zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E4 – Originalni rezultati

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Josip Vujanić OK Japetić 16:19 ok
2. Corentin Tonneau OLV Eifel 16:51 ok 0:32
3. Filip Vujanić OK Japetić 17:08 ok 0:49
4. Matija Razum OK Japetić 17:18 ok 0:59
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 21:11 ok 4:52
6. Thomas Steele RAPTC Short 23:13 ok 6:54
7. Stephan Guralnik OLV Eifel 23:47 ok 7:28
8. Brice Rausin OLV Eifel 26:34 ok 10:15
9. Ales Ferenc OK Tivoli 28:15 ok 11:56
10. Sanju Kerung RAPTC Short 31:37 ok 15:18
Dražen Gadžić OK Kapela 21:42 mp

W21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin 15:39 ok
2. Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok 17:41 ok 2:02
3. Astrid Vliegen OLV Eifel 19:04 ok 3:25
4. Magali Rauw OLV Eifel 20:18 ok 4:39
5. Antonija Orlić OK Bjelovar 24:53 ok 9:14
Sara Fend SU Schöckl Graz 0:00 dns

M70Duljina staze 1.330 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jenő Tóth PVM Pécs 17:00 ok
2. Otto Venhauer OLC Union Viktring 21:54 ok 4:54
3. Harald Bakken Frol IL 22:15 ok 5:15
4. Vladislav Piják KOB Sokol Pezinok 25:03 ok 8:03
5. Milan Turkalj OK Varaždin 29:10 ok 12:10
Gérard Lefrançois A C Beauchamp 0:00 dns
Lars-ake Wall OK Tisaren 13:17 mp

W70Duljina staze 1.330 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK 24:50 ok
2. Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring 25:57 ok 1:07
3. Liudmyla Kotlova Driada 27:30 ok 2:40
4. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK 28:18 ok 3:28
5. Margaret Dearman Moravian 28:24 ok 3:34
6. Annick Lecoyer VERVINS ORIENTATION 28:27 ok 3:37
Silvia Baumann OL Zimmerberg 21:55 mp

M65Duljina staze 1.440 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 15:00 ok
2. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice 15:35 ok 0:35
3. Robert Mayrhofer ORIENTEERING INNSBRUCK IMST 16:29 ok 1:29
4. Arild Vassenden Frol IL 16:38 ok 1:38
5. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK 16:48 ok 1:48
6. Vladimir John Expres Czech Team 17:10 ok 2:10
7. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 17:31 ok 2:31
8. Peter Svensson Avesta OK 18:34 ok 3:34
9. Jiri Gawel Expres Czech Team 18:52 ok 3:52
10. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 20:20 ok 5:20
11. Fritjof Sandstad Frol IL 28:12 ok 13:12
12. Yuval Mishli Modiin O club 30:18 ok 15:18
13. Ivica Mesić OK Vihor 33:12 ok 18:12

W65Duljina staze 1.440 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Guyonne Petit ASMBCO 16:49 ok
2. Galina Biziuk Dniepro 17:59 ok 1:10
3. Lisa Mishli Modiin O club 20:43 ok 3:54
4. Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok 20:59 ok 4:10
5. Éva Mező PVM Pécs 22:56 ok 6:07
6. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 30:50 ok 14:01
7. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 41:28 ok 24:39
8. Vera Franc OK Kapela 49:24 ok 32:35

M55Duljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Andrew Campbell Moravian OC 14:01 ok
2. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge Orienteringsklubb 14:28 ok 0:27
3. Max Habenicht SU Klagenfurt 15:57 ok 1:56
4. Rainer Eschlboeck Naturfreunde Linz 15:58 ok 1:57
5. Juha Partanen Rasti-Hyry 16:07 ok 2:06
6. Axel Biel Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 16:48 ok 2:47
7. Erich Göschl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 16:49 ok 2:48
8. Eddie Harwood Moravian 17:05 ok 3:04
9. Gabor Pataki Pécsi Vas. SK 17:33 ok 3:32
10. Janez Pretnar Kamniški orientacijski klub 18:29 ok 4:28
11. Mile Mioković OK Kapela 18:46 ok 4:45
12. Georg Billroth Orienteering Klosterneuburg 19:18 ok 5:17
13. Timo Partanen Rasti-Hyry 19:29 ok 5:28
14. Steve Smirthwaite Moravian 19:34 ok 5:33
15. Dmytro Gorelyy Sunky 20:47 ok 6:46
16. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer Orienteringsklubb 21:04 ok 7:03
17. Arne Heikoop HOC 93 21:20 ok 7:19
18. Karlo Gobec OK Vihor 21:23 ok 7:22
19. Dario Štambuk OK Ivan Merz 21:30 ok 7:29
20. Zdeněk Blabla Expres Czech Team 21:32 ok 7:31
21. Bogdan Lech UMKS Orkan Ostróda 21:59 ok 7:58
22. Rafael Sandalj OK Japetić 24:42 ok 10:41
23. Ofer Yodfat Modiin O club 24:53 ok 10:52
24. Gary Logan RAPTC Short 25:29 ok 11:28
25. Jose Pires LOve O team 27:41 ok 13:40
26. Laurent Compere Orientation caennaise 30:53 ok 16:52
27. Predrag Labaš OK Varaždin 43:08 ok 29:07
28. David Ritchie Moravian 58:39 ok 44:38
Oivind Myhre Kongsberg O-lag 0:00 dns
Marek Holik KOS Tesla Brno 0:00 dns
Sergej Sidorov Dniepro 0:00 dns
Nils Aal Steinkjer Orienteringsklubb 26:21 mp

