zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E3 – Rezultati po stazama

M65 – Ž65 – M14 – Ž1Duljina staze 1.550 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Ferenc OK Tivoli M14 10:51
2. Gerrit Riet, van de OK Maksimir M65 11:23 0:32
3. Arild Vassenden Frol IL M65 11:47 0:56
4. Dominik Véber Zalaegerszegi TFC M14 11:49 0:58
5. Frederic Genevois Naturfreunde Wien M65 11:55 1:04
6. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice M65 12:04 1:13
7. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi TFC M14 12:23 1:32
8. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK M65 12:30 1:39
9. Martin Meštrović OK Kapela M14 12:53 2:02
10. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST M65 13:30 2:39
11. Karlo Lesjak OK Japetić M14 14:10 3:19
12. Peter Svensson Avesta OK M65 15:34 4:43
13. Vladimir John Expres Czech T. M65 15:36 4:45
14. Mario Lah OK Varaždin M14 16:02 5:11
15. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 16:26 5:35
16. Éva Mező PVM Pécs Ž65 18:52 8:01
17. Ante Radoš OK Vihor M14 19:40 8:49
18. Jiri Gawel Expres Czech T. M65 19:48 8:57
19. Galina Biziuk Dniepro Ž65 20:32 9:41
20. Lisa Mishli Modiin OC Ž65 21:35 10:44
21. Guyonne Petit ASMBCO Ž65 21:38 10:47
22. Fritjof Sandstad Frol IL M65 22:19 11:28
23. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. Ž65 26:04 15:13
24. Ivica Mesić OK Vihor M65 27:52 17:01
25. Vera Franc OK Kapela Ž65 30:15 19:24
26. Yuval Mishli Modiin OC M65 38:06 27:15
27. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 43:45 32:54
28. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 45:00 34:09
Petra Jurić OK Vihor Ž14 dns

M55 – M21BDuljina staze 1.870 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK M55 12:48
2. Erich Göschl Naturfreunde W. M55 12:54 0:06
3. Timo Partanen Rasti-Hyry M55 13:25 0:37
4. Jan Karlik KOS Tesla Brno M21B 14:18 1:30
4. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK M55 14:18 1:30
6. Jan Nemecek USK Praha M55 14:20 1:32
7. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE M21B 14:43 1:55
8. Matija Kučinac OK Vihor M21B 14:58 2:10
9. Juha Partanen Rasti-Hyry M55 15:19 2:31
10. Andrew Campbell Moravian OC M55 15:23 2:35
11. Igor Bončina OK Slov. Konjice M21B 15:51 3:03
12. Lee Else DST O M21B 15:58 3:10
13. Janez Pretnar Kamniški OK M55 16:48 4:00
14. Mile Mioković OK Kapela M55 16:58 4:10
15. Oivind Myhre Kongsberg O-lag M55 17:02 4:14
16. Marek Šunda USK Praha M21B 17:24 4:36
17. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 18:02 5:14
18. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L M55 18:35 5:47
19. Steve Smirthwaite Moravian M55 18:38 5:50
20. Joss Davey DST O M21B 19:01 6:13
21. Karlo Gobec OK Vihor M55 19:02 6:14
22. Kristijan Verović OK Japetić M21B 19:12 6:24
23. Max Habenicht SU Klagenfurt M55 19:18 6:30
24. Gary Logan RAPTC Short M55 20:15 7:27
25. Eddie Harwood Moravian M55 20:24 7:36
26. David Marsh DST O M21B 21:02 8:14
27. Nils Aal Steinkjer OK M55 21:05 8:17
27. Arne Heikoop HOC 93 M55 21:05 8:17
29. Rafael Sandalj OK Japetić M55 21:22 8:34
30. Nathan Edmond DST O M21B 21:29 8:41
31. Zdeněk Blabla Expres Czech T. M55 22:19 9:31
32. Dmytro Gorelyy Sunky M55 22:42 9:54
33. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer OK M55 23:45 10:57
34. Laurent Compere O. Caennaise M55 27:24 14:36
35. Ofer Yodfat Modiin OC M55 27:44 14:56
36. Jose Pires Clube Portugues M55 30:53 18:05
37. Predrag Labaš OK Varaždin M55 36:16 23:28
38. Dario Malović OK Vihor M21B 43:06 30:18
39. Siniša Lah OK Varaždin M21B 46:10 33:22
Axel Biel Naturfreunde W. M55 mp
Tomislav Jurač OK Vihor M21B mp
Georg Billroth O. Klosterneub. M55 mp
Marek Holik KOS Tesla Brno M55 dns
Sergej Sidorov Dniepro M55 dns

