zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 44. Memorijal Stipice Mesića - Ačkov Kup – E2 – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 10.200 m,   Uspon 530 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lobel Horvat OK Maksimir 93:39 100,00
2. Filip Vujanić OK Japetić 94:25 0:46 99,19
3. Dražen Gadžić OK Kapela 114:45 21:06 81,61
4. Boris Eržen Škofjeloški OK 155:03 61:24 -
Josip Vujanić OK Japetić mp
Matija Razum OK Japetić dns
Zdenko Horjan OK Vihor dns

Ž21ADuljina staze 6.300 m,   Uspon 330 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 103:28 100,00

M70Duljina staze 2.300 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 33:37 100,00
2. Milan Turkalj OK Varaždin 55:34 21:57 60,50
3. Željko Ulip OK Maksimir 55:49 22:12 60,23
4. Radovan Čepelak OK Maksimir 112:31 78:54 29,88

M65Duljina staze 2.300 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivica Mesić OK Vihor 43:02 100,00

Ž65Duljina staze 2.000 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 88:37 100,00
2. Vera Franc OK Kapela 108:31 19:54 81,66
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 118:59 30:22 74,48

M55Duljina staze 3.600 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 41:26 100,00
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 42:12 0:46 98,18
3. Mile Mioković OK Kapela 55:44 14:18 74,34
4. Karlo Gobec OK Vihor 57:08 15:42 72,52
5. Petar Strmečki OK Maksimir 57:39 16:13 71,87
6. Saša Horvat OK Maksimir 57:59 16:33 71,46
7. Mladen Jelić OK Kapela 61:44 20:18 67,12
8. Zdravko Šaflin OK Jelen 66:40 25:14 62,15
9. Miroslav Besten OK Jelen 69:27 28:01 59,66
10. Rafael Sandalj OK Japetić 70:04 28:38 59,13
11. Mile Boban OK Ivan Merz 72:51 31:25 56,87
12. Predrag Labaš OK Varaždin 160:57 119:31 25,74
Ivo Lukačić mp

Ž55Duljina staze 2.900 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branka Fabek OK Japetić 71:10 100,00
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 72:56 1:46 97,58
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 82:15 11:05 86,52
4. Teodora Kučinac OK Vihor 82:42 11:32 86,05

M45Duljina staze 6.000 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Damir Gobec OK Vihor 49:56 100,00
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 50:55 0:59 98,07
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 53:27 3:31 93,42
4. Franjo Budi OK Japetić 57:36 7:40 86,69
5. Vladimir Trivunović OK Kapela 59:29 9:33 83,95
6. Tihomir Salopek OK Ris 61:13 11:17 81,57
7. Mladen Vukmanović OK Kapela 67:15 17:19 74,25
8. Željko Koščak OK Međimurje 70:15 20:19 71,08
9. Bojan Vukelić OK Maksimir 75:20 25:24 66,28
10. Domagoj Pavlin OK Vihor 76:30 26:34 65,27
11. Vlatko Tounec OK Kapela 77:33 27:37 64,39
12. Domagoj Šantić OK Bjelovar 79:12 29:16 63,05
13. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 80:05 30:09 62,35
14. Siniša Mareković OK Vihor 102:27 52:31 48,74
15. Zdravko Tonković OK Kapela 116:31 66:35 42,86
Marijan Bogović OK Jelen dnf

Ž45Duljina staze 3.800 m,   Uspon 160 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 48:26 100,00
2. Bojana Nikolić OK Vihor 55:24 6:58 87,42
3. Srebrenka Vuk OK Kapela 57:51 9:25 83,72
4. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 58:23 9:57 82,96
5. Ivana Horbec OK Vihor 60:29 12:03 80,08
6. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 65:06 16:40 74,40
7. Ivana Kuzmanić OK Japetić 67:55 19:29 71,31
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 70:01 21:35 69,17
9. Gabrijela Baburek OK Japetić 71:13 22:47 68,01
10. Željka Gajdek OK Jelen 71:18 22:52 67,93
11. Neda Gobec OK Vihor 77:01 28:35 62,89
12. Mirjana Horvat OK Maksimir 80:35 32:09 60,10
13. Mirjana Mandić OK Japetić 97:59 49:33 49,43
14. Mirka Jakšić OK Maksimir 99:17 50:51 48,78
15. Marija Gradečak Galović OK Kapela 114:11 65:45 42,42
Marija Schubert OK Varaždin mp

