zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 44. Memorijal Stipice Mesića - Ačkov Kup – E2 – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 10.200 m,   Uspon 530 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lobel Horvat OK Maksimir M21A 93:39
2. Filip Vujanić OK Japetić M21A 94:25 0:46
3. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 114:45 21:06
4. Boris Eržen Škofjeloški OK M21A 155:03 61:24
Josip Vujanić OK Japetić M21A mp
Zdenko Horjan OK Vihor M21A dns
Matija Razum OK Japetić M21A dns

Ž21ADuljina staze 6.300 m,   Uspon 330 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 103:28

M70 – M65Duljina staze 2.300 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M70 33:37
2. Ivica Mesić OK Vihor M65 43:02 9:25
3. Milan Turkalj OK Varaždin M70 55:34 21:57
4. Željko Ulip OK Maksimir M70 55:49 22:12
5. Radovan Čepelak OK Maksimir M70 112:31 78:54

M55Duljina staze 3.600 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir M55 41:26
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 42:12 0:46
3. Mile Mioković OK Kapela M55 55:44 14:18
4. Karlo Gobec OK Vihor M55 57:08 15:42
5. Petar Strmečki OK Maksimir M55 57:39 16:13
6. Saša Horvat OK Maksimir M55 57:59 16:33
7. Mladen Jelić OK Kapela M55 61:44 20:18
8. Zdravko Šaflin OK Jelen M55 66:40 25:14
9. Miroslav Besten OK Jelen M55 69:27 28:01
10. Rafael Sandalj OK Japetić M55 70:04 28:38
11. Mile Boban OK Ivan Merz M55 72:51 31:25
12. Predrag Labaš OK Varaždin M55 160:57 119:31
Ivo Lukačić M55 mp

M45Duljina staze 6.000 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 49:56
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 50:55 0:59
3. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 53:27 3:31
4. Franjo Budi OK Japetić M45 57:36 7:40
5. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 59:29 9:33
6. Tihomir Salopek OK Ris M45 61:13 11:17
7. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 67:15 17:19
8. Željko Koščak OK Međimurje M45 70:15 20:19
9. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 75:20 25:24
10. Domagoj Pavlin OK Vihor M45 76:30 26:34
11. Vlatko Tounec OK Kapela M45 77:33 27:37
12. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 79:12 29:16
13. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 80:05 30:09
14. Siniša Mareković OK Vihor M45 102:27 52:31
15. Zdravko Tonković OK Kapela M45 116:31 66:35
Marijan Bogović OK Jelen M45 dnf

M35 – M35 – M20Duljina staze 7.100 m,   Uspon 360 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 55:05
2. Branimir Pongrac OK Japetić M35 66:03 10:58
3. Ivan Bublić OK Kapela M35 86:49 31:44
4. Zdravko Novosel OK Jelen M35 88:10 33:05
5. Duje Rako OK Vihor M35 88:54 33:49
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 89:00 33:55
7. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 92:00 36:55
8. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 93:25 38:20
9. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 95:13 40:08
10. Dalibor Stankovski OK Jelen M35 95:48 40:43
11. Marko Bunčić OK Kapela M35 96:02 40:57
12. Marko Jurač OK Vihor M20 102:05 47:00
13. Nikola Tot OK Japetić M35 102:09 47:04
14. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 111:04 55:59
Bojan Jevševar OK Brežice M35 mp
Borna Kuzmanić OK Japetić M20 mp
Domagoj Delimar OK Kapela M35 dns
Vladimir Spasić OK Kapela M35 dns
Lino Legac OK Japetić M35 dns

M21B – M16Duljina staze 4.500 m,   Uspon 230 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 44:13
2. Matija Kučinac OK Vihor M21B 45:41 1:28
3. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 48:21 4:08
4. Noa Kelc OK Jelen M16 48:58 4:45
5. Teo Mahović OK Japetić M16 51:11 6:58
6. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 51:47 7:34
7. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 52:12 7:59
8. Andrija Golubić OK Međimurje M21B 63:46 19:33
9. Kaan Yelen OK Vihor M16 63:53 19:40
10. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 69:00 24:47
11. Petar Jurač OK Vihor M16 78:02 33:49
12. Davor Ambreković OK Vihor M21B 139:48 95:35
Jan Erben OK Jelen M16 mp
Emil Anadolac OK Varaždin M21B dns

M14 – Ž14Duljina staze 2.600 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Karlo Lesjak OK Japetić M14 36:16
2. Mario Lah OK Varaždin M14 39:50 3:34
3. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 40:33 4:17
4. Martin Meštrović OK Kapela M14 43:12 6:56
5. Franko Čukoić OK Jelen M14 44:04 7:48
6. Jakov Boban OK Ivan Merz M14 45:06 8:50
7. Petar Kaniški OK Maksimir M14 79:36 43:20
Adam Anadolac OK Varaždin M14 dns