M45Duljina staze 2.150 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Patric De Boussard Kompisarna M45 11:25
2. Igor Gavrilov OK Komenda M45 13:20 1:55
3. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK M45 14:39 3:14
4. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 14:58 3:33
5. Robert Kalcher HSV Pinkafeld M45 15:21 3:56
6. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 16:38 5:13
7. Roland Reisenberger O. Klosterneub. M45 17:25 6:00
8. Mattias Carlstein Kompisarna M45 17:27 6:02
9. Csaba Kaj Zalaegerszegi TFC M45 19:08 7:43
10. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M45 19:18 7:53
11. Alan Harris RAPTC Short M45 20:07 8:42
12. David Harrison East Pennine OC M45 20:16 8:51
13. Vlatko Tounec OK Kapela M45 20:51 9:26
14. Milivoj Uroić OK Maksimir M45 23:37 12:12
15. Zdravko Tonković OK Kapela M45 34:16 22:51
Boris Kastner Naturfreunde W. M45 mp
Damir Gobec OK Vihor M45 mp
Tomas Albinsson Kompisarna M45 mp
Bojan Vukelić OK Maksimir M45 dns
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 dns
Mladen Vukmanović OK Kapela M45 dns

M35Duljina staze 2.350 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. William Tonneau OLV Eifel M35 16:24
2. Martin Ahlström Kompisarna M35 18:07 1:43
3. Kevin Menard Raid Orient. Paris M35 19:24 3:00
4. Dale Lucas BAOC Bandits M35 19:31 3:07
5. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 20:33 4:09
6. Branimir Pongrac OK Japetić M35 21:03 4:39
7. Robin Harisson RAPTC Short M35 21:07 4:43
8. Simon Jensen OK Vihor M35 21:16 4:52
9. Pavel Markovnin Orientaction M35 23:37 7:13
10. Nikola Tot OK Japetić M35 23:46 7:22
11. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 23:52 7:28
12. Balázs Véber Zalaegerszegi TFC M35 24:07 7:43
13. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 24:36 8:12
14. Zdeněk Olexa Expres Czech T. M35 25:33 9:09
15. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 26:48 10:24
16. Peter Geszti Göcsej KTFE M35 38:50 22:26
Ivica Bertol OK Vihor M35 dns
Domagoj Delimar OK Kapela M35 dns

M20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 12:26
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 14:49 2:23
3. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M20 15:10 2:44
4. Marko Jurač OK Vihor M20 15:54 3:28
5. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 22:28 10:02

M16 – OtvorenaDuljina staze 2.150 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 8:23
2. Teo Mahović OK Japetić M16 8:54 0:31
3. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice M16 9:11 0:48
4. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 9:31 1:08
5. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 10:23 2:00
6. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE M16 10:32 2:09
7. Petar Jurač OK Vihor M16 10:41 2:18
8. Bulcsú Kolcsár Zalaegerszegi TFC M16 11:45 3:22
9. Jan Erben OK Jelen M16 11:54 3:31
10. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 12:15 3:52
11. Noa Kelc OK Jelen M16 12:17 3:54
12. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK Otvorena 12:59 4:36
13. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE M16 13:09 4:46
14. Patrick Milković OK Japetić M16 13:38 5:15
15. Dániel Németh Pécsi Vas. SK Otvorena 14:53 6:30
16. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena 15:47 7:24
17. Robert Schmal Zselici Tájfutók Otvorena 16:22 7:59
18. Kaan Yelen OK Vihor M16 18:01 9:38
19. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 20:56 12:33
20. Caitlyn Bunkum DST O Otvorena 22:26 14:03
21. Chris Minnis DST O Otvorena 23:04 14:41
22. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 23:35 15:12
23. Roman Sladič Škofjeloški OK Otvorena 23:53 15:30
24. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena 26:12 17:49
25. Reece Devaney DST O Otvorena 26:32 18:09
26. Faye Bolton DST O Otvorena 27:49 19:26
Torben Olsen Hjerteforeningen Otvorena mp
Dragan Krivičić OK Stražilovo Otvorena dns
Maša Mesić OK Vihor Otvorena dns

