zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 5. Otvoreno prvenstvo Brača – E4 – Rezultati po stazama

M65 – Ž65Duljina staze 1.440 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gerrit Riet, van de OK Maksimir M65 15:00
2. Martin Skorpil TJ Jiskra Horice M65 15:35 0:35
3. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST M65 16:29 1:29
4. Arild Vassenden Frol IL M65 16:38 1:38
5. Reidar Heivoll Sogne og Songdalen OK M65 16:48 1:48
6. Guyonne Petit ASMBCO Ž65 16:49 1:49
7. Vladimir John Expres Czech T. M65 17:10 2:10
8. Frederic Genevois Naturfreunde Wien M65 17:31 2:31
9. Galina Biziuk Dniepro Ž65 17:59 2:59
10. Peter Svensson Avesta OK M65 18:34 3:34
11. Jiri Gawel Expres Czech T. M65 18:52 3:52
12. Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK M65 20:20 5:20
13. Lisa Mishli Modiin OC Ž65 20:43 5:43
14. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. Ž65 20:59 5:59
15. Éva Mező PVM Pécs Ž65 22:56 7:56
16. Fritjof Sandstad Frol IL M65 28:12 13:12
17. Yuval Mishli Modiin OC M65 30:18 15:18
18. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 30:50 15:50
19. Ivica Mesić OK Vihor M65 33:12 18:12
20. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 41:28 26:28
21. Vera Franc OK Kapela Ž65 49:24 34:24

M55 – M21BDuljina staze 1.790 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Andrew Campbell Moravian OC M55 14:01
2. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK M55 14:28 0:27
3. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE M21B 14:47 0:46
4. Max Habenicht SU Klagenfurt M55 15:57 1:56
5. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L M55 15:58 1:57
6. Juha Partanen Rasti-Hyry M55 16:07 2:06
7. Axel Biel Naturfreunde W. M55 16:48 2:47
8. Jan Karlik KOS Tesla Brno M21B 16:49 2:48
8. Erich Göschl Naturfreunde W. M55 16:49 2:48
10. Eddie Harwood Moravian M55 17:05 3:04
11. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK M55 17:33 3:32
12. Matija Kučinac OK Vihor M21B 17:37 3:36
13. Marek Šunda USK Praha M21B 17:59 3:58
14. Janez Pretnar Kamniški OK M55 18:29 4:28
15. Mile Mioković OK Kapela M55 18:46 4:45
16. Kristijan Verović OK Japetić M21B 19:00 4:59
17. Georg Billroth O. Klosterneub. M55 19:18 5:17
18. Timo Partanen Rasti-Hyry M55 19:29 5:28
19. Steve Smirthwaite Moravian M55 19:34 5:33
20. Lee Else DST O M21B 19:44 5:43
21. Igor Bončina OK Slov. Konjice M21B 19:55 5:54
22. Dmytro Gorelyy Sunky M55 20:47 6:46
23. Trond Svanoe-Hafstad Steinkjer OK M55 21:04 7:03
24. Arne Heikoop HOC 93 M55 21:20 7:19
25. Karlo Gobec OK Vihor M55 21:23 7:22
26. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 21:30 7:29
27. Zdeněk Blabla Expres Czech T. M55 21:32 7:31
28. Bogdan Lech UMKS Orkan Ostróda M55 21:59 7:58
29. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 24:06 10:05
30. Joss Davey DST O M21B 24:32 10:31
31. Rafael Sandalj OK Japetić M55 24:42 10:41
32. Nathan Edmond DST O M21B 24:50 10:49
33. Ofer Yodfat Modiin OC M55 24:53 10:52
34. David Marsh DST O M21B 25:28 11:27
35. Gary Logan RAPTC Short M55 25:29 11:28
36. Siniša Lah OK Varaždin M21B 26:34 12:33
37. Jose Pires Clube Portugues M55 27:41 13:40
38. Laurent Compere O. Caennaise M55 30:53 16:52
39. Dario Malović OK Vihor M21B 39:01 25:00
40. Predrag Labaš OK Varaždin M55 43:08 29:07
41. David Ritchie Moravian M55 58:39 44:38
Nils Aal Steinkjer OK M55 mp
Sergej Sidorov Dniepro M55 dns
Oivind Myhre Kongsberg O-lag M55 dns
Nikola Ožanić OK Kapela M21B dns
Marek Holik KOS Tesla Brno M55 dns

