zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 6. Otvoreno prvenstvo Brača – E4 – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 5.430 m,   Uspon 265 m,   Broj kontrola 30

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 43:14 100,00
2. Endijs D Titomers Turun Metsän. 46:15 3:01 -
3. Filip Vujanić OK Japetić 48:26 5:12 89,26
4. Ruairi Short Curragh Naas OC 50:11 6:57 -
5. Marcus Pinker Cork OC 50:42 7:28 -
6. Josip Vujanić OK Japetić 52:27 9:13 82,43
7. Matthew Whipple Univ. of Bristol OC 55:21 12:07 -
8. Nik Mathys Zelg 64:25 21:11 -
9. Jan Gobec OK Vihor 65:56 22:42 65,57
10. Ondřej Kohl SOOB Sokol Kralupy 74:18 31:04 -
11. Michal Šrubař SK Zabovresky B. 79:24 36:10 -
12. Aleš Ferenc OK Tivoli 87:28 44:14 -
Lagano Samo OK Slov. Konjice dns

Ž21ADuljina staze 4.220 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 23

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 44:08 100,00
2. Vinka Vukmanović OK Kapela 52:12 8:04 84,55
3. Ana Kovačić OK Vihor 95:06 50:58 46,41

M70Duljina staze 2.620 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Robert Mayrhofer Orient. Innsbruck IMST 32:35 -
2. Otto Venhauer OLC Union Vikt. 36:01 3:26 -
3. István Fluck PVM Pécs 36:28 3:53 -
4. Leif Akerblom Stora Tuna OK 37:18 4:43 -
5. Peter Ross Manchester & Dist. OC 39:34 6:59 -
6. Vidimantas Bumelis Labirintas OK 51:34 18:59 -
7. Vladislav Piják KOB Sokol Pez. 52:43 20:08 -
8. Milan Turkalj OK Varaždin 58:15 25:40 100,00

Ž70Duljina staze 2.510 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jillyan Dobby Manchester & Dist. OC 37:30 -
2. Skaidra Bumeliene Labirintas OK 49:24 11:54 -
3. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. 57:47 20:17 -

M65Duljina staze 3.270 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 34:35 -
2. Martin Škorpil TJ Jiskra Horice 46:44 12:09 -
3. Frederic Genevois Naturfreunde Wien 50:05 15:30 -
4. Arne Heikoop HOC 93 55:02 20:27 -
5. Kestutis Baleišis Labirintas OK 59:41 25:06 -
Jiri Gawel Expres Czech T. mp
Vladimir John Expres Czech T. mp
Ilija Dimitrijević OK DIF mp
Peter Svensson Avesta OK dns

Ž65Duljina staze 2.620 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Helga Haverstad Lierbygda OL 31:58 -
2. Galina Biziuk Dnipro Ukraine 41:52 9:54 -
3. Roma Baleisiene Labirintas OK 45:40 13:42 -
4. Éva Mező PVM Pécs 47:02 15:04 -
5. Eva Pijáková KOB Sokol Pez. 47:40 15:42 -
6. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 63:37 31:39 100,00
7. Lidia Gavrilenko Sunky Ukraine 65:15 33:17 -
8. Bente Grondalen Hamar OK 86:35 54:37 -
9. Vera Franc OK Kapela 93:32 61:34 68,01

M55Duljina staze 3.750 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Janez Pretnar Kamniški OK 35:22 -
2. Peter Gehriger OL Biel Seeland 38:03 2:41 -
3. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK 39:50 4:28 -
4. Miro Šalamun OK Polaris 40:16 4:54 -
5. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L 42:14 6:52 -
6. Axel Biel Naturfreunde W. 43:06 7:44 -
7. Roland Reisenberger O. Klosterneub. 44:23 9:01 -
8. Darko Merunka OK Maksimir 46:45 11:23 100,00
9. Erich Göschl Naturfreunde W. 47:26 12:04 -
10. Dario Štambuk OK Ivan Merz 47:29 12:07 98,46
11. Marek Holik KOS Tesla Brno 49:49 14:27 -
12. Dmytro Horelyy Sunky Ukraine 51:17 15:55 -
13. Igor Bončina OK Slov. Konjice 52:09 16:47 -
14. Mile Mioković OK Kapela 54:30 19:08 85,78
15. Mladen Jelić OK Kapela 66:15 30:53 70,57
16. Predrag Labaš OK Varaždin 67:06 31:44 69,67
17. Zdeněk Blabla Expres Czech T. 67:55 32:33 -
18. Rafael Sandalj OK Japetić 69:10 33:48 67,59
19. Josip Matijašić OK Vihor 70:59 35:37 65,86
Gábor Pataki Pécsi Vas. SK mp
Noldi Schneider Zelg dnf
Thierry Eynard Convergence dns
Dirk Hartmann SV Mietraching dns

