zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. Međimurje Open – E2 – Originalni rezultati

M21Duljina staze 3.000 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Filip Vujanić OK Japetić 12:46 ok
2. Matija Kučinac OK Vihor 16:37 ok 3:51
Nikola Petković OK Medjimurje 0:00 dns
Josip Vujanić OK Japetić 999:59 disq

Ž21Duljina staze 2.770 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 13:59 ok
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 15:34 ok 1:35
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 18:05 ok 4:06
4. Andrea Hribar OK Vihor 21:28 ok 7:29
5. Mihaela Kočila Petković OK Medjimurje 23:02 ok 9:03

M65Duljina staze 1.970 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Željko Ulip OK Maksimir 17:22 ok
2. Milan Turkalj OK Varaždin 21:39 ok 4:17
3. Branimir Vinko OK Medjimurje 68:15 ok 50:53
Ivica Mesić OK Vihor 0:00 dns

Ž65Duljina staze 1.970 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Vera Shahkova OK Vihor 24:21 ok

M55Duljina staze 2.320 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jozsef Varga Göcsej KTFE 11:55 ok
2. Darko Merunka OK Maksimir 12:20 ok 0:25
3. Mile Mioković OK Kapela 13:16 ok 1:21
4. Saša Horvat OK Maksimir 14:10 ok 2:15
5. Karlo Gobec OK Vihor 15:01 ok 3:06
6. Rafael Sandalj OK Japetić 15:44 ok 3:49
7. Predrag Labaš OK Varaždin 18:41 ok 6:46
Dražen Janžek OK Medjimurje 0:00 dns
Gábor Erdős Kanizsa 0:00 dns

Ž55Duljina staze 2.190 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Branka Fabek OK Japetić 26:56 ok
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 32:22 ok 5:26
Ágnes Erdősné Németh Kanizsa 0:00 dns
Jánosné Császár Göcsej KTFE 21:27 mp

M45Duljina staze 2.770 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 12:41 ok
2. Franjo Budi OK Japetić 12:53 ok 0:12
3. Damir Gobec OK Vihor 13:39 ok 0:58
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 14:21 ok 1:40
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 16:16 ok 3:35
6. Siniša Mareković Car OK Vihor 20:01 ok 7:20
7. Domagoj Šantić OK Bjelovar 20:28 ok 7:47
8. Emil Anadolac OK Varaždin 23:28 ok 10:47
Emerik Večerić OK Medjimurje 0:00 dns
Tihomir Salopek OK Ris 0:00 dns
Darko Duhovic OK Medjimurje 0:00 dns
Vladimir Trivunović OK Kapela 0:00 dns
Predrag Markulinčić OK Medjimurje 999:59 dnf

Ž45Duljina staze 2.290 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Marija Schubert OK Varaždin 13:38 ok
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 14:21 ok 0:43
3. Bojana Nikolić OK Vihor 14:38 ok 1:00
4. Ivana Kuzmanić OK Japetić 14:58 ok 1:20
5. Ivana Horbec OK Vihor 15:32 ok 1:54
6. Jasminka Cindrić Perković OK Medjimurje 15:41 ok 2:03
7. Mirjana Horvat OK Maksimir 16:15 ok 2:37
8. Davorka Srebačić OK Varaždin 17:13 ok 3:35
9. Neda Gobec OK Vihor 17:26 ok 3:48
10. Petra Turk OK Medjimurje 37:39 ok 24:01
11. Mihaela-Marija Perković OK Vihor 46:11 ok 32:33
Borbála Boldizsár Göcsej KTFE 0:00 dns
Smiljana Janžek OK Medjimurje 0:00 dns

M35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 12:55 ok
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 13:03 ok 0:08
3. Branimir Pongrac OK Japetić 13:24 ok 0:29
4. Tomislav Meštrović OK Kapela 16:59 ok 4:04
5. Daniel Fabijanić OK Jelen 17:08 ok 4:13
6. Branko Ostajmer OK Vihor 17:34 ok 4:39
7. Damir Tubin OK Jelen 17:52 ok 4:57
8. Siniša Lah OK Varaždin 18:39 ok 5:44
9. Dejan Juranić SK Tilček Team 21:07 ok 8:12
10. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 21:17 ok 8:22
11. Peter Geszti Göcsej KTFE 23:08 ok 10:13
12. Ivica Bertol OK Vihor 24:14 ok 11:19

Ž35Duljina staze 2.320 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Éva Császár Göcsej KTFE 12:02 ok
2. Sonja Jantar OK Japetić 14:03 ok 2:01
3. Nikolina Šantić OK Bjelovar 15:16 ok 3:14
4. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 16:15 ok 4:13
Daniela Popović Budi OK Japetić 0:00 dns
Irena Čorko Meštrović OK Kapela 0:00 dns
Martina Bedeković Tanković OK Jelen 999:59 dnf