M45 – M16Duljina staze 2.020 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE M16 14:06
2. Boris Kastner Naturfreunde W. M45 14:58 0:52
3. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 15:09 1:03
4. Damir Gobec OK Vihor M45 15:10 1:04
5. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice M16 15:36 1:30
6. Teo Mahović OK Japetić M16 15:37 1:31
7. Igor Gavrilov OK Komenda M45 15:48 1:42
8. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 16:54 2:48
9. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK M45 16:59 2:53
10. Márton Péter Geszti Göcsej KTFE M16 17:07 3:01
11. Ábel Fodor Zselici Tájfutók M16 17:26 3:20
12. Noa Kelc OK Jelen M16 17:30 3:24
13. Franjo Budi OK Japetić M45 17:40 3:34
14. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 17:44 3:38
15. Roland Reisenberger O. Klosterneub. M45 18:09 4:03
16. Alan Harris RAPTC Short M45 18:15 4:09
17. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 18:51 4:45
18. Bulcsú Kolcsár Zalaegerszegi TFC M16 18:52 4:46
19. Mattias Carlstein Kompisarna M45 19:22 5:16
20. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 19:45 5:39
21. Patrick Milković OK Japetić M16 20:11 6:05
22. Vlatko Tounec OK Kapela M45 20:17 6:11
23. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 20:41 6:35
24. Petar Jurač OK Vihor M16 22:20 8:14
25. Kaan Yelen OK Vihor M16 22:40 8:34
26. David Harrison East Pennine OC M45 23:26 9:20
27. Péter Fodor Zselici Tájfutók M45 23:37 9:31
28. Csaba Kaj Zalaegerszegi TFC M45 23:46 9:40
29. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M45 25:10 11:04
30. Milivoj Uroić OK Maksimir M45 28:00 13:54
31. György Pavlovics Zselici Tájfutók M45 28:43 14:37
Patric De Boussard Kompisarna M45 mp
Robert Kalcher HSV Pinkafeld M45 mp
Jan Erben OK Jelen M16 mp
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 dns
Zdravko Tonković OK Kapela M45 dns
Bojan Vukelić OK Maksimir M45 dns
Mladen Vukmanović OK Kapela M45 dns
Tomas Albinsson Kompisarna M45 dns

M35 – M20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 17:48
2. Branimir Pongrac OK Japetić M35 19:23 1:35
3. Kevin Menard Raid Orient. Paris M35 19:59 2:11
4. Simon Jensen OK Vihor M35 20:34 2:46
5. Martin Ahlström Kompisarna M35 20:50 3:02
6. Marko Jurač OK Vihor M20 21:36 3:48
7. William Tonneau OLV Eifel M35 22:00 4:12
8. Zdeněk Tesař Sportcentrum Jicin M20 22:38 4:50
9. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 23:40 5:52
10. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 24:06 6:18
11. Balázs Véber Zalaegerszegi TFC M35 27:43 9:55
12. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 29:25 11:37
13. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 29:56 12:08
14. Zdeněk Olexa Expres Czech T. M35 31:19 13:31
15. Nikola Tot OK Japetić M35 32:28 14:40
16. Ivica Bertol OK Vihor M35 33:17 15:29
17. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 35:31 17:43
18. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 35:46 17:58
19. Peter Geszti Göcsej KTFE M35 43:44 25:56
Dale Lucas BAOC Bandits M35 mp
Robin Harisson RAPTC Short M35 mp
Domagoj Delimar OK Kapela M35 dns
Pavel Markovnin Orientaction M35 dns

M12 – Ž12Duljina staze 1.160 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Huba Kaj Zalaegerszegi TFC M12 10:17
2. Ana Budi OK Japetić Ž12 12:12 1:55
3. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 12:26 2:09
4. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE Ž12 16:53 6:36
5. Sara Delić OK Japetić Ž12 17:37 7:20
6. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 18:02 7:45
7. Roko Kaniški OK Maksimir M12 26:23 16:06
8. Ema Jurač OK Vihor Ž12 27:41 17:24
9. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 29:40 19:23
10. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 35:53 25:36
Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 dns

