zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E4 – Statistika

M70Duljina staze 1.330 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jenő Tóth PVM Pécs 17:00 100,00 12:46 9:49
2. Otto Venhauer OLC Union Vikt. 21:54 4:54 77,63 16:27 12:39
3. Harald Bakken Frol IL 22:15 5:15 76,40 16:43 12:51
4. Vladislav Piják KOB Sokol Pez. 25:03 8:03 67,86 18:50 14:28
5. Milan Turkalj OK Varaždin 29:10 12:10 58,29 21:55 16:51
Lars-ake Wall OK Tisaren mp
Gérard Lefrançois AC Beauchamp dns

M14Duljina staze 1.360 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.785m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martin Meštrović OK Kapela 12:56 100,00 9:30 7:14
2. Martin Ferenc OK Tivoli 13:22 0:26 96,76 9:49 7:29
3. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi TFC 13:46 0:50 93,95 10:07 7:42
4. Mario Lah OK Varaždin 18:47 5:51 68,86 13:48 10:31
5. Karlo Lesjak OK Japetić 21:10 8:14 61,10 15:33 11:51
6. Ante Radoš OK Vihor 24:56 12:00 51,87 18:20 13:58
Dominik Véber Zalaegerszegi TFC mp
Mihály Fodor Zselici Tájfutók mp

Ž70Duljina staze 1.330 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK 24:50 100,00 18:40 14:21
2. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. 25:57 1:07 95,70 19:30 15:00
3. Liudmyla Kotlova Driada 27:30 2:40 90,30 20:40 15:53
4. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK 28:18 3:28 87,75 21:16 16:21
5. Margaret Dearman Moravian 28:24 3:34 87,44 21:21 16:24
6. Annick Lecoyer Vervins Orient. 28:27 3:37 87,29 21:23 16:26
Silvia Baumann OL Zimmerberg mp

Ž14Duljina staze 1.360 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.785m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ema Juričan OK Varaždin 21:45 100,00 15:59 12:11
Petra Jurić OK Vihor dns

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 14:47 100,00 8:15 6:19

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 3.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Josip Vujanić OK Japetić 16:19 100,00 6:19 4:45

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Karlik KOS Tesla Brno 16:49 100,00 9:23 7:11

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 3.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 16:51 100,00 6:31 4:54
2. Filip Vujanić OK Japetić 17:08 0:17 98,35 6:38 4:59
3. Matija Razum OK Japetić 17:18 0:27 97,40 6:42 5:02

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Kučinac OK Vihor 17:37 100,00 9:50 7:31
2. Marek Šunda USK Praha 17:59 0:22 97,96 10:02 7:41
3. Kristijan Verović OK Japetić 19:00 1:23 92,72 10:36 8:07
4. Lee Else DST O 19:44 2:07 89,27 11:01 8:25
5. Igor Bončina OK Slov. Konjice 19:55 2:18 88,45 11:07 8:30

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 3.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 21:11 100,00 8:12 6:10
2. Thomas Steele RAPTC Short 23:13 2:02 91,24 8:59 6:46
3. Stephan Guralnik OLV Eifel 23:47 2:36 89,07 9:13 6:56

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tomislav Jurač OK Vihor 24:06 100,00 13:27 10:17
2. Joss Davey DST O 24:32 0:26 98,23 13:42 10:29
3. Nathan Edmond DST O 24:50 0:44 97,05 13:52 10:36
4. David Marsh DST O 25:28 1:22 94,63 14:13 10:52

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 3.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Brice Rausin OLV Eifel 26:34 100,00 10:17 7:44

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Siniša Lah OK Varaždin 26:34 100,00 14:50 11:21

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 3.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Aleš Ferenc OK Tivoli 28:15 100,00 10:56 8:14
2. Sanju Kerung RAPTC Short 31:37 3:22 89,35 12:15 9:13

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Malović OK Vihor 39:01 100,00 21:47 16:40

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 3.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
Dražen Gadžić OK Kapela mp

M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
Nikola Ožanić OK Kapela dns