Ž55Duljina staze 3.270 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Anne Marit Bordal Ringsaker OK 40:17 -
2. Guni Palme O. Klosterneub. 43:44 3:27 -
3. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L 43:57 3:40 -
4. Dunja Riet, van de OK Maksimir 51:48 11:31 -
5. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. 53:07 12:50 -
6. Birgit Akerblom Stora Tuna OK 58:03 17:46 -
7. Tamara Zenchenko Dnipro Ukraine 62:42 22:25 -
8. Kjersti Narum OL Vallset/Stange 69:39 29:22 -
9. Dawn Goddard Forth Valley O 72:35 32:18 -
10. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 76:40 36:23 100,00
11. Branka Fabek OK Japetić 76:49 36:32 99,80
12. Maja Cvitković OK Vihor 78:14 37:57 98,00
13. Emilija Ebenspanger OK Kapela 80:47 40:30 94,90
14. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 84:43 44:26 90,50
Željka Ilijašev OK Kapela mp
Sonja Ecke-Wihan OJE Wappler dns
Gro Ellegaard Vang OL dns

M45Duljina staze 4.320 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 22

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tobias Noborn 34:43 -
2. Marcus Andersson Matteus SI 38:46 4:03 -
3. Juha Suntila Turun Metsän. 40:58 6:15 -
4. Roger Goddard Forth Valley O 44:23 9:40 -
5. Sergey Churkin OK Komenda 44:41 9:58 -
6. Damir Gobec OK Vihor 46:21 11:38 100,00
7. Igor Gavrilov OK Komenda 46:29 11:46 -
8. Evaldas Jadenkus Azuolas 46:33 11:50 -
9. Tony Udris OK Varaždin 49:50 15:07 -
10. August Nnamhel 50:39 15:56 -
11. Tihomir Salopek OK Ris 51:00 16:17 90,88
12. Robert Orehoci OK Bjelovar 60:10 25:27 77,04
13. Balázs Müller Zselici Tájfutók 62:15 27:32 -
14. Balázs Bajna Zselici Tájfutók 64:51 30:08 -
15. Domagoj Šantić OK Bjelovar 68:40 33:57 67,50
16. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 69:14 34:31 66,95
17. György Pavlovics Zselici Tájfutók 76:53 42:10 -
Dalibor Perković OK Međimurje ot
Ivo Tišljar OK Orion mp
Davor Pobega OK Tivoli mp
Zvonimir Fernežir OK Japetić dns
Zdravko Tonković OK Kapela dns
Siniša Lah OK Varaždin dns

Ž45Duljina staze 3.620 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 22

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Kinga Schmal Zselici Tájfutók 39:15 -
2. Ane Bjornsgaard Lillehammer OK 47:05 7:50 -
3. Jana Škorpilová Sportcentrum Jicin 47:27 8:12 -
4. Srebrenka Vuk OK Kapela 55:11 15:56 100,00
5. Ivana Gobec OK Vihor 56:17 17:02 98,05
6. Bojana Nikolić OK Vihor 58:48 19:33 93,85
7. Christine Calvet Naturfreunde W. 59:40 20:25 -
8. Antonija Orlić OK Bjelovar 59:43 20:28 92,41
9. Neda Gobec OK Vihor 60:02 20:47 91,92
10. Gabrijela Baburek OK Japetić 61:55 22:40 89,13
11. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 67:11 27:56 82,14
12. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 75:53 36:38 72,72
13. Ines Jurač OK Vihor 76:32 37:17 72,10
14. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 80:27 41:12 68,59
15. Anita Radoš OK Vihor 81:47 42:32 67,48
16. Ivana Kuzmanić OK Japetić 89:45 50:30 61,49
17. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 95:33 56:18 -
18. Irma Pretnar Kamniški OK 97:22 58:07 -
19. Marija Gradečak Galović OK Kapela 97:45 58:30 56,45
20. Mirjana Mandić OK Japetić 104:23 65:08 52,87
21. Mirka Jakšić OK Maksimir 105:32 66:17 52,29
Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók ot
Marija Schubert OK Varaždin dns
Daniela Popović Budi OK Japetić dns
Davorka Srebačić OK Varaždin dns

