zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. Međimurje Open – E2 – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 3.000 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Filip Vujanić OK Japetić M21 12:46
2. Matija Kučinac OK Vihor M21 16:37 3:51
Josip Vujanić OK Japetić M21 disq
Nikola Petković OK Međimurje M21 dns

Ž21 – M45Duljina staze 2.770 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE M45 12:41
2. Franjo Budi OK Japetić M45 12:53 0:12
3. Damir Gobec OK Vihor M45 13:39 0:58
4. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 13:59 1:18
5. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 14:21 1:40
6. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž21 15:34 2:53
7. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 16:16 3:35
8. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 18:05 5:24
9. Siniša Mareković OK Vihor M45 20:01 7:20
10. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 20:28 7:47
11. Andrea Hribar OK Vihor Ž21 21:28 8:47
12. Mihaela Kočila Petković OK Međimurje Ž21 23:02 10:21
13. Emil Anadolac OK Varaždin M45 23:28 10:47
Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 dnf
Vladimir Trivunović OK Kapela M45 dns
Emerik Večerić OK Međimurje M45 dns
Tihomir Salopek OK Ris M45 dns
Darko Duhović OK Međimurje M45 dns

M65 – Ž65 – OtvorenaDuljina staze 1.970 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena 13:38
2. Ani Marie Vukić OK Maksimir Otvorena 13:49 0:11
3. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 16:30 2:52
4. Željko Ulip OK Maksimir M65 17:22 3:44
5. Marta Nikolić OK Vihor Otvorena 17:48 4:10
6. Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena 18:37 4:59
7. Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena 19:20 5:42
8. Darko Raškaj OK Kapela Otvorena 19:49 6:11
9. Vittoria Velimirović OK Maksimir Otvorena 19:59 6:21
10. Milan Turkalj OK Varaždin M65 21:39 8:01
11. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena 22:39 9:01
12. Dalibor Kuhta OK Međimurje Otvorena 24:07 10:29
13. Vera Shakhova OK Vihor Ž65 24:21 10:43
14. Goran Kočiš Otvorena 26:36 12:58
15. Jona Truhlaž Otvorena 36:16 22:38
16. Marta Tkalec OK Međimurje Otvorena 45:57 32:19
17. Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena 47:56 34:18
Branimir Vinko OK Međimurje M65 ot
Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena dns
Dora Gregurec OK Varaždin Otvorena dns
Ivica Mesić OK Vihor M65 dns

M55 – M16 – Ž35Duljina staze 2.320 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 9:39
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 10:05 0:26
3. Máté Hegedüs Göcsej KTFE M16 10:16 0:37
4. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE M16 10:23 0:44
5. Jan Erben OK Jelen M16 10:54 1:15
6. Noa Kelc OK Jelen M16 11:16 1:37
7. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 11:46 2:07
8. Jozsef Varga Göcsej KTFE M55 11:55 2:16
9. Éva Császár Göcsej KTFE Ž35 12:02 2:23
10. Gyula Márton Fehér Göcsej KTFE M16 12:11 2:32
11. Darko Merunka OK Maksimir M55 12:20 2:41
12. Mile Mioković OK Kapela M55 13:16 3:37
13. Franko Čukoić OK Jelen M16 13:33 3:54
14. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 14:03 4:24
14. Attila James Fehér Göcsej KTFE M16 14:03 4:24
16. Saša Horvat OK Maksimir M55 14:10 4:31
17. Karlo Gobec OK Vihor M55 15:01 5:22
18. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 15:16 5:37
19. Rafael Sandalj OK Japetić M55 15:44 6:05
20. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 16:15 6:36
21. Matko Nikolić OK Vihor M16 18:21 8:42
22. Predrag Labaš OK Varaždin M55 18:41 9:02
23. Mario Lah OK Varaždin M16 19:43 10:04
24. Adam Anadolac OK Varaždin M16 21:27 11:48
25. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M16 27:15 17:36
Karlo Lesjak OK Japetić M16 mp
Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 dnf
Dražen Janžek OK Međimurje M55 dns
Martin Meštrović OK Kapela M16 dns
Márton Hegedüs Göcsej KTFE M16 dns
Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 dns
Márton Péter Geszti Göcsej KTFE M16 dns
Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 dns
Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE M55 dns

M35 – M20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 11:29
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 12:55 1:26
3. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 13:03 1:34
4. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 13:08 1:39
5. Branimir Pongrac OK Japetić M35 13:24 1:55
6. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 16:59 5:30
7. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 17:08 5:39
8. Branko Ostajmer OK Vihor M35 17:34 6:05
9. Damir Tubin OK Jelen M35 17:52 6:23
10. Noa Turk OK Međimurje M20 18:01 6:32
11. Siniša Lah OK Varaždin M35 18:39 7:10
12. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 19:08 7:39
13. Dejan Juranić SK Tilček Team M35 21:07 9:38
14. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 21:17 9:48
15. Peter Geszti Göcsej KTFE M35 23:08 11:39
16. Ivica Bertol OK Vihor M35 24:14 12:45

M12 – Ž12Duljina staze 2.140 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Japetić Ž12 10:41
2. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 12:42 2:01
3. Ana Budi OK Japetić Ž12 13:01 2:20
4. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 13:42 3:01
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 15:07 4:26
6. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 15:46 5:05
7. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE Ž12 16:20 5:39
8. Roko Vukić OK Maksimir M12 16:57 6:16
9. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 17:05 6:24
10. Marin Tanković OK Jelen M12 17:46 7:05
11. Filip Anadolac OK Varaždin M12 18:13 7:32
12. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 22:20 11:39
13. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 23:51 13:10
14. Dorijan Tubin OK Jelen M12 29:48 19:07
15. Vid Koletić OK Japetić M12 34:46 24:05
16. Celesta Tot OK Japetić Ž12 37:44 27:03
17. Tena Bartaković OK Japetić Ž12 51:35 40:54
Eva Šantek OK Varaždin Ž12 mp

Ž55 – Ž55 – Ž16Duljina staze 2.190 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 10:12
2. Dora Delić OK Japetić Ž16 10:31 0:19
3. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 13:25 3:13
4. Ema Juričan OK Varaždin Ž16 13:36 3:24
5. Hanna Dorina Büki Göcsej KTFE Ž16 14:01 3:49
6. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž16 14:47 4:35
7. Nina Mioković OK Kapela Ž16 16:27 6:15
8. Isabelle Margaret Fehér Göcsej KTFE Ž16 16:36 6:24
9. Branka Fabek OK Japetić Ž55 26:56 16:44
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 32:22 22:10
11. Sara Dunjko OK Međimurje Ž16 44:32 34:20
Jánosné Császár Göcsej KTFE Ž55 mp
Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž55 dns

Ž45 – Ž20Duljina staze 2.290 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 12:43
2. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 13:38 0:55
3. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 14:21 1:38
4. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 14:38 1:55
5. Ira Mareković OK Vihor Ž20 14:41 1:58
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 14:58 2:15
7. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 15:32 2:49
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 15:41 2:58
9. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 16:15 3:32
10. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 17:13 4:30
11. Neda Gobec OK Vihor Ž45 17:26 4:43
12. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 20:59 8:16
13. Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 24:46 12:03
14. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 25:45 13:02
15. Petra Turk OK Međimurje Ž45 37:39 24:56
16. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 46:11 33:28
Borbála Boldizsár Göcsej KTFE Ž45 dns
Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 dns