M12 – Ž12 – PočetnicDuljina staze 1.350 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Huba Kaj Zalaegerszegi TFC M12 11:03
2. Sara Delić OK Japetić Ž12 11:27 0:24
3. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 17:32 6:29
4. Ana Budi OK Japetić Ž12 19:03 8:00
5. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 19:04 8:01
6. Ema Jurač OK Vihor Ž12 22:41 11:38
7. Mihaela Beroš OK Japetić Početnici 23:01 11:58
8. Roko Kaniški OK Maksimir M12 30:47 19:44
9. Luka Tot OK Japetić Početnici 37:06 26:03
10. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 47:19 36:16
11. Živko Ilijašev OK Kapela Početnici 48:18 37:15
12. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 49:20 38:17
Lucija Šantek OK Varaždin Početnici mp
Erik Tot OK Japetić Početnici mp
Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE Ž12 dns
Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 dns

Ž55 – Ž21BDuljina staze 1.780 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók Ž21B 13:07
2. Éva Császár Göcsej KTFE Ž21B 13:26 0:19
3. Pascale Martin Raid Orient. Paris Ž55 13:52 0:45
4. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. Ž21B 15:12 2:05
5. Olga Müller Zselici Tájfutók Ž21B 16:02 2:55
6. Eliška Škodová Ž21B 16:09 3:02
7. Sophie Thirion OLV Eifel Ž21B 17:08 4:01
8. Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B 17:12 4:05
9. Jarmila Nemeckova USK Praha Ž55 17:49 4:42
10. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry Ž55 17:55 4:48
11. Elizabeth Campbell Moravian OC Ž55 18:02 4:55
12. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. Ž55 18:13 5:06
13. Penelope Smirthwaite Moravian Ž55 18:50 5:43
14. Ana Srebačić OK Varaždin Ž21B 19:37 6:30
15. Hilde Storlokken Kongsberg O-lag Ž55 19:52 6:45
16. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 19:56 6:49
17. Mare Gršković OK Kapela Ž21B 20:06 6:59
18. Tuula Partanen Rasti-Hyry Ž55 20:33 7:26
19. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 21:57 8:50
20. Jil Rosewick OLV Eifel Ž21B 22:13 9:06
21. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 24:08 11:01
22. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B 24:17 11:10
23. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 30:25 17:18
24. Ruth Nativ Modiin OC Ž55 31:24 18:17
Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK Ž55 mp
Tamara Zenchenko Dniepro Ž55 mp
Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B dnf
Radka Kavanova Matky do Chorvatska Ž55 dns
Nika Jurić OK Vihor Ž21B dns
Elena Gombač Šuc OK Komenda Ž21B dns

