zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E2 – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 8.670 m,   Uspon 260 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel M21A 91:28
2. Matija Razum OK Japetić M21A 104:24 12:56
3. Filip Vujanić OK Japetić M21A 108:34 17:06
4. Josip Vujanić OK Japetić M21A 117:24 25:56
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno M21A 125:08 33:40
6. Michal Šrubař SK Zabovresky B. M21A 150:28 59:00
Sanju Kerung RAPTC Short M21A ot
Thomas Steele RAPTC Short M21A ot
Aleš Ferenc OK Tivoli M21A ot
Stephan Guralnik OLV Eifel M21A ot
Dražen Gadžić OK Kapela M21A mp
Brice Rausin OLV Eifel M21A dnf
Mario Štambuk OK Maksimir M21A dns

Ž21ADuljina staze 6.320 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin Ž21A 85:27
2. Barbora Pijáková KOB Sokol Pez. Ž21A 89:14 3:47
3. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 171:39 86:12
Magali Rauw OLV Eifel Ž21A ot
Astrid Vliegen OLV Eifel Ž21A ot
Sara Fend SU Schöckl Graz Ž21A dns
Vinka Vukmanović OK Kapela Ž21A dns

M70 – Ž70Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jenő Tóth PVM Pécs M70 37:24
2. Lars-ake Wall OK Tisaren M70 39:51 2:27
3. Silvia Baumann OL Zimmerberg Ž70 47:36 10:12
4. Otto Venhauer OLC Union Vikt. M70 48:14 10:50
5. Harald Bakken Frol IL M70 48:44 11:20
6. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK Ž70 61:23 23:59
7. Liudmyla Kotlova Driada Ž70 67:25 30:01
8. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK Ž70 69:00 31:36
9. Milan Turkalj OK Varaždin M70 70:03 32:39
10. Annick Lecoyer Vervins Orient. Ž70 70:17 32:53
11. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. Ž70 70:35 33:11
12. Vladislav Piják KOB Sokol Pez. M70 77:49 40:25
Gérard Lefrançois AC Beauchamp M70 dns

M65 – Ž65Duljina staze 2.990 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice M65 23:51
2. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST M65 32:48 8:57
3. Arild Vassenden Frol IL M65 36:29 12:38
4. Peter Svensson Avesta OK M65 37:17 13:26
5. Vladimir John Expres Czech T. M65 37:34 13:43
6. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK M65 48:45 24:54
7. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK M65 51:28 27:37
8. Galina Biziuk Dniepro Ž65 52:31 28:40
9. Frederic Genevois Naturfreunde Wien M65 53:56 30:05
10. Éva Mező PVM Pécs Ž65 55:32 31:41
11. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 56:53 33:02
12. Lisa Mishli Modiin OC Ž65 69:03 45:12
13. Jiri Gawel Expres Czech T. M65 73:31 49:40
14. Ivica Mesić OK Vihor M65 74:43 50:52
15. Yuval Mishli Modiin OC M65 82:58 59:07
16. Ruth Nativ Modiin OC Ž65 89:02 65:11
17. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 94:29 70:38
18. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. Ž65 107:14 83:23
19. Vera Franc OK Kapela Ž65 128:25 104:34
Guyonne Petit ASMBCO Ž65 dns
Gerrit Riet, van de OK Maksimir M65 dns
Fritjof Sandstad Frol IL M65 dns

