zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 7. Kup četiri rijeke – Originalni rezultati

M21ADuljina staze 4.800 m,   Uspon 215 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Filip Vujanić OK Japetić 41:23 ok
2. Josip Vujanić OK Japetić 49:09 ok 7:46
3. Dražen Gadžić OK Kapela 53:43 ok 12:20
4. Danko Pleše OK Vihor 53:50 ok 12:27
5. Tomislav Varnica OK Vihor 54:38 ok 13:15
6. Luka Filetin OK Kapela 57:13 ok 15:50
7. Tomislav Vuk OK Vihor 62:30 ok 21:07
8. Damir Miljković OK Jelen 68:56 ok 27:33
9. Miran Košćica OK Jelen 69:27 ok 28:04
Lobel Horvat OK Maksimir 0:00 dns

Ž21ADuljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ana Beblek OK Jelen 61:04 ok
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 65:06 ok 4:02
3. Iva Lovrec OK Vihor 80:17 ok 19:13
Ana Kovačić OK Vihor 0:00 dns
Lovorka Čaja OK Vihor 0:00 dns

M70Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić 39:15 ok
2. Milan Turkalj OK Varaždin 56:48 ok 17:33
3. Radovan Čepelak OK Maksimir 63:42 ok 24:27

M65Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ivica Mesić OK Vihor 47:31 ok

Ž65Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 45:51 ok
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 59:38 ok 13:47
Vera Franc OK Kapela 0:00 dns

M55Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir 35:09 ok
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 36:53 ok 1:44
3. Mile Mioković OK Kapela 37:51 ok 2:42
4. Saša Horvat OK Maksimir 41:35 ok 6:26
5. Karlo Gobec OK Vihor 43:35 ok 8:26
6. Mladen Jelić OK Kapela 44:56 ok 9:47
7. Petar Strmečki OK Maksimir 45:49 ok 10:40
8. Milan Radočaj OK Bjelovar 48:11 ok 13:02
9. Zdravko Šaflin OK Jelen 64:34 ok 29:25
10. Nenad Lovrec OK Vihor 68:48 ok 33:39
11. Predrag Labaš OK Varaždin 94:15 ok 59:06
12. Rafael Sandalj OK Japetić 100:28 ok 65:19
Miroslav Besten OK Jelen 0:00 dns
Ivo Lukačić 0:00 dns

Ž55Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Branka Fabek OK Japetić 39:25 ok
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 44:54 ok 5:29
3. Teodora Kučinac OK Vihor 52:36 ok 13:11
4. Sanja Radočaj OK Bjelovar 66:59 ok 27:34

M45Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Damir Gobec OK Vihor 37:06 ok
2. Predrag Markulinčić OK Medjimurje 38:52 ok 1:46
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 41:19 ok 4:13
4. Mladen Vukmanović OK Kapela 50:00 ok 12:54
5. Bojan Vukelić OK Maksimir 50:19 ok 13:13
6. Vladimir Trivunović OK Kapela 54:29 ok 17:23
7. Domagoj Šantić OK Bjelovar 58:32 ok 21:26
8. Siniša Mareković Car OK Vihor 70:21 ok 33:15
9. Aljoša Parotat OK Kapela 80:19 ok 43:13
10. Zdravko Tonković OK Kapela 94:21 ok 57:15
11. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 98:34 ok 61:28

Ž45Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ivana Gobec OK Vihor 45:11 ok
2. Bojana Nikolić OK Vihor 45:53 ok 0:42
3. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 47:13 ok 2:02
4. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 55:39 ok 10:28
5. Ivana Horbec OK Vihor 55:42 ok 10:31
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić 60:35 ok 15:24
7. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 65:15 ok 20:04
8. Jasminka Cindrić Perković OK Medjimurje 68:05 ok 22:54
9. Gabrijela Baburek OK Japetić 77:12 ok 32:01
10. Marija Schubert OK Varaždin 78:09 ok 32:58
11. Mirjana Horvat OK Maksimir 79:52 ok 34:41
12. Marija Gradečak Galović OK Kapela 91:23 ok 46:12
Željka Gajdek OK Jelen 0:00 dns
Sanja Penc OK Vihor 0:00 dnf
Darinka Lovrec OK Vihor 75:09 mp

