zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. Međimurje Open – E3 – Originalni rezultati

M21Duljina staze 3.050 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Josip Vujanić OK Japetić 12:34 ok
2. Filip Vujanić OK Japetić 13:19 ok 0:45
3. Matija Kučinac OK Vihor 16:43 ok 4:09
4. Nikola Petković OK Medjimurje 23:02 ok 10:28

Ž21Duljina staze 2.630 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 13:51 ok
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 15:27 ok 1:36
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 20:23 ok 6:32
4. Mihaela Kočila Petković OK Medjimurje 21:23 ok 7:32
5. Andrea Hribar OK Vihor 25:16 ok 11:25

M65Duljina staze 1.900 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Milan Turkalj OK Varaždin 20:24 ok
Branimir Vinko OK Medjimurje 0:00 dns
Ivica Mesić OK Vihor 0:00 dns
Željko Ulip OK Maksimir 0:00 dns

Ž65Duljina staze 1.580 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Vera Shahkova OK Vihor 20:21 ok

M55Duljina staze 2.390 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jozsef Varga Göcsej KTFE 14:22 ok
2. Mile Mioković OK Kapela 14:26 ok 0:04
3. Darko Merunka OK Maksimir 15:06 ok 0:44
4. Rafael Sandalj OK Japetić 15:52 ok 1:30
5. Karlo Gobec OK Vihor 16:34 ok 2:12
6. Dražen Janžek OK Medjimurje 17:54 ok 3:32
7. Saša Horvat OK Maksimir 18:26 ok 4:04
8. Predrag Labaš OK Varaždin 25:00 ok 10:38
Gábor Erdős Kanizsa 0:00 dns

Ž55Duljina staze 2.110 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Branka Fabek OK Japetić 21:08 ok
2. Jánosné Császár Göcsej KTFE 23:04 ok 1:56
Ágnes Erdősné Németh Kanizsa 0:00 dns
Emilija Ebenspanger OK Kapela 23:09 mp

M45Duljina staze 2.540 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 12:47 ok
2. Damir Gobec OK Vihor 13:38 ok 0:51
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 13:44 ok 0:57
4. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 15:46 ok 2:59
5. Darko Duhovic OK Medjimurje 16:27 ok 3:40
6. Domagoj Šantić OK Bjelovar 19:44 ok 6:57
7. Siniša Mareković Car OK Vihor 19:51 ok 7:04
8. Emerik Večerić OK Medjimurje 37:40 ok 24:53
Tihomir Salopek OK Ris 0:00 dns
Emil Anadolac OK Varaždin 0:00 dns
Franjo Budi OK Japetić 0:00 dns
Vladimir Trivunović OK Kapela 0:00 dns
Predrag Markulinčić OK Medjimurje 0:00 dns

Ž45Duljina staze 2.310 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Bojana Nikolić OK Vihor 15:04 ok
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 15:10 ok 0:06
3. Smiljana Janžek OK Medjimurje 15:11 ok 0:07
4. Ivana Horbec OK Vihor 16:17 ok 1:13
5. Jasminka Cindrić Perković OK Medjimurje 16:28 ok 1:24
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić 16:51 ok 1:47
7. Mirjana Horvat OK Maksimir 17:26 ok 2:22
8. Marija Schubert OK Varaždin 18:23 ok 3:19
8. Neda Gobec OK Vihor 18:23 ok 3:19
10. Davorka Srebačić OK Varaždin 21:38 ok 6:34
11. Petra Turk OK Medjimurje 22:31 ok 7:27
12. Mihaela-Marija Perković OK Vihor 31:25 ok 16:21
Borbála Boldizsár Göcsej KTFE 0:00 dns

M35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 14:26 ok
2. Branimir Pongrac OK Japetić 14:34 ok 0:08
3. Miroslav Hainž OK Varaždin 15:47 ok 1:21
4. Siniša Lah OK Varaždin 18:26 ok 4:00
5. Daniel Fabijanić OK Jelen 20:04 ok 5:38
6. Branko Ostajmer OK Vihor 20:05 ok 5:39
7. Tomislav Meštrović OK Kapela 20:30 ok 6:04
8. Damir Tubin OK Jelen 21:09 ok 6:43
9. Dejan Juranić SK Tilček Team 23:09 ok 8:43
10. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 23:31 ok 9:05
11. Ivica Bertol OK Vihor 24:19 ok 9:53
12. Peter Geszti Göcsej KTFE 24:24 ok 9:58

Ž35Duljina staze 2.460 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Sonja Jantar OK Japetić 14:29 ok
1. Éva Császár Göcsej KTFE 14:29 ok
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 16:26 ok 1:57
4. Daniela Popović Budi OK Japetić 17:31 ok 3:02
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 17:35 ok 3:06
6. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 18:34 ok 4:05
Irena Čorko Meštrović OK Kapela 0:00 dns

