zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. Međimurje Open – E3 – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 3.050 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Josip Vujanić OK Japetić M21 12:34
2. Filip Vujanić OK Japetić M21 13:19 0:45
3. Matija Kučinac OK Vihor M21 16:43 4:09
4. Nikola Petković OK Međimurje M21 23:02 10:28

Ž21Duljina staze 2.630 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 13:51
2. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž21 15:27 1:36
3. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 20:23 6:32
4. Mihaela Kočila Petković OK Međimurje Ž21 21:23 7:32
5. Andrea Hribar OK Vihor Ž21 25:16 11:25

M65Duljina staze 1.900 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Milan Turkalj OK Varaždin M65 20:24
Ivica Mesić OK Vihor M65 dns
Željko Ulip OK Maksimir M65 dns
Branimir Vinko OK Međimurje M65 dns

M55Duljina staze 2.390 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jozsef Varga Göcsej KTFE M55 14:22
2. Mile Mioković OK Kapela M55 14:26 0:04
3. Darko Merunka OK Maksimir M55 15:06 0:44
4. Rafael Sandalj OK Japetić M55 15:52 1:30
5. Karlo Gobec OK Vihor M55 16:34 2:12
6. Dražen Janžek OK Međimurje M55 17:54 3:32
7. Saša Horvat OK Maksimir M55 18:26 4:04
8. Predrag Labaš OK Varaždin M55 25:00 10:38
Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE M55 dns

M45Duljina staze 2.540 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tibor Sólyom Mézes Göcsej KTFE M45 12:47
2. Damir Gobec OK Vihor M45 13:38 0:51
3. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 13:44 0:57
4. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 15:46 2:59
5. Darko Duhović OK Međimurje M45 16:27 3:40
6. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 19:44 6:57
7. Siniša Mareković OK Vihor M45 19:51 7:04
8. Emerik Večerić OK Međimurje M45 37:40 24:53
Emil Anadolac OK Varaždin M45 dns
Franjo Budi OK Japetić M45 dns
Vladimir Trivunović OK Kapela M45 dns
Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 dns
Tihomir Salopek OK Ris M45 dns

M35 – M20Duljina staze 2.820 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 11:58
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 12:51 0:53
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 14:26 2:28
4. Branimir Pongrac OK Japetić M35 14:34 2:36
5. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 15:47 3:49
6. Noa Turk OK Međimurje M20 16:10 4:12
7. Siniša Lah OK Varaždin M35 18:26 6:28
8. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 18:29 6:31
9. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 20:04 8:06
10. Branko Ostajmer OK Vihor M35 20:05 8:07
11. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 20:30 8:32
12. Damir Tubin OK Jelen M35 21:09 9:11
13. Dejan Juranić SK Tilček Team M35 23:09 11:11
14. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 23:31 11:33
15. Ivica Bertol OK Vihor M35 24:19 12:21
16. Peter Geszti Göcsej KTFE M35 24:24 12:26

M16Duljina staze 2.170 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 9:32
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 10:03 0:31
3. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE M16 10:04 0:32
3. Noa Kelc OK Jelen M16 10:04 0:32
5. Máté Hegedüs Göcsej KTFE M16 10:34 1:02
6. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 11:25 1:53
7. Gyula Márton Fehér Göcsej KTFE M16 11:31 1:59
8. Karlo Lesjak OK Japetić M16 15:52 6:20
9. Franko Čukoić OK Jelen M16 15:54 6:22
10. Attila James Fehér Göcsej KTFE M16 16:06 6:34
11. Matko Nikolić OK Vihor M16 16:40 7:08
12. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M16 17:00 7:28
13. Mario Lah OK Varaždin M16 18:52 9:20
Jan Erben OK Jelen M16 mp
Martin Meštrović OK Kapela M16 dns
Adam Anadolac OK Varaždin M16 dns
Márton Péter Geszti Göcsej KTFE M16 dns
Márton Hegedüs Göcsej KTFE M16 dns

M12 – Ž12Duljina staze 2.020 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Japetić Ž12 12:00
2. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 13:26 1:26
3. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 13:38 1:38
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 13:58 1:58
5. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 14:17 2:17
6. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 14:31 2:31
7. Emese Csenge Mézes Göcsej KTFE Ž12 14:40 2:40
8. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 15:59 3:59
9. Ana Budi OK Japetić Ž12 16:33 4:33
10. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 18:18 6:18
11. Roko Vukić OK Maksimir M12 19:19 7:19
12. Celesta Tot OK Japetić Ž12 19:49 7:49
13. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 25:52 13:52
14. Tena Bartaković OK Japetić Ž12 37:42 25:42
Dorijan Tubin OK Jelen M12 mp
Marin Tanković OK Jelen M12 mp
Vid Koletić OK Japetić M12 mp
Filip Anadolac OK Varaždin M12 dns

Ž65Duljina staze 1.580 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vera Shakhova OK Vihor Ž65 20:21

Ž55Duljina staze 2.110 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Branka Fabek OK Japetić Ž55 21:08
2. Jánosné Császár Göcsej KTFE Ž55 23:04 1:56
Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 mp
Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž55 dns

Ž45Duljina staze 2.310 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 15:04
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 15:10 0:06
3. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 15:11 0:07
4. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 16:17 1:13
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 16:28 1:24
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 16:51 1:47
7. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 17:26 2:22
8. Neda Gobec OK Vihor Ž45 18:23 3:19
8. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 18:23 3:19
10. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 21:38 6:34
11. Petra Turk OK Međimurje Ž45 22:31 7:27
12. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 31:25 16:21
Borbála Boldizsár Göcsej KTFE Ž45 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.460 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 14:16
2. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 14:29 0:13
2. Éva Császár Göcsej KTFE Ž35 14:29 0:13
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 15:40 1:24
5. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 16:26 2:10
6. Ira Mareković OK Vihor Ž20 16:59 2:43
7. Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 17:31 3:15
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 17:35 3:19
9. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 18:34 4:18
10. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 20:33 6:17
11. Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 22:10 7:54
Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 dns

Ž16Duljina staze 2.080 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Japetić Ž16 9:14
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 10:49 1:35
3. Ema Juričan OK Varaždin Ž16 13:00 3:46
4. Hanna Dorina Büki Göcsej KTFE Ž16 13:19 4:05
5. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 14:10 4:56
6. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž16 14:48 5:34
7. Nina Mioković OK Kapela Ž16 15:51 6:37
8. Isabelle Margaret Fehér Göcsej KTFE Ž16 18:17 9:03
9. Sara Dunjko OK Međimurje Ž16 53:00 43:46

OtvorenaDuljina staze 2.000 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Novosel OK Japetić Otvorena 12:49
2. Aida Krkić Drobić OK Kapela Otvorena 19:15 6:26
3. Vittoria Velimirović OK Maksimir Otvorena 20:56 8:07
4. Marta Nikolić OK Vihor Otvorena 21:18 8:29
5. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 22:33 9:44
6. Jona Truhlaž Otvorena 23:27 10:38
7. Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena 26:01 13:12
8. Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena 26:51 14:02
9. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 28:37 15:48
Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena mp
Marta Tkalec OK Međimurje Otvorena mp
Ani Marie Vukić OK Maksimir Otvorena dns
Darko Raškaj OK Kapela Otvorena dns
Goran Kočiš Otvorena dns
Dora Gregurec OK Varaždin Otvorena dns
Dalibor Kuhta OK Međimurje Otvorena dns