zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 44. Memorijal Stipice Mesića - Ačkov Kup – E1 – Službeni rezultati

M21Duljina staze 3.400 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 27

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Razum OK Japetić 15:42 100,00
2. Josip Vujanić OK Japetić 16:30 0:48 95,15
3. Filip Vujanić OK Japetić 17:42 2:00 88,70
4. Jura Kukec OK Vihor 20:36 4:54 76,21
5. Matija Kučinac OK Vihor 22:05 6:23 71,09

Ž21Duljina staze 3.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 19:05 100,00
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 20:15 1:10 94,24
3. Dora Težak OK Vihor 23:22 4:17 81,67
4. Petra Plevnik OK Bjelovar 27:25 8:20 69,60
5. Andrea Hribar OK Vihor 28:22 9:17 -
6. Jelena Lesjak OK Japetić 31:28 12:23 -
7. Iva Žulić OK Vihor 35:47 16:42 53,33

M65Duljina staze 1.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Ulip OK Maksimir 19:06 100,00
2. Milan Turkalj OK Varaždin 19:10 0:04 99,65
3. Ivica Mesić OK Vihor 24:06 5:00 79,25

Ž65Duljina staze 1.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 36:45 100,00

M55Duljina staze 2.600 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mile Mioković OK Kapela 17:54 100,00
2. Karlo Gobec OK Vihor 20:05 2:11 89,13
3. Saša Horvat OK Maksimir 20:40 2:46 86,61
4. Petar Strmečki OK Maksimir 20:43 2:49 86,40
5. Mladen Jelić OK Kapela 24:02 6:08 74,48
6. Rafael Sandalj OK Japetić 24:53 6:59 71,94
7. Predrag Labaš OK Varaždin 25:55 8:01 69,07
Darko Merunka OK Maksimir dns

Ž55Duljina staze 2.000 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branka Fabek OK Japetić 26:11 100,00
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 31:23 5:12 83,43
Teodora Kučinac OK Vihor dns

M45Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Franjo Budi OK Japetić 14:33 100,00
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 14:46 0:13 98,53
3. Zdenko Horjan OK Vihor 15:32 0:59 93,67
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 16:00 1:27 90,94
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 19:58 5:25 72,87
6. Željko Koščak OK Međimurje 21:29 6:56 67,73
7. Siniša Mareković OK Vihor 22:34 8:01 64,48
8. Vlatko Tounec OK Kapela 23:40 9:07 -
Domagoj Šantić OK Bjelovar disq

Ž45Duljina staze 2.600 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 19:32 100,00
2. Ivana Horbec OK Vihor 22:23 2:51 87,27
3. Ivana Kuzmanić OK Japetić 22:30 2:58 86,81
4. Neda Gobec OK Vihor 23:52 4:20 81,84
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 24:23 4:51 80,11
6. Ines Jurač OK Vihor 24:26 4:54 79,95
7. Marija Schubert OK Varaždin 31:18 11:46 62,41
8. Sanja Penc OK Vihor 32:55 13:23 59,34

M35Duljina staze 3.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 16:40 100,00
2. Branimir Pongrac OK Japetić 17:36 0:56 94,70
3. Miroslav Hainž OK Varaždin 18:43 2:03 89,05
4. Duje Rako OK Vihor 20:25 3:45 81,63
5. Luka Kosić OK Japetić 20:38 3:58 80,78
6. Daniel Fabijanić OK Jelen 22:41 6:01 73,48
7. Tomislav Jurač OK Vihor 26:44 10:04 62,34
Tomislav Meštrović OK Kapela mp
Ivan Bublić OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 2.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nevija Frajzman OK Jelen 18:28 100,00
2. Sonja Jantar OK Japetić 19:25 0:57 95,11
3. Sanda Berženji OK Kapela 19:38 1:10 94,06
4. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 21:45 3:17 84,90
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 23:19 4:51 79,20
6. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 24:44 6:16 74,66
7. Violeta Čalić OK Vihor 26:26 7:58 69,86
8. Ines Mance OK Vihor 32:00 13:32 57,71
9. Tina Šojat OK Vihor 47:00 28:32 39,29
10. Aleksandra Miličević OK Vihor 52:46 34:18 35,00
Sabina Rako OK Vihor dns