M55Duljina staze 5.110 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Juha Partanen Rasti-Hyry M55 49:40
2. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK M55 49:54 0:14
3. Janez Pretnar Kamniški OK M55 51:11 1:31
4. Jan Nemecek USK Praha M55 53:43 4:03
5. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK M55 58:17 8:37
6. Oivind Myhre Kongsberg O-lag M55 61:27 11:47
7. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L M55 68:51 19:11
8. Max Habenicht SU Klagenfurt M55 70:30 20:50
9. Mile Mioković OK Kapela M55 74:15 24:35
10. Andrew Campbell Moravian OC M55 75:05 25:25
11. Eddie Harwood Moravian M55 76:56 27:16
12. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 77:10 27:30
13. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer OK M55 78:32 28:52
14. Stefan Sutter OLG Bern M55 78:47 29:07
15. Steve Smirthwaite Moravian M55 79:06 29:26
16. Mladen Jelić OK Kapela M55 80:44 31:04
17. Axel Biel Naturfreunde W. M55 83:15 33:35
18. Dmytro Gorelyy Sunky M55 87:14 37:34
19. Nils Aal Steinkjer OK M55 89:08 39:28
20. Rafael Sandalj OK Japetić M55 95:36 45:56
21. Erich Göschl Naturfreunde W. M55 95:59 46:19
22. Ofer Yodfat Modiin OC M55 96:08 46:28
23. Georg Billroth O. Klosterneub. M55 96:31 46:51
24. Laurent Compere O. Caennaise M55 99:39 49:59
25. Zdeněk Blabla Expres Czech T. M55 102:50 53:10
26. Arne Heikoop HOC 93 M55 102:54 53:14
27. Gary Logan RAPTC Short M55 104:57 55:17
28. Jose Pires Clube Portugues M55 114:17 64:37
29. Sergej Sidorov Dniepro M55 136:56 87:16
30. Saša Horvat OK Međimurje M55 142:03 92:23
Karlo Gobec OK Vihor M55 mp
Predrag Labaš OK Varaždin M55 mp
Marek Holik KOS Tesla Brno M55 dns
Timo Partanen Rasti-Hyry M55 dns
Darko Merunka OK Maksimir M55 dns

M45Duljina staze 5.740 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Igor Gavrilov OK Komenda M45 57:20
2. Tomas Albinsson Kompisarna M45 58:20 1:00
3. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK M45 61:13 3:53
4. Tihomir Salopek OK Ris M45 64:22 7:02
5. Patric De Boussard Kompisarna M45 76:13 18:53
6. Boris Kastner Naturfreunde W. M45 81:53 24:33
7. Damir Gobec OK Vihor M45 87:46 30:26
7. György Pavlovics Zselici Tájfutók M45 87:46 30:26
9. Robert Kalcher HSV Pinkafeld M45 88:20 31:00
10. Roland Reisenberger O. Klosterneub. M45 101:09 43:49
11. Mattias Carlstein Kompisarna M45 106:15 48:55
12. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M45 132:48 75:28
13. David Harrison East Pennine OC M45 139:37 82:17
14. Alan Harris RAPTC Short M45 154:40 97:20
15. Balázs Müller Zselici Tájfutók M45 159:34 102:14
Franjo Budi OK Japetić M45 mp
Robert Orehoci OK Bjelovar M45 mp
Milivoj Uroić OK Maksimir M45 mp
Csaba Kaj Zalaegerszegi TFC M45 mp
Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 mp
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 dnf
Bojan Vukelić OK Maksimir M45 dnf
Vlatko Tounec OK Kapela M45 dnf
Zdravko Tonković OK Kapela M45 dns

M35 – M20Duljina staze 6.600 m,   Uspon 205 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tihon Salopek OK Ris M20 66:14
2. Jakov Lesjak OK Japetić M20 87:24 21:10
3. Petar Delić OK Maksimir M35 101:29 35:15
4. Branimir Pongrac OK Japetić M35 110:29 44:15
5. Martin Ahlström Kompisarna M35 113:00 46:46
6. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 117:45 51:31
7. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 128:36 62:22
8. Nikola Tot OK Japetić M35 128:53 62:39
9. Dale Lucas BAOC Bandits M35 129:20 63:06
10. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M20 139:10 72:56
11. Dalibor Stankovski OK Jelen M35 145:43 79:29
12. Simon Jensen OK Vihor M35 146:28 80:14
13. Kevin Menard Raid Orient. Paris M35 146:29 80:15
14. Ivica Bertol OK Vihor M35 147:26 81:12
15. Pavel Markovnin Orientaction M35 154:47 88:33
16. William Tonneau OLV Eifel M35 159:14 93:00
17. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 166:05 99:51
18. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 168:22 102:08
Zdeněk Olexa Expres Czech T. M35 mp
Marko Jurač OK Vihor M20 mp
Borna Kuzmanić OK Japetić M20 mp
Robin Harisson RAPTC Short M35 mp
Miroslav Hainž OK Varaždin M35 mp
Balázs Véber Zalaegerszegi TFC M35 dnf
Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 dnf
Domagoj Delimar OK Kapela M35 dns

