zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 18. Memorijal 7. gbr "Puma" – E1 – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 7.490 m,   Uspon 390 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 80:09 100,00
2. Josip Vujanić OK Japetić 81:57 1:48 97,80
3. Luka Filetin OK Kapela 102:42 22:33 78,04
4. Jan Gobec OK Vihor 104:42 24:33 76,55
5. Tomislav Vuk OK Vihor 120:06 39:57 66,74
6. Matija Kučinac OK Vihor 131:20 51:11 61,03
Filip Vujanić OK Japetić mp
Luka Ćurić dns

Ž21ADuljina staze 5.560 m,   Uspon 300 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 68:24 100,00
2. Vinka Vukmanović OK Kapela 78:34 10:10 87,06
Ana Kovačić OK Vihor mp
Dora Težak OK Vihor dns

M70Duljina staze 2.240 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Belaj OK Bjelovar 48:05 100,00
2. Ivan Pongrac OK Japetić 51:10 3:05 93,97
3. Milan Turkalj OK Varaždin 97:16 49:11 49,43
4. Radovan Čepelak OK Maksimir 170:27 122:22 28,21

M65Duljina staze 2.620 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nenad Mihaljević OK Vihor 87:13 100,00

Ž65Duljina staze 2.240 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 87:01 100,00

M55Duljina staze 3.810 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 58:42 100,00
2. Mile Mioković OK Kapela 62:33 3:51 93,84
3. Petar Strmečki OK Maksimir 62:34 3:52 -
4. Saša Horvat OK Maksimir 65:02 6:20 90,26
5. Ivo Lukačić 97:15 38:33 -
6. Josip Matijašić OK Vihor 102:03 43:21 57,52
7. Miroslav Besten OK Jelen 164:48 106:06 35,62
Predrag Labaš OK Varaždin ot
Karlo Gobec OK Vihor mp
Dario Štambuk OK Ivan Merz mp
Rafael Sandalj OK Japetić mp
Mladen Jelić OK Kapela mp
Marijan Bogović OK Jelen dnf

Ž55Duljina staze 2.470 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Ilijašev OK Kapela 52:58 100,00
2. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 56:45 3:47 93,33
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 61:02 8:04 86,78
4. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 68:32 15:34 -
5. Maja Cvitković OK Vihor 69:35 16:37 76,12
6. Branka Fabek OK Japetić 87:24 34:26 60,60
Mladenka Čuljak Gross OK Kapela dns

M45Duljina staze 4.800 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lukas Erne Cordoba OLC 52:21 -
2. Tomislav Kaniški OK Maksimir 58:48 6:27 100,00
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 61:59 9:38 94,86
4. Damir Gobec OK Vihor 65:13 12:52 90,16
5. Luka Kosić OK Japetić 66:05 13:44 88,98
6. Robert Orehoci OK Bjelovar 68:27 16:06 85,90
7. Vladimir Trivunović OK Kapela 87:13 34:52 67,42
8. Bojan Vukelić OK Maksimir 87:57 35:36 66,86
9. Vlatko Tounec OK Kapela 102:32 50:11 57,35
10. Domagoj Šantić OK Bjelovar 104:10 51:49 56,45
11. Hrvoje Dasović OK Kapela 116:32 64:11 50,46
Mladen Vukmanović OK Kapela dns
Franjo Budi OK Japetić dns
Josip Leovac OK Japetić dns
Tomislav Filipčić OK Bjelovar dns
Tihomir Salopek OK Ris dns

Ž45Duljina staze 3.250 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Martina Erne-Hotz Cordoba OLC 46:19 -
2. Erzsebet Kanász-Nagy Offline Sport Or. 56:54 10:35 -
3. Ivana Gobec OK Vihor 61:45 15:26 100,00
4. Ivana Kuzmanić OK Japetić 72:53 26:34 84,72
5. Neda Gobec OK Vihor 73:33 27:14 83,96
6. Ivana Horbec OK Vihor 73:40 27:21 83,82
7. Gabrijela Baburek OK Japetić 80:02 33:43 77,16
8. Mirjana Horvat OK Maksimir 85:10 38:51 72,50
9. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 101:20 55:01 60,94
10. Daria Koceić Trinajstić OK Vihor 105:42 59:23 58,42
11. Marija Schubert OK Varaždin 113:40 67:21 54,33
12. Marija Gradečak Galović OK Kapela 122:34 76:15 50,38
Bojana Nikolić OK Vihor dns
Daniela Popović Budi OK Japetić dns
Iva Tatić OK Vihor dns
Antonija Orlić OK Bjelovar dns
Mirjana Mandić OK Japetić dns
Željka Gajdek OK Jelen dns

