zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 7. Kup četiri rijeke – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 4.800 m,   Uspon 215 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Filip Vujanić OK Japetić M21A 41:23
2. Josip Vujanić OK Japetić M21A 49:09 7:46
3. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 53:43 12:20
4. Danko Pleše OK Vihor M21A 53:50 12:27
5. Tomislav Varnica OK Vihor M21A 54:38 13:15
6. Luka Filetin OK Kapela M21A 57:13 15:50
7. Tomislav Vuk OK Vihor M21A 62:30 21:07
8. Damir Miljković OK Jelen M21A 68:56 27:33
9. Miran Košćica OK Jelen M21A 69:27 28:04
Lobel Horvat OK Maksimir M21A dns

Ž21ADuljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ana Beblek OK Jelen Ž21A 61:04
2. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 65:06 4:02
3. Iva Lovrec OK Vihor Ž21A 80:17 19:13
Ana Kovačić OK Vihor Ž21A dns
Lovorka Čaja OK Vihor Ž21A dns

M70 – M65 – Ž55Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M70 39:15
2. Branka Fabek OK Japetić Ž55 39:25 0:10
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 44:54 5:39
4. Ivica Mesić OK Vihor M65 47:31 8:16
5. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 52:36 13:21
6. Milan Turkalj OK Varaždin M70 56:48 17:33
7. Radovan Čepelak OK Maksimir M70 63:42 24:27
8. Sanja Radočaj OK Bjelovar Ž55 66:59 27:44

M55Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir M55 35:09
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 36:53 1:44
3. Mile Mioković OK Kapela M55 37:51 2:42
4. Saša Horvat OK Maksimir M55 41:35 6:26
5. Karlo Gobec OK Vihor M55 43:35 8:26
6. Mladen Jelić OK Kapela M55 44:56 9:47
7. Petar Strmečki OK Maksimir M55 45:49 10:40
8. Milan Radočaj OK Bjelovar M55 48:11 13:02
9. Zdravko Šaflin OK Jelen M55 64:34 29:25
10. Nenad Lovrec OK Vihor M55 68:48 33:39
11. Predrag Labaš OK Varaždin M55 94:15 59:06
12. Rafael Sandalj OK Japetić M55 100:28 65:19
Ivo Lukačić M55 dns
Miroslav Besten OK Jelen M55 dns

M45Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 37:06
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 38:52 1:46
3. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 41:19 4:13
4. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 50:00 12:54
5. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 50:19 13:13
6. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 54:29 17:23
7. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 58:32 21:26
8. Siniša Mareković OK Vihor M45 70:21 33:15
9. Aljoša Parotat OK Kapela M45 80:19 43:13
10. Zdravko Tonković OK Kapela M45 94:21 57:15
11. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 98:34 61:28

M35 – M20Duljina staze 4.400 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 39:32
2. Petar Delić OK Maksimir M35 42:36 3:04
3. Branimir Pongrac OK Japetić M35 44:35 5:03
4. Goran Vodopija OK Kapela M35 44:38 5:06
5. Ivan Bublić OK Kapela M35 48:36 9:04
6. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 51:16 11:44
7. Marko Jurač OK Vihor M20 52:10 12:38
8. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 56:42 17:10
9. Boris Eržen Škofjeloški OK M35 57:22 17:50
10. Dalibor Stankovski OK Jelen M35 58:14 18:42
11. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 59:44 20:12
12. Vladimir Spasić OK Kapela M35 60:07 20:35
13. Marko Bunčić OK Kapela M35 62:46 23:14
14. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 64:59 25:27
15. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 65:21 25:49
16. Duje Rako OK Vihor M35 67:48 28:16
17. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 69:32 30:00
18. Domagoj Delimar OK Kapela M35 81:39 42:07
19. Zdravko Novosel OK Jelen M35 95:42 56:10
Borna Kuzmanić OK Japetić M20 ot
Bojan Jevševar OK Brežice M35 dns

M21B – M16Duljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Noa Kelc OK Jelen M16 26:50
2. Teo Mahović OK Japetić M16 29:30 2:40
3. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 32:28 5:38
4. Jan Erben OK Jelen M16 32:53 6:03
5. Matija Kučinac OK Vihor M21B 34:23 7:33
6. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 35:46 8:56
7. Andrija Golubić OK Međimurje M21B 38:25 11:35
8. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 38:37 11:47
9. Petar Jurač OK Vihor M16 41:02 14:12
10. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 46:49 19:59
11. Kaan Yelen OK Vihor M16 54:50 28:00
12. Dario Malović OK Vihor M21B 57:45 30:55
13. Nikola Ožanić OK Kapela M21B 67:25 40:35
14. Emil Anadolac OK Varaždin M21B 72:00 45:10
15. Matko Nikolić OK Vihor M16 91:03 64:13
Juraj Vukelić OK Maksimir M16 dns
Bernard Ivezić OK Vihor M21B dns
Kristijan Verović OK Japetić M21B dns

