zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 7. Kup četiri rijeke – Statistika

M21ADuljina staze 4.800 m,   Uspon 215 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 5.875m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Filip Vujanić OK Japetić 41:23 100,00 8:37 7:02
2. Josip Vujanić OK Japetić 49:09 7:46 84,20 10:14 8:21
3. Dražen Gadžić OK Kapela 53:43 12:20 77,04 11:11 9:08
4. Danko Pleše OK Vihor 53:50 12:27 76,87 11:12 9:09
5. Tomislav Varnica OK Vihor 54:38 13:15 75,75 11:22 9:17
6. Luka Filetin OK Kapela 57:13 15:50 72,33 11:55 9:44
7. Tomislav Vuk OK Vihor 62:30 21:07 66,21 13:01 10:38
8. Damir Miljković OK Jelen 68:56 27:33 60,03 14:21 11:44
9. Miran Košćica OK Jelen 69:27 28:04 59,59 14:28 11:49
Lobel Horvat OK Maksimir dns

Ž21ADuljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 5.300m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ana Beblek OK Jelen 61:04 100,00 13:52 11:31
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 65:06 4:02 93,80 14:47 12:16
3. Iva Lovrec OK Vihor 80:17 19:13 76,06 18:14 15:08
Lovorka Čaja OK Vihor dns
Ana Kovačić OK Vihor dns

M70Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 39:15 100,00 21:48 18:15
2. Milan Turkalj OK Varaždin 56:48 17:33 69,10 31:33 26:25
3. Radovan Čepelak OK Maksimir 63:42 24:27 61,62 35:23 29:37

M65Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivica Mesić OK Vihor 47:31 100,00 26:23 22:06

M55Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 3.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Darko Merunka OK Maksimir 35:09 100,00 11:20 9:15
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 36:53 1:44 95,30 11:53 9:42
3. Mile Mioković OK Kapela 37:51 2:42 92,87 12:12 9:57
4. Saša Horvat OK Maksimir 41:35 6:26 84,53 13:24 10:56
5. Karlo Gobec OK Vihor 43:35 8:26 80,65 14:03 11:28
6. Mladen Jelić OK Kapela 44:56 9:47 78,23 14:29 11:49
7. Petar Strmečki OK Maksimir 45:49 10:40 76,72 14:46 12:03
8. Milan Radočaj OK Bjelovar 48:11 13:02 72,95 15:32 12:40
9. Zdravko Šaflin OK Jelen 64:34 29:25 54,44 20:49 16:59
10. Nenad Lovrec OK Vihor 68:48 33:39 51,09 22:11 18:06
11. Predrag Labaš OK Varaždin 94:15 59:06 37,29 30:24 24:48
12. Rafael Sandalj OK Japetić 100:28 65:19 34,99 32:24 26:26
Miroslav Besten OK Jelen dns
Ivo Lukačić dns

M45Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 4.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 37:06 100,00 9:30 7:48
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 38:52 1:46 95,45 9:57 8:10
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 41:19 4:13 89,79 10:35 8:41
4. Mladen Vukmanović OK Kapela 50:00 12:54 74,20 12:49 10:31
5. Bojan Vukelić OK Maksimir 50:19 13:13 73,73 12:54 10:35
6. Vladimir Trivunović OK Kapela 54:29 17:23 68,09 13:58 11:28
7. Domagoj Šantić OK Bjelovar 58:32 21:26 63,38 15:00 12:19
8. Siniša Mareković OK Vihor 70:21 33:15 52,74 18:02 14:48
9. Aljoša Parotat OK Kapela 80:19 43:13 46,19 20:35 16:54
10. Zdravko Tonković OK Kapela 94:21 57:15 39,32 24:11 19:51
11. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 98:34 61:28 37,64 25:16 20:45

M35Duljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 5.300m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Delić OK Maksimir 42:36 100,00 9:40 8:02
2. Branimir Pongrac OK Japetić 44:35 1:59 95,55 10:07 8:24
3. Goran Vodopija OK Kapela 44:38 2:02 95,44 10:08 8:25
4. Ivan Bublić OK Kapela 48:36 6:00 87,65 11:02 9:10
5. Vedran Bijelić OK Bjelovar 51:16 8:40 83,09 11:39 9:40
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 56:42 14:06 75,13 12:53 10:41
7. Boris Eržen Škofjeloški OK 57:22 14:46 74,26 13:02 10:49
8. Dalibor Stankovski OK Jelen 58:14 15:38 73,15 13:14 10:59
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 59:44 17:08 71,32 13:34 11:16
10. Vladimir Spasić OK Kapela 60:07 17:31 70,86 13:39 11:20
11. Marko Bunčić OK Kapela 62:46 20:10 67,87 14:15 11:50
12. Daniel Fabijanić OK Jelen 64:59 22:23 65,56 14:46 12:15
13. Ivan Ivo Penić OK Kapela 65:21 22:45 65,19 14:51 12:19
14. Duje Rako OK Vihor 67:48 25:12 62,83 15:24 12:47
15. Domagoj Delimar OK Kapela 81:39 39:03 52,17 18:33 15:24
16. Zdravko Novosel OK Jelen 95:42 53:06 44,51 21:45 18:03
Bojan Jevševar OK Brežice dns