M20Duljina staze 3.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 14:35 100,00
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 16:20 1:45 89,29
3. Marko Jurač OK Vihor 16:22 1:47 89,10
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 26:13 11:38 55,63

Ž20Duljina staze 2.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 16:29 100,00
2. Paula Pavlin OK Vihor 16:38 0:09 99,10
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 23:36 7:07 69,84
4. Ira Mareković OK Vihor 24:03 7:34 68,54
Majda Vidaković OK Kapela mp
Mirta Hodak OK Vihor dns

M16Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 14:10 100,00
2. Noa Kelc OK Jelen 15:10 1:00 93,41
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 15:15 1:05 92,90
4. Jan Erben OK Jelen 15:33 1:23 91,10
5. Petar Jurač OK Vihor 16:22 2:12 86,56
6. Patrick Milković OK Japetić 17:33 3:23 80,72
7. Vibor Strmečki OK Maksimir 17:55 3:45 79,07
8. Kaan Yelen OK Vihor 20:35 6:25 68,83
9. Martin Meštrović OK Kapela 21:12 7:02 66,82
10. Mario Lah OK Varaždin 28:10 14:00 50,30
11. Adam Anadolac OK Varaždin 30:14 16:04 46,86
Teo Mahović OK Japetić mp
Karlo Lesjak OK Japetić dns

Ž16Duljina staze 2.000 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 10:25 100,00
2. Paola Rako OK Vihor 14:00 3:35 74,40
3. Melissa Drobić OK Kapela 15:12 4:47 68,53
4. Ema Juričan OK Varaždin 15:15 4:50 68,31
5. Luna Bajrektarević OK Vihor 21:47 11:22 47,82

M12Duljina staze 1.500 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marin Tanković OK Jelen 12:41 100,00
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 13:02 0:21 97,31
3. Jakov Bijelić OK Bjelovar 13:22 0:41 94,89
4. Teo Mance OK Vihor 15:29 2:48 81,92
5. Filip Anadolac OK Varaždin 17:29 4:48 72,55
6. Roko Vukić OK Maksimir 18:40 5:59 67,95
7. Oliver Skočić OK Vihor 27:29 14:48 46,15
8. Erik Tot OK Japetić 31:13 18:32 40,63
9. Vid Koletić OK Japetić 41:21 28:40 -
Jure Rako OK Vihor dns
Luka Tot OK Japetić dns

Ž12Duljina staze 1.500 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Eva Šantek OK Varaždin 10:47 100,00
2. Ana Budi OK Japetić 11:19 0:32 95,29
3. Sara Delić OK Japetić 11:27 0:40 94,18
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 12:42 1:55 84,91
5. Beatrice Velimirović OK Maksimir 13:39 2:52 79,00
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 14:17 3:30 75,50
7. Ines Ostajmer OK Vihor 15:50 5:03 68,11
8. Ema Jurač OK Vihor 16:10 5:23 66,70
9. Celesta Tot OK Japetić 25:55 15:08 41,61
10. Veronika Šantić OK Bjelovar 26:01 15:14 41,45
11. Anabella Juranić SK Tilček Team 38:18 27:31 -

OtvorenaDuljina staze 1.500 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ani Marie Vukić OK Maksimir 12:56 -
2. Aida Krkić Drobić OK Kapela 13:30 0:34 -
3. Dejan Juranić SK Tilček Team 13:32 0:36 -
4. Sven Belas OK Vihor 13:36 0:40 -
5. Marta Nikolić OK Vihor 13:48 0:52 -
6. Lucija Šantek OK Varaždin 14:46 1:50 -
7. Vittoria Velimirović OK Maksimir 15:08 2:12 -
8. Kyra Krahenbuhl OK Maksimir 16:52 3:56 -
9. Nika Juričan OK Varaždin 19:44 6:48 -
Ivan Novosel OK Japetić mp