zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. Međimurje Open – E2 – Službeni rezultati

M21Duljina staze 3.000 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Filip Vujanić OK Japetić 12:46 100,00
2. Matija Kučinac OK Vihor 16:37 3:51 76,83
Josip Vujanić OK Japetić disq
Nikola Petković OK Međimurje dns

Ž21Duljina staze 2.770 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 13:59 100,00
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 15:34 1:35 89,83
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 18:05 4:06 77,33
4. Andrea Hribar OK Vihor 21:28 7:29 -
5. Mihaela Kočila Petković OK Međimurje 23:02 9:03 -

M65Duljina staze 1.970 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Ulip OK Maksimir 17:22 100,00
2. Milan Turkalj OK Varaždin 21:39 4:17 80,22
Branimir Vinko OK Međimurje ot
Ivica Mesić OK Vihor dns

Ž65Duljina staze 1.970 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vera Shakhova OK Vihor 24:21 100,00

M55Duljina staze 2.320 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jozsef Varga Göcsej KTFE 11:55 -
2. Darko Merunka OK Maksimir 12:20 0:25 100,00
3. Mile Mioković OK Kapela 13:16 1:21 92,96
4. Saša Horvat OK Maksimir 14:10 2:15 87,06
5. Karlo Gobec OK Vihor 15:01 3:06 82,13
6. Rafael Sandalj OK Japetić 15:44 3:49 78,39
7. Predrag Labaš OK Varaždin 18:41 6:46 66,01
Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE dns
Dražen Janžek OK Međimurje dns

Ž55Duljina staze 2.190 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branka Fabek OK Japetić 26:56 100,00
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 32:22 5:26 83,21
Jánosné Császár Göcsej KTFE mp
Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE dns

M45Duljina staze 2.770 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 12:41 -
2. Franjo Budi OK Japetić 12:53 0:12 100,00
3. Damir Gobec OK Vihor 13:39 0:58 94,38
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 14:21 1:40 89,78
5. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 16:16 3:35 79,20
6. Siniša Mareković OK Vihor 20:01 7:20 64,36
7. Domagoj Šantić OK Bjelovar 20:28 7:47 62,95
8. Emil Anadolac OK Varaždin 23:28 10:47 54,90
Predrag Markulinčić OK Međimurje dnf
Vladimir Trivunović OK Kapela dns
Darko Duhović OK Međimurje dns
Tihomir Salopek OK Ris dns
Emerik Večerić OK Međimurje dns

Ž45Duljina staze 2.290 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marija Schubert OK Varaždin 13:38 100,00
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 14:21 0:43 95,01
3. Bojana Nikolić OK Vihor 14:38 1:00 93,17
4. Ivana Kuzmanić OK Japetić 14:58 1:20 91,09
5. Ivana Horbec OK Vihor 15:32 1:54 87,77
6. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 15:41 2:03 86,93
7. Mirjana Horvat OK Maksimir 16:15 2:37 83,90
8. Davorka Srebačić OK Varaždin 17:13 3:35 79,19
9. Neda Gobec OK Vihor 17:26 3:48 78,20
10. Petra Turk OK Međimurje 37:39 24:01 -
11. Mihaela Marija Perković OK Vihor 46:11 32:33 29,52
Borbála Boldizsár Göcsej KTFE dns
Smiljana Janžek OK Međimurje dns

M35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 12:55 100,00
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 13:03 0:08 98,98
3. Branimir Pongrac OK Japetić 13:24 0:29 96,39
4. Tomislav Meštrović OK Kapela 16:59 4:04 76,05
5. Daniel Fabijanić OK Jelen 17:08 4:13 75,39
6. Branko Ostajmer OK Vihor 17:34 4:39 73,53
7. Damir Tubin OK Jelen 17:52 4:57 72,29
8. Siniša Lah OK Varaždin 18:39 5:44 69,26
9. Dejan Juranić SK Tilček Team 21:07 8:12 -
10. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 21:17 8:22 60,69
11. Peter Geszti Göcsej KTFE 23:08 10:13 -
12. Ivica Bertol OK Vihor 24:14 11:19 53,30

Ž35Duljina staze 2.320 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Éva Császár Göcsej KTFE 12:02 -
2. Sonja Jantar OK Japetić 14:03 2:01 100,00
3. Nikolina Šantić OK Bjelovar 15:16 3:14 92,03
4. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 16:15 4:13 86,46
Martina Bedeković Tanković OK Jelen dnf
Irena Čorko Meštrović OK Kapela dns
Daniela Popović Budi OK Japetić dns

