zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. Međimurje Open – E3 – Službeni rezultati

M21Duljina staze 3.050 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Josip Vujanić OK Japetić 12:34 -
2. Filip Vujanić OK Japetić 13:19 0:45 -
3. Matija Kučinac OK Vihor 16:43 4:09 -
4. Nikola Petković OK Međimurje 23:02 10:28 -

Ž21Duljina staze 2.630 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 13:51 -
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 15:27 1:36 -
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 20:23 6:32 -
4. Mihaela Kočila Petković OK Međimurje 21:23 7:32 -
5. Andrea Hribar OK Vihor 25:16 11:25 -

M65Duljina staze 1.900 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Milan Turkalj OK Varaždin 20:24 -
Željko Ulip OK Maksimir dns
Ivica Mesić OK Vihor dns
Branimir Vinko OK Međimurje dns

Ž65Duljina staze 1.580 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vera Shakhova OK Vihor 20:21 -

M55Duljina staze 2.390 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jozsef Varga Göcsej KTFE 14:22 -
2. Mile Mioković OK Kapela 14:26 0:04 -
3. Darko Merunka OK Maksimir 15:06 0:44 -
4. Rafael Sandalj OK Japetić 15:52 1:30 -
5. Karlo Gobec OK Vihor 16:34 2:12 -
6. Dražen Janžek OK Međimurje 17:54 3:32 -
7. Saša Horvat OK Maksimir 18:26 4:04 -
8. Predrag Labaš OK Varaždin 25:00 10:38 -
Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE dns

Ž55Duljina staze 2.110 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branka Fabek OK Japetić 21:08 -
2. Jánosné Császár Göcsej KTFE 23:04 1:56 -
Emilija Ebenspanger OK Kapela mp
Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE dns

M45Duljina staze 2.540 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE 12:47 -
2. Damir Gobec OK Vihor 13:38 0:51 -
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 13:44 0:57 -
4. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 15:46 2:59 -
5. Darko Duhović OK Međimurje 16:27 3:40 -
6. Domagoj Šantić OK Bjelovar 19:44 6:57 -
7. Siniša Mareković OK Vihor 19:51 7:04 -
8. Emerik Večerić OK Međimurje 37:40 24:53 -
Vladimir Trivunović OK Kapela dns
Franjo Budi OK Japetić dns
Emil Anadolac OK Varaždin dns
Tihomir Salopek OK Ris dns
Predrag Markulinčić OK Međimurje dns

Ž45Duljina staze 2.310 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Bojana Nikolić OK Vihor 15:04 -
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 15:10 0:06 -
3. Smiljana Janžek OK Međimurje 15:11 0:07 -
4. Ivana Horbec OK Vihor 16:17 1:13 -
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 16:28 1:24 -
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić 16:51 1:47 -
7. Mirjana Horvat OK Maksimir 17:26 2:22 -
8. Marija Schubert OK Varaždin 18:23 3:19 -
8. Neda Gobec OK Vihor 18:23 3:19 -
10. Davorka Srebačić OK Varaždin 21:38 6:34 -
11. Petra Turk OK Međimurje 22:31 7:27 -
12. Mihaela Marija Perković OK Vihor 31:25 16:21 -
Borbála Boldizsár Göcsej KTFE dns

M35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 14:26 -
2. Branimir Pongrac OK Japetić 14:34 0:08 -
3. Miroslav Hainž OK Varaždin 15:47 1:21 -
4. Siniša Lah OK Varaždin 18:26 4:00 -
5. Daniel Fabijanić OK Jelen 20:04 5:38 -
6. Branko Ostajmer OK Vihor 20:05 5:39 -
7. Tomislav Meštrović OK Kapela 20:30 6:04 -
8. Damir Tubin OK Jelen 21:09 6:43 -
9. Dejan Juranić SK Tilček Team 23:09 8:43 -
10. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 23:31 9:05 -
11. Ivica Bertol OK Vihor 24:19 9:53 -
12. Peter Geszti Göcsej KTFE 24:24 9:58 -

Ž35Duljina staze 2.460 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Éva Császár Göcsej KTFE 14:29 -
1. Sonja Jantar OK Japetić 14:29 -
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 16:26 1:57 -
4. Daniela Popović Budi OK Japetić 17:31 3:02 -
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 17:35 3:06 -
6. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 18:34 4:05 -
Irena Čorko Meštrović OK Kapela dns