M21BDuljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Kučinac OK Vihor 34:23 100,00 13:13 11:16
2. Andrija Golubić OK Međimurje 38:25 4:02 89,50 14:46 12:35
3. Tomislav Jurač OK Vihor 46:49 12:26 73,44 18:00 15:20
4. Dario Malović OK Vihor 57:45 23:22 59,54 22:12 18:56
5. Nikola Ožanić OK Kapela 67:25 33:02 51,00 25:55 22:06
6. Emil Anadolac OK Varaždin 72:00 37:37 47,75 27:41 23:36
Bernard Ivezić OK Vihor dns
Kristijan Verović OK Japetić dns

M20Duljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 5.300m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 39:32 100,00 8:59 7:27
2. Marko Jurač OK Vihor 52:10 12:38 75,78 11:51 9:50
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 69:32 30:00 56,86 15:48 13:07
Borna Kuzmanić OK Japetić ot

M16Duljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Noa Kelc OK Jelen 26:50 100,00 10:19 8:47
2. Teo Mahović OK Japetić 29:30 2:40 90,96 11:20 9:40
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 32:28 5:38 82,65 12:29 10:38
4. Jan Erben OK Jelen 32:53 6:03 81,60 12:38 10:46
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 35:46 8:56 75,02 13:45 11:43
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 38:37 11:47 69,49 14:51 12:39
7. Petar Jurač OK Vihor 41:02 14:12 65,39 15:46 13:27
8. Kaan Yelen OK Vihor 54:50 28:00 48,94 21:05 17:58
9. Matko Nikolić OK Vihor 91:03 64:13 29,47 35:01 29:51
Juraj Vukelić OK Maksimir dns

M14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.450m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martin Meštrović OK Kapela 40:04 100,00 19:04 16:21
2. Mario Lah OK Varaždin 56:21 16:17 71,10 26:50 23:00
3. Janko Hodak OK Vihor 84:54 44:50 47,19 40:25 34:39
Adam Anadolac OK Varaždin mp
Karlo Lesjak OK Japetić dns
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor dns

M12Duljina staze 1.800 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.100m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Erik Tot OK Japetić 32:42 100,00 18:10 15:34
2. Jure Rako OK Vihor 33:39 0:57 97,18 18:41 16:01
3. Roko Vukić OK Maksimir 37:33 4:51 87,08 20:51 17:52
4. Marin Tanković OK Jelen 39:49 7:07 82,13 22:07 18:57
5. Roko Kaniški OK Maksimir 48:42 16:00 67,15 27:03 23:11
6. Luka Tot OK Japetić 64:19 31:37 50,84 35:43 30:37
7. Lovro Pinjušić OK Japetić 64:36 31:54 50,62 35:53 30:45
8. Filip Anadolac OK Varaždin 70:14 37:32 46,56 39:01 33:26
9. Teo Mance OK Vihor 70:27 37:45 46,42 39:08 33:32
10. Juraj Otmačić OK Japetić 76:29 43:47 42,75 42:29 36:25

Ž65Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 45:51 100,00 26:58 22:21
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 59:38 13:47 76,89 35:04 29:05
Vera Franc OK Kapela dns

Ž55Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branka Fabek OK Japetić 39:25 100,00 21:53 18:20
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 44:54 5:29 87,79 24:56 20:53
3. Teodora Kučinac OK Vihor 52:36 13:11 74,94 29:13 24:27
4. Sanja Radočaj OK Bjelovar 66:59 27:34 58,85 37:12 31:09

Ž45Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 3.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 45:11 100,00 14:34 11:53
2. Bojana Nikolić OK Vihor 45:53 0:42 98,47 14:48 12:04
3. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 47:13 2:02 95,69 15:13 12:25
4. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 55:39 10:28 81,19 17:57 14:38
5. Ivana Horbec OK Vihor 55:42 10:31 81,12 17:58 14:39
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić 60:35 15:24 74,58 19:32 15:56
7. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 65:15 20:04 69,25 21:02 17:10
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 68:05 22:54 66,36 21:57 17:55
9. Gabrijela Baburek OK Japetić 77:12 32:01 58,53 24:54 20:18
10. Marija Schubert OK Varaždin 78:09 32:58 57,82 25:12 20:33
11. Mirjana Horvat OK Maksimir 79:52 34:41 56,57 25:45 21:01
12. Marija Gradečak Galović OK Kapela 91:23 46:12 49,44 29:28 24:02
Darinka Lovrec OK Vihor mp
Sanja Penc OK Vihor dnf
Željka Gajdek OK Jelen dns

