdeněk Blabla Expres Czech T. 102:50 53:10 48,30 20:07 17:51
26. Arne Heikoop HOC 93 102:54 53:14 48,27 20:08 17:51
27. Gary Logan RAPTC Short 104:57 55:17 47,32 20:32 18:13
28. Jose Pires Clube Portugues 114:17 64:37 43,46 22:21 19:50
29. Sergej Sidorov Dniepro 136:56 87:16 36,27 26:47 23:46
30. Saša Horvat OK Međimurje 142:03 92:23 34,96 27:47 24:39
Karlo Gobec OK Vihor mp
Predrag Labaš OK Varaždin mp
Marek Holik KOS Tesla Brno dns
Darko Merunka OK Maksimir dns
Timo Partanen Rasti-Hyry dns

M45Duljina staze 5.740 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 6.390m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Igor Gavrilov OK Komenda 57:20 100,00 9:59 8:58
2. Tomas Albinsson Kompisarna 58:20 1:00 98,29 10:09 9:07
3. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK 61:13 3:53 93,66 10:39 9:34
4. Tihomir Salopek OK Ris 64:22 7:02 89,07 11:12 10:04
5. Patric De Boussard Kompisarna 76:13 18:53 75,22 13:16 11:55
6. Boris Kastner Naturfreunde W. 81:53 24:33 70,02 14:15 12:48
7. György Pavlovics Zselici Tájfutók 87:46 30:26 65,32 15:17 13:44
7. Damir Gobec OK Vihor 87:46 30:26 65,32 15:17 13:44
9. Robert Kalcher HSV Pinkafeld 88:20 31:00 64,91 15:23 13:49
10. Roland Reisenberger O. Klosterneub. 101:09 43:49 56,68 17:37 15:49
11. Mattias Carlstein Kompisarna 106:15 48:55 53,96 18:30 16:37
12. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 132:48 75:28 43,17 23:08 20:46
13. David Harrison East Pennine OC 139:37 82:17 41,06 24:19 21:50
14. Alan Harris RAPTC Short 154:40 97:20 37,07 26:56 24:12
15. Balázs Müller Zselici Tájfutók 159:34 102:14 35,93 27:47 24:58
Franjo Budi OK Japetić mp
Robert Orehoci OK Bjelovar mp
Milivoj Uroić OK Maksimir mp
Csaba Kaj Zalaegerszegi TFC mp
Tomislav Filipčić OK Bjelovar mp
Vlatko Tounec OK Kapela dnf
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz dnf
Bojan Vukelić OK Maksimir dnf
Zdravko Tonković OK Kapela dns

M35Duljina staze 6.600 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 7.625m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Delić OK Maksimir 101:29 100,00 15:22 13:18
2. Branimir Pongrac OK Japetić 110:29 9:00 91,85 16:44 14:29
3. Martin Ahlström Kompisarna 113:00 11:31 89,81 17:07 14:49
4. Tomislav Meštrović OK Kapela 128:36 27:07 78,91 19:29 16:51
5. Nikola Tot OK Japetić 128:53 27:24 78,74 19:31 16:54
6. Dale Lucas BAOC Bandits 129:20 27:51 78,47 19:35 16:57
7. Dalibor Stankovski OK Jelen 145:43 44:14 69,64 22:04 19:06
8. Simon Jensen OK Vihor 146:28 44:59 69,29 22:11 19:12
9. Kevin Menard Raid Orient. Paris 146:29 45:00 69,28 22:11 19:12
10. Ivica Bertol OK Vihor 147:26 45:57 68,83 22:20 19:20
11. Pavel Markovnin Orientaction 154:47 53:18 65,56 23:27 20:17
12. William Tonneau OLV Eifel 159:14 57:45 63,73 24:07 20:52
13. Daniel Fabijanić OK Jelen 166:05 64:36 61,10 25:09 21:46
14. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 168:22 66:53 60,28 25:30 22:04
Zdeněk Olexa Expres Czech T. mp
Robin Harisson RAPTC Short mp
Miroslav Hainž OK Varaždin mp
Balázs Véber Zalaegerszegi TFC dnf
Ivan Ivo Penić OK Kapela dnf
Domagoj Delimar OK Kapela dns