M35Duljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Petar Delić OK Maksimir 42:36 ok
2. Branimir Pongrac OK Japetić 44:35 ok 1:59
3. Goran Vodopija OK Kapela 44:38 ok 2:02
4. Ivan Bublić OK Kapela 48:36 ok 6:00
5. Vedran Bijelić OK Bjelovar 51:16 ok 8:40
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 56:42 ok 14:06
7. Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub 57:22 ok 14:46
8. Dalibor Stankovski OK Jelen 58:14 ok 15:38
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 59:44 ok 17:08
10. Vladimir Spasić OK Kapela 60:07 ok 17:31
11. Marko Bunčić OK Kapela 62:46 ok 20:10
12. Daniel Fabijanić OK Jelen 64:59 ok 22:23
13. Ivan Ivo Penić OK Kapela 65:21 ok 22:45
14. Duje Rako OK Vihor 67:48 ok 25:12
15. Domagoj Delimar OK Kapela 81:39 ok 39:03
16. Zdravko Novosel OK Jelen 95:42 ok 53:06
Bojan Jevševar OK Brežice 0:00 dns

Ž35Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 48:32 ok
2. Sanda Berženji OK Kapela 49:01 ok 0:29
3. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 50:40 ok 2:08
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar 51:07 ok 2:35
5. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 59:15 ok 10:43
6. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 61:11 ok 12:39
7. Sabina Rako OK Vihor 62:13 ok 13:41
8. Sabina Seražin Korper OK Jelen 70:07 ok 21:35
9. Vlatka Stupalo OK Vihor 75:17 ok 26:45
10. Jelena Brezak OK Kapela 76:16 ok 27:44
11. Violeta Čalić OK Vihor 85:25 ok 36:53
12. Lana Gerjević OK Kapela 87:27 ok 38:55
Anica Hribar OK Brežice 0:00 dns
Iva Tatić OK Vihor 0:00 dns
Sonja Jantar OK Japetić 0:00 dns
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 0:00 dnf

M21BDuljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Matija Kučinac OK Vihor 34:23 ok
2. Andrija Golubić OK Medjimurje 38:25 ok 4:02
3. Tomislav Jurač OK Vihor 46:49 ok 12:26
4. Dario Malović OK Vihor 57:45 ok 23:22
5. Nikola Ožanić OK Kapela 67:25 ok 33:02
6. Emil Anadolac OK Varaždin 72:00 ok 37:37
Bernard Ivezić OK Vihor 0:00 dns
Kristijan Verović OK Japetić 761:29 dns

Ž21BDuljina staze 2.400 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dora Težak OK Vihor 35:28 ok
2. Ines Jurač OK Vihor 37:42 ok 2:14
3. Ines Kos OK Kapela 40:25 ok 4:57
4. Suzana Stanić OK Kapela 46:26 ok 10:58
5. Andrea Hribar OK Vihor 46:44 ok 11:16
6. Petra Plevnik OK Bjelovar 47:39 ok 12:11
7. Ivana Stankovski OK Kapela 51:44 ok 16:16
8. Aleksandra Miličević OK Vihor 55:13 ok 19:45
9. Hana Glušica OK Kapela 56:31 ok 21:03
10. Mia Lovrec OK Vihor 59:13 ok 23:45
11. Ines Mance OK Vihor 64:07 ok 28:39
12. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 85:40 ok 50:12
13. Melita Sučić OK Vihor 87:43 ok 52:15
Mihaela Marija Perković OK Vihor 0:00 dns
Iva Pintur OK Kapela 0:00 dns
Kristina Kostić OK Vihor 0:00 dnf
Željka Ilijašev OK Kapela 49:39 mp
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 96:07 mp

M20Duljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić 39:32 ok
2. Marko Jurač OK Vihor 52:10 ok 12:38
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 69:32 ok 30:00
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 131:29 ok 91:57