M20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:29 100,00
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 13:08 1:39 87,44
3. Noa Turk OK Međimurje 18:01 6:32 -
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 19:08 7:39 60,02

Ž20Duljina staze 2.290 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Majda Vidaković OK Kapela 12:43 100,00
2. Ira Mareković OK Vihor 14:41 1:58 86,61
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 20:59 8:16 60,60
4. Ana Srebačić OK Varaždin 24:46 12:03 -
5. Jelena Lesjak OK Japetić 25:45 13:02 49,39

M16Duljina staze 2.320 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 9:39 100,00
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 10:05 0:26 95,70
3. Máté Hegedüs Göcsej KTFE 10:16 0:37 -
4. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 10:23 0:44 -
5. Jan Erben OK Jelen 10:54 1:15 88,53
6. Noa Kelc OK Jelen 11:16 1:37 85,65
7. Gabrijel Solenički OK Jelen 11:46 2:07 82,01
8. Gyula Márton Fehér Göcsej KTFE 12:11 2:32 -
9. Franko Čukoić OK Jelen 13:33 3:54 71,22
10. Attila James Fehér Göcsej KTFE 14:03 4:24 -
11. Matko Nikolić OK Vihor 18:21 8:42 52,59
12. Mario Lah OK Varaždin 19:43 10:04 48,94
13. Adam Anadolac OK Varaždin 21:27 11:48 44,99
14. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 27:15 17:36 35,41
Karlo Lesjak OK Japetić mp
Márton Péter Geszti Göcsej KTFE dns
Márton Hegedüs Göcsej KTFE dns
Martin Meštrović OK Kapela dns

Ž16Duljina staze 2.190 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 10:12 100,00
2. Dora Delić OK Japetić 10:31 0:19 96,99
3. Melissa Drobić OK Kapela 13:25 3:13 76,02
4. Ema Juričan OK Varaždin 13:36 3:24 75,00
5. Hanna Dorina Büki Göcsej KTFE 14:01 3:49 -
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 14:47 4:35 69,00
7. Nina Mioković OK Kapela 16:27 6:15 62,01
8. Isabelle Margaret Fehér Göcsej KTFE 16:36 6:24 -
9. Sara Dunjko OK Međimurje 44:32 34:20 -

M12Duljina staze 2.140 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 15:46 100,00
2. Roko Vukić OK Maksimir 16:57 1:11 93,02
3. Jakov Bijelić OK Bjelovar 17:05 1:19 92,29
4. Marin Tanković OK Jelen 17:46 2:00 88,74
5. Filip Anadolac OK Varaždin 18:13 2:27 86,55
6. Dorijan Tubin OK Jelen 29:48 14:02 52,91
7. Vid Koletić OK Japetić 34:46 19:00 45,35

Ž12Duljina staze 2.140 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sara Delić OK Japetić 10:41 100,00
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 12:42 2:01 84,12
3. Ana Budi OK Japetić 13:01 2:20 82,07
4. Veronika Šantić OK Bjelovar 13:42 3:01 77,98
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar 15:07 4:26 70,67
6. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 16:20 5:39 -
7. Beatrice Velimirović OK Maksimir 22:20 11:39 47,84
8. Ines Ostajmer OK Vihor 23:51 13:10 44,79
9. Celesta Tot OK Japetić 37:44 27:03 28,31
10. Tena Bartaković OK Japetić 51:35 40:54 20,71
Eva Šantek OK Varaždin mp

OtvorenaDuljina staze 1.970 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Novosel OK Japetić 13:38 -
2. Ani Marie Vukić OK Maksimir 13:49 0:11 -
3. Nika Juričan OK Varaždin 16:30 2:52 -
4. Marta Nikolić OK Vihor 17:48 4:10 -
5. Valentina Hrman OK Varaždin 18:37 4:59 -
6. Lucija Šantek OK Varaždin 19:20 5:42 -
7. Darko Raškaj OK Kapela 19:49 6:11 -
8. Vittoria Velimirović OK Maksimir 19:59 6:21 -
9. Aida Krkić Drobić OK Kapela 22:39 9:01 -
10. Dalibor Kuhta OK Međimurje 24:07 10:29 -
11. Goran Kočiš 26:36 12:58 -
12. Jona Truhlaž 36:16 22:38 -
13. Marta Tkalec OK Međimurje 45:57 32:19 -
14. Jakov Tkalec OK Međimurje 47:56 34:18 -
Sonja Ostajmer OK Vihor dns
Dora Gregurec OK Varaždin dns