M21BDuljina staze 4.630 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 5.130m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Karlik KOS Tesla Brno 79:31 100,00 17:10 15:30
2. Tomislav Jurač OK Vihor 91:08 11:37 87,25 19:40 17:45
3. Marek Šunda USK Praha 112:31 33:00 70,67 24:18 21:55
4. Igor Bončina OK Slov. Konjice 124:41 45:10 63,77 26:55 24:18
5. Kristijan Verović OK Japetić 130:26 50:55 60,96 28:10 25:25
6. Matija Kučinac OK Vihor 136:06 56:35 58,43 29:23 26:31
7. Siniša Lah OK Varaždin 177:10 97:39 44,88 38:15 34:32
Dario Malović OK Vihor ot
David Marsh DST O dnf
Lee Else DST O dnf
Joss Davey DST O dnf
Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE dnf
Nathan Edmond DST O dnf
Nikola Ožanić OK Kapela dns

M20Duljina staze 6.600 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 7.625m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tihon Salopek OK Ris 66:14 100,00 10:02 8:41
2. Jakov Lesjak OK Japetić 87:24 21:10 75,78 13:14 11:27
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 117:45 51:31 56,25 17:50 15:26
4. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 139:10 72:56 47,59 21:05 18:15
Marko Jurač OK Vihor mp
Borna Kuzmanić OK Japetić mp

M16Duljina staze 4.590 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 5.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 60:54 100,00 13:16 11:50
2. Noa Kelc OK Jelen 61:37 0:43 98,84 13:25 11:59
3. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 64:18 3:24 94,71 14:00 12:30
4. Teo Mahović OK Japetić 64:55 4:01 93,81 14:08 12:37
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 67:35 6:41 90,11 14:43 13:08
6. Patrick Milković OK Japetić 75:34 14:40 80,59 16:27 14:42
7. Jan Erben OK Jelen 76:27 15:33 79,66 16:39 14:52
8. Vibor Strmečki OK Maksimir 78:34 17:40 77,51 17:07 15:17
9. Juraj Vukelić OK Maksimir 79:30 18:36 76,60 17:19 15:28
10. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE 87:00 26:06 70,00 18:57 16:55
11. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 87:22 26:28 69,71 19:02 16:59
12. Kaan Yelen OK Vihor 108:17 47:23 56,24 23:35 21:04
Petar Jurač OK Vihor dnf

M14Duljina staze 3.020 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.370m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martin Ferenc OK Tivoli 31:24 100,00 10:23 9:19
2. Martin Meštrović OK Kapela 41:49 10:25 75,09 13:50 12:24
3. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi TFC 43:12 11:48 72,69 14:18 12:49
4. Dominik Véber Zalaegerszegi TFC 49:12 17:48 63,82 16:17 14:35
5. Mario Lah OK Varaždin 70:23 38:59 44,61 23:18 20:53
6. Karlo Lesjak OK Japetić 71:10 39:46 44,12 23:33 21:07
Ante Radoš OK Vihor dnf

M12Duljina staze 2.640 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.890m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Huba Kaj Zalaegerszegi TFC 26:34 100,00 10:03 9:11
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 40:31 13:57 65,57 15:20 14:01
3. Roko Kaniški OK Maksimir 58:36 32:02 45,34 22:11 20:16

Ž70Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Silvia Baumann OL Zimmerberg 47:36 100,00 17:00 15:36
2. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK 61:23 13:47 77,55 21:55 20:07
3. Liudmyla Kotlova Driada 67:25 19:49 70,61 24:04 22:06
4. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK 69:00 21:24 68,99 24:38 22:37
5. Annick Lecoyer Vervins Orient. 70:17 22:41 67,73 25:06 23:02
6. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. 70:35 22:59 67,44 25:12 23:08

Ž65Duljina staze 2.990 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 3.290m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Galina Biziuk Dniepro 52:31 100,00 17:33 15:57
2. Éva Mező PVM Pécs 55:32 3:01 94,57 18:34 16:52
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 56:53 4:22 92,32 19:01 17:17
4. Lisa Mishli Modiin OC 69:03 16:32 76,06 23:05 20:59
5. Ruth Nativ Modiin OC 89:02 36:31 58,99 29:46 27:03
6. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 94:29 41:58 55,58 31:35 28:43
7. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. 107:14 54:43 48,97 35:51 32:35
8. Vera Franc OK Kapela 128:25 75:54 40,90 42:56 39:01
Guyonne Petit ASMBCO dns