M35Duljina staze 4.820 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 25

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branimir Pongrac OK Japetić 48:25 100,00
2. Petar Delić OK Maksimir 49:34 1:09 97,68
3. Domagoj Delimar OK Kapela 50:34 2:09 95,75
4. Georg Wittberger FSPV Erste Bank 50:50 2:25 -
5. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 56:49 8:24 85,22
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 57:22 8:57 84,40
7. Maurizio Ficur OK Komenda 61:17 12:52 -
8. Dale Lucas BAOC Bandits 70:08 21:43 -
9. Nikola Tot OK Japetić 73:21 24:56 66,01
10. Ivan Ivo Penić OK Kapela 73:54 25:29 65,52
Ivica Bertol OK Vihor mp
Daniel Fabijanić OK Jelen dns
Lino Legac OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 3.900 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 52:06 100,00
2. Rasa Ivanauskaite Azuolas 53:38 1:32 -
3. Ursina Mathys Zelg 57:08 5:02 -
4. Sonja Jantar OK Japetić 62:04 9:58 83,94
5. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 63:38 11:32 81,88
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar 68:42 16:36 75,84
7. Lana Gerjević OK Kapela 74:14 22:08 70,18
8. Maja Kušt OK Vihor 74:40 22:34 69,78
9. Bernardica Stipić OK Vihor 80:58 28:52 64,35
10. Sabina Seražin Korper OK Jelen 85:51 33:45 60,69
11. Violeta Čalić OK Vihor 87:39 35:33 59,44
Barbara Kmetec Kamniški OK dns

M21BDuljina staze 3.370 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 24

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Miran Košćica OK Jelen 47:50 -
2. Dejan Juranić OK Jelen 51:43 3:53 100,00
3. Kristijan Verović OK Japetić 56:21 8:31 91,78
4. Ivan Novosel OK Japetić 57:39 9:49 89,71
5. Ante Balić OK Kapela 67:25 19:35 76,71
6. Tomislav Jurač OK Vihor 74:41 26:51 69,25
7. David Marsh DST O 76:07 28:17 -
8. László Balaskó Homokbucka OC 85:02 37:12 -
9. Josip Lovre 90:47 42:57 -
10. Mátyás Paskuj Offline SSE 102:28 54:38 -
Ivan Šantek OK Varaždin mp
Emil Anadolac OK Varaždin dns

Ž21BDuljina staze 2.910 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Júlia Müller Zselici Tájfutók 37:44 -
2. Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. 44:50 7:06 -
3. Anne-guri Jevne Hamar OK 46:09 8:25 -
4. Olga Müller Zselici Tájfutók 47:24 9:40 -
5. Kristin Hasle Haslestad Ringsaker OK 51:25 13:41 -
6. Paula Prpić OK Vihor 54:14 16:30 100,00
7. Oyfrid Moen Hamar OK 54:16 16:32 -
8. Iva Žulić OK Vihor 55:45 18:01 97,28
9. Petra Ban OK Vihor 59:40 21:56 90,89
10. Claire Bant Hamar OK 61:03 23:19 -
11. Jelena Lesjak OK Japetić 61:31 23:47 88,16
12. Ana Delić OK Japetić 67:56 30:12 -
13. Gro Ellegaard Vang OL 68:33 30:49 -
14. Tea Tot OK Japetić 69:54 32:10 77,59
15. Marta Nikolić OK Vihor 71:51 34:07 75,48
16. Mette Marit Jensen Hamar OK 78:10 40:26 -
17. Anne Karin Elisenberg Hamar OK 83:39 45:55 -
Nika Sakar OK Maksimir mp
Maja Ugrin OK Tivoli mp
Tetyana Gryniuk Sunky Ukraine dns
Magdalena Vranić dns

M20Duljina staze 4.820 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 25

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 43:30 100,00
2. Jan Erben OK Jelen 49:36 6:06 87,70
3. Noa Kelc OK Jelen 55:47 12:17 77,98
4. Marko Jurač OK Vihor 58:03 14:33 74,94
5. Kaan Yelen OK Vihor 66:06 22:36 65,81
Petar Jurač OK Vihor mp
Borna Kuzmanić OK Japetić mp
Marko Tanković OK Jelen dns

Ž20Duljina staze 3.900 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 49:39 100,00
2. Paula Pavlin OK Vihor 53:27 3:48 92,89
3. Nina Mioković OK Kapela 60:41 11:02 81,82
4. Majda Vidaković OK Kapela 64:12 14:33 77,34
5. Ivana Radoš OK Vihor 70:27 20:48 70,48
6. Wanda Kovač OK Kapela 91:10 41:31 54,46