W55Duljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Elizabeth Campbell Moravian OC 19:36 ok
2. Penelope Smirthwaite Moravian 21:52 ok 2:16
3. Renate Biel-Pretting Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 22:26 ok 2:50
4. Tuula Partanen Rasti-Hyry 22:51 ok 3:15
5. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 23:37 ok 4:01
6. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 25:04 ok 5:28
7. Tamara Zenchenko Dniepro 28:14 ok 8:38
8. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 32:38 ok 13:02
9. Pascale Martin Raid Orientation Paris 33:06 ok 13:30
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela 33:27 ok 13:51
11. Ruth Nativ Modiin O club 34:47 ok 15:11
12. Radka Kavanova Matky do Chorvatska 41:37 ok 22:01
Hilde Storlokken Kongsberg O-lag 0:00 dns
Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge Orienteringsklubb 18:51 mp

M45Duljina staze 2.020 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Boris Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 14:58 ok
2. Damir Gobec OK Vihor 15:10 ok 0:12
3. Igor Gavrilov Orientacijski klub Komenda 15:48 ok 0:50
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 16:54 ok 1:56
5. Gábor Pavlovics Pécsi Vasutas SK 16:59 ok 2:01
6. Franjo Budi OK Japetić 17:40 ok 2:42
7. Roland Reisenberger Orienteering Klosterneuburg 18:09 ok 3:11
8. Alan Harris RAPTC Short 18:15 ok 3:17
9. Mattias Carlstein Kompisarna 19:22 ok 4:24
10. Vlatko Tounec OK Kapela 20:17 ok 5:19
11. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 20:41 ok 5:43
12. David Harrison East Pennine Orienteering Club 23:26 ok 8:28
13. Péter Fodor Zselici Tájfutók 23:37 ok 8:39
14. Csaba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 23:46 ok 8:48
15. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 25:10 ok 10:12
16. Milivoj Uroić OK Maksimir 28:00 ok 13:02
17. György Ifj. Pavlovics Zselici Tájfutók 28:43 ok 13:45
Tomas Albinsson Kompisarna 0:00 dns
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 0:00 dns
Zdravko Tonković OK Kapela 0:00 dns
Bojan Vukelić OK Maksimir 0:00 dns
Mladen Vukmanović OK Kapela 0:00 dns
Patric De Boussard Kompisarna 12:47 mp
Robert Kalcher HSV Pinkafeld 17:11 mp

W45Duljina staze 1.860 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 13:37 ok
2. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 16:02 ok 2:25
3. Emma Harrison East Pennine Orienteering Club 16:05 ok 2:28
4. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 17:32 ok 3:55
5. Christine Calvet Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 17:41 ok 4:04
6. Guni Palme Orienteering Klosterneuburg 18:19 ok 4:42
7. Dunja Riet, van de OK Maksimir 20:05 ok 6:28
8. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde Linz 20:18 ok 6:41
9. Srebrenka Vuk OK Kapela 21:06 ok 7:29
10. Neda Gobec OK Vihor 21:11 ok 7:34
11. Ivana Kuzmanić OK Japetić 23:12 ok 9:35
12. Gelica Dalon Hermathenae Orientation SPA 25:47 ok 12:10
13. Gabrijela Baburek OK Japetić 28:01 ok 14:24
14. Irma Pretnar Kamniški orientacijski klub 31:16 ok 17:39
15. Vanessa Jorge LOve O team 31:32 ok 17:55
16. Anita Radoš OK Vihor 32:50 ok 19:13
17. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 33:42 ok 20:05
18. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók 40:49 ok 27:12
19. Davorka Srebačić OK Varaždin 43:01 ok 29:24
20. Regina Habenicht SU Klagenfurt 50:35 ok 36:58
21. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 53:50 ok 40:13
Ivana Gobec OK Vihor 0:00 dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić 0:00 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 0:00 dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela 0:00 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela 0:00 dns