M20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:58 ok
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 12:51 ok 0:53
3. Noa Turk OK Medjimurje 16:10 ok 4:12
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 18:29 ok 6:31

Ž20Duljina staze 2.460 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Majda Vidaković OK Kapela 14:16 ok
2. Kimi Maria Gobec OK Vihor 15:40 ok 1:24
3. Ira Mareković OK Vihor 16:59 ok 2:43
4. Jelena Lesjak OK Japetić 20:33 ok 6:17
5. Ana Srebačić OK Varaždin 22:10 ok 7:54

M16Duljina staze 2.170 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Teo Mahović OK Japetić 9:32 ok
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 10:03 ok 0:31
3. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 10:04 ok 0:32
3. Noa Kelc OK Jelen 10:04 ok 0:32
5. Máté Hegedüs Göcsej KTFE 10:34 ok 1:02
6. Gabrijel Solenički OK Jelen 11:25 ok 1:53
7. Gyula Márton Fehér Göcsej KTFE 11:31 ok 1:59
8. Karlo Lesjak OK Japetić 15:52 ok 6:20
9. Franko Čukoić OK Jelen 15:54 ok 6:22
10. Attila James Fehér Göcsej KTFE 16:06 ok 6:34
11. Matko Nikolić OK Vihor 16:40 ok 7:08
12. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 17:00 ok 7:28
13. Mario Lah OK Varaždin 18:52 ok 9:20
Martin Meštrović OK Kapela 0:00 dns
Adam Anadolac OK Varaždin 0:00 dns
Márton Péter Geszti Göcsej KTFE 0:00 dns
Márton Hegedüs Göcsej KTFE 0:00 dns
Jan Erben OK Jelen 12:50 mp

Ž16Duljina staze 2.080 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dora Delić OK Japetić 9:14 ok
2. Paola Rako OK Vihor 10:49 ok 1:35
3. Ema Juričan OK Varaždin 13:00 ok 3:46
4. Hanna Dorina Büki Göcsej KTFE 13:19 ok 4:05
5. Melissa Drobić OK Kapela 14:10 ok 4:56
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 14:48 ok 5:34
7. Nina Mioković OK Kapela 15:51 ok 6:37
8. Isabelle Margaret Fehér Göcsej KTFE 18:17 ok 9:03
9. Sara Dunjko OK Medjimurje 53:00 ok 43:46

M12Duljina staze 2.020 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 13:26 ok
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 14:31 ok 1:05
3. Roko Vukić OK Maksimir 19:19 ok 5:53
Filip Anadolac OK Varaždin 0:00 dns
Dorijan Tubin OK Jelen 16:26 mp
Marin Tanković OK Jelen 18:11 mp
Vid Koletić OK Japetić 78:49 mp

Ž12Duljina staze 2.020 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Sara Delić OK Japetić 12:00 ok
2. Eva Šantek OK Varaždin 13:38 ok 1:38
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar 13:58 ok 1:58
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 14:17 ok 2:17
5. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 14:40 ok 2:40
6. Veronika Šantić OK Bjelovar 15:59 ok 3:59
7. Ana Budi OK Japetić 16:33 ok 4:33
8. Beatrice Velimirović OK Maksimir 18:18 ok 6:18
9. Celesta Tot OK Japetić 19:49 ok 7:49
10. Ines Ostajmer OK Vihor 25:52 ok 13:52
11. Tena Bartaković OK Japetić 37:42 ok 25:42

OPENDuljina staze 2.000 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Ivan Novosel OK Japetić 12:49 ok
2. Aida Krkić Drobić OK Kapela 19:15 ok 6:26
3. Vittoria Velimirović OK Maksimir 20:56 ok 8:07
4. Marta Nikolić OK Vihor 21:18 ok 8:29
5. Sonja Ostajmer OK Vihor 22:33 ok 9:44
6. Jona Truhlaž 23:27 ok 10:38
7. Lucija Šantek OK Varaždin 26:01 ok 13:12
8. Jakov Tkalec OK Medjimurje 26:51 ok 14:02
9. Nika Juričan OK Varaždin 28:37 ok 15:48
Goran Kočiš 0:00 dns
Dora Gregurec OK Varaždin 0:00 dns
Dalibor Kuhta OK Medjimurje 0:00 dns
Ani Marie Vukić OK Maksimir 0:00 dns
Darko Raškaj OK Kapela 0:00 dns
Valentina Hrman OK Varaždin 23:10 mp
Marta Tkalec OK Medjimurje 29:31 mp