Ž35Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 4.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 48:32 100,00 12:26 10:13
2. Sanda Berženji OK Kapela 49:01 0:29 99,01 12:34 10:19
3. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 50:40 2:08 95,79 12:59 10:40
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar 51:07 2:35 94,95 13:06 10:45
5. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 59:15 10:43 81,91 15:11 12:28
6. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 61:11 12:39 79,32 15:41 12:52
7. Sabina Rako OK Vihor 62:13 13:41 78,01 15:57 13:05
8. Sabina Seražin Korper OK Jelen 70:07 21:35 69,22 17:58 14:45
9. Vlatka Stupalo OK Vihor 75:17 26:45 64,47 19:18 15:50
10. Jelena Brezak OK Kapela 76:16 27:44 63,64 19:33 16:03
11. Violeta Čalić OK Vihor 85:25 36:53 56,82 21:54 17:58
12. Lana Gerjević OK Kapela 87:27 38:55 55,50 22:25 18:24
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela dnf
Iva Tatić OK Vihor dns
Anica Hribar OK Brežice dns
Sonja Jantar OK Japetić dns

Ž21BDuljina staze 2.400 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Težak OK Vihor 35:28 100,00 14:46 12:40
2. Ines Jurač OK Vihor 37:42 2:14 94,08 15:42 13:27
3. Ines Kos OK Kapela 40:25 4:57 87,75 16:50 14:26
4. Suzana Stanić OK Kapela 46:26 10:58 76,38 19:20 16:35
5. Andrea Hribar OK Vihor 46:44 11:16 75,89 19:28 16:41
6. Petra Plevnik OK Bjelovar 47:39 12:11 74,43 19:51 17:01
7. Ivana Stankovski OK Kapela 51:44 16:16 68,56 21:33 18:28
8. Aleksandra Miličević OK Vihor 55:13 19:45 64,23 23:00 19:43
9. Hana Glušica OK Kapela 56:31 21:03 62,75 23:32 20:11
10. Mia Lovrec OK Vihor 59:13 23:45 59,89 24:40 21:08
11. Ines Mance OK Vihor 64:07 28:39 55,32 26:42 22:53
12. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 85:40 50:12 41,40 35:41 30:35
13. Melita Sučić OK Vihor 87:43 52:15 40,43 36:32 31:19
Željka Ilijašev OK Kapela mp
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor mp
Kristina Kostić OK Vihor dnf
Mihaela Marija Perković OK Vihor dns
Iva Pintur OK Kapela dns

Ž20Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 4.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 38:12 100,00 9:47 8:02
2. Dora Vukelić OK Maksimir 46:26 8:14 82,27 11:54 9:46
3. Paula Pavlin OK Vihor 47:05 8:53 81,13 12:04 9:54
4. Ira Mareković OK Vihor 69:45 31:33 54,77 17:53 14:41
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 81:41 43:29 46,77 20:56 17:11
6. Mirta Hodak OK Vihor 94:51 56:39 40,27 24:19 19:58
Majda Vidaković OK Kapela mp
Kira Sršen Delgado OK Vihor dns

Ž16Duljina staze 2.400 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 33:37 100,00 14:00 12:00
2. Nina Mioković OK Kapela 38:05 4:28 88,27 15:52 13:36
3. Melissa Drobić OK Kapela 38:06 4:29 88,23 15:52 13:36
4. Wanda Kovač OK Kapela 57:01 23:24 58,96 23:45 20:21
Mirela Obranić OK Japetić mp

Ž14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.450m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ema Juričan OK Varaždin 42:09 100,00 20:04 17:12
2. Luna Bajrektarević OK Vihor 46:09 4:00 91,33 21:58 18:50
Petra Jurić OK Vihor dns

Ž12Duljina staze 2.400 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 25:15 100,00 10:31 9:01
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar 29:30 4:15 85,59 12:17 10:32
3. Sara Delić OK Japetić 35:02 9:47 72,07 14:35 12:30
4. Eva Šantek OK Varaždin 35:35 10:20 70,96 14:49 12:42
5. Ema Jurač OK Vihor 42:40 17:25 59,18 17:46 15:14
6. Ana Budi OK Japetić 43:11 17:56 58,47 17:59 15:25
7. Ines Ostajmer OK Vihor 48:32 23:17 52,03 20:13 17:20
8. Veronika Šantić OK Bjelovar 52:26 27:11 48,16 21:50 18:43
9. Greta Kaniški OK Maksimir 52:45 27:30 47,87 21:58 18:50
Helena Ćubela OK Jelen mp

Otvorena dugaDuljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Aida Krkić Drobić OK Kapela 51:50 100,00 19:56 16:59
2. Dejan Juranić SK Tilček Team 60:09 8:19 86,17 23:08 19:43
Antonija Hodak OK Vihor ot

Otvorena kratkaDuljina staze 1.800 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.100m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Borna Ožanić OK Kapela 39:23 100,00 21:52 18:45
Marija Stamać Ožanić OK Kapela mp
Anabella Juranić SK Tilček Team dnf
Toma Ožanić OK Kapela dnf
Višnja Dukić OK Kapela dns
Ani Marie Vukić OK Maksimir dns
Mirjana Jurić OK Vihor dns
Sara Jovetić dns
Sonja Ostajmer OK Vihor dns
Nika Juričan OK Varaždin dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5