M35Duljina staze 5.810 m,   Uspon 300 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lino Legac OK Japetić 55:58 100,00
2. Branimir Pongrac OK Japetić 59:20 3:22 94,33
3. Petar Delić OK Maksimir 64:29 8:31 86,79
4. Igor Gavrilov OK Komenda 68:52 12:54 -
5. Daniel Fabijanić OK Jelen 72:31 16:33 77,18
6. Goran Vodopija OK Kapela 79:33 23:35 70,35
7. Zdravko Novosel OK Jelen 101:51 45:53 54,95
8. Duje Rako OK Vihor 101:57 45:59 54,90
9. Dalibor Stankovski OK Jelen 102:23 46:25 54,66
10. Tomislav Meštrović OK Kapela 105:36 49:38 53,00
11. Miroslav Hainž OK Varaždin 105:51 49:53 52,87
12. Vladimir Spasić OK Kapela 110:42 54:44 50,56
13. Branimir Putniković OK Kapela 112:22 56:24 49,81
14. Žarko Horvat OK Međimurje 117:38 61:40 47,58
15. Marko Leljak OK Međimurje 134:37 78:39 41,57
Ivan Gverić OK Kapela mp
Damir Tubin OK Jelen dns
Vedran Bijelić OK Bjelovar dns
Ivica Bertol OK Vihor dns

Ž35Duljina staze 3.760 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Jantar OK Japetić 53:40 100,00
2. Željka Fištrek OK Kapela 55:10 1:30 97,28
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 60:52 7:12 88,17
4. Sabina Rako OK Vihor 70:51 17:11 75,75
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 71:01 17:21 75,57
6. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 74:43 21:03 71,83
7. Jelena Brezak OK Kapela 75:30 21:50 71,08
8. Violeta Čalić OK Vihor 77:52 24:12 68,92
9. Sanda Berženji OK Kapela 81:33 27:53 65,81
10. Maja Kušt OK Vihor 104:02 50:22 51,59
11. Ines Kos OK Kapela 133:10 79:30 40,30
12. Ivana Stankovski OK Kapela 170:59 117:19 31,39
Vlatka Stupalo OK Vihor dns
Aida Krkić Drobić OK Vihor dns
Lana Gerjević OK Kapela dns

M21BDuljina staze 3.240 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivor Mikulčić OK Vihor 47:26 100,00
2. Branko Ostajmer OK Vihor 57:48 10:22 82,06
3. Ivica Jaklinović OK Vihor 70:09 22:43 67,62
4. Vedran Juričan OK Varaždin 70:26 23:00 -
5. Toni Budrović OK Vihor 72:46 25:20 65,19
6. Ante Balić OK Kapela 73:20 25:54 64,68
7. Dejan Juranić OK Jelen 75:01 27:35 63,23
8. Krista Palić OK Vihor 86:50 39:24 54,63
9. Ivan Šantek OK Varaždin 88:19 40:53 53,71
10. Dalibor Perković OK Međimurje 166:21 118:55 -
Vjekoslav Klarić OK Kapela dns
Damir Kipčić OK Vihor dns
Ivan Novosel OK Japetić dns

Ž21BDuljina staze 3.020 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Olga Pajnić OK Kapela 50:05 100,00
2. Hana Glušica OK Kapela 52:59 2:54 94,53
3. Željka Klemar OK Kapela 74:41 24:36 67,06
4. Suzana Stanić OK Kapela 74:58 24:53 66,81
5. Žana Papić OK Kapela 90:05 40:00 -
Jelena Lesjak OK Japetić dns
Marta Tomasović OK Vihor dns
Petra Plevnik OK Bjelovar dns
Tereza Vuković OK Kapela dns
Nina Viktorija Miković OK Vihor dns