M16Duljina staze 3.630 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gabrijel Solenički OK Jelen 33:00 100,00
2. Marek Škorpil TJ Jiskra Horice 36:44 3:44 -
3. Botond Csegő Mézes Göcsej KTFE 37:26 4:26 -
4. Karlo Lesjak OK Japetić 47:18 14:18 69,77
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 54:29 21:29 60,57
Adam Anadolac OK Varaždin dns

Ž16Duljina staze 3.350 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 22

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 40:16 100,00
2. Sara Delić OK Japetić 44:19 4:03 90,86
3. Paola Rako OK Vihor 49:59 9:43 80,56
4. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 55:00 14:44 -
5. Kitti Schmal Zselici Tájfutók 57:18 17:02 -
6. Melissa Drobić OK Vihor 57:19 17:03 70,25
7. Monika Pavić OK Vihor 59:58 19:42 67,15
Emma Czigány Göcsej KTFE mp

M14Duljina staze 2.510 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Roko Vukić OK Maksimir 27:01 100,00
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 31:17 4:16 86,36
3. Mario Lah OK Varaždin 31:58 4:57 84,52
4. Marin Tanković OK Jelen 37:36 10:35 71,85
Ante Radoš OK Vihor mp
Filip Anadolac OK Varaždin dns

Ž14Duljina staze 2.510 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 22:29 100,00
2. Eva Šantek OK Varaždin 29:49 7:20 75,41
3. Ana Budi OK Japetić 30:06 7:37 74,70
4. Greta Kaniški OK Maksimir 37:57 15:28 59,24
5. Ema Jurač OK Vihor 43:31 21:02 51,67
Beatrice Velimirović OK Maksimir dns

M12Duljina staze 2.270 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Juraj Otmačić OK Japetić 23:05 100,00
2. Roko Kaniški OK Maksimir 27:50 4:45 82,93
3. Luka Tot OK Japetić 29:34 6:29 78,07
4. Martin Vukmanović OK Kapela 35:40 12:35 64,72
Erik Tot OK Japetić mp

Ž12Duljina staze 2.270 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 16:24 100,00
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar 18:29 2:05 88,73
3. Nera Ban OK Vihor 22:44 6:20 72,14
4. Veronika Šantić OK Bjelovar 24:39 8:15 66,53
5. Anabella Juranić OK Jelen 27:12 10:48 60,29
6. Nika Juričan OK Varaždin 31:14 14:50 52,51
7. Vianez Bončina OK Slov. Konjice 33:35 17:11 -
8. Matea Ban OK Vihor 39:10 22:46 41,87
Linda Lönneberg Täby Orientering dns

OtvorenaDuljina staze 3.850 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Franjo Budi OK Japetić 44:27 -
2. Zdeněk Olexa Expres Czech T. 45:49 1:22 -
3. Aarno Tervonen 46:14 1:47 -
4. Sanjay Limbu DST O 59:05 14:38 -
5. Daniel Hamilton DST O 59:55 15:28 -
6. Lynsey Meakin DST O 62:18 17:51 -
7. Faye Bolton DST O 63:30 19:03 -
8. Steven Mclocklan DST O 65:31 21:04 -
9. Chris Minnis DST O 71:09 26:42 -
10. William Quinn DST O 86:17 41:50 -
11. Caitlyn Bunkum DST O 90:33 46:06 -
12. Sergej Sidorov Dnipro Ukraine 94:35 50:08 -
Milivoj Uroić OK Maksimir mp
Roman Sladič Škofjeloški OK mp
Živko Ilijašev OK Kapela mp
Onur Arican Team Ireland dns
Thomas Wihan dns

PočetniciDuljina staze 2.270 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Davor Cvitanić PD Profunda 20:24 -
2. Simon Darke Cork OC 30:42 10:18 -
3. Robert Schmal Zselici Tájfutók 31:25 11:01 -
4. Olga Lytvyn Sunky Ukraine 33:01 12:37 -
5. Kaja Tot OK Japetić 34:20 13:56 -
6. Kiara Nizetich 36:01 15:37 -
7. Dorotea Bulić PD Profunda 36:21 15:57 -
8. Mihaela Beroš OK Japetić 39:51 19:27 -
9. Gastón Mora Madrid CD OrientaGC 69:35 49:11 -
Marcello Nizetich mp
Nikolina Juričan OK Varaždin mp
Anamarija Paradinović PD Profunda dns
Karmen Holenda OK Varaždin dns
Lucija Šantek OK Varaždin dns
Matija Lah OK Varaždin dns
Ani Marie Vukić OK Maksimir dns