zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 44. Memorijal Stipice Mesića - Ačkov Kup – E1 – Statistika

M21Duljina staze 3.400 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 27,   Ekvivalentna duljina 3.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Razum OK Japetić 15:42 100,00 4:37 4:11
2. Josip Vujanić OK Japetić 16:30 0:48 95,15 4:51 4:24
3. Filip Vujanić OK Japetić 17:42 2:00 88,70 5:12 4:43
4. Jura Kukec OK Vihor 20:36 4:54 76,21 6:03 5:29
5. Matija Kučinac OK Vihor 22:05 6:23 71,09 6:29 5:53

Ž21Duljina staze 3.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 21,   Ekvivalentna duljina 3.350m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 19:05 100,00 6:21 5:41
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 20:15 1:10 94,24 6:45 6:02
3. Dora Težak OK Vihor 23:22 4:17 81,67 7:47 6:58
4. Petra Plevnik OK Bjelovar 27:25 8:20 69,60 9:08 8:11
5. Andrea Hribar OK Vihor 28:22 9:17 67,27 9:27 8:28
6. Jelena Lesjak OK Japetić 31:28 12:23 60,65 10:29 9:23
7. Iva Žulić OK Vihor 35:47 16:42 53,33 11:55 10:40

M65Duljina staze 1.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Ulip OK Maksimir 19:06 100,00 10:03 8:53
2. Milan Turkalj OK Varaždin 19:10 0:04 99,65 10:05 8:54
3. Ivica Mesić OK Vihor 24:06 5:00 79,25 12:41 11:12

M55Duljina staze 2.600 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mile Mioković OK Kapela 17:54 100,00 6:53 6:04
2. Karlo Gobec OK Vihor 20:05 2:11 89,13 7:43 6:48
3. Saša Horvat OK Maksimir 20:40 2:46 86,61 7:56 7:00
4. Petar Strmečki OK Maksimir 20:43 2:49 86,40 7:58 7:01
5. Mladen Jelić OK Kapela 24:02 6:08 74,48 9:14 8:08
6. Rafael Sandalj OK Japetić 24:53 6:59 71,94 9:34 8:26
7. Predrag Labaš OK Varaždin 25:55 8:01 69,07 9:58 8:47
Darko Merunka OK Maksimir dns

M45Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 21,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Franjo Budi OK Japetić 14:33 100,00 5:11 4:46
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 14:46 0:13 98,53 5:16 4:50
3. Zdenko Horjan OK Vihor 15:32 0:59 93,67 5:32 5:05
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 16:00 1:27 90,94 5:42 5:14
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 19:58 5:25 72,87 7:07 6:32
6. Željko Koščak OK Međimurje 21:29 6:56 67,73 7:40 7:02
7. Siniša Mareković OK Vihor 22:34 8:01 64,48 8:03 7:23
8. Vlatko Tounec OK Kapela 23:40 9:07 61,48 8:27 7:45
Domagoj Šantić OK Bjelovar disq

M35Duljina staze 3.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 21,   Ekvivalentna duljina 3.350m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 16:40 100,00 5:33 4:58
2. Branimir Pongrac OK Japetić 17:36 0:56 94,70 5:52 5:15
3. Miroslav Hainž OK Varaždin 18:43 2:03 89,05 6:14 5:35
4. Duje Rako OK Vihor 20:25 3:45 81,63 6:48 6:05
5. Luka Kosić OK Japetić 20:38 3:58 80,78 6:52 6:09
6. Daniel Fabijanić OK Jelen 22:41 6:01 73,48 7:33 6:46
7. Tomislav Jurač OK Vihor 26:44 10:04 62,34 8:54 7:58
Tomislav Meštrović OK Kapela mp
Ivan Bublić OK Kapela dns

M20Duljina staze 3.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 21,   Ekvivalentna duljina 3.350m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 14:35 100,00 4:51 4:21
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 16:20 1:45 89,29 5:26 4:52
3. Marko Jurač OK Vihor 16:22 1:47 89,10 5:27 4:53
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 26:13 11:38 55,63 8:44 7:49

M16Duljina staze 2.800 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 21,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 14:10 100,00 5:03 4:38
2. Noa Kelc OK Jelen 15:10 1:00 93,41 5:25 4:58
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 15:15 1:05 92,90 5:26 5:00
4. Jan Erben OK Jelen 15:33 1:23 91,10 5:33 5:05
5. Petar Jurač OK Vihor 16:22 2:12 86,56 5:50 5:21
6. Patrick Milković OK Japetić 17:33 3:23 80,72 6:16 5:45
7. Vibor Strmečki OK Maksimir 17:55 3:45 79,07 6:23 5:52
8. Kaan Yelen OK Vihor 20:35 6:25 68,83 7:21 6:44
9. Martin Meštrović OK Kapela 21:12 7:02 66,82 7:34 6:57
10. Mario Lah OK Varaždin 28:10 14:00 50,30 10:03 9:14
11. Adam Anadolac OK Varaždin 30:14 16:04 46,86 10:47 9:54
Teo Mahović OK Japetić mp
Karlo Lesjak OK Japetić dns