M12 – Ž12Duljina staze 2.100 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Japetić Ž12 19:37
2. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 20:01 0:24
3. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 21:08 1:31
4. Juraj Otmačić OK Japetić M12 26:00 6:23
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 26:07 6:30
6. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 27:47 8:10
7. Marin Tanković OK Jelen M12 27:48 8:11
8. Jure Rako OK Vihor M12 29:41 10:04
9. Erik Tot OK Japetić M12 33:36 13:59
10. Luka Tot OK Japetić M12 33:48 14:11
11. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 34:51 15:14
12. Celesta Tot OK Japetić Ž12 38:04 18:27
13. Ana Budi OK Japetić Ž12 39:47 20:10
14. Roko Vukić OK Maksimir M12 40:11 20:34
15. Oliver Skočić OK Vihor M12 40:18 20:41
16. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 43:04 23:27
17. Filip Anadolac OK Varaždin M12 43:23 23:46
18. Roko Kaniški OK Maksimir M12 44:12 24:35
19. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 51:06 31:29
20. Ema Jurač OK Vihor Ž12 52:04 32:27
Teo Mance OK Vihor M12 dns
Anabella Juranić SK Tilček Team Ž12 dns

Ž65Duljina staze 2.000 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 88:37
2. Vera Franc OK Kapela Ž65 108:31 19:54
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 118:59 30:22

Ž55Duljina staze 2.900 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Branka Fabek OK Japetić Ž55 71:10
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 72:56 1:46
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 82:15 11:05
4. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 82:42 11:32

Ž45Duljina staze 3.800 m,   Uspon 160 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 48:26
2. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 55:24 6:58
3. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 57:51 9:25
4. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 58:23 9:57
5. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 60:29 12:03
6. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 65:06 16:40
7. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 67:55 19:29
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 70:01 21:35
9. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 71:13 22:47
10. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 71:18 22:52
11. Neda Gobec OK Vihor Ž45 77:01 28:35
12. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 80:35 32:09
13. Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 97:59 49:33
14. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 99:17 50:51
15. Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 114:11 65:45
Marija Schubert OK Varaždin Ž45 mp

Ž35 – Ž20Duljina staze 5.000 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 46:04
2. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 51:34 5:30
3. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž35 52:24 6:20
4. Anica Hribar OK Brežice Ž35 57:11 11:07
5. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 61:26 15:22
6. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 61:33 15:29
7. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 62:34 16:30
8. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 64:21 18:17
9. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 65:07 19:03
10. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 70:25 24:21
11. Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 72:47 26:43
12. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 74:58 28:54
13. Sabina Rako OK Vihor Ž35 75:34 29:30
14. Jelena Brezak OK Kapela Ž35 80:33 34:29
15. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 84:07 38:03
16. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 95:14 49:10
17. Maja Kušt OK Vihor Ž35 97:31 51:27
18. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 104:27 58:23
19. Ira Mareković OK Vihor Ž20 113:27 67:23
Antea Popović OK Kapela Ž35 dns
Ines Mance OK Vihor Ž35 dns
Rea Boban OK Ivan Merz Ž20 dns

Ž21B – Ž16Duljina staze 3.700 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Japetić Ž16 31:22
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 38:53 7:31
3. Dora Težak OK Vihor Ž21B 53:35 22:13
4. Hana Glušica OK Kapela Ž21B 54:30 23:08
5. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 57:48 26:26
6. Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B 58:09 26:47
7. Suzana Stanić OK Kapela Ž21B 59:37 28:15
8. Lana Gerjević OK Kapela Ž21B 67:54 36:32
9. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 69:03 37:41
10. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 69:33 38:11
11. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B 69:34 38:12
12. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 70:47 39:25
13. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 73:59 42:37
14. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 77:40 46:18
15. Ana Šiprak Stastny OK Kapela Ž21B 82:25 51:03
16. Iva Žulić OK Vihor Ž21B 95:33 64:11
17. Tina Šojat OK Vihor Ž21B 100:36 69:14
18. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B 105:07 73:45
Melita Sučić OK Vihor Ž21B dnf
Kristina Kostić OK Vihor Ž21B dns
Monika Pavić OK Vihor Ž16 dns

OtvorenaDuljina staze 2.600 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ani Marie Vukić OK Maksimir Otvorena 30:48
2. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena 32:34 1:46
3. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena 36:28 5:40
4. Robert Kaniški OK Maksimir Otvorena 37:41 6:53
5. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 39:20 8:32
6. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena 43:15 12:27
7. Ivan Šantek OK Varaždin Otvorena 47:16 16:28
8. Izabel Majetić OK Vihor Otvorena 60:14 29:26
9. Željka Klemar Otvorena 62:20 31:32
10. Živko Ilijašev OK Kapela Otvorena 63:54 33:06
11. Boro Brnić OK Ivan Merz Otvorena 91:05 60:17
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Otvorena mp
Tamara Jaklenec OK Japetić Otvorena dns