M21B – Ž45Duljina staze 4.630 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L Ž45 77:16
2. Jan Karlik KOS Tesla Brno M21B 79:31 2:15
3. Guni Palme O. Klosterneub. Ž45 80:06 2:50
4. Emma Harrison East Pennine OC Ž45 83:15 5:59
5. Dunja Riet, van de OK Maksimir Ž45 83:16 6:00
6. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin Ž45 86:12 8:56
7. Kinga Schmal Zselici Tájfutók Ž45 88:36 11:20
8. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 91:08 13:52
9. Barbara Kastner Naturfreunde W. Ž45 95:14 17:58
10. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 110:29 33:13
11. Marek Šunda USK Praha M21B 112:31 35:15
12. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 113:07 35:51
13. Igor Bončina OK Slov. Konjice M21B 124:41 47:25
14. Kristijan Verović OK Japetić M21B 130:26 53:10
15. Neda Gobec OK Vihor Ž45 133:42 56:26
16. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 133:45 56:29
17. Matija Kučinac OK Vihor M21B 136:06 58:50
18. Vanessa Jorge Clube Portugues Ž45 156:31 79:15
19. Siniša Lah OK Varaždin M21B 177:10 99:54
Anita Radoš OK Vihor Ž45 ot
Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 ot
Dario Malović OK Vihor M21B ot
Gelica Dalon Hermathenae OSPA Ž45 ot
Irma Pretnar Kamniški OK Ž45 mp
Christine Calvet Naturfreunde W. Ž45 mp
Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE M21B dnf
Lee Else DST O M21B dnf
David Marsh DST O M21B dnf
Nathan Edmond DST O M21B dnf
Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 dnf
Joss Davey DST O M21B dnf
Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 dnf
Regina Habenicht SU Klagenfurt Ž45 dnf
Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 dns
Nikola Ožanić OK Kapela M21B dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dns

M16Duljina staze 4.590 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE M16 60:54
2. Noa Kelc OK Jelen M16 61:37 0:43
3. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice M16 64:18 3:24
4. Teo Mahović OK Japetić M16 64:55 4:01
5. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 67:35 6:41
6. Patrick Milković OK Japetić M16 75:34 14:40
7. Jan Erben OK Jelen M16 76:27 15:33
8. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 78:34 17:40
9. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 79:30 18:36
10. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE M16 87:00 26:06
11. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 87:22 26:28
12. Kaan Yelen OK Vihor M16 108:17 47:23
Petar Jurač OK Vihor M16 dnf

M14 – Ž14Duljina staze 3.020 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Ferenc OK Tivoli M14 31:24
2. Martin Meštrović OK Kapela M14 41:49 10:25
3. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi TFC M14 43:12 11:48
4. Dominik Véber Zalaegerszegi TFC M14 49:12 17:48
5. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 53:43 22:19
6. Mario Lah OK Varaždin M14 70:23 38:59
7. Karlo Lesjak OK Japetić M14 71:10 39:46
Ante Radoš OK Vihor M14 dnf
Petra Jurić OK Vihor Ž14 dns

M12 – Ž12 – PočetnicDuljina staze 2.640 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Huba Kaj Zalaegerszegi TFC M12 26:34
2. Sara Delić OK Japetić Ž12 34:55 8:21
3. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 40:31 13:57
4. Luka Tot OK Japetić Početnici 55:34 29:00
5. Mihaela Beroš OK Japetić Početnici 55:35 29:01
6. Roko Kaniški OK Maksimir M12 58:36 32:02
7. Erik Tot OK Japetić Početnici 67:34 41:00
8. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 79:00 52:26
9. Ema Jurač OK Vihor Ž12 82:18 55:44
10. Ana Budi OK Japetić Ž12 83:28 56:54
11. Lucija Šantek OK Varaždin Početnici 86:01 59:27
12. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 86:34 60:00
13. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 93:54 67:20
14. Živko Ilijašev OK Kapela Početnici 128:15 101:41
Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE Ž12 mp
Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 dns
Kaja Tot OK Japetić Početnici dns