M35Duljina staze 7.100 m,   Uspon 360 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branimir Pongrac OK Japetić 66:03 100,00
2. Ivan Bublić OK Kapela 86:49 20:46 76,08
3. Zdravko Novosel OK Jelen 88:10 22:07 74,91
4. Duje Rako OK Vihor 88:54 22:51 74,30
5. Ivan Ivo Penić OK Kapela 89:00 22:57 74,21
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 93:25 27:22 70,70
7. Daniel Fabijanić OK Jelen 95:13 29:10 69,37
8. Dalibor Stankovski OK Jelen 95:48 29:45 68,95
9. Marko Bunčić OK Kapela 96:02 29:59 68,78
10. Nikola Tot OK Japetić 102:09 36:06 64,66
11. Tomislav Meštrović OK Kapela 111:04 45:01 59,47
Bojan Jevševar OK Brežice mp
Domagoj Delimar OK Kapela dns
Lino Legac OK Japetić dns
Vladimir Spasić OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 5.000 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 52:24 100,00
2. Anica Hribar OK Brežice 57:11 4:47 -
3. Sonja Jantar OK Japetić 61:33 9:09 85,13
4. Sanda Berženji OK Kapela 64:21 11:57 81,43
5. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 65:07 12:43 80,47
6. Sabina Seražin Korper OK Jelen 70:25 18:01 74,41
7. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 72:47 20:23 71,99
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar 74:58 22:34 69,90
9. Sabina Rako OK Vihor 75:34 23:10 69,34
10. Jelena Brezak OK Kapela 80:33 28:09 65,05
11. Violeta Čalić OK Vihor 84:07 31:43 62,29
12. Vlatka Stupalo OK Vihor 95:14 42:50 55,02
13. Maja Kušt OK Vihor 97:31 45:07 53,73
Ines Mance OK Vihor dns
Antea Popović OK Kapela dns

M21BDuljina staze 4.500 m,   Uspon 230 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Kučinac OK Vihor 45:41 100,00
2. Andrija Golubić OK Međimurje 63:46 18:05 -
3. Tomislav Jurač OK Vihor 69:00 23:19 66,21
4. Davor Ambreković OK Vihor 139:48 94:07 32,68
Emil Anadolac OK Varaždin dns

Ž21BDuljina staze 3.700 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Težak OK Vihor 53:35 100,00
2. Hana Glušica OK Kapela 54:30 0:55 98,32
3. Ana Kovačić OK Vihor 57:48 4:13 92,70
4. Jelena Lesjak OK Japetić 58:09 4:34 92,15
5. Suzana Stanić OK Kapela 59:37 6:02 89,88
6. Lana Gerjević OK Kapela 67:54 14:19 -
7. Ines Jurač OK Vihor 69:03 15:28 77,60
8. Andrea Hribar OK Vihor 69:33 15:58 77,04
9. Ivana Stankovski OK Kapela 69:34 15:59 77,02
10. Željka Ilijašev OK Kapela 77:40 24:05 68,99
11. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 82:25 28:50 65,02
12. Iva Žulić OK Vihor 95:33 41:58 56,08
13. Tina Šojat OK Vihor 100:36 47:01 53,26
14. Aleksandra Miličević OK Vihor 105:07 51:32 50,98
Melita Sučić OK Vihor dnf
Kristina Kostić OK Vihor dns

M20Duljina staze 7.100 m,   Uspon 360 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 55:05 100,00
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 92:00 36:55 59,87
3. Marko Jurač OK Vihor 102:05 47:00 53,96
Borna Kuzmanić OK Japetić mp