Ž55 – Ž21BDuljina staze 1.690 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók Ž21B 17:01
2. Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B 18:39 1:38
3. Elizabeth Campbell Moravian OC Ž55 19:36 2:35
4. Olga Müller Zselici Tájfutók Ž21B 20:07 3:06
5. Éva Császár Göcsej KTFE Ž21B 20:16 3:15
6. Penelope Smirthwaite Moravian Ž55 21:52 4:51
7. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. Ž55 22:26 5:25
8. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 22:36 5:35
9. Tuula Partanen Rasti-Hyry Ž55 22:51 5:50
10. Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry Ž55 23:37 6:36
11. Tímea Pavlovics Zselici Tájfutók Ž21B 23:40 6:39
12. Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK Ž55 25:04 8:03
13. Sophie Thirion OLV Eifel Ž21B 25:32 8:31
14. Eliška Škodová Ž21B 26:15 9:14
15. Mare Gršković OK Kapela Ž21B 27:28 10:27
16. Tamara Zenchenko Dniepro Ž55 28:14 11:13
17. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 29:47 12:46
18. Bernadette Kalcher HSV Pinkafeld Ž21B 31:36 14:35
19. Jil Rosewick OLV Eifel Ž21B 32:07 15:06
20. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 32:38 15:37
21. Pascale Martin Raid Orient. Paris Ž55 33:06 16:05
22. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 33:27 16:26
23. Ruth Nativ Modiin OC Ž55 34:47 17:46
24. Radka Kavanova Matky do Chorvatska Ž55 41:37 24:36
25. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B 44:01 27:00
Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK Ž55 mp
Ana Srebačić OK Varaždin Ž21B mp
Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B mp
Hilde Storlokken Kongsberg O-lag Ž55 dns
Elena Gombač Šuc OK Komenda Ž21B dns
Nika Jurić OK Vihor Ž21B dns

Ž45 – Ž16Duljina staze 1.860 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. Ž45 13:37
2. Dora Delić OK Japetić Ž16 15:17 1:40
3. Paola Rako OK Vihor Ž16 15:44 2:07
4. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin Ž45 16:02 2:25
5. Emma Harrison East Pennine OC Ž45 16:05 2:28
6. Kinga Schmal Zselici Tájfutók Ž45 17:32 3:55
7. Christine Calvet Naturfreunde W. Ž45 17:41 4:04
8. Guni Palme O. Klosterneub. Ž45 18:19 4:42
9. Kitti Schmal Zselici Tájfutók Ž16 18:51 5:14
10. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 19:34 5:57
11. Viktorie Vyziblová Sportcentrum Jicin Ž16 19:42 6:05
12. Dunja Riet, van de OK Maksimir Ž45 20:05 6:28
13. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L Ž45 20:18 6:41
14. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 21:06 7:29
15. Neda Gobec OK Vihor Ž45 21:11 7:34
16. Sarolta Müller Zselici Tájfutók Ž16 21:32 7:55
17. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 23:12 9:35
18. Gelica Dalon Hermathenae OSPA Ž45 25:47 12:10
19. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 28:01 14:24
20. Nina Mioković OK Kapela Ž16 30:45 17:08
21. Irma Pretnar Kamniški OK Ž45 31:16 17:39
22. Vanessa Jorge Clube Portugues Ž45 31:32 17:55
23. Anita Radoš OK Vihor Ž45 32:50 19:13
24. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 33:42 20:05
25. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 36:46 23:09
26. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók Ž45 40:49 27:12
27. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 43:01 29:24
28. Regina Habenicht SU Klagenfurt Ž45 50:35 36:58
29. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK Ž45 53:50 40:13
Monika Pavić OK Vihor Ž16 dnf
Ivana Gobec OK Vihor Ž45 dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 dns
Marija Tavalinskaja Dniepro Ž16 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.030 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Éva Sárecz Zalaegerszegi TFC Ž35 16:05
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 16:11 0:06
3. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK Otvorena 16:21 0:16
4. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 16:46 0:41
5. Johanna Nordström KFUM Örebro Orientering Ž35 16:50 0:45
6. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 16:51 0:46
7. Panna Kolcsár Zalaegerszegi TFC Ž20 16:59 0:54
8. Iva Fagre KFUM Örebro Orientering Ž35 17:25 1:20
9. Emma Victorin KFUM Örebro Orientering Ž35 17:28 1:23
10. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena 17:58 1:53
11. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 18:50 2:45
12. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 19:31 3:26
13. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 19:41 3:36
14. Vicky Mccreadie Royal Signals OC Ž35 19:50 3:45
15. Robert Schmal Zselici Tájfutók Otvorena 20:58 4:53
16. Charlotte Wahlström KFUM Örebro Orientering Ž35 21:03 4:58
17. Sally Calland Royal Signals OC Ž35 21:54 5:49
18. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 22:34 6:29
19. Ira Mareković OK Vihor Ž20 22:55 6:50
20. Ivana Radoš OK Vihor Ž20 22:57 6:52
21. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 23:06 7:01
22. Dániel Németh Pécsi Vas. SK Otvorena 24:05 8:00
23. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 24:21 8:16
24. Victoria Blackburn RAPTC Short Ž35 26:55 10:50
25. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 27:33 11:28
26. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 28:10 12:05
27. Reece Devaney DST O Otvorena 29:40 13:35
28. Borna Ožanić OK Kapela Otvorena 29:55 13:50
29. Maša Mesić OK Vihor Otvorena 30:51 14:46
30. Abigael Vanessa Boncina OK Slov. Konjice Ž35 30:58 14:53
31. Roman Sladič Škofjeloški OK Otvorena 31:51 15:46
32. Eszter Koch Zselici Tájfutók Ž35 32:26 16:21
33. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 32:39 16:34
34. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena 35:16 19:11
35. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 35:19 19:14
36. Chloris Lelong Raid Orient. Paris Ž35 37:18 21:13
37. Chris Minnis DST O Otvorena 40:32 24:27
38. Caitlyn Bunkum DST O Otvorena 42:27 26:22
39. Marija Stamać Ožanić OK Kapela Otvorena 48:17 32:12
Faye Bolton DST O Otvorena mp
Torben Olsen Hjerteforeningen Otvorena mp
Maja Kušt OK Vihor Ž35 dns
Dragan Krivičić OK Stražilovo Otvorena dns
Toma Ožanić OK Kapela Otvorena dns