M35Duljina staze 2.350 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Branimir Pongrac OK Japetić 19:23 ok
2. Kevin Menard Raid Orientation Paris 19:59 ok 0:36
3. Simon Jensen OK Vihor 20:34 ok 1:11
4. Martin Ahlström Kompisarna 20:50 ok 1:27
5. William Tonneau OLV Eifel 22:00 ok 2:37
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 24:06 ok 4:43
7. Balázs Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 27:43 ok 8:20
8. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 29:56 ok 10:33
9. Zdeněk Olexa Expres Czech Team 31:19 ok 11:56
10. Nikola Tot OK Japetić 32:28 ok 13:05
11. Ivica Bertol OK Vihor 33:17 ok 13:54
12. Ivan Ivo Penić OK Kapela 35:31 ok 16:08
13. Daniel Fabijanić OK Jelen 35:46 ok 16:23
14. Peter Geszti Göcsej KTFE 43:44 ok 24:21
Pavel Markovnin Orientaction 0:00 dns
Domagoj Delimar OK Kapela 0:00 dns
Dale Lucas BAOC Bandits 25:25 mp
Robin Harisson RAPTC Short 26:08 mp

W35Duljina staze 2.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Éva Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 16:05 ok
2. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering 16:50 ok 0:45
3. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering 17:25 ok 1:20
4. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering 17:28 ok 1:23
5. Sonja Jantar OK Japetić 19:31 ok 3:26
6. Vicky Mccreadie Royal Signals Orienteering Club 19:50 ok 3:45
7. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering 21:03 ok 4:58
8. Sally Calland Royal Signals Orienteering Club 21:54 ok 5:49
9. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 22:34 ok 6:29
10. Sanda Berženji OK Kapela 23:06 ok 7:01
11. Violeta Čalić OK Vihor 24:21 ok 8:16
12. Victoria Blackburn RAPTC Short 26:55 ok 10:50
13. Bernardica Stipić OK Vihor 28:10 ok 12:05
14. Abigael Vanessa Boncina OK SK 30:58 ok 14:53
15. Eszter Koch Zselici Tájfutók 32:26 ok 16:21
16. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 32:39 ok 16:34
17. Chloris Lelong Raid Orientation Paris 37:18 ok 21:13
Maja Kušt OK Vihor 0:00 dns

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 14:47 ok
2. Jan Karlik KOS Tesla Brno 16:49 ok 2:02
3. Matija Kučinac OK Vihor 17:37 ok 2:50
4. Marek Šunda USK Praha 17:59 ok 3:12
5. Kristijan Verović OK Japetić 19:00 ok 4:13
6. Lee Else DST O 19:44 ok 4:57
7. Igor Bončina OK SK 19:55 ok 5:08
8. Tomislav Jurač OK Vihor 24:06 ok 9:19
9. Joss Davey DST O 24:32 ok 9:45
10. Nathan Edmond DST O 24:50 ok 10:03
11. David Marsh DST O 25:28 ok 10:41
12. Siniša Lah OK Varaždin 26:34 ok 11:47
13. Dario Malović OK Vihor 39:01 ok 24:14
Nikola Ožanić OK Kapela 0:00 dns

W21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók 17:01 ok
2. Jelena Lesjak OK Japetić 18:39 ok 1:38
3. Olga Müller Zselici Tájfutók 20:07 ok 3:06
4. Éva Császár Göcsej KTFE 20:16 ok 3:15
5. Ines Jurač OK Vihor 22:36 ok 5:35
6. Tímea Pavlovics Zselici Tájfutók 23:40 ok 6:39
7. Sophie Thirion OLV Eifel 25:32 ok 8:31
8. Eliška Škodová 26:15 ok 9:14
9. Mare Gršković OK Kapela 27:28 ok 10:27
10. Hana Glušica OK Kapela 29:47 ok 12:46
11. Bernadette Kalcher HSV Pinkafeld 31:36 ok 14:35
12. Jil Rosewick OLV Eifel 32:07 ok 15:06
13. Ana-Marija Pavić OK Vihor 44:01 ok 27:00
Elena Gombač Šuc Orientacijski klub Komenda 0:00 dns
Nika Jurić OK Vihor 0:00 dns
Ana Srebačić OK Varaždin 27:30 mp
Željka Ilijašev OK Kapela 31:29 mp

M20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić 17:48 ok
2. Marko Jurač OK Vihor 21:36 ok 3:48
3. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 22:38 ok 4:50
4. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 23:40 ok 5:52
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 29:25 ok 11:37

W20Duljina staze 2.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 16:11 ok
2. Paula Pavlin OK Vihor 16:46 ok 0:35
3. Dora Vukelić OK Maksimir 16:51 ok 0:40
4. Panna Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 16:59 ok 0:48
5. Majda Vidaković OK Kapela 18:50 ok 2:39
6. Kimi Maria Gobec OK Vihor 19:41 ok 3:30
7. Ira Mareković OK Vihor 22:55 ok 6:44
8. Ivana Radoš OK Vihor 22:57 ok 6:46