Ž55Duljina staze 4.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.580m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Pascale Martin Raid Orient. Paris 56:31 100,00 14:01 12:20
2. Jarmila Nemeckova USK Praha 65:27 8:56 86,35 16:14 14:17
3. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag 74:50 18:19 75,52 18:34 16:20
4. Tamara Zenchenko Dniepro 74:51 18:20 75,51 18:34 16:20
5. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 76:28 19:57 73,91 18:58 16:41
6. Elizabeth Campbell Moravian OC 88:18 31:47 64,01 21:54 19:16
7. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. 98:50 42:19 57,18 24:31 21:34
8. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 107:03 50:32 52,79 26:33 23:22
9. Branka Fabek OK Japetić 112:54 56:23 50,06 28:00 24:39
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela 119:00 62:29 47,49 29:31 25:58
11. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK 122:47 66:16 46,03 30:28 26:48
12. Penelope Smirthwaite Moravian 145:39 89:08 38,80 36:08 31:48
13. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 173:35 117:04 32,56 43:04 37:54
Tuula Partanen Rasti-Hyry mp
Radka Kavanova Matky do Chorvatska dnf

Ž45Duljina staze 4.630 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 5.130m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L 77:16 100,00 16:41 15:03
2. Guni Palme O. Klosterneub. 80:06 2:50 96,46 17:18 15:36
3. Emma Harrison East Pennine OC 83:15 5:59 92,81 17:58 16:13
4. Dunja Riet, van de OK Maksimir 83:16 6:00 92,79 17:59 16:13
5. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 86:12 8:56 89,64 18:37 16:48
6. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 88:36 11:20 87,21 19:08 17:16
7. Barbara Kastner Naturfreunde W. 95:14 17:58 81,13 20:34 18:33
8. Ivana Gobec OK Vihor 110:29 33:13 69,94 23:51 21:32
9. Gabrijela Baburek OK Japetić 113:07 35:51 68,31 24:25 22:03
10. Neda Gobec OK Vihor 133:42 56:26 57,79 28:52 26:03
11. Srebrenka Vuk OK Kapela 133:45 56:29 57,77 28:53 26:04
12. Vanessa Jorge Clube Portugues 156:31 79:15 49,37 33:48 30:30
Anita Radoš OK Vihor ot
Marija Jazvić Mioković OK Kapela ot
Gelica Dalon Hermathenae OSPA ot
Irma Pretnar Kamniški OK mp
Christine Calvet Naturfreunde W. mp
Davorka Srebačić OK Varaždin dnf
Ivana Kuzmanić OK Japetić dnf
Regina Habenicht SU Klagenfurt dnf
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 5.480 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 6.255m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering 72:48 100,00 13:17 11:38
2. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering 75:13 2:25 96,79 13:43 12:01
3. Éva Sárecz Zalaegerszegi TFC 79:35 6:47 91,48 14:31 12:43
4. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering 85:46 12:58 84,88 15:39 13:42
5. Sally Calland Royal Signals OC 93:04 20:16 78,22 16:58 14:52
6. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering 96:04 23:16 75,78 17:31 15:21
7. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 105:13 32:25 69,19 19:12 16:49
8. Sonja Jantar OK Japetić 106:02 33:14 68,66 19:20 16:57
9. Sanda Berženji OK Kapela 116:50 44:02 62,31 21:19 18:40
10. Bernardica Stipić OK Vihor 158:14 85:26 46,01 28:52 25:17
11. Victoria Blackburn RAPTC Short 177:57 105:09 40,91 32:28 28:26
Vicky Mccreadie Royal Signals OC ot
Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice mp
Violeta Čalić OK Vihor mp
Chloris Lelong Raid Orient. Paris dnf
Sabina Seražin Korper OK Jelen dnf
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela dnf
Maja Kušt OK Vihor dns

Ž21BDuljina staze 3.360 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.860m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Éva Császár Göcsej KTFE 48:52 100,00 14:32 12:39
2. Júlia Müller Zselici Tájfutók 60:36 11:44 80,64 18:02 15:41
3. Jelena Lesjak OK Japetić 64:49 15:57 75,39 19:17 16:47
4. Olga Müller Zselici Tájfutók 69:20 20:28 70,48 20:38 17:57
5. Eliška Škodová 81:07 32:15 60,24 24:08 21:00
6. Mare Gršković OK Kapela 89:11 40:19 54,79 26:32 23:06
7. Ines Jurač OK Vihor 90:23 41:31 54,07 26:53 23:24
8. Ana Kovačić OK Vihor 98:29 49:37 49,62 29:18 25:30
9. Hana Glušica OK Kapela 100:37 51:45 48,57 29:56 26:03
10. Željka Ilijašev OK Kapela 101:35 52:43 48,11 30:13 26:19
11. Ana Srebačić OK Varaždin 102:10 53:18 47,83 30:24 26:28
12. Sophie Thirion OLV Eifel 114:57 66:05 42,51 34:12 29:46
13. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. 118:21 69:29 41,29 35:13 30:39
14. Ivana Stankovski OK Kapela 129:33 80:41 37,72 38:33 33:33
15. Ana-Marija Pavić OK Vihor 131:22 82:30 37,20 39:05 34:01
Jil Rosewick OLV Eifel ot
Nika Jurić OK Vihor dns
Elena Gombač Šuc OK Komenda dns