Ž21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin 15:39 100,00 6:50 5:22

Ž21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók 17:01 100,00 10:04 7:46

Ž21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Barbora Pijáková KOB Sokol Pez. 17:41 100,00 7:43 6:03

Ž21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jelena Lesjak OK Japetić 18:39 100,00 11:02 8:30

Ž21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Astrid Vliegen OLV Eifel 19:04 100,00 8:19 6:32

Ž21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Olga Müller Zselici Tájfutók 20:07 100,00 11:54 9:11
2. Éva Császár Göcsej KTFE 20:16 0:09 99,26 11:59 9:15

Ž21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Magali Rauw OLV Eifel 20:18 100,00 8:51 6:57

Ž21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ines Jurač OK Vihor 22:36 100,00 13:22 10:19
2. Tímea Pavlovics Zselici Tájfutók 23:40 1:04 95,49 14:00 10:48

Ž21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 24:53 100,00 10:51 8:32

Ž21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sophie Thirion OLV Eifel 25:32 100,00 15:06 11:39
2. Eliška Škodová 26:15 0:43 97,27 15:31 11:59
3. Mare Gršković OK Kapela 27:28 1:56 92,96 16:15 12:32
4. Hana Glušica OK Kapela 29:47 4:15 85,73 17:37 13:35
5. Bernadette Kalcher HSV Pinkafeld 31:36 6:04 80,80 18:41 14:25
6. Jil Rosewick OLV Eifel 32:07 6:35 79,50 19:00 14:39
7. Ana-Marija Pavić OK Vihor 44:01 18:29 58,01 26:02 20:05
Ana Srebačić OK Varaždin mp
Željka Ilijašev OK Kapela mp

Ž21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.915m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
Sara Fend SU Schöckl Graz dns

Ž21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
Nika Jurić OK Vihor dns
Elena Gombač Šuc OK Komenda dns

M65Duljina staze 1.440 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.865m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 15:00 100,00 10:25 8:02
2. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice 15:35 0:35 96,26 10:49 8:21
3. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST 16:29 1:29 91,00 11:26 8:50
4. Arild Vassenden Frol IL 16:38 1:38 90,18 11:33 8:55
5. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK 16:48 1:48 89,29 11:40 9:00
6. Vladimir John Expres Czech T. 17:10 2:10 87,38 11:55 9:12
7. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 17:31 2:31 85,63 12:09 9:23
8. Peter Svensson Avesta OK 18:34 3:34 80,79 12:53 9:57
9. Jiri Gawel Expres Czech T. 18:52 3:52 79,51 13:06 10:06
10. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 20:20 5:20 73,77 14:07 10:54
11. Fritjof Sandstad Frol IL 28:12 13:12 53,19 19:35 15:07
12. Yuval Mishli Modiin OC 30:18 15:18 49,50 21:02 16:14
13. Ivica Mesić OK Vihor 33:12 18:12 45,18 23:03 17:48