M14 – Ž14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martin Meštrović OK Kapela M14 40:04
2. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 42:09 2:05
3. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž14 46:09 6:05
4. Mario Lah OK Varaždin M14 56:21 16:17
5. Janko Hodak OK Vihor M14 84:54 44:50
Adam Anadolac OK Varaždin M14 mp
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M14 dns
Petra Jurić OK Vihor Ž14 dns
Karlo Lesjak OK Japetić M14 dns

M12Duljina staze 1.800 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Erik Tot OK Japetić M12 32:42
2. Jure Rako OK Vihor M12 33:39 0:57
3. Roko Vukić OK Maksimir M12 37:33 4:51
4. Marin Tanković OK Jelen M12 39:49 7:07
5. Roko Kaniški OK Maksimir M12 48:42 16:00
6. Luka Tot OK Japetić M12 64:19 31:37
7. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 64:36 31:54
8. Filip Anadolac OK Varaždin M12 70:14 37:32
9. Teo Mance OK Vihor M12 70:27 37:45
10. Juraj Otmačić OK Japetić M12 76:29 43:47

Ž65Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 45:51
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 59:38 13:47
Vera Franc OK Kapela Ž65 dns

Ž45Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 45:11
2. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 45:53 0:42
3. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 47:13 2:02
4. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 55:39 10:28
5. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 55:42 10:31
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 60:35 15:24
7. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 65:15 20:04
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 68:05 22:54
9. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 77:12 32:01
10. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 78:09 32:58
11. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 79:52 34:41
12. Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 91:23 46:12
Darinka Lovrec OK Vihor Ž45 mp
Sanja Penc OK Vihor Ž45 dnf
Željka Gajdek OK Jelen Ž45 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 3.900 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 38:12
2. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 46:26 8:14
3. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 47:05 8:53
4. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 48:32 10:20
5. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 49:01 10:49
6. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž35 50:40 12:28
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 51:07 12:55
8. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 59:15 21:03
9. Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 61:11 22:59
10. Sabina Rako OK Vihor Ž35 62:13 24:01
11. Ira Mareković OK Vihor Ž20 69:45 31:33
12. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 70:07 31:55
13. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 75:17 37:05
14. Jelena Brezak OK Kapela Ž35 76:16 38:04
15. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 81:41 43:29
16. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 85:25 47:13
17. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 87:27 49:15
18. Mirta Hodak OK Vihor Ž20 94:51 56:39
Majda Vidaković OK Kapela Ž20 mp
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 dnf
Anica Hribar OK Brežice Ž35 dns
Iva Tatić OK Vihor Ž35 dns
Kira Sršen Delgado OK Vihor Ž20 dns
Sonja Jantar OK Japetić Ž35 dns

Ž21B – Ž16Duljina staze 2.400 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 25:15
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 29:30 4:15
3. Paola Rako OK Vihor Ž16 33:37 8:22
4. Sara Delić OK Japetić Ž12 35:02 9:47
5. Dora Težak OK Vihor Ž21B 35:28 10:13
6. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 35:35 10:20
7. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 37:42 12:27
8. Nina Mioković OK Kapela Ž16 38:05 12:50
9. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 38:06 12:51
10. Ines Kos OK Kapela Ž21B 40:25 15:10
11. Ema Jurač OK Vihor Ž12 42:40 17:25
12. Ana Budi OK Japetić Ž12 43:11 17:56
13. Suzana Stanić OK Kapela Ž21B 46:26 21:11
14. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 46:44 21:29
15. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 47:39 22:24
16. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 48:32 23:17
17. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B 51:44 26:29
18. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 52:26 27:11
19. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 52:45 27:30
20. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B 55:13 29:58
21. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 56:31 31:16
22. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 57:01 31:46
23. Mia Lovrec OK Vihor Ž21B 59:13 33:58
24. Ines Mance OK Vihor Ž21B 64:07 38:52
25. Ana Šiprak Stastny OK Kapela Ž21B 85:40 60:25
26. Melita Sučić OK Vihor Ž21B 87:43 62:28
Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B mp
Helena Ćubela OK Jelen Ž12 mp
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Ž21B mp
Mirela Obranić OK Japetić Ž16 mp
Kristina Kostić OK Vihor Ž21B dnf
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B dns
Iva Pintur OK Kapela Ž21B dns

Otvorena dugaDuljina staze 2.600 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena duga 51:50
2. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena duga 60:09 8:19
Antonija Hodak OK Vihor Otvorena duga ot

Otvorena kratkaDuljina staze 1.800 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Borna Ožanić OK Kapela Otvorena kratka 39:23
Marija Stamać Ožanić OK Kapela Otvorena kratka mp
Toma Ožanić OK Kapela Otvorena kratka dnf
Anabella Juranić SK Tilček Team Otvorena kratka dnf
Nika Juričan OK Varaždin Otvorena kratka dns
Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena kratka dns
Sara Jovetić Otvorena kratka dns
Ani Marie Vukić OK Maksimir Otvorena kratka dns
Mirjana Jurić OK Vihor Otvorena kratka dns
Višnja Dukić OK Kapela Otvorena kratka dns