M12Duljina staze 1.500 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 1.650m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Marin Tanković OK Jelen 12:41 100,00 8:27 7:41
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 13:02 0:21 97,31 8:41 7:53
3. Jakov Bijelić OK Bjelovar 13:22 0:41 94,89 8:54 8:06
4. Teo Mance OK Vihor 15:29 2:48 81,92 10:19 9:23
5. Filip Anadolac OK Varaždin 17:29 4:48 72,55 11:39 10:35
6. Roko Vukić OK Maksimir 18:40 5:59 67,95 12:26 11:18
7. Oliver Skočić OK Vihor 27:29 14:48 46,15 18:19 16:39
8. Erik Tot OK Japetić 31:13 18:32 40,63 20:48 18:55
9. Vid Koletić OK Japetić 41:21 28:40 30,67 27:34 25:03
Luka Tot OK Japetić dns
Jure Rako OK Vihor dns

Ž65Duljina staze 1.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 36:45 100,00 19:20 17:05

Ž55Duljina staze 2.000 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.250m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branka Fabek OK Japetić 26:11 100,00 13:05 11:38
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 31:23 5:12 83,43 15:41 13:56
Teodora Kučinac OK Vihor dns

Ž45Duljina staze 2.600 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 19:32 100,00 7:30 6:37
2. Ivana Horbec OK Vihor 22:23 2:51 87,27 8:36 7:35
3. Ivana Kuzmanić OK Japetić 22:30 2:58 86,81 8:39 7:37
4. Neda Gobec OK Vihor 23:52 4:20 81,84 9:10 8:05
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 24:23 4:51 80,11 9:22 8:15
6. Ines Jurač OK Vihor 24:26 4:54 79,95 9:23 8:16
7. Marija Schubert OK Varaždin 31:18 11:46 62,41 12:02 10:36
8. Sanja Penc OK Vihor 32:55 13:23 59,34 12:39 11:09

Ž35Duljina staze 2.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 3.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nevija Frajzman OK Jelen 18:28 100,00 6:22 5:51
2. Sonja Jantar OK Japetić 19:25 0:57 95,11 6:41 6:09
3. Sanda Berženji OK Kapela 19:38 1:10 94,06 6:46 6:13
4. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 21:45 3:17 84,90 7:30 6:54
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 23:19 4:51 79,20 8:02 7:24
6. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 24:44 6:16 74,66 8:31 7:51
7. Violeta Čalić OK Vihor 26:26 7:58 69,86 9:06 8:23
8. Ines Mance OK Vihor 32:00 13:32 57,71 11:02 10:09
9. Tina Šojat OK Vihor 47:00 28:32 39,29 16:12 14:55
10. Aleksandra Miličević OK Vihor 52:46 34:18 35,00 18:11 16:45
Sabina Rako OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 2.900 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 3.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 16:29 100,00 5:41 5:13
2. Paula Pavlin OK Vihor 16:38 0:09 99,10 5:44 5:16
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 23:36 7:07 69,84 8:08 7:29
4. Ira Mareković OK Vihor 24:03 7:34 68,54 8:17 7:38
Majda Vidaković OK Kapela mp
Mirta Hodak OK Vihor dns

Ž16Duljina staze 2.000 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.250m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Japetić 10:25 100,00 5:12 4:37
2. Paola Rako OK Vihor 14:00 3:35 74,40 7:00 6:13
3. Melissa Drobić OK Kapela 15:12 4:47 68,53 7:36 6:45
4. Ema Juričan OK Varaždin 15:15 4:50 68,31 7:37 6:46
5. Luna Bajrektarević OK Vihor 21:47 11:22 47,82 10:53 9:40

Ž12Duljina staze 1.500 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 1.650m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Eva Šantek OK Varaždin 10:47 100,00 7:11 6:32
2. Ana Budi OK Japetić 11:19 0:32 95,29 7:32 6:51
3. Sara Delić OK Japetić 11:27 0:40 94,18 7:38 6:56
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 12:42 1:55 84,91 8:28 7:41
5. Beatrice Velimirović OK Maksimir 13:39 2:52 79,00 9:06 8:16
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 14:17 3:30 75,50 9:31 8:39
7. Ines Ostajmer OK Vihor 15:50 5:03 68,11 10:33 9:35
8. Ema Jurač OK Vihor 16:10 5:23 66,70 10:46 9:47
9. Celesta Tot OK Japetić 25:55 15:08 41,61 17:16 15:42
10. Veronika Šantić OK Bjelovar 26:01 15:14 41,45 17:20 15:46
11. Anabella Juranić SK Tilček Team 38:18 27:31 28,15 25:32 23:12

OtvorenaDuljina staze 1.500 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 1.650m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ani Marie Vukić OK Maksimir 12:56 100,00 8:37 7:50
2. Aida Krkić Drobić OK Kapela 13:30 0:34 95,80 9:00 8:10
3. Dejan Juranić SK Tilček Team 13:32 0:36 95,57 9:01 8:12
4. Sven Belas OK Vihor 13:36 0:40 95,10 9:04 8:14
5. Marta Nikolić OK Vihor 13:48 0:52 93,72 9:12 8:21
6. Lucija Šantek OK Varaždin 14:46 1:50 87,58 9:50 8:56
7. Vittoria Velimirović OK Maksimir 15:08 2:12 85,46 10:05 9:10
8. Kyra Krahenbuhl OK Maksimir 16:52 3:56 76,68 11:14 10:13
9. Nika Juričan OK Varaždin 19:44 6:48 65,54 13:09 11:57
Ivan Novosel OK Japetić mp

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5