zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E3 – Originalni rezultati

M21ADuljina staze 2.710 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 13:41 ok
2. Matija Razum OK Japetić 14:01 ok 0:20
3. Josip Vujanić OK Japetić 14:20 ok 0:39
4. Filip Vujanić OK Japetić 14:48 ok 1:07
5. Dražen Gadžić OK Kapela 16:20 ok 2:39
6. Michal Šrubař SK Zabovresky Brno 16:53 ok 3:12
7. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 17:14 ok 3:33
8. Thomas Steele RAPTC Short 19:00 ok 5:19
9. Ales Ferenc OK Tivoli 25:15 ok 11:34
10. Stephan Guralnik OLV Eifel 27:13 ok 13:32
11. Sanju Kerung RAPTC Short 41:09 ok 27:28
Brice Rausin OLV Eifel 22:52 mp

W21ADuljina staze 2.360 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin 14:03 ok
2. Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok 16:05 ok 2:02
3. Astrid Vliegen OLV Eifel 18:14 ok 4:11
4. Magali Rauw OLV Eifel 19:24 ok 5:21
5. Antonija Orlić OK Bjelovar 21:48 ok 7:45
Sara Fend SU Schöckl Graz 0:00 dns

M70Duljina staze 1.430 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Lars-ake Wall OK Tisaren 10:21 ok
2. Jenő Tóth PVM Pécs 12:17 ok 1:56
3. Otto Venhauer OLC Union Viktring 13:30 ok 3:09
4. Harald Bakken Frol IL 15:08 ok 4:47
5. Milan Turkalj OK Varaždin 35:11 ok 24:50
Gérard Lefrançois A C Beauchamp 0:00 dns
Vladislav Piják KOB Sokol Pezinok 16:51 mp

W70Duljina staze 1.430 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Silvia Baumann OL Zimmerberg 14:37 ok
2. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK 17:47 ok 3:10
3. Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring 19:58 ok 5:21
4. Liudmyla Kotlova Driada 22:06 ok 7:29
Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK 21:46 mp
Margaret Dearman Moravian 23:48 mp

M65Duljina staze 1.550 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 11:23 ok
2. Arild Vassenden Frol IL 11:47 ok 0:24
3. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 11:55 ok 0:32
4. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice 12:04 ok 0:41
5. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK 12:30 ok 1:07
6. Robert Mayrhofer ORIENTEERING INNSBRUCK IMST 13:30 ok 2:07
7. Peter Svensson Avesta OK 15:34 ok 4:11
8. Vladimir John Expres Czech Team 15:36 ok 4:13
9. Jiri Gawel Expres Czech Team 19:48 ok 8:25
10. Fritjof Sandstad Frol IL 22:19 ok 10:56
11. Ivica Mesić OK Vihor 27:52 ok 16:29
12. Yuval Mishli Modiin O club 38:06 ok 26:43

W65Duljina staze 1.550 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Éva Mező PVM Pécs 18:52 ok
2. Galina Biziuk Dniepro 20:32 ok 1:40
3. Lisa Mishli Modiin O club 21:35 ok 2:43
4. Guyonne Petit ASMBCO 21:38 ok 2:46
5. Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok 26:04 ok 7:12
6. Vera Franc OK Kapela 30:15 ok 11:23
7. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 43:45 ok 24:53
8. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 45:00 ok 26:08

M55Duljina staze 1.870 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gabor Pataki Pécsi Vas. SK 12:48 ok
2. Erich Göschl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 12:54 ok 0:06
3. Timo Partanen Rasti-Hyry 13:25 ok 0:37
4. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge Orienteringsklubb 14:18 ok 1:30
5. Jan Nemecek Universitni Sportovni Klub Praha 14:20 ok 1:32
6. Juha Partanen Rasti-Hyry 15:19 ok 2:31
7. Andrew Campbell Moravian OC 15:23 ok 2:35
8. Janez Pretnar Kamniški orientacijski klub 16:48 ok 4:00
9. Mile Mioković OK Kapela 16:58 ok 4:10
10. Oivind Myhre Kongsberg O-lag 17:02 ok 4:14
11. Dario Štambuk OK Ivan Merz 18:02 ok 5:14
12. Rainer Eschlboeck Naturfreunde Linz 18:35 ok 5:47
13. Steve Smirthwaite Moravian 18:38 ok 5:50
14. Karlo Gobec OK Vihor 19:02 ok 6:14
15. Max Habenicht SU Klagenfurt 19:18 ok 6:30
16. Gary Logan RAPTC Short 20:15 ok 7:27
17. Eddie Harwood Moravian 20:24 ok 7:36
18. Nils Aal Steinkjer Orienteringsklubb 21:05 ok 8:17
18. Arne Heikoop HOC 93 21:05 ok 8:17
20. Rafael Sandalj OK Japetić 21:22 ok 8:34
21. Zdeněk Blabla Expres Czech Team 22:19 ok 9:31
22. Dmytro Gorelyy Sunky 22:42 ok 9:54
23. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer Orienteringsklubb 23:45 ok 10:57
24. Laurent Compere Orientation caennaise 27:24 ok 14:36
25. Ofer Yodfat Modiin O club 27:44 ok 14:56
26. Jose Pires LOve O team 30:53 ok 18:05
27. Predrag Labaš OK Varaždin 36:16 ok 23:28
Marek Holik KOS Tesla Brno 0:00 dns
Sergej Sidorov Dniepro 0:00 dns
Axel Biel Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 12:41 mp
Georg Billroth Orienteering Klosterneuburg 16:46 mp