Ž45 – Ž16Duljina staze 1.980 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin Ž16 11:49
2. Dora Delić OK Japetić Ž16 13:14 1:25
3. Paola Rako OK Vihor Ž16 13:49 2:00
4. Barbara Kastner Naturfreunde W. Ž45 14:21 2:32
5. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin Ž45 14:26 2:37
6. Emma Harrison East Pennine OC Ž45 14:40 2:51
7. Sarolta Müller Zselici Tájfutók Ž16 14:47 2:58
8. Monika Pavić OK Vihor Ž16 15:00 3:11
9. Kitti Schmal Zselici Tájfutók Ž16 15:18 3:29
10. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 15:37 3:48
11. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 15:39 3:50
12. Christine Calvet Naturfreunde W. Ž45 16:28 4:39
13. Kinga Schmal Zselici Tájfutók Ž45 16:41 4:52
14. Guni Palme O. Klosterneub. Ž45 17:38 5:49
15. Nina Mioković OK Kapela Ž16 18:09 6:20
16. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L Ž45 18:19 6:30
17. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 19:35 7:46
18. Neda Gobec OK Vihor Ž45 20:36 8:47
19. Regina Habenicht SU Klagenfurt Ž45 20:47 8:58
20. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 20:50 9:01
21. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 20:55 9:06
22. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 21:28 9:39
23. Anita Radoš OK Vihor Ž45 24:20 12:31
24. Gelica Dalon Hermathenae OSPA Ž45 26:20 14:31
25. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 27:19 15:30
26. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK Ž45 27:48 15:59
27. Vanessa Jorge Clube Portugues Ž45 29:03 17:14
28. Irma Pretnar Kamniški OK Ž45 29:21 17:32
Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 dns
Dunja Riet, van de OK Maksimir Ž45 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dns
Marija Tavalinskaja Dniepro Ž16 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.290 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 14:57
2. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 16:02 1:05
3. Panna Kolcsár Zalaegerszegi TFC Ž20 16:22 1:25
4. Éva Sárecz Zalaegerszegi TFC Ž35 16:23 1:26
5. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 17:35 2:38
6. Sally Calland Royal Signals OC Ž35 18:03 3:06
7. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 19:29 4:32
8. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 20:18 5:21
9. Vicky Mccreadie Royal Signals OC Ž35 21:06 6:09
10. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 21:08 6:11
11. Ira Mareković OK Vihor Ž20 21:26 6:29
12. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 21:51 6:54
13. Ivana Radoš OK Vihor Ž20 23:15 8:18
14. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 23:32 8:35
15. Chloris Lelong Raid Orient. Paris Ž35 24:31 9:34
16. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 26:33 11:36
17. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 27:20 12:23
18. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 28:21 13:24
19. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice Ž35 28:59 14:02
20. Victoria Blackburn RAPTC Short Ž35 36:12 21:15
Emma Victorin KFUM Örebro Orientering Ž35 dns
Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering Ž35 dns
Iva Fagre KFUM Örebro Orientering Ž35 dns
Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering Ž35 dns
Maja Kušt OK Vihor Ž35 dns

M21ADuljina staze 2.710 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel M21A 13:41
2. Matija Razum OK Japetić M21A 14:01 0:20
3. Josip Vujanić OK Japetić M21A 14:20 0:39
4. Filip Vujanić OK Japetić M21A 14:48 1:07
5. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 16:20 2:39
6. Michal Šrubař SK Zabovresky B. M21A 16:53 3:12
7. Tomas Kavan KOS Tesla Brno M21A 17:14 3:33
8. Thomas Steele RAPTC Short M21A 19:00 5:19
9. Aleš Ferenc OK Tivoli M21A 25:15 11:34
10. Stephan Guralnik OLV Eifel M21A 27:13 13:32
11. Sanju Kerung RAPTC Short M21A 41:09 27:28
Brice Rausin OLV Eifel M21A mp

Ž21ADuljina staze 2.360 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin Ž21A 14:03
2. Barbora Pijáková KOB Sokol Pez. Ž21A 16:05 2:02
3. Astrid Vliegen OLV Eifel Ž21A 18:14 4:11
4. Magali Rauw OLV Eifel Ž21A 19:24 5:21
5. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 21:48 7:45
Sara Fend SU Schöckl Graz Ž21A dns

M70 – Ž70Duljina staze 1.430 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lars-ake Wall OK Tisaren M70 10:21
2. Jenő Tóth PVM Pécs M70 12:17 1:56
3. Otto Venhauer OLC Union Vikt. M70 13:30 3:09
4. Silvia Baumann OL Zimmerberg Ž70 14:37 4:16
5. Harald Bakken Frol IL M70 15:08 4:47
6. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK Ž70 17:47 7:26
7. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. Ž70 19:58 9:37
8. Liudmyla Kotlova Driada Ž70 22:06 11:45
9. Milan Turkalj OK Varaždin M70 35:11 24:50
Vladislav Piják KOB Sokol Pez. M70 mp
Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK Ž70 mp
Margaret Dearman Moravian Ž70 mp
Gérard Lefrançois AC Beauchamp M70 dns