M21ADuljina staze 2.580 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Josip Vujanić OK Japetić M21A 16:19
2. Corentin Tonneau OLV Eifel M21A 16:51 0:32
3. Filip Vujanić OK Japetić M21A 17:08 0:49
4. Matija Razum OK Japetić M21A 17:18 0:59
5. Tomas Kavan KOS Tesla Brno M21A 21:11 4:52
6. Thomas Steele RAPTC Short M21A 23:13 6:54
7. Stephan Guralnik OLV Eifel M21A 23:47 7:28
8. Brice Rausin OLV Eifel M21A 26:34 10:15
9. Aleš Ferenc OK Tivoli M21A 28:15 11:56
10. Sanju Kerung RAPTC Short M21A 31:37 15:18
Dražen Gadžić OK Kapela M21A mp

Ž21ADuljina staze 2.290 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nikola Zlámalová Sportcentrum Jicin Ž21A 15:39
2. Barbora Pijáková KOB Sokol Pez. Ž21A 17:41 2:02
3. Astrid Vliegen OLV Eifel Ž21A 19:04 3:25
4. Magali Rauw OLV Eifel Ž21A 20:18 4:39
5. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 24:53 9:14
Sara Fend SU Schöckl Graz Ž21A dns

M70 – Ž70Duljina staze 1.330 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jenő Tóth PVM Pécs M70 17:00
2. Otto Venhauer OLC Union Vikt. M70 21:54 4:54
3. Harald Bakken Frol IL M70 22:15 5:15
4. Else-Margrethe Bredland Sogne og Songdalen OK Ž70 24:50 7:50
5. Vladislav Piják KOB Sokol Pez. M70 25:03 8:03
6. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. Ž70 25:57 8:57
7. Liudmyla Kotlova Driada Ž70 27:30 10:30
8. Signe Heivoll Sogne og Songdalen OK Ž70 28:18 11:18
9. Margaret Dearman Moravian Ž70 28:24 11:24
10. Annick Lecoyer Vervins Orient. Ž70 28:27 11:27
11. Milan Turkalj OK Varaždin M70 29:10 12:10
Lars-ake Wall OK Tisaren M70 mp
Silvia Baumann OL Zimmerberg Ž70 mp
Gérard Lefrançois AC Beauchamp M70 dns

M14 – Ž14Duljina staze 1.360 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Meštrović OK Kapela M14 12:56
2. Martin Ferenc OK Tivoli M14 13:22 0:26
3. Nimród Kolcsár Zalaegerszegi TFC M14 13:46 0:50
4. Mario Lah OK Varaždin M14 18:47 5:51
5. Karlo Lesjak OK Japetić M14 21:10 8:14
6. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 21:45 8:49
7. Ante Radoš OK Vihor M14 24:56 12:00
Dominik Véber Zalaegerszegi TFC M14 mp
Mihály Fodor Zselici Tájfutók M14 mp
Petra Jurić OK Vihor Ž14 dns

PočetniciDuljina staze 1.200 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lucija Šantek OK Varaždin Početnici 22:16
2. Erik Tot OK Japetić Početnici 23:24 1:08
3. Živko Ilijašev OK Kapela Početnici 50:45 28:29
Luka Tot OK Japetić Početnici mp
Martin Vukmanović OK Kapela Početnici dns
Kaja Tot OK Japetić Početnici dns