M55Duljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Andrew Campbell Moravian OC 14:01 100,00 7:49 5:59
2. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK 14:28 0:27 96,89 8:04 6:10
3. Max Habenicht SU Klagenfurt 15:57 1:56 87,88 8:54 6:48
4. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L 15:58 1:57 87,79 8:55 6:49
5. Juha Partanen Rasti-Hyry 16:07 2:06 86,97 9:00 6:53
6. Axel Biel Naturfreunde W. 16:48 2:47 83,43 9:23 7:10
7. Erich Göschl Naturfreunde W. 16:49 2:48 83,35 9:23 7:11
8. Eddie Harwood Moravian 17:05 3:04 82,05 9:32 7:18
9. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK 17:33 3:32 79,87 9:48 7:30
10. Janez Pretnar Kamniški OK 18:29 4:28 75,83 10:19 7:53
11. Mile Mioković OK Kapela 18:46 4:45 74,69 10:29 8:01
12. Georg Billroth O. Klosterneub. 19:18 5:17 72,63 10:46 8:14
13. Timo Partanen Rasti-Hyry 19:29 5:28 71,94 10:53 8:19
14. Steve Smirthwaite Moravian 19:34 5:33 71,64 10:55 8:21
15. Dmytro Gorelyy Sunky 20:47 6:46 67,44 11:36 8:52
16. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer OK 21:04 7:03 66,53 11:46 9:00
17. Arne Heikoop HOC 93 21:20 7:19 65,70 11:55 9:07
18. Karlo Gobec OK Vihor 21:23 7:22 65,55 11:56 9:08
19. Dario Štambuk OK Ivan Merz 21:30 7:29 65,19 12:00 9:11
20. Zdeněk Blabla Expres Czech T. 21:32 7:31 65,09 12:01 9:12
21. Bogdan Lech UMKS Orkan Ostróda 21:59 7:58 63,76 12:16 9:23
22. Rafael Sandalj OK Japetić 24:42 10:41 56,75 13:47 10:33
23. Ofer Yodfat Modiin OC 24:53 10:52 56,33 13:54 10:38
24. Gary Logan RAPTC Short 25:29 11:28 55,00 14:14 10:53
25. Jose Pires Clube Portugues 27:41 13:40 50,63 15:27 11:49
26. Laurent Compere O. Caennaise 30:53 16:52 45,39 17:15 13:11
27. Predrag Labaš OK Varaždin 43:08 29:07 32,50 24:05 18:25
28. David Ritchie Moravian 58:39 44:38 23,90 32:45 25:03
Nils Aal Steinkjer OK mp
Oivind Myhre Kongsberg O-lag dns
Sergej Sidorov Dniepro dns
Marek Holik KOS Tesla Brno dns

M45Duljina staze 2.020 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.620m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Boris Kastner Naturfreunde W. 14:58 100,00 7:24 5:42
2. Damir Gobec OK Vihor 15:10 0:12 98,68 7:30 5:47
3. Igor Gavrilov OK Komenda 15:48 0:50 94,73 7:49 6:01
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 16:54 1:56 88,56 8:21 6:27
5. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK 16:59 2:01 88,13 8:24 6:28
6. Franjo Budi OK Japetić 17:40 2:42 84,72 8:44 6:44
7. Roland Reisenberger O. Klosterneub. 18:09 3:11 82,46 8:59 6:55
8. Alan Harris RAPTC Short 18:15 3:17 82,01 9:02 6:57
9. Mattias Carlstein Kompisarna 19:22 4:24 77,28 9:35 7:23
10. Vlatko Tounec OK Kapela 20:17 5:19 73,79 10:02 7:44
11. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 20:41 5:43 72,36 10:14 7:53
12. David Harrison East Pennine OC 23:26 8:28 63,87 11:36 8:56
13. Péter Fodor Zselici Tájfutók 23:37 8:39 63,37 11:41 9:00
14. Csaba Kaj Zalaegerszegi TFC 23:46 8:48 62,97 11:45 9:04
15. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 25:10 10:12 59,47 12:27 9:36
16. Milivoj Uroić OK Maksimir 28:00 13:02 53,45 13:51 10:41
17. György Pavlovics Zselici Tájfutók 28:43 13:45 52,12 14:12 10:57
Patric De Boussard Kompisarna mp
Robert Kalcher HSV Pinkafeld mp
Bojan Vukelić OK Maksimir dns
Zdravko Tonković OK Kapela dns
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz dns
Tomas Albinsson Kompisarna dns
Mladen Vukmanović OK Kapela dns