M20Duljina staze 5.760 m,   Uspon 300 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jan Erben OK Jelen 89:53 100,00
2. Patrick Milković OK Japetić 93:48 3:55 95,82
3. Noa Kelc OK Jelen 94:47 4:54 94,83
4. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 106:49 16:56 84,15
5. Juraj Vukelić OK Maksimir 116:44 26:51 77,00
Teo Mahović OK Japetić mp
Kaan Yelen OK Vihor mp
Borna Kuzmanić OK Japetić mp

Ž20Duljina staze 4.830 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 63:45 100,00
2. Paula Pavlin OK Vihor 65:44 1:59 96,98
Dora Vukelić OK Maksimir mp
Kimi Maria Gobec OK Vihor dns

M16Duljina staze 3.480 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gabrijel Solenički OK Jelen 43:34 100,00
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 53:08 9:34 81,99
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 55:36 12:02 78,36
4. Karlo Lesjak OK Japetić 62:42 19:08 69,48
Martin Meštrović OK Kapela disq
Adam Anadolac OK Varaždin dns

Ž16Duljina staze 3.020 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 36:30 100,00
2. Sara Delić OK Japetić 51:32 15:02 70,83

M14Duljina staze 2.620 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Karlo Trinajstić OK Vihor 59:13 100,00
2. Mario Lah OK Varaždin 60:10 0:57 98,42
3. Marin Tanković OK Jelen 64:25 5:12 91,93
4. Roko Vukić OK Maksimir 64:41 5:28 91,55
Lovro Pinjušić OK Japetić mp
Franko Čukoić OK Jelen dns
Jakov Bijelić OK Bjelovar dns
Petar Kaniški OK Maksimir dns
Filip Anadolac OK Varaždin dns

Ž14Duljina staze 2.470 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 80:06 100,00
2. Ana Budi OK Japetić 95:21 15:15 84,01
3. Eva Šantek OK Varaždin 103:10 23:04 77,64
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 107:34 27:28 74,47
5. Greta Kaniški OK Maksimir 111:48 31:42 71,65
Helena Ćubela OK Jelen dns

M12Duljina staze 2.270 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Juraj Otmačić OK Japetić 29:42 100,00
2. David Palić OK Vihor 46:48 17:06 63,46
3. Roko Kaniški OK Maksimir 50:40 20:58 58,62
4. Jure Rako OK Vihor 55:31 25:49 53,50
Jakov Tkalec OK Međimurje mp
Oliver Skočić OK Vihor dns

Ž12Duljina staze 2.270 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Viktoria Šantić OK Bjelovar 24:30 100,00
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 28:52 4:22 84,87
3. Veronika Šantić OK Bjelovar 37:44 13:14 64,93
4. Nika Juričan OK Varaždin 43:35 19:05 56,21
5. Maja Gverić OK Kapela 48:23 23:53 50,64
6. Ana Dasović OK Kapela 56:47 32:17 43,15
7. Ines Ostajmer OK Vihor 59:24 34:54 41,25
Celesta Tot OK Japetić dns
Lana Babogredac OK Vihor dns
Anabella Juranić OK Jelen dns
Matea Ban OK Vihor dns
Ana Leovac OK Japetić dns
Nera Ban OK Vihor dns

OtvorenaDuljina staze 2.240 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Kristina Tenšek OK Kapela 62:41 -
2. Silvio Lončarić OK Kapela 65:55 3:14 -
3. Valentina Hrman OK Varaždin 72:29 9:48 -
4. Robert Kaniški OK Maksimir 91:14 28:33 -
5. Dora Gregurec OK Varaždin 92:58 30:17 -
6. Živko Ilijašev OK Kapela 126:21 63:40 -
Robert Tkalec OK Međimurje dnf
Tina Šojat OK Vihor dns
Izabel Majetić OK Vihor dns
Zvjezdana Babogredac OK Vihor dns
Emina Basara OK Kapela dns
Antonija Kalšan OK Japetić dns