M16Duljina staze 2.020 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 14:06 ok
2. Juraj Vukelić OK Maksimir 15:09 ok 1:03
3. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 15:36 ok 1:30
4. Teo Mahović OK Japetić 15:37 ok 1:31
5. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE 17:07 ok 3:01
6. Ábel Fodor Zselici Tájfutók 17:26 ok 3:20
7. Noa Kelc OK Jelen 17:30 ok 3:24
8. Vibor Strmečki OK Maksimir 17:44 ok 3:38
9. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 18:51 ok 4:45
10. Bulcsú Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 18:52 ok 4:46
11. Gabrijel Solenički OK Jelen 19:45 ok 5:39
12. Patrick Milković OK Japetić 20:11 ok 6:05
13. Petar Jurač OK Vihor 22:20 ok 8:14
14. Kaan Yelen OK Vihor 22:40 ok 8:34
Jan Erben OK Jelen 17:51 mp

W16Duljina staze 1.860 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dora Delić OK Japetić 15:17 ok
2. Paola Rako OK Vihor 15:44 ok 0:27
3. Kitti Schmal Zselici Tájfutók 18:51 ok 3:34
4. Melissa Drobić OK Kapela 19:34 ok 4:17
5. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin 19:42 ok 4:25
6. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 21:32 ok 6:15
7. Nina Mioković OK Kapela 30:45 ok 15:28
8. Wanda Kovac OK Kapela 36:46 ok 21:29
Marija Tavalinskaja Dniepro 0:00 dns
Monika Pavić OK Vihor 0:00 dnf

M14Duljina staze 1.360 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Martin Meštrović OK Kapela 12:56 ok
2. Martin Ferenc OK Tivoli 13:22 ok 0:26
3. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 13:46 ok 0:50
4. Mario Lah OK Varaždin 18:47 ok 5:51
5. Karlo Lesjak OK Japetić 21:10 ok 8:14
6. Ante Radoš OK Vihor 24:56 ok 12:00
Dominik Véber Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 14:52 mp
Mihály Fodor Zselici Tájfutók 24:00 mp

W14Duljina staze 1.360 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ema Juričan OK Varaždin 21:45 ok
Petra Jurić OK Vihor 0:00 dns

M12Duljina staze 1.160 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Huba Kaj Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club 10:17 ok
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 12:26 ok 2:09
3. Roko Kaniški OK Maksimir 26:23 ok 16:06

W12Duljina staze 1.160 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ana Budi OK Japetić 12:12 ok
2. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 16:53 ok 4:41
3. Sara Delić OK Japetić 17:37 ok 5:25
4. Eva Šantek OK Varaždin 18:02 ok 5:50
5. Ema Jurač OK Vihor 27:41 ok 15:29
6. Greta Kaniški OK Maksimir 29:40 ok 17:28
7. Beatrice Velimirović OK Maksimir 35:53 ok 23:41
Vittoria Velimirović OK Maksimir 0:00 dns

OPENDuljina staze 2.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Mátyás Pavlovics Pécsi Vasutas SK 16:21 ok
2. Ivan Novosel OK Japetić 17:58 ok 1:37
3. Robert Schmal Zselici Tájfutók 20:58 ok 4:37
4. Dániel Németh Pécsi Vasutas SK 24:05 ok 7:44
5. Dejan Juranić SK Tilček Team 27:33 ok 11:12
6. Reece Devaney DST O 29:40 ok 13:19
7. Borna Ožanić OK Kapela 29:55 ok 13:34
8. Maša Mesić OK Vihor 30:51 ok 14:30
9. Roman Sladič Škofjeloški orientacijski klub 31:51 ok 15:30
10. Aida Krkić Drobić OK Kapela 35:16 ok 18:55
11. Nika Juričan OK Varaždin 35:19 ok 18:58
12. Chris Minnis DST O 40:32 ok 24:11
13. Caitlyn Bunkum DST O 42:27 ok 26:06
14. Marija Stamać Ožanić OK Kapela 48:17 ok 31:56
Dragan Krivičić STRAŽILOVO 0:00 dns
Toma Ožanić OK Kapela 0:00 dns
Faye Bolton DST O 25:33 mp
Torben Olsen Hjerteforeningen 27:21 mp

BEGGINERSDuljina staze 1.200 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Lucija Šantek OK Varaždin 22:16 ok
2. Erik Tot OK Japetić 23:24 ok 1:08
3. Živko Ilijašev OK Kapela 50:45 ok 28:29
Kaja Tot OK Japetić 0:00 dns
Martin Vukmanović OK Kapela 0:00 dns
Luka Tot OK Japetić 36:44 mp