Ž20Duljina staze 5.480 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 6.255m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 64:16 100,00 11:43 10:16
2. Dorja Salopek OK Ris 65:41 1:25 97,84 11:59 10:30
3. Panna Kolcsár Zalaegerszegi TFC 74:31 10:15 86,24 13:35 11:54
4. Paula Pavlin OK Vihor 90:31 26:15 71,00 16:31 14:28
5. Majda Vidaković OK Kapela 108:35 44:19 59,19 19:48 17:21
6. Dora Vukelić OK Maksimir 111:32 47:16 57,62 20:21 17:49
7. Ira Mareković OK Vihor 180:00 115:44 35,70 32:50 28:46
Kimi Maria Gobec OK Vihor ot
Ivana Radoš OK Vihor ot

Ž16Duljina staze 4.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.580m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin 43:26 100,00 10:46 9:28
2. Dora Delić OK Japetić 44:58 1:32 96,59 11:09 9:49
3. Paola Rako OK Vihor 104:59 61:33 41,37 26:03 22:55
4. Melissa Drobić OK Kapela 111:55 68:29 38,81 27:46 24:26
5. Nina Mioković OK Kapela 115:03 71:37 37,75 28:32 25:07
6. Monika Pavić OK Vihor 120:56 77:30 35,92 30:00 26:24
7. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 138:52 95:26 31,28 34:27 30:19
Wanda Kovač OK Kapela mp
Kitti Schmal Zselici Tájfutók mp
Marija Tavalinskaja Dniepro dns

Ž14Duljina staze 3.020 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.370m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ema Juričan OK Varaždin 53:43 100,00 17:47 15:56
Petra Jurić OK Vihor dns

Ž12Duljina staze 2.640 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.890m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sara Delić OK Japetić 34:55 100,00 13:13 12:04
2. Beatrice Velimirović OK Maksimir 79:00 44:05 44,20 29:55 27:20
3. Ema Jurač OK Vihor 82:18 47:23 42,43 31:10 28:28
4. Ana Budi OK Japetić 83:28 48:33 41,83 31:36 28:52
5. Greta Kaniški OK Maksimir 86:34 51:39 40,34 32:47 29:57
6. Eva Šantek OK Varaždin 93:54 58:59 37,18 35:34 32:29
Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE mp
Vittoria Velimirović OK Maksimir dns

OtvorenaDuljina staze 3.670 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 4.095m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dániel Németh Pécsi Vas. SK 66:39 100,00 18:09 16:16
2. Ivan Novosel OK Japetić 73:24 6:45 90,80 20:00 17:55
3. Onur Arican Team Ireland 94:23 27:44 70,62 25:43 23:02
4. Dejan Juranić SK Tilček Team 99:39 33:00 66,88 27:09 24:20
5. Roman Sladič Škofjeloški OK 100:49 34:10 66,11 27:28 24:37
6. Faye Bolton DST O 108:19 41:40 61,53 29:30 26:27
7. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK 122:21 55:42 54,47 33:20 29:52
8. Caitlyn Bunkum DST O 129:18 62:39 51,55 35:13 31:34
9. Reece Devaney DST O 143:51 77:12 46,33 39:11 35:07
Robert Schmal Zselici Tájfutók ot
Torben Olsen Hjerteforeningen mp
Aida Krkić Drobić OK Kapela mp
Chris Minnis DST O mp
Borna Ožanić OK Kapela dnf
Marija Stamać Ožanić OK Kapela dnf
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK dnf
Maša Mesić OK Vihor dns
Dragan Krivičić OK Stražilovo dns
Toma Ožanić OK Kapela dns
Nika Juričan OK Varaždin dns

PočetniciDuljina staze 2.640 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.890m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luka Tot OK Japetić 55:34 100,00 21:02 19:13
2. Mihaela Beroš OK Japetić 55:35 0:01 99,97 21:03 19:13
3. Erik Tot OK Japetić 67:34 12:00 82,24 25:35 23:22
4. Lucija Šantek OK Varaždin 86:01 30:27 64,60 32:34 29:45
5. Živko Ilijašev OK Kapela 128:15 72:41 43,33 48:34 44:22
Kaja Tot OK Japetić dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5