Ž20Duljina staze 5.000 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 46:04 100,00
2. Paula Pavlin OK Vihor 51:34 5:30 89,33
3. Majda Vidaković OK Kapela 61:26 15:22 74,99
4. Dora Vukelić OK Maksimir 62:34 16:30 73,63
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 104:27 58:23 44,10
6. Ira Mareković OK Vihor 113:27 67:23 40,61
Rea Boban OK Ivan Merz dns

M16Duljina staze 4.500 m,   Uspon 230 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 44:13 100,00
2. Gabrijel Solenički OK Jelen 48:21 4:08 91,45
3. Noa Kelc OK Jelen 48:58 4:45 90,30
4. Teo Mahović OK Japetić 51:11 6:58 86,39
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 51:47 7:34 85,39
6. Juraj Vukelić OK Maksimir 52:12 7:59 84,71
7. Kaan Yelen OK Vihor 63:53 19:40 69,21
8. Petar Jurač OK Vihor 78:02 33:49 56,66
Jan Erben OK Jelen mp

Ž16Duljina staze 3.700 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 31:22 100,00
2. Paola Rako OK Vihor 38:53 7:31 80,67
3. Wanda Kovač OK Kapela 70:47 39:25 44,31
4. Melissa Drobić OK Kapela 73:59 42:37 42,40
Monika Pavić OK Vihor dns

M14Duljina staze 2.600 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Karlo Lesjak OK Japetić 36:16 100,00
2. Mario Lah OK Varaždin 39:50 3:34 91,05
3. Martin Meštrović OK Kapela 43:12 6:56 83,95
4. Franko Čukoić OK Jelen 44:04 7:48 82,30
5. Jakov Boban OK Ivan Merz 45:06 8:50 80,41
6. Petar Kaniški OK Maksimir 79:36 43:20 45,56
Adam Anadolac OK Varaždin dns

Ž14Duljina staze 2.600 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 40:33 100,00

M12Duljina staze 2.100 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Juraj Otmačić OK Japetić 26:00 100,00
2. Marin Tanković OK Jelen 27:48 1:48 93,53
3. Jure Rako OK Vihor 29:41 3:41 87,59
4. Erik Tot OK Japetić 33:36 7:36 77,38
5. Luka Tot OK Japetić 33:48 7:48 76,92
6. Lovro Pinjušić OK Japetić 34:51 8:51 74,61
7. Roko Vukić OK Maksimir 40:11 14:11 64,70
8. Oliver Skočić OK Vihor 40:18 14:18 64,52
9. Filip Anadolac OK Varaždin 43:23 17:23 59,93
10. Roko Kaniški OK Maksimir 44:12 18:12 58,82
Teo Mance OK Vihor dns

Ž12Duljina staze 2.100 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sara Delić OK Japetić 19:37 100,00
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 20:01 0:24 98,00
3. Veronika Šantić OK Bjelovar 21:08 1:31 92,82
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar 26:07 6:30 75,11
5. Eva Šantek OK Varaždin 27:47 8:10 70,61
6. Celesta Tot OK Japetić 38:04 18:27 51,53
7. Ana Budi OK Japetić 39:47 20:10 49,31
8. Greta Kaniški OK Maksimir 43:04 23:27 45,55
9. Ines Ostajmer OK Vihor 51:06 31:29 38,39
10. Ema Jurač OK Vihor 52:04 32:27 37,68
Anabella Juranić SK Tilček Team dns

OtvorenaDuljina staze 2.600 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ani Marie Vukić OK Maksimir 30:48 -
2. Aida Krkić Drobić OK Kapela 32:34 1:46 -
3. Dejan Juranić SK Tilček Team 36:28 5:40 -
4. Robert Kaniški OK Maksimir 37:41 6:53 -
5. Nika Juričan OK Varaždin 39:20 8:32 -
6. Ivan Novosel OK Japetić 43:15 12:27 -
7. Ivan Šantek OK Varaždin 47:16 16:28 -
8. Izabel Majetić OK Vihor 60:14 29:26 -
9. Željka Klemar 62:20 31:32 -
10. Živko Ilijašev OK Kapela 63:54 33:06 -
11. Boro Brnić OK Ivan Merz 91:05 60:17 -
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor mp
Tamara Jaklenec OK Japetić dns