W55Duljina staze 1.780 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Pascale Martin Raid Orientation Paris 13:52 ok
2. Jarmila Nemeckova Universitni Sportovni Klub Praha 17:49 ok 3:57
3. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 17:55 ok 4:03
4. Elizabeth Campbell Moravian OC 18:02 ok 4:10
5. Renate Biel-Pretting Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 18:13 ok 4:21
6. Penelope Smirthwaite Moravian 18:50 ok 4:58
7. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag 19:52 ok 6:00
8. Tuula Partanen Rasti-Hyry 20:33 ok 6:41
9. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 21:57 ok 8:05
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela 30:25 ok 16:33
11. Ruth Nativ Modiin O club 31:24 ok 17:32
Radka Kavanova Matky do Chorvatska 0:00 dns
Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge Orienteringsklubb 15:42 mp
Tamara Zenchenko Dniepro 28:25 mp

M45Duljina staze 2.150 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Patric De Boussard Kompisarna 11:25 ok
2. Igor Gavrilov Orientacijski klub Komenda 13:20 ok 1:55
3. Gábor Pavlovics Pécsi Vasutas SK 14:39 ok 3:14
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 14:58 ok 3:33
5. Robert Kalcher HSV Pinkafeld 15:21 ok 3:56
6. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 16:38 ok 5:13
7. Roland Reisenberger Orienteering Klosterneuburg 17:25 ok 6:00
8. Mattias Carlstein Kompisarna 17:27 ok 6:02
9. Csaba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 19:08 ok 7:43
10. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 19:18 ok 7:53
11. Alan Harris RAPTC Short 20:07 ok 8:42
12. David Harrison East Pennine Orienteering Club 20:16 ok 8:51
13. Vlatko Tounec OK Kapela 20:51 ok 9:26
14. Milivoj Uroić OK Maksimir 23:37 ok 12:12
15. Zdravko Tonković OK Kapela 34:16 ok 22:51
Mladen Vukmanović OK Kapela 0:00 dns
Bojan Vukelić OK Maksimir 0:00 dns
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 0:00 dns
Boris Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 12:51 mp
Damir Gobec OK Vihor 14:25 mp
Tomas Albinsson Kompisarna 15:07 mp

W45Duljina staze 1.980 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 14:21 ok
2. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 14:26 ok 0:05
3. Emma Harrison East Pennine Orienteering Club 14:40 ok 0:19
4. Christine Calvet Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 16:28 ok 2:07
5. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 16:41 ok 2:20
6. Guni Palme Orienteering Klosterneuburg 17:38 ok 3:17
7. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde Linz 18:19 ok 3:58
8. Srebrenka Vuk OK Kapela 19:35 ok 5:14
9. Neda Gobec OK Vihor 20:36 ok 6:15
10. Regina Habenicht SU Klagenfurt 20:47 ok 6:26
11. Ivana Kuzmanić OK Japetić 20:50 ok 6:29
12. Gabrijela Baburek OK Japetić 20:55 ok 6:34
13. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 21:28 ok 7:07
14. Anita Radoš OK Vihor 24:20 ok 9:59
15. Gelica Dalon Hermathenae Orientation SPA 26:20 ok 11:59
16. Davorka Srebačić OK Varaždin 27:19 ok 12:58
17. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 27:48 ok 13:27
18. Vanessa Jorge LOve O team 29:03 ok 14:42
19. Irma Pretnar Kamniški orientacijski klub 29:21 ok 15:00
Zvjezdana Govedarica OK Japetić 0:00 dns
Dunja Riet, van de OK Maksimir 0:00 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 0:00 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela 0:00 dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela 0:00 dns

M35Duljina staze 2.350 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. William Tonneau OLV Eifel 16:24 ok
2. Martin Ahlström Kompisarna 18:07 ok 1:43
3. Kevin Menard Raid Orientation Paris 19:24 ok 3:00
4. Dale Lucas BAOC Bandits 19:31 ok 3:07
5. Miroslav Hainž OK Varaždin 20:33 ok 4:09
6. Branimir Pongrac OK Japetić 21:03 ok 4:39
7. Robin Harisson RAPTC Short 21:07 ok 4:43
8. Simon Jensen OK Vihor 21:16 ok 4:52
9. Pavel Markovnin Orientaction 23:37 ok 7:13
10. Nikola Tot OK Japetić 23:46 ok 7:22
11. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 23:52 ok 7:28
12. Balázs Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 24:07 ok 7:43
13. Ivan Ivo Penić OK Kapela 24:36 ok 8:12
14. Zdeněk Olexa Expres Czech Team 25:33 ok 9:09
15. Daniel Fabijanić OK Jelen 26:48 ok 10:24
16. Peter Geszti Göcsej KTFE 38:50 ok 22:26
Ivica Bertol OK Vihor 0:00 dns
Domagoj Delimar OK Kapela 0:00 dns

W35Duljina staze 2.290 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Éva Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 16:23 ok
2. Sally Calland Royal Signals Orienteering Club 18:03 ok 1:40
3. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 20:18 ok 3:55
4. Vicky Mccreadie Royal Signals Orienteering Club 21:06 ok 4:43
5. Sonja Jantar OK Japetić 21:51 ok 5:28
6. Sanda Berženji OK Kapela 23:32 ok 7:09
7. Chloris Lelong Raid Orientation Paris 24:31 ok 8:08
8. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 26:33 ok 10:10
9. Bernardica Stipić OK Vihor 27:20 ok 10:57
10. Violeta Čalić OK Vihor 28:21 ok 11:58
11. Abigael Vanessa Boncina OK SK 28:59 ok 12:36
12. Victoria Blackburn RAPTC Short 36:12 ok 19:49
Iva Fagre KFUM Örebro Orientering 0:00 dns
Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering 0:00 dns
Maja Kušt OK Vihor 0:00 dns
Emma Victorin KFUM Örebro Orientering 0:00 dns
Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering 0:00 dns

M21BDuljina staze 1.870 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jan Karlik KOS Tesla Brno 14:18 ok
2. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 14:43 ok 0:25
3. Matija Kučinac OK Vihor 14:58 ok 0:40
4. Igor Bončina OK SK 15:51 ok 1:33
5. Lee Else DST O 15:58 ok 1:40
6. Marek Šunda USK Praha 17:24 ok 3:06
7. Joss Davey DST O 19:01 ok 4:43
8. Kristijan Verović OK Japetić 19:12 ok 4:54
9. David Marsh DST O 21:02 ok 6:44
10. Nathan Edmond DST O 21:29 ok 7:11
11. Dario Malović OK Vihor 43:06 ok 28:48
12. Siniša Lah OK Varaždin 46:10 ok 31:52
Tomislav Jurač OK Vihor 15:44 mp

W21BDuljina staze 1.780 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók 13:07 ok
2. Éva Császár Göcsej KTFE 13:26 ok 0:19
3. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky Brno 15:12 ok 2:05
4. Olga Müller Zselici Tájfutók 16:02 ok 2:55
5. Eliška Škodová 16:09 ok 3:02
6. Sophie Thirion OLV Eifel 17:08 ok 4:01
7. Jelena Lesjak OK Japetić 17:12 ok 4:05
8. Ana Srebačić OK Varaždin 19:37 ok 6:30
9. Ines Jurač OK Vihor 19:56 ok 6:49
10. Mare Gršković OK Kapela 20:06 ok 6:59
11. Jil Rosewick OLV Eifel 22:13 ok 9:06
12. Hana Glušica OK Kapela 24:08 ok 11:01
13. Ana-Marija Pavić OK Vihor 24:17 ok 11:10
Nika Jurić OK Vihor 0:00 dns
Elena Gombač Šuc Orientacijski klub Komenda 0:00 dns
Željka Ilijašev OK Kapela 0:00 dnf

M20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić 12:26 ok
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 14:49 ok 2:23
3. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 15:10 ok 2:44
4. Marko Jurač OK Vihor 15:54 ok 3:28
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 22:28 ok 10:02