M35Duljina staze 2.350 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branimir Pongrac OK Japetić 19:23 100,00 8:14 6:21
2. Kevin Menard Raid Orient. Paris 19:59 0:36 97,00 8:30 6:33
3. Simon Jensen OK Vihor 20:34 1:11 94,25 8:45 6:44
4. Martin Ahlström Kompisarna 20:50 1:27 93,04 8:51 6:49
5. William Tonneau OLV Eifel 22:00 2:37 88,11 9:21 7:12
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 24:06 4:43 80,43 10:15 7:54
7. Balázs Véber Zalaegerszegi TFC 27:43 8:20 69,93 11:47 9:05
8. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 29:56 10:33 64,76 12:44 9:48
9. Zdeněk Olexa Expres Czech T. 31:19 11:56 61,89 13:19 10:16
10. Nikola Tot OK Japetić 32:28 13:05 59,70 13:48 10:38
11. Ivica Bertol OK Vihor 33:17 13:54 58,24 14:09 10:54
12. Ivan Ivo Penić OK Kapela 35:31 16:08 54,58 15:06 11:38
13. Daniel Fabijanić OK Jelen 35:46 16:23 54,19 15:13 11:43
14. Peter Geszti Göcsej KTFE 43:44 24:21 44,32 18:36 14:20
Dale Lucas BAOC Bandits mp
Robin Harisson RAPTC Short mp
Domagoj Delimar OK Kapela dns
Pavel Markovnin Orientaction dns

M20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 17:48 100,00 7:34 5:50
2. Marko Jurač OK Vihor 21:36 3:48 82,41 9:11 7:04
3. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin 22:38 4:50 78,65 9:37 7:25
4. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 23:40 5:52 75,21 10:04 7:45
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 29:25 11:37 60,51 12:31 9:38

M16Duljina staze 2.020 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.620m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 14:06 100,00 6:58 5:22
2. Juraj Vukelić OK Maksimir 15:09 1:03 93,07 7:30 5:46
3. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 15:36 1:30 90,38 7:43 5:57
4. Teo Mahović OK Japetić 15:37 1:31 90,29 7:43 5:57
5. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE 17:07 3:01 82,38 8:28 6:31
6. Ábel Fodor Zselici Tájfutók 17:26 3:20 80,88 8:37 6:39
7. Noa Kelc OK Jelen 17:30 3:24 80,57 8:39 6:40
8. Vibor Strmečki OK Maksimir 17:44 3:38 79,51 8:46 6:46
9. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 18:51 4:45 74,80 9:19 7:11
10. Bulcsú Kolcsár Zalaegerszegi TFC 18:52 4:46 74,73 9:20 7:12
11. Gabrijel Solenički OK Jelen 19:45 5:39 71,39 9:46 7:32
12. Patrick Milković OK Japetić 20:11 6:05 69,86 9:59 7:42
13. Petar Jurač OK Vihor 22:20 8:14 63,13 11:03 8:31
14. Kaan Yelen OK Vihor 22:40 8:34 62,21 11:13 8:39
Jan Erben OK Jelen mp

M12Duljina staze 1.160 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.485m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Huba Kaj Zalaegerszegi TFC 10:17 100,00 8:51 6:55
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 12:26 2:09 82,71 10:43 8:22
3. Roko Kaniški OK Maksimir 26:23 16:06 38,98 22:44 17:45

Ž65Duljina staze 1.440 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.865m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Guyonne Petit ASMBCO 16:49 100,00 11:40 9:01
2. Galina Biziuk Dniepro 17:59 1:10 93,51 12:29 9:38
3. Lisa Mishli Modiin OC 20:43 3:54 81,17 14:23 11:06
4. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. 20:59 4:10 80,14 14:34 11:15
5. Éva Mező PVM Pécs 22:56 6:07 73,33 15:55 12:17
6. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 30:50 14:01 54,54 21:24 16:31
7. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 41:28 24:39 40,55 28:47 22:14
8. Vera Franc OK Kapela 49:24 32:35 34,04 34:18 26:29