M20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:29 ok
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 13:08 ok 1:39
3. Noa Turk OK Medjimurje 18:01 ok 6:32
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 19:08 ok 7:39

Ž20Duljina staze 2.290 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Majda Vidaković OK Kapela 12:43 ok
2. Ira Mareković OK Vihor 14:41 ok 1:58
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 20:59 ok 8:16
4. Ana Srebačić OK Varaždin 24:46 ok 12:03
5. Jelena Lesjak OK Japetić 25:45 ok 13:02

M16Duljina staze 2.320 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Teo Mahović OK Japetić 9:39 ok
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 10:05 ok 0:26
3. Máté Hegedüs Göcsej KTFE 10:16 ok 0:37
4. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 10:23 ok 0:44
5. Jan Erben OK Jelen 10:54 ok 1:15
6. Noa Kelc OK Jelen 11:16 ok 1:37
7. Gabrijel Solenički OK Jelen 11:46 ok 2:07
8. Gyula Márton Fehér Göcsej KTFE 12:11 ok 2:32
9. Franko Čukoić OK Jelen 13:33 ok 3:54
10. Attila James Fehér Göcsej KTFE 14:03 ok 4:24
11. Matko Nikolić OK Vihor 18:21 ok 8:42
12. Mario Lah OK Varaždin 19:43 ok 10:04
13. Adam Anadolac OK Varaždin 21:27 ok 11:48
14. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 27:15 ok 17:36
Martin Meštrović OK Kapela 0:00 dns
Márton Hegedüs Göcsej KTFE 0:00 dns
Márton Péter Geszti Göcsej KTFE 0:00 dns
Karlo Lesjak OK Japetić 15:50 mp

Ž16Duljina staze 2.190 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Paola Rako OK Vihor 10:12 ok
2. Dora Delić OK Japetić 10:31 ok 0:19
3. Melissa Drobić OK Kapela 13:25 ok 3:13
4. Ema Juričan OK Varaždin 13:36 ok 3:24
5. Hanna Dorina Büki Göcsej KTFE 14:01 ok 3:49
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 14:47 ok 4:35
7. Nina Mioković OK Kapela 16:27 ok 6:15
8. Isabelle Margaret Fehér Göcsej KTFE 16:36 ok 6:24
9. Sara Dunjko OK Medjimurje 44:32 ok 34:20

M12Duljina staze 2.140 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 15:46 ok
2. Roko Vukić OK Maksimir 16:57 ok 1:11
3. Jakov Bijelić OK Bjelovar 17:05 ok 1:19
4. Marin Tanković OK Jelen 17:46 ok 2:00
5. Filip Anadolac OK Varaždin 18:13 ok 2:27
6. Dorijan Tubin OK Jelen 29:48 ok 14:02
7. Vid Koletić OK Japetić 34:46 ok 19:00

Ž12Duljina staze 2.140 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Sara Delić OK Japetić 10:41 ok
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 12:42 ok 2:01
3. Ana Budi OK Japetić 13:01 ok 2:20
4. Veronika Šantić OK Bjelovar 13:42 ok 3:01
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar 15:07 ok 4:26
6. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 16:20 ok 5:39
7. Beatrice Velimirović OK Maksimir 22:20 ok 11:39
8. Ines Ostajmer OK Vihor 23:51 ok 13:10
9. Celesta Tot OK Japetić 37:44 ok 27:03
10. Tena Bartaković OK Japetić 51:35 ok 40:54
Eva Šantek OK Varaždin 16:10 mp

OPENDuljina staze 1.970 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ivan Novosel OK Japetić 13:38 ok
2. Ani Marie Vukić OK Maksimir 13:49 ok 0:11
3. Nika Juričan OK Varaždin 16:30 ok 2:52
4. Marta Nikolić OK Vihor 17:48 ok 4:10
5. Valentina Hrman OK Varaždin 18:37 ok 4:59
6. Lucija Šantek OK Varaždin 19:20 ok 5:42
7. Darko Raškaj OK Kapela 19:49 ok 6:11
8. Vittoria Velimirović OK Maksimir 19:59 ok 6:21
9. Aida Krkić Drobić OK Kapela 22:39 ok 9:01
10. Dalibor Kuhta OK Medjimurje 24:07 ok 10:29
11. Goran Kočiš 26:36 ok 12:58
12. Jona Truhlaž 36:16 ok 22:38
13. Marta Tkalec OK Medjimurje 45:57 ok 32:19
14. Jakov Tkalec OK Medjimurje 47:56 ok 34:18
Dora Gregurec OK Varaždin 0:00 dns
Sonja Ostajmer OK Vihor 0:00 dns