M20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:58 -
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 12:51 0:53 -
3. Noa Turk OK Međimurje 16:10 4:12 -
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 18:29 6:31 -

Ž20Duljina staze 2.460 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Majda Vidaković OK Kapela 14:16 -
2. Kimi Maria Gobec OK Vihor 15:40 1:24 -
3. Ira Mareković OK Vihor 16:59 2:43 -
4. Jelena Lesjak OK Japetić 20:33 6:17 -
5. Ana Srebačić OK Varaždin 22:10 7:54 -

M16Duljina staze 2.170 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 9:32 -
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 10:03 0:31 -
3. Noa Kelc OK Jelen 10:04 0:32 -
3. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 10:04 0:32 -
5. Máté Hegedüs Göcsej KTFE 10:34 1:02 -
6. Gabrijel Solenički OK Jelen 11:25 1:53 -
7. Gyula Márton Fehér Göcsej KTFE 11:31 1:59 -
8. Karlo Lesjak OK Japetić 15:52 6:20 -
9. Franko Čukoić OK Jelen 15:54 6:22 -
10. Attila James Fehér Göcsej KTFE 16:06 6:34 -
11. Matko Nikolić OK Vihor 16:40 7:08 -
12. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 17:00 7:28 -
13. Mario Lah OK Varaždin 18:52 9:20 -
Jan Erben OK Jelen mp
Martin Meštrović OK Kapela dns
Márton Hegedüs Göcsej KTFE dns
Márton Péter Geszti Göcsej KTFE dns
Adam Anadolac OK Varaždin dns

Ž16Duljina staze 2.080 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 9:14 -
2. Paola Rako OK Vihor 10:49 1:35 -
3. Ema Juričan OK Varaždin 13:00 3:46 -
4. Hanna Dorina Büki Göcsej KTFE 13:19 4:05 -
5. Melissa Drobić OK Kapela 14:10 4:56 -
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 14:48 5:34 -
7. Nina Mioković OK Kapela 15:51 6:37 -
8. Isabelle Margaret Fehér Göcsej KTFE 18:17 9:03 -
9. Sara Dunjko OK Međimurje 53:00 43:46 -

M12Duljina staze 2.020 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 13:26 -
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 14:31 1:05 -
3. Roko Vukić OK Maksimir 19:19 5:53 -
Dorijan Tubin OK Jelen mp
Marin Tanković OK Jelen mp
Vid Koletić OK Japetić mp
Filip Anadolac OK Varaždin dns

Ž12Duljina staze 2.020 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sara Delić OK Japetić 12:00 -
2. Eva Šantek OK Varaždin 13:38 1:38 -
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar 13:58 1:58 -
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 14:17 2:17 -
5. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE 14:40 2:40 -
6. Veronika Šantić OK Bjelovar 15:59 3:59 -
7. Ana Budi OK Japetić 16:33 4:33 -
8. Beatrice Velimirović OK Maksimir 18:18 6:18 -
9. Celesta Tot OK Japetić 19:49 7:49 -
10. Ines Ostajmer OK Vihor 25:52 13:52 -
11. Tena Bartaković OK Japetić 37:42 25:42 -

OtvorenaDuljina staze 2.000 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Novosel OK Japetić 12:49 -
2. Aida Krkić Drobić OK Kapela 19:15 6:26 -
3. Vittoria Velimirović OK Maksimir 20:56 8:07 -
4. Marta Nikolić OK Vihor 21:18 8:29 -
5. Sonja Ostajmer OK Vihor 22:33 9:44 -
6. Jona Truhlaž 23:27 10:38 -
7. Lucija Šantek OK Varaždin 26:01 13:12 -
8. Jakov Tkalec OK Međimurje 26:51 14:02 -
9. Nika Juričan OK Varaždin 28:37 15:48 -
Valentina Hrman OK Varaždin mp
Marta Tkalec OK Međimurje mp
Dora Gregurec OK Varaždin dns
Darko Raškaj OK Kapela dns
Goran Kočiš dns
Ani Marie Vukić OK Maksimir dns
Dalibor Kuhta OK Međimurje dns