Ž55Duljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Elizabeth Campbell Moravian OC 19:36 100,00 11:35 8:56
2. Penelope Smirthwaite Moravian 21:52 2:16 89,63 12:56 9:59
3. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. 22:26 2:50 87,37 13:16 10:14
4. Tuula Partanen Rasti-Hyry 22:51 3:15 85,78 13:31 10:26
5. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 23:37 4:01 82,99 13:58 10:47
6. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 25:04 5:28 78,19 14:49 11:26
7. Tamara Zenchenko Dniepro 28:14 8:38 69,42 16:42 12:53
8. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 32:38 13:02 60,06 19:18 14:54
9. Pascale Martin Raid Orient. Paris 33:06 13:30 59,21 19:35 15:06
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela 33:27 13:51 58,59 19:47 15:16
11. Ruth Nativ Modiin OC 34:47 15:11 56,35 20:34 15:52
12. Radka Kavanova Matky do Chorvatska 41:37 22:01 47,10 24:37 19:00
Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK mp
Hilde Storlokken Kongsberg O-lag dns

Ž45Duljina staze 1.860 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. 13:37 100,00 7:19 5:39
2. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 16:02 2:25 84,93 8:37 6:39
3. Emma Harrison East Pennine OC 16:05 2:28 84,66 8:38 6:40
4. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 17:32 3:55 77,66 9:25 7:16
5. Christine Calvet Naturfreunde W. 17:41 4:04 77,00 9:30 7:20
6. Guni Palme O. Klosterneub. 18:19 4:42 74,34 9:50 7:36
7. Dunja Riet, van de OK Maksimir 20:05 6:28 67,80 10:47 8:19
8. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L 20:18 6:41 67,08 10:54 8:25
9. Srebrenka Vuk OK Kapela 21:06 7:29 64,53 11:20 8:45
10. Neda Gobec OK Vihor 21:11 7:34 64,28 11:23 8:47
11. Ivana Kuzmanić OK Japetić 23:12 9:35 58,69 12:28 9:37
12. Gelica Dalon Hermathenae OSPA 25:47 12:10 52,81 13:51 10:41
13. Gabrijela Baburek OK Japetić 28:01 14:24 48,60 15:03 11:37
14. Irma Pretnar Kamniški OK 31:16 17:39 43,55 16:48 12:58
15. Vanessa Jorge Clube Portugues 31:32 17:55 43,18 16:57 13:05
16. Anita Radoš OK Vihor 32:50 19:13 41,47 17:39 13:37
17. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 33:42 20:05 40,41 18:07 13:59
18. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók 40:49 27:12 33,36 21:56 16:56
19. Davorka Srebačić OK Varaždin 43:01 29:24 31,65 23:07 17:50
20. Regina Habenicht SU Klagenfurt 50:35 36:58 26,92 27:11 20:59
21. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 53:50 40:13 25,29 28:56 22:20
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić dns
Ivana Gobec OK Vihor dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 2.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.580m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Éva Sárecz Zalaegerszegi TFC 16:05 100,00 7:55 6:14
2. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering 16:50 0:45 95,54 8:17 6:31
3. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering 17:25 1:20 92,34 8:34 6:45
4. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering 17:28 1:23 92,08 8:36 6:46
5. Sonja Jantar OK Japetić 19:31 3:26 82,41 9:36 7:33
6. Vicky Mccreadie Royal Signals OC 19:50 3:45 81,09 9:46 7:41
7. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering 21:03 4:58 76,41 10:22 8:09
8. Sally Calland Royal Signals OC 21:54 5:49 73,44 10:47 8:29
9. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 22:34 6:29 71,27 11:06 8:44
10. Sanda Berženji OK Kapela 23:06 7:01 69,62 11:22 8:57
11. Violeta Čalić OK Vihor 24:21 8:16 66,05 11:59 9:26
12. Victoria Blackburn RAPTC Short 26:55 10:50 59,75 13:15 10:25
13. Bernardica Stipić OK Vihor 28:10 12:05 57,10 13:52 10:55
14. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice 30:58 14:53 51,94 15:15 12:00
15. Eszter Koch Zselici Tájfutók 32:26 16:21 49,59 15:58 12:34
16. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 32:39 16:34 49,26 16:05 12:39
17. Chloris Lelong Raid Orient. Paris 37:18 21:13 43,12 18:22 14:27
Maja Kušt OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 2.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.580m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 16:11 100,00 7:58 6:16
2. Paula Pavlin OK Vihor 16:46 0:35 96,52 8:15 6:29
3. Dora Vukelić OK Maksimir 16:51 0:40 96,04 8:18 6:31
4. Panna Kolcsár Zalaegerszegi TFC 16:59 0:48 95,29 8:21 6:34
5. Majda Vidaković OK Kapela 18:50 2:39 85,93 9:16 7:17
6. Kimi Maria Gobec OK Vihor 19:41 3:30 82,22 9:41 7:37
7. Ira Mareković OK Vihor 22:55 6:44 70,62 11:17 8:52
8. Ivana Radoš OK Vihor 22:57 6:46 70,52 11:18 8:53