Ž20Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 38:12 ok
2. Dora Vukelić OK Maksimir 46:26 ok 8:14
3. Paula Pavlin OK Vihor 47:05 ok 8:53
4. Ira Mareković OK Vihor 69:45 ok 31:33
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 81:41 ok 43:29
6. Mirta Hodak OK Vihor 94:51 ok 56:39
Kira Delgado Sršen OK Vihor 0:00 dns
Majda Vidaković OK Kapela 48:48 mp

M16Duljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Noa Kelc OK Jelen 26:50 ok
2. Teo Mahović OK Japetić 29:30 ok 2:40
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 32:28 ok 5:38
4. Jan Erben OK Jelen 32:53 ok 6:03
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 35:46 ok 8:56
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 38:37 ok 11:47
7. Petar Jurač OK Vihor 41:02 ok 14:12
8. Kaan Yelen OK Vihor 54:50 ok 28:00
9. Matko Nikolić OK Vihor 91:03 ok 64:13
Juraj Vukelić OK Maksimir 0:00 dns

Ž16Duljina staze 2.400 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Paola Rako OK Vihor 33:37 ok
2. Nina Mioković OK Kapela 38:05 ok 4:28
3. Melissa Drobić OK Kapela 38:06 ok 4:29
4. Wanda Kovač OK Kapela 57:01 ok 23:24
Mirela Obranić OK Japetić 107:44 mp

M14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Martin Meštrović OK Kapela 40:04 ok
2. Mario Lah OK Varaždin 56:21 ok 16:17
3. Janko Hodak OK Vihor 84:54 ok 44:50
Karlo Lesjak OK Japetić 0:00 dns
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 0:00 dns
Adam Anadolac OK Varaždin 63:05 mp

Ž14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ema Juričan OK Varaždin 42:09 ok
2. Luna Bajrektarević OK Vihor 46:09 ok 4:00
Petra Jurić OK Vihor 0:00 dns

M12Duljina staze 1.800 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Erik Tot OK Japetić 32:42 ok
2. Jure Rako OK Vihor 33:39 ok 0:57
3. Roko Vukić OK Maksimir 37:33 ok 4:51
4. Marin Tanković OK Jelen 39:49 ok 7:07
5. Roko Kaniški OK Maksimir 48:42 ok 16:00
6. Luka Tot OK Japetić 64:19 ok 31:37
7. Lovro Pinjušić OK Japetić 64:36 ok 31:54
8. Filip Anadolac OK Varaždin 70:14 ok 37:32
9. Teo Mance OK Vihor 70:27 ok 37:45
10. Juraj Otmačić OK Japetić 76:29 ok 43:47

Ž12Duljina staze 2.400 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 25:15 ok
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar 29:30 ok 4:15
3. Sara Delić OK Japetić 35:02 ok 9:47
4. Eva Šantek OK Varaždin 35:35 ok 10:20
5. Ema Jurač OK Vihor 42:40 ok 17:25
6. Ana Budi OK Japetić 43:11 ok 17:56
7. Ines Ostajmer OK Vihor 48:32 ok 23:17
8. Veronika Šantić OK Bjelovar 52:26 ok 27:11
9. Greta Kaniški OK Maksimir 52:45 ok 27:30
Helena Ćubela OK Jelen 93:32 mp

OPEN dugaDuljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Aida Krkić Drobić OK Kapela 51:50 ok
2. Dejan Juranić SK Tilček Team 60:09 ok 8:19
3. Antonija Hodak OK Vihor 806:56 ok 755:06

OPEN kratkaDuljina staze 1.800 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Borna Ožanić OK Kapela 39:23 ok
Nika Juričan OK Varaždin 0:00 dns
Sonja Ostajmer OK Vihor 0:00 dns
Sara Jovetić 0:00 dns
Mirjana Jurić OK Vihor 0:00 dns
Ani Marie Vukić OK Maksimir 0:00 dns
Višnja Dukić OK Kapela 0:00 dns
Toma Ožanić OK Kapela 0:00 dnf
Anabella Juranić SK Tilček Team 0:00 dnf
Marija Stamać Ožanić OK Kapela 74:53 mp