W20Duljina staze 2.290 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 14:57 ok
2. Dora Vukelić OK Maksimir 16:02 ok 1:05
3. Panna Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 16:22 ok 1:25
4. Majda Vidaković OK Kapela 17:35 ok 2:38
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 19:29 ok 4:32
6. Paula Pavlin OK Vihor 21:08 ok 6:11
7. Ira Mareković OK Vihor 21:26 ok 6:29
8. Ivana Radoš OK Vihor 23:15 ok 8:18

M16Duljina staze 2.150 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 8:23 ok
2. Teo Mahović OK Japetić 8:54 ok 0:31
3. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 9:11 ok 0:48
4. Gabrijel Solenički OK Jelen 9:31 ok 1:08
5. Juraj Vukelić OK Maksimir 10:23 ok 2:00
6. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 10:32 ok 2:09
7. Petar Jurač OK Vihor 10:41 ok 2:18
8. Bulcsú Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 11:45 ok 3:22
9. Jan Erben OK Jelen 11:54 ok 3:31
10. Vibor Strmečki OK Maksimir 12:15 ok 3:52
11. Noa Kelc OK Jelen 12:17 ok 3:54
12. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE 13:09 ok 4:46
13. Patrick Milković OK Japetić 13:38 ok 5:15
14. Kaan Yelen OK Vihor 18:01 ok 9:38

W16Duljina staze 1.980 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin 11:49 ok
2. Dora Delić OK Japetić 13:14 ok 1:25
3. Paola Rako OK Vihor 13:49 ok 2:00
4. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 14:47 ok 2:58
5. Monika Pavić OK Vihor 15:00 ok 3:11
6. Kitti Schmal Zselici Tájfutók 15:18 ok 3:29
7. Melissa Drobić OK Kapela 15:37 ok 3:48
8. Wanda Kovac OK Kapela 15:39 ok 3:50
9. Nina Mioković OK Kapela 18:09 ok 6:20
Marija Tavalinskaja Dniepro 0:00 dns

M14Duljina staze 1.550 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Martin Ferenc OK Tivoli 10:51 ok
2. Dominik Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 11:49 ok 0:58
3. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 12:23 ok 1:32
4. Martin Meštrović OK Kapela 12:53 ok 2:02
5. Karlo Lesjak OK Japetić 14:10 ok 3:19
6. Mario Lah OK Varaždin 16:02 ok 5:11
7. Ante Radoš OK Vihor 19:40 ok 8:49

W14Duljina staze 1.550 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ema Juričan OK Varaždin 16:26 ok
Petra Jurić OK Vihor 0:00 dns

M12Duljina staze 1.350 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Huba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 11:03 ok
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 17:32 ok 6:29
3. Roko Kaniški OK Maksimir 30:47 ok 19:44

W12Duljina staze 1.350 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Sara Delić OK Japetić 11:27 ok
2. Ana Budi OK Japetić 19:03 ok 7:36
3. Eva Šantek OK Varaždin 19:04 ok 7:37
4. Ema Jurač OK Vihor 22:41 ok 11:14
5. Beatrice Velimirović OK Maksimir 47:19 ok 35:52
6. Greta Kaniški OK Maksimir 49:20 ok 37:53
Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 0:00 dns
Vittoria Velimirović OK Maksimir 0:00 dns

OPENDuljina staze 2.150 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Mátyás Pavlovics Pécsi Vasutas SK 12:59 ok
2. Dániel Németh Pécsi Vasutas SK 14:53 ok 1:54
3. Ivan Novosel OK Japetić 15:47 ok 2:48
4. Robert Schmal Zselici Tájfutók 16:22 ok 3:23
5. Dejan Juranić SK Tilček Team 20:56 ok 7:57
6. Caitlyn Bunkum DST O 22:26 ok 9:27
7. Chris Minnis DST O 23:04 ok 10:05
8. Nika Juričan OK Varaždin 23:35 ok 10:36
9. Roman Sladič Škofjeloški orientacijski klub 23:53 ok 10:54
10. Aida Krkić Drobić OK Kapela 26:12 ok 13:13
11. Reece Devaney DST O 26:32 ok 13:33
12. Faye Bolton DST O 27:49 ok 14:50
Maša Mesić OK Vihor 0:00 dns
Dragan Krivičić STRAŽILOVO 0:00 dns
Torben Olsen Hjerteforeningen 22:29 mp

BEGGINERSDuljina staze 1.350 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Mihaela Beroš OK Japetić 23:01 ok
2. Luka Tot OK Japetić 37:06 ok 14:05
3. Živko Ilijašev OK Kapela 48:18 ok 25:17
Lucija Šantek OK Varaždin 24:11 mp
Erik Tot OK Japetić 38:07 mp