Ž16Duljina staze 1.860 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Japetić 15:17 100,00 8:13 6:20
2. Paola Rako OK Vihor 15:44 0:27 97,14 8:27 6:31
3. Kitti Schmal Zselici Tájfutók 18:51 3:34 81,08 10:08 7:49
4. Melissa Drobić OK Kapela 19:34 4:17 78,11 10:31 8:07
5. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin 19:42 4:25 77,58 10:35 8:10
6. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 21:32 6:15 70,98 11:34 8:56
7. Nina Mioković OK Kapela 30:45 15:28 49,70 16:31 12:45
8. Wanda Kovač OK Kapela 36:46 21:29 41,57 19:46 15:15
Monika Pavić OK Vihor dnf
Marija Tavalinskaja Dniepro dns

Ž12Duljina staze 1.160 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.485m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ana Budi OK Japetić 12:12 100,00 10:31 8:12
2. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 16:53 4:41 72,26 14:33 11:22
3. Sara Delić OK Japetić 17:37 5:25 69,25 15:11 11:51
4. Eva Šantek OK Varaždin 18:02 5:50 67,65 15:32 12:08
5. Ema Jurač OK Vihor 27:41 15:29 44,07 23:51 18:38
6. Greta Kaniški OK Maksimir 29:40 17:28 41,12 25:34 19:58
7. Beatrice Velimirović OK Maksimir 35:53 23:41 34,00 30:56 24:09
Vittoria Velimirović OK Maksimir dns

OtvorenaDuljina staze 2.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.580m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK 16:21 100,00 8:03 6:20
2. Ivan Novosel OK Japetić 17:58 1:37 91,00 8:51 6:57
3. Robert Schmal Zselici Tájfutók 20:58 4:37 77,98 10:19 8:07
4. Dániel Németh Pécsi Vas. SK 24:05 7:44 67,89 11:51 9:20
5. Dejan Juranić SK Tilček Team 27:33 11:12 59,35 13:34 10:40
6. Reece Devaney DST O 29:40 13:19 55,11 14:36 11:29
7. Borna Ožanić OK Kapela 29:55 13:34 54,65 14:44 11:35
8. Maša Mesić OK Vihor 30:51 14:30 53,00 15:11 11:57
9. Roman Sladič Škofjeloški OK 31:51 15:30 51,33 15:41 12:20
10. Aida Krkić Drobić OK Kapela 35:16 18:55 46,36 17:22 13:40
11. Nika Juričan OK Varaždin 35:19 18:58 46,30 17:23 13:41
12. Chris Minnis DST O 40:32 24:11 40,34 19:58 15:42
13. Caitlyn Bunkum DST O 42:27 26:06 38,52 20:54 16:27
14. Marija Stamać Ožanić OK Kapela 48:17 31:56 33,86 23:47 18:42
Faye Bolton DST O mp
Torben Olsen Hjerteforeningen mp
Toma Ožanić OK Kapela dns
Dragan Krivičić OK Stražilovo dns

PočetniciDuljina staze 1.200 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.500m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lucija Šantek OK Varaždin 22:16 100,00 18:33 14:50
2. Erik Tot OK Japetić 23:24 1:08 95,16 19:30 15:36
3. Živko Ilijašev OK Kapela 50:45 28:29 43,88 42:17 33:50
Luka Tot OK Japetić mp
Kaja Tot OK Japetić dns
Martin Vukmanović OK Kapela dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5