Ž55 – Ž16Duljina staze 4.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin Ž16 43:26
2. Dora Delić OK Japetić Ž16 44:58 1:32
3. Pascale Martin Raid Orient. Paris Ž55 56:31 13:05
4. Jarmila Nemeckova USK Praha Ž55 65:27 22:01
5. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag Ž55 74:50 31:24
6. Tamara Zenchenko Dniepro Ž55 74:51 31:25
7. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK Ž55 76:28 33:02
8. Elizabeth Campbell Moravian OC Ž55 88:18 44:52
9. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. Ž55 98:50 55:24
10. Paola Rako OK Vihor Ž16 104:59 61:33
11. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry Ž55 107:03 63:37
12. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 111:55 68:29
13. Branka Fabek OK Japetić Ž55 112:54 69:28
14. Nina Mioković OK Kapela Ž16 115:03 71:37
15. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 119:00 75:34
16. Monika Pavić OK Vihor Ž16 120:56 77:30
17. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK Ž55 122:47 79:21
18. Sarolta Müller Zselici Tájfutók Ž16 138:52 95:26
19. Penelope Smirthwaite Moravian Ž55 145:39 102:13
20. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 173:35 130:09
Wanda Kovač OK Kapela Ž16 mp
Kitti Schmal Zselici Tájfutók Ž16 mp
Tuula Partanen Rasti-Hyry Ž55 mp
Radka Kavanova Matky do Chorvatska Ž55 dnf
Marija Tavalinskaja Dniepro Ž16 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 5.480 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 64:16
2. Dorja Salopek OK Ris Ž20 65:41 1:25
3. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering Ž35 72:48 8:32
4. Panna Kolcsár Zalaegerszegi TFC Ž20 74:31 10:15
5. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering Ž35 75:13 10:57
6. Éva Sárecz Zalaegerszegi TFC Ž35 79:35 15:19
7. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering Ž35 85:46 21:30
8. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 90:31 26:15
9. Sally Calland Royal Signals OC Ž35 93:04 28:48
10. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering Ž35 96:04 31:48
11. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 105:13 40:57
12. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 106:02 41:46
13. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 108:35 44:19
14. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 111:32 47:16
15. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 116:50 52:34
16. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 158:14 93:58
17. Victoria Blackburn RAPTC Short Ž35 177:57 113:41
18. Ira Mareković OK Vihor Ž20 180:00 115:44
Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 ot
Vicky Mccreadie Royal Signals OC Ž35 ot
Ivana Radoš OK Vihor Ž20 ot
Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice Ž35 mp
Violeta Čalić OK Vihor Ž35 mp
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 dnf
Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 dnf
Chloris Lelong Raid Orient. Paris Ž35 dnf
Maja Kušt OK Vihor Ž35 dns

Ž21BDuljina staze 3.360 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Éva Császár Göcsej KTFE Ž21B 48:52
2. Júlia Müller Zselici Tájfutók Ž21B 60:36 11:44
3. Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B 64:49 15:57
4. Olga Müller Zselici Tájfutók Ž21B 69:20 20:28
5. Eliška Škodová Ž21B 81:07 32:15
6. Mare Gršković OK Kapela Ž21B 89:11 40:19
7. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 90:23 41:31
8. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 98:29 49:37
9. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 100:37 51:45
10. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 101:35 52:43
11. Ana Srebačić OK Varaždin Ž21B 102:10 53:18
12. Sophie Thirion OLV Eifel Ž21B 114:57 66:05
13. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. Ž21B 118:21 69:29
14. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B 129:33 80:41
15. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B 131:22 82:30
Jil Rosewick OLV Eifel Ž21B ot
Elena Gombač Šuc OK Komenda Ž21B dns
Nika Jurić OK Vihor Ž21B dns

OtvorenaDuljina staze 3.670 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dániel Németh Pécsi Vas. SK Otvorena 66:39
2. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena 73:24 6:45
3. Onur Arican Team Ireland Otvorena 94:23 27:44
4. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 99:39 33:00
5. Roman Sladič Škofjeloški OK Otvorena 100:49 34:10
6. Faye Bolton DST O Otvorena 108:19 41:40
7. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK Otvorena 122:21 55:42
8. Caitlyn Bunkum DST O Otvorena 129:18 62:39
9. Reece Devaney DST O Otvorena 143:51 77:12
Robert Schmal Zselici Tájfutók Otvorena ot
Torben Olsen Hjerteforeningen Otvorena mp
Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena mp
Chris Minnis DST O Otvorena mp
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK Otvorena dnf
Borna Ožanić OK Kapela Otvorena dnf
Marija Stamać Ožanić OK Kapela Otvorena dnf
Nika Juričan OK Varaždin Otvorena dns
Toma Ožanić OK Kapela Otvorena dns
Dragan Krivičić OK Stražilovo Otvorena dns
Maša